Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

konsultantka

Jo tyż robia w tyj firmie Rajpad i polecom te czyściki sama rzech se kupiła do siebie łodrazu czi komplety na zapas jakby sie potargały łone som super kupujcie

kasia

Witam. Mam do sprzedania dwa zestawy czyścików (pełen pakiet, czyli wraz z zestawem samochodowym i kosmetycznym). 1500 zł za zestaw. Osoby zainteresowane proszę o kontakt meilowy: skubi27@op.pl

iwka

czyściki Raypath są rewelacyjne,nie wiem czemu są negatywne opinie,wszystko co dobre i dobrej jakości musi kosztować,pozatym inwestujemy w czyściki na lata a nie na miesiąc,więc cena jest jaknajbardziej przystępna-życzę powodzenia wszystkim konsultantom i popieram ich działania w promowoniu zdrowego stylu życia

czarek
@iwka

obejrzalas pokaz nie kupilas i od razu wpis nie kupujcie wiesz co to znaczy nie mam piniedzy nie mam zdolnosci kredytowej wiec nie moge ich nabyc wiec z zazdrosci zrobisz wszystko aby nie kupowali a nie daj boze jak by kupila twoja przyjaciolka pisze ci to czarek uzytkownik czysciow od 5 lat

jak tak można
@czarek

średnia krajowa dzwonisz do osoby która ma być może średnią krajową a być może nie ma szacunku trochę proszę dla klientów którzy tak ładnej pensji nie mają a kupują nasze czyściki ...

ben
@iwka

ty to byś pewnie nowiutkie porsche chciała za 10tyś kupić

TYCIA
@jak tak można

CZYSCIKI firmy Raypath sa rewelacyjne.Sprzatam juz nimi ponad 2 lata.Nie wyobrazam juz sobie,ze mialabym wrocic do sprzatania rakotwórczą chemia!!!!!!!! co do ceny --ktos pisze ze produkt jest wart 300zl ..po pierwsze skad ma takie wiadomosci a po drugie czy zastanawial sie kiedys --przy zakupie firmowego obuwia sprtowego czy sprzetu ile producenta kosztowalo wyprodukowanie tego.zaplacil grosze malym chinskim rączkom a sprzdaje z 10000% zyskiem,Ale na to nikt nie patrzy.bo kupione w sklepie,..Czysciki Firmy Raypath trzeba pokazac jak czyszcza bo leżąc na półce w sklepie nie mają szans pokazac swoich zalet. POLECAM ZESTAW FIRMY BO JEST BEZKONKURENCYJNY..NIE WDYCHAM CHEMII I SPRZATAM SZYBCIEJ I TANIEJ.!!! pozdawiam zadowolona klientka.

zefir

LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA TE SCIERKI. BYŁA DZIŚ U MNIE PANI PROWADZILA POKAŻ.NIBY FAJNE ALE TA CENA

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy ROBOTNIK BUDOWLANY
Olecko
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Olecku
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Pabianice
Pabianice
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Zadowolona

Używam czyścików Raypath od 6 lat i są w idealnym stanie chociaż sprzątam nim dom o pow. 200 m2. Nie wyobrażam sobie powrotu do chemii. Polecam każdemu, w tym czasie na środki chemiczne wydałabym ok. 5000 zł. Mam zadbany błyszczący dom i zdrowe nie zniszczone chemią dłonie. Krytykuje ten kto nie ma a nakręca się na cenę.

Solidny

Radzę nie kupować zestawów RAYPATH za tańsze pieniądze! Wielu sie zawiodło! Duzo podrób na rynku! Wszystko mozna kupić taniej niestety nie sa to oryginały! Zestaw często przychodzi niekompletny albo używany! Sa to zestawy bez gwarancji, nie ma do nich faktury. Zestawy oryginalne dostaniecie tylko na pokazach!

solidarny
@Solidny

Na pokazy proszę od razu przynieść dowód osobisty oraz zaświadczenie o zarobkach żeby przez zagadanie i jak będziecie w amoku naciągnąć was na kredyt za 5 tyś na tandetne ścierki i potem sami będziecie je jak większość sprzedawać na allegro żeby odzyskać przynajmniej część pieniędzy

zosiak

Mam do sprzedania dwa komplety zestawów czyścików rok produkcji 2015, zainteresowanych proszę o maila: zosiak.k@interia.pl 1500 zł za komplet(bez samochodówki). Wrocław

konsultant
@zosiak

Widać że dla ciebie zdrowie nie jest najważniejsze skoro sprzedajesz !!!!

@konsultant

sprzedaję ponieważ mam kredyt do spłacenia i dwójkę małych dzieci na utrzymaniu, a zestaw pokazowy jak wiadomo jest używany i posiadam go w domu !!!

@konsultant

jest to oryginalny zestaw firmy RAYPATH posiadam fakturę, mogę dołączyć ksero do zakupu.

ściery

Ale przynajmniej moje imię i nazwisko nie jest widoczne w wyszukiwarce google jak co po niektórych co handlują tymi szmatami bu ha ha ha ha

inteligentny
@ściery

A kto takiego durnia jak ty chciałby szukać w wyszukiwarce, takich idiotów można znaleźć w śmieciach bu ha ha ha. W wyszukiwarce można poczytać o ludziach, którzy coś znaczą i coś osiągnęli.

@inteligentny

Nie denerwuj się tak bo ci żyłka na czole pęknie . Dla relaksu proponuję umyć coś tymi wspaniałymi szmatami ,,na raty ,, to Cie uspokoi.

ściery

ja też polecam te ściery i szmaty tym ,którzy są aż tak naiwni że je kupują i to jeszcze na kredyt Bu ha ha ha ha

mądry
@ściery

Widać, że ściery i szmaty nie są ci obce! Prymitywny język pokazuje kim jesteś! Czyściki nie są dla ciebie! Są dla inteligentnych i mądrych ludzi! Nigdy nie będzie cię na nie stać ponieważ nie potrafisz liczyć. Mądrzy ludzie bardzo łatwo przeliczają jak szybko odzyskają pieniądze po zainwestowaniu we wspaniały system czyszczenia bez chemii. Mają mniejsze zużycie wody i ścieków, nie kupują ścier i szmat, które śmierdzą i są siedliskiem bakterii (ale to zdaje się twoje ulubione środowisko!!!), żyją w przyjaznym domu, dbają o zdrowie i środowisko, na które ty nie zasługujesz zatruwając je chemią!!! Ale pewnie tego też nie rozumiesz! I pewnie zdolności kredytowej też nie masz!!! Dlatego zazdrościsz innym, którzy mają Raypath! Pewnie ktoś z twoich znajomych kupił Raypath a ciebie na niego nie stać i próbujesz sobie udowodnić, że masz racje a prawda jest taka, że masz małe horyzonty i cierpisz na zazdrość i zawiść!!!

technolog

Czyściki firmy Raypath to rewelacyjny produkt,który wszystkim osobom zainteresowanym dokładnym i ekologicznym czyszczeniem mogę w ciemno polecić. Na dzień dzisiejszy nie ma nic lepszego na rynku i wiem co mówię, ponieważ jestem zawodowo zorientowany. Czyściki firmy Raypath i urządzenia parowe (minimum 8 barów) to najlepszy sprzęt do czyszczenia różnych powierzchni.Czyszczenie chemią - to reakcja chemiczna na danej powierzchni,często ją niszczy.Jak reakcja to też i skutek.Nie myślcie, że po chemii macie czystą powierzchnię,w mikroporach pozostaje zabrudzenie i chemia (powierzchnia jest tępa)-stąd smugi.Czyściki wybierają zabrudzenie z mikropor i powierzchnia jest czysta,gładka. Takich właściwości nie posiadają gąbki,ścierki,mopy,mikrofibra itp.

patka

Odradzam, mimo początkowego entuzjazmu na sam koniec zostaje tylko kredyt do spłacania a biorąc pod uwagę koszt produkcji tych owych super "szmatek" w ogóle się to nie opłaca, ludzie kupują i wymieniają sprzęt średnio co 2-3 lata jak mija okres gwarancji a tu jej nie mamy i wyobraźcie sobie takie szmatki po 10 latach używania. Akcesoria do mycia w sklepie już się zużywają po paru tygodniach normalnego użytkowania co jest ich normalnym czasem rozpadu bo jak wiadomo niezniszczalne nie są a na spotkaniu z ray wmawiają nam oczywiście bez tego słowa lecz delikatnie sugerując, że ich produkt wytrzyma uwaga 10 lat bez wymiany oczywiście tylko słownie bo nigdzie takiego przysiężenia nie dostaniemy. Na początku na spotkania jeździ z nami lider/liderka/ po czasie chcą na paliwo itp masakra odradzam jak tylko mogę.

praktyk
@patka

Po tym wpisie zastanawiam się - czy Ty się z koniem na łby nie zamieniłaś? Kompletnie nie masz pojęcia o czyścikach, nie umiesz nimi czyścić, do tego, Jesteś nieprzygotowana do pracy i chcesz, żeby Ci ktoś wkładał pieniądze do kieszeni pracując za Ciebie i wożąc Ci d--ę. Masakra.Osoby inteligentne i mądre od razu widzą różnicę i są zachwycone czyścikami.Spotykam klientów firmy,którzy mają zestawy czyścików od 10 a nawet 15 lat i nadal im służą.Wymieniają z zestawu dwa czasami trzy czyściki w recyklingu.

minus dwieście

Nie piszcie bzdur o tej firmie bo im sprzedaż siada a raty leasingowe za auta trzeba płacić :)

KAZIMIERZ
@minus dwieście

Od 2010 używam czyścików a od 2-óch lat jestem konsultantem i nie spotkałem się z osobami które byłyby nie zadowolone z produktu wszyscy podkreślają jakość produktu i rzetelność firmy

Jadwiga
@minus dwieście

Czemuś biedny boś głupi. Chciałbyś takimi autami pojeździć aleś głupi HA HA HA, 20 lat już firma istnieje

@minus dwieście

Bezsensowny wpis,tylko po to, żeby zaistnieć - przekaz jest taki - myślenie sprawia Ci ból. Cwaniaczkujesz,a tu trzeba systematycznie i wytrwale pracować.

Kaczor Donald

Ja nie mogę jeszcze te ściery ,,czyścikami,, nazywają bu ha ha ha ha za 2500 PLN w kredycie za komplet hehe . To już trzeba być naprawdę nawiedzonym żeby takie coś kupić i to jeszcze dwa komplety

Wykształcony

Po stylu pisowni i języku wnoszę, że jesteś człowiekiem z marginesu społecznego i do ciebie nawet tak proste realia ( jak chemia )nie trafiają. Dla ciebie czyściki-Po co ? Może twoje dzieci zrozumieją ( mam nadzieję ). Szkoda, że w kolejce po rozum byłeś...aaaa stałeś w innej kolejce.

Jestem zadowolonym klientem od 3 m-cy. Czyściki działają i wszyscy piszący negatywy na ich temat poprostu zazdroszą tym, którzy ich używają.

zadowolona

mam czysciki z ktorych jestem mega zadowolona polecam wszystkim przyjemne sprzatanie brak srodkow chemicznych w domu to rewelka ludzie czytajcie na produktach chemicznych co wdychacie co wam wnika przez skore

wujek dobra rada

Primo po pierwsze Lans na facebooku to działa nawet jak cie nie stać to pokazuj że masz kasę np zdjęcia przy nie swoim samochodzie , zaznaczaj miejsca w świecie na facebooku nie ważne ze tam nie byłaś ale pokazuj że masz kasę i że podróżujesz że stać cie na drogie wakacje . Bądź wiecznie uśmiechnięta nawet jak masz już windykatorów ze skarbówki i komorników z banku za nie spłacone kredyty za te szmaty to udawaj że przyjeżdżają do ciebie klienci w interesach ogólnie lans lans i jeszcze raz lans.

justyna

jestem konsultantką od niedawna. mam małe grono znajomych, jak wy znajdujecie osoby na pokazy? macie jakies sprawdzone pomysły? pozdrawiam pracusie:)

ewa

muszę przyznać, że niechętnie przyjęłam konsultanta w domu, byłam sceptycznie nastawiona do samej formuły i produktu, a jednak pokaz zrobił na mnie ogromne wrażenie i co dziwne, na moim mężu jeszcze większe, który bez wahania kupił mi zestaw, dziwią mnie negatywne komentarze na temat tego produktu, używam go od dwóch lat i cały czas jestem zadowolona, a mąż sam zaczął sprzątać, więc polecam drogie Panie :)

Kry$tek
@ewa

Bardzo ale to BARDZO dziwią mnie takie opinie skoro kupil bym dobry produkt podam przyklad np. Wycieraczki samochodowe firmy Bosch to po dwóch latach nie wchodzil bym na forum ktore jest poświęcone na temat opinii pracodawcow po to zeby pochwalic produkt. Tutaj powinni wypowiadać sie osoby ktore pracuja badz pracowaly w firmie Raypath pisanie pozytywnych opinii na temat czyscikow to czysty marketing konsultantów....

iwona

jestem konsultantką firmy raypath-jest to rewelacyjna firma,czyściki są super,technologia sprzątania w domu rewelacyjna i ekologiczna,do tej pory wydawałam mnóstwo pieniędzy na róznego rodzaju środki do sprzątania,teraz wiem że idealnie można wyczyścić całe mieszkanie bez chemii-rewelacja-praca w tej firmie to przyjemność

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.