Opinie o PDJ Dan Trans w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie PDJ Dan Trans. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w PDJ Dan Trans o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PDJ Dan Trans w Poznań

kierowca pracujący obecnie

Kolego xxx , widocznie nie umiesz prowadzić zestawu po polskich drogach!!!! Naprawy nie są wykonywane na sznurki i druty,bo to nie ma sensu.Ciekawe ile lat jeżdzisz,no i podstawa czym? a przy umiejętnej jeżdzie auta tego typu co są w tej firmie spalają jednak 32l!!!! Tylko widocznie nie umiesz prowadzic zestawu,lub tak jak wcześniej pisałem chciałbyś zostać szejkiem paliwowym!!!!! TAK W TEJ FIRMIE NIE JEST I CHYBA TO ZROZUMIAŁEŚ!!!!!!

XXX

żałosna próba samoobrony. wiedza praktyczna a teoretyczna której i tak Ci brakuje to dwie różne sprawy. a w dzisiejszych czasach naprawianie aut drutem i sznurkiem chyba nie powinno mieć miejsca. i te brednie że auto pali 32l? 45 ton po polskich drogach? pomyślcie najpierw zanim coś powiecie. większość kierowców nie wdaje się z Wami w dyskusje dla świętego spokoju bo po co mają słuchać głupot z ust człowieka który nigdy nie prowadził nawet takiego zestawu. p.s. zorientowany ma 100% racji.

Kierowca pracujący obecnie

Kolego ,może Ty nie masz pojęcia na czym polega w dzisiejszych czasach transport.Nie przesadzaj z tymi ciągnikami ,bo w każdej firmie zdarzają się usterki samochodów. Jak Ci było wstyd tymi ciągnikami jezdzić,to dlatego nie pracujesz tutaj.A może chciałeś zostać szejkiem paliwowym,to tu też dla takich nie ma miejsca!!! Podejrzewam również że posiadasz 10% tej wiedzy którą posiada kierownik warsztatu. Tak więc powodzenia w poszukiwaniu nierozgarniętego szefa który Cię zatrudni,tylko ciekawe na jak długo?

zorientowany

a więc tak: banda [usunięte przez moderatora] którzy mają tyle wiedzy o transporcie co kierowca o dzierganiu na drutach!!! rekordy głupoty bije tzw. kierownik warsztatu. poza tym, jechać nie ma czym! auta nadają się tylko do huty! wstyd pokazywać się takim czymś na drodze! zdecydowana porażka! odradzam.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie PDJ Dan Trans? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Drivers

Zrobisz 5tys.km,czy 10tys. to wypłata taka sama! A o wolnych ustawowo dniach to zapomnijcie! Jazda na okrągło!Urlop jest ale UWAGA!!!!! BEZPŁATNY!!!!!!!!!!!!!!. Za każdy dzień urlopu potrącają 100zł!!!!!! tak więc totalne bezprawie!!!!!!!!!

zz

pracowałem w tej firmie trochę czasu (chłodnia, beczka) , bywało różnie, ale ogólnie było względnie. powodzonka

kierowca Bez przesady nie róbcie jaj, nie jest tragicznie. Pracowałem i wiem co jest grane,każdy by chciał mieć lepiej. bajo

trucker

Ktoś kto pisze dużymi literami ,ma niespełnione ambicje zawodowe,i chce aby Go zauważono! A byc może nie poukładane również życie osobiste ,więc jest to forma zwrócenia na siebie uwagi.

ANONIM

WIDZIAŁEM WIELE BZDUR , JESZCZE WIECEJ NIESPEŁNIONYCH ZAWODOWO KIEPSKICH PRACOWNIKÓW , WYRAZENIE TAKIEJ IDIOTYCZNEJ OPINII W SPOSÓB ANONIMOWY JEST NAPRAWDE NIESAMOWITA ODWAGĄ NIESPEŁNIONEGO NIEUDACZNIKA NIEPOSIADAJACEGO ZA GROSZ ROZUMU I JESZCZE MNIEJ KULTURY OSOBISTEJ . NAPISZ SOBIE NA CZOLE -JESTEM NIEULECZALNIE CHORY NA NIENAWIŚĆ DO WSZYSTKIEGO I WSZYSTKICH A TAK NAPRAWDE NA LENISTWO!! MIŁEGO DNIA !

kier

jakie bzdury- widziałem samochody i naczepy. Rolnik z ciebie a nie kierowca

Zostaw merytoryczną opinię o PDJ Dan Trans - Poznań

PDJ Dan Trans