Opinie o PDJ Dan Trans w Jerzykowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PDJ Dan Trans. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PDJ Dan Trans o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PDJ Dan Trans w Jerzykowo

erty Nowy wpis

@szalo mysle ze to jest jedynie wyjscie skoro nie zamieszczaja sami ogloszen to chyba trzeba do nich po porostu napsiac albo zadzwpnic jezeli ktos bardzo chce sie do nich załapac do pracy tak jak na przyklad @kama zawsze warto sprobowac bo widac tu nikt nie pisze

joanna70 Nowy wpis

witam wszystkich obecnych tutaj na forum, jestem zainteresowana bardzo podjęciem pracy w pdj dan trans jako kierowca. z poprzednim pracodawcą nie dogadałam się niestety co do kwestii finansowych i musieliśmy się rozstać. czy ta firma może zapewnić mi w tej kwestii jakieś atrakcyjne i konkurencyjne warunki?

dodi Nowy wpis

Na początku spoko ale później ucinają kilometrówke,litrażują auta na autostradach a każą jeździć powiatówkami, auta nie są nowe naczepy też trzeba sie narobić.serwis kiepski ale sobie radzi.jeśli to komuś odpowiada to prosze

Adama Nowy wpis

Witam Mam pytanko czy przyjmują tam kierowców bez doświadczenia jaka płaca , itd. Pozdro

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PDJ Dan Trans? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
ssssssssssssss

to żart chyba

Witam Pracuje w tej firmie od roku , złego słowa nie mogę powiedzieć . Wypłata na czas , urlop bez problemu ,na moje auto nie narzekam . Pozdrawiam

HUN

Firm o tej nazwie jest dużo. Czytajcie uważnie by kogoś nie skrzywdzić.

Drivers

Ma racje kolega ccc, płaca marna za tą pracę,tarczki do kosza,i podstawa najniższa.Resztę wypłacają jako delegację!!!!!

kierowca renatki

Co by tam nie pisać to każdy by chciał zarabiać lepiej,a jest jak jest.Największe pieniądze to zarabiają wszyscy ale w innych firmach,OPOWIADACZE.Nie jest zle,wszedzie pracowac trzeba.Ogólnie to firma OK!

Kierowca

Trzeba mieć naprawdę nerwy ze stali aby tam pracować.Po prostu robić swoje.

ccc

bzdury- kolego pomyliłeś chyba firmę. popytaj kierowców

kierowca

Trzeba tam pracować aby mieć pogląd na firmę ,a nie słuchać bzdur pseudo-kierowców.

ccc

rozmawiałem z kierowcą i tragedia zarobki - jak za tą prace to nedza tarczki - do kosza ciągniki widziłem wyjechane a naczepy - złomy

Zostaw merytoryczną opinię o PDJ Dan Trans - Jerzykowo

PDJ Dan Trans