Biuro Rachunkowe Witold Osiński Apartamenty4You Witold Osiński

Adres: Powstańców Śląskich 106D lok. 20, 01-466 Warszawa

NIP: 5221563448 REGON: 015275900

Biuro Rachunkowe Witold Osiński Apartamenty4You Witold Osiński

Opinie o Biuro Rachunkowe Witold Osiński Apartamenty4You Witold Osiński

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Biuro Rachunkowe Witold Osiński?

posok

robert, z tego co mi wiadomo to potrzebują ludzi z doświadczeniem. Więc jeżęli masz doświadczenie to śmiało możesz aplikować i się dowiadywać co oni tam oferują. Był ktoś już na rozmowie rekrutacyjnej ?

karolek

a ja serdecznie polecam, właścicele to niesamowicie mili i serdeczni ludzie. nigdzie nie znajdziecie tak wyrozumiałych i ciepłych pracodawców !!!!

nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Biuro Rachunkowe Witold Osiński Apartamenty4You Witold Osiński - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Rachunkowe Witold Osiński Apartamenty4You Witold Osiński