counter
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Jak wygląda ścieżka awansu w Capsicum Sp. z o.o.?

Łukasz Nowy wpis

A co jeśli ktoś u was chce mieć l4?

niezadowolonywwa

Księgowość prowadzona przez tę firmę jest nierzetelna. Zdarzają się liczne błędy. Ponadto nie wywiązują się z terminów. Współpraca trwa tak długo jak przymyka się oko na jakość ich usług. Kiedy zwrócisz im uwagę to potrafią nawet wyzywać klienta. (usunięte przez administratora) Nie polecam, trzymać się od nich z daleka o ile nie chce się mieć później problemów ze względu na nieprawidłowo prowadzoną księgowość.

w odpowiedzi
@niezadowolonywwa

Myślałem że tylko ja miałem wrażenie odnośnie wyżej wymienionej arogancji. Moje "ale" dotyczy raz stosunku do klienta(chodzi mi o atmosferę i nastawienie do drugiej osoby) i terminowość ( wieczne opóźnienia, a zwrócenie uwagi czy przypomnienie się odnośnie terminu wiąże się z gęstą atmosferą, a oczywiste jest że w prowadzeniu księgowości różnego rodzaju podmiotów terminowość jest konieczna) podsumowując: może do obsługi mikro biznesików na mikroskopijną skalę ktoś ich zatrudni gdzie NIE jest wymagane poważne podejście do sprawy, terminowość i wysoki poziom obsługi klienta. Natomiast większe "przedsięwzięcia" ich przerastają.

Iacomvs Nowy wpis
Klient
@w odpowiedzi

Absolutnie się nie zgadzam, nigdy nie spotkałem się z żadnymi problemami spowodowanymi przez biuro, Owszem, jeśli przesyłam dokumenty w dniu 25 i żądam natychmiastowego sporzządzenia deklaracji vat to, no nie mogę liczć na jakąs wersalską uprzejmość. Jedyne problemy ze skarbówką miałem wtedy, gdy nie dostarczyłem do biura pełnej dokumentacji. Poza tym można umówić się na spotkanie i omówienie podatkowych ( i prawnych) aspektów planowanych przesięwzięć. i wiązących się znim ryzyk podatkowych.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Czy w Capsicum Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Monika

@pracownik a jakie to szkolenia?

Czy w Capsicum Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

@Pytanie

tak

Czy jesteś zadowolony z warunków pracy w firmie Capsicum Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa? Dodaj opinię o tym pracodawcy, niech wszyscy dowiedzą się jak jest naprawdę.

stasia
@Administrator

Jestem zadowolona z warunków w pracy. Pensja dobra. Warunki pracy bardzo dobre. Pracodawca udostępnia wiele narzędzi pomocnych w pracy w tym każdy ma dostęp do lexa. Każdy może wybrać odpowiednie szkolenie według swoich potrzeb. Atmosfera w pracy miła i sympatyczna. Nie ma tzw. wyścigu szczurów. Zespół jest zgrany.

Zostaw merytoryczną opinię o Capsicum Sp. z o.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad