Opinie o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy System Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie System Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o System Sp. z o.o. w Zielona Góra

Załoga

Czy też macie problem aby dodzwonić się na alarmowy według instrukcji kadrowej (usunięte przez administratora) Nie odbiera bez naszej zgody podane są numery prywatne na ochronę Abyśmy my byli budzeni jak coś jest nie tak z alarmem. Co ona powyprawiala kiedyś tak nie było wszystko załatwiał Robert i nie bylo problemu czy to niedziela czy swieto zawsze sie do niego dzwonilo . Co się teraz dzieje..????

Żeco
@Załoga

Jak to podała nasze prywatne numery? Kto na to zezwolił? W tej firmie w ogóle obowiązuje rodo?

Kierownik
@Załoga

Jetem starym pracownikiem zgody na przekazanie numeru prywatnego dla ochrony były podpisywane przy przyjęciu do pracy u nas nie ma żadnego problemu z alarmem ani kontaktem z numerem alarmowym ja żadnego problemu z główną kadrowa Dorotą nie mam dla mnie jest spoko

Krycha
@Kierownik

Fajny post sponsorowany. Zapomniałeś o lokowaniu produktu. Nie przypominam sobie podpisywania takiej zgody a pamięć mam dobrą a problemy z alarmem ma dużo sklepów może akurat twój nie.

Magda
@Krycha

Dokładnie numery nasze prywatne powinny byc tylko w wyjątkowych sytuacjach uzywane jak ktos z firmy sie chce skontaktowac i to nie mamy obowiazku odbierac poniewaz to jest numer pryeatny ! Nie ze kadrowe wydzwaniaja w nasze wolne na prywatne numery skandal A udostępnienie do Solidu naszych numerów jest bezprawne ponieważ jest to firma zewnętrzną i nikt takiej zgody nie podpisał A alarmowy .... masakra do Tej Pani dodzwonić się to cud . Co się porobiło kiedyś nie było takiego problemu .

Kama

Nie polecam tego zakładu. Obowiązków w ... za najniższa krajowa. Lotto obsługuj nie miej za to płacone. Na sklepie jest 32 stopnie bo po co naprawić klimatyzację o którą walczy się już 4 lata! Płać za inwentaryzację które nie wiedząc czemu ciąg wychodzą na... wie jakim minusie. No i najlepsze masz 26 dni urlopu? Możesz wziąć dwa tygodnie tylko od czerwca do sierpnia chcesz we wrześniu? Może w grudniu? Nie ma takiej opcji a zaległego urlopu nikt Ci nie wypłaci:)

@Kama

A czemu te inwentaryzacje wychodzą na minusie? To chyba ktoś z obsługi powinien za to odpowiadać?

@Marzena

Obsługa odpowiada, zawsze zabierają z wypłaty minutowe inwentaryzację ;)

Marzena

A dlaczego tak na minusie to wychodzi? Serio tak ciężko przypilnować żeby się wszystko zgadzało?

#nie polecam
@Marzena

Oczywiście umowa o powierzonym mieniu i odpowiedzialności jest podpisywana ale wyniki i eantaryzacji pozostawiają wiele do rzyczenia. Na własnym przykładzie wiem że nie są jasne bo musiałam płacić za towar którego nikt nigdy na uczy nie widział i nawet nikt nie potrafił wytłumaczyć jak znalazł się na stanie mimo iż pracownicy zawsze dokładnie sprawdzali faktury. To raz. Dwa pracownicy przy zwolnieniu są zastraszani pozwami do sądu bo firma jak to powiedziała pani kadrowa ma świetną kancelarie prawną na ktora ich stać a pracownika nie. Pracowałam w detal partner który teraz przeszedł pod logo asa. Wstosunku do pracowników jest mobing ze strony koordynatorki. Jedna i druga firma to jest (usunięte przez administratora). Wszystko. Którzy chcą podjąć pracę w tej firmie odradzam.

@#nie polecam

Zgadzam się z Tobą nie pierwsza taka sytuacja gdzie towar jest widmo zwłaszcza jak słyszałam w rozliczeniach w nowym systemie. A co do pani kadrowej D......to w głowie jej się poprzewracało w jaki sposób z nami rozmawia i używa słownego szantażu w stosunku do pracownika, już jedna taka była co z hukiem wyleciała.

Monia

To co wyprawialo sie i byc moze wyprawia w sklepie w walbrzychu na andersa to porazka. Falszywa kierowniczka szukajaca i uwazajaca sie za wyzsza. Dawnonpowinna wyleciec z roboty ale trzymaja ja na oczy. Omijajcie tego pracodawce

Moniak

Usługi w tym sklepie dno. Wyzysk pracownika zero pomocy i brak wspolpracy. Kierownicy brak kompetencji. Kierowniczka as na bialym kamieniu w walbrzychu do zwolnienia juz dawno. Dalej ja trzymaja mimo iz jest niekompetentna osoba.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie System Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Miśka

Ja mam tylko jedno pytanie dlaczego mam obsługiwać lotto skoro za to nikt mi nie płaci? Odpowiedzialność jest pretensje są a pieniędzy brak. Kiedyś było płacone za lotto a teraz co? Najniższa krajowa poszła w górę, więc firma uznała ze dala podwyżkę i zabrała premie i płace z lotto ? A może Inne sklepy mają płacone za to ?

Antoni
@Miśka

Czemu teraz nie ma za to dodatkowej kasy? Pytałaś? Bo to jednak sporo obowiązków więcej. Ile teraz można wyciągnąć na twoim stanowisku?

Miśka
@Antoni

Tak pytałam, stwierdzili, że szef jest jaki jest i za to nam się nie należy. Nie mamy ani premii ani płacone od sprzedaży lotto na czysto mam tylko najniższą krajową w zaokrągleniu 2400 zł To co to za wypłata? Dodatki urlopowe też poszły w dół w tamtym roku było 650 zł a w tym 300 zł. Rozumiem inflacja inflacja ale pracuje żeby mieć pieniądze a nie żeby starać się przeżyć i liczyc każdy grosz bo do 10 mi nie starczy.

Minimalną krajową.

Krystyna

No to chyba plus taki, że od stycznia zwiększą? Możliwe, że to niekorzystnie się odbije na innych dodatkach? :/

@Miśka

Pracowałam w kiosku z lotto i tez nie miałam za to dodatkwowo płacone

Skoro wchodzi w życie nowy system i musimy teraz wszystko za biuro robić, to czy będziemy mieć więcej płacone? Skoro musimy codziennie, trzy razy dziennie zliczać bank, wpisywać faktury,zmieniać ceny i całą resztę robić, co do tej pory nie należało do naszych obowiązków?...

RB

Co Ty pleciesz, co musisz za biuro robić? Nikt Ci nie każe zliczać banku 3 razy dziennie, najwyraźniej coś źle zrozumiałaś. Jakie faktury musisz wpisywać i gdzie? Nie wiem jaką całą resztę masz na myśli ale ceny zmieniamy tylko przy papierosach, co jest dla nas ułatwieniem. Jakie są dodatkowe obowiązki? Bo ja widzę, że dużo odeszło, na przykład wypisywanie kp/kw, co jest dodatkowego? Klikanie myszką? Nie przesadzaj.

Maćka
@RB

KP i kw trzeba robić ale w systemie ;) Za lotto KP lub kw za niedobór w kasie i nadwyżkę, za faktury itp. Ułatwienie jest dla tych, którzy wolą pracować przed komputerem ale starszym współczuję.

RB
@Maćka

Tak, robisz w systemie i nie musisz wypisywać już tych bloczków = ułatwienie. I nie doceniasz ludzi "starszych" - ja też do najmłodszych nie należę a uważam, że jest dużo ułatwień i sam system jest prosty i wystarczy nabrać wprawy - jedyne co jest irytujące to rozliczanie się. To jest straszny bubel. W której firmie trzeba odejmować zwartość sejfu i I zmianę żeby się rozliczyć? Chore. Ale i to da się obejść ;-)

Czy zdarzają się nadgodziny w System Sp. z o.o.?

Mua

Nam firma raczej nie pozwala na nadgodziny. Ewentualnie jak kogoś nie ma to możemy się zgodzić a tak raczej nie

Antoni
@Mua

Czyli raczej zastępstwo niż nadgodziny. Napiszesz ile teraz płacą? Stawka godzinowa jest wyższa od średniej krajowej? Bo zastanawiam się czy opłaca się aplikować :)

Ataner
@Antoni

W sklepie stawka godzinowa większa niż średnia krajowa????pokaż mi taki sklep gdzie tak płacą?chyba że miałeś na myśli najniższą krajową

sklepowy
@Antoni

Najniższa krajowa. 2100 z małymi porywami w górę.

Liila

Sa nadgodziny za które ci nie płacą;) Obsługujesz lotto też ci za to nie płacą Premia jakakolwiek a po co? Przyjmuj towar w spartańskich warunkach pot po pupie leci klimatyzacja n działa skwar jak nie wiem co ale co to kogo obchodzi.

Asiak

Hej,może ktoś się orietuje jak jest z towarem po terminie kiedy zamykają sklep ,u nas bardzo dużo

Asia

Słyszałam że z czasem wszystkie asy mają być zamknięte,

@Asia

A skąd to wiesz? Masz jeszcze jakieś info? Kurczę ciekawe czy to prawda.

Sylwia
@Asia

Zamykają sklepy co chwilę,cały czas ogłoszenia wystawiają kto normalny to ucieka. Inwentury masakra a wez się odezwij

@Sylwia

I to jest powód żeby zamykać wszystkie sklepy? Może nie we wszystkich punktach tak jest?

Witam pracownikow Asa co myślicie o pracy na dwie zmiany w niedziele od 7 do 15 oraz od 15 do 23 czy wam to odpowiada ? 3 niedziele pracujące w miesiącu.

Pracownica

Mi to odpowiada. Lepiej tak niż robić samemu 10 godzin przy zwiększonym jak to w niedziele nie handlowe ruchy. Dzięki temu w miarę rozkłada się natężenie klientów. Rano wzmożony ruch bo ludzie robią zakupy przed wyjazdem np nad wodę i wieczorem po powrocie. A tak jak było wcześniej to jedna osoba musiała ogarnąć dwie fale klientów.

Szalona

No właśnie mi też się to nie podoba... nikt normalny nie przychodzi o 7 rano do sklepu.. powinni rozłożyć to na 2 zm.. Np od 10-15 I od 15-20 W ogóle nie rozumiem na jakiej zasadzie my pracujemy w niedzielę. Może ktoś mi wyjaśnić jak to obeszłi ten cały zakaz handlu..

3 niedzielę? Ja od 3 miesięcy weekendu wolnego nie widziałam. Grafik ustalany pod starych pracowników. "Ty młoda to pracuj" szukam innej pracy. Nerwowa atmosfera, zgłaszane, nikt nic z tym nie zrobił.

Marzena

Wypłata może chociaż wysoka jak pracujesz w weekendy?

Kierownik

Ja pracuję we firmie od 7lat nigdy nie było tak żeby grafik był ustalany pod stare pracownice grafiki dostajemy co 3 miesiące grafiki robią kadry jeden weekend w miesiącu jest wolny z jakiego miasta jesteś

Ada

To porażka a nie firma.Syf, że szkoda słów.Odradzam.

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda na nich czasu. Niby na początku tak mydla oczy jak to u nich jest super a potem Wszystko wychodzi. Kobiety, które pracują w biurze są w ogóle nie kompetentne, ale wymadrzac się pierwsze. Jedna druga kryje i fałszywie się odzywa miłym głosem. Panie z kadr haha, jeszcze takiego przypadku nie widziałam, chyba przyda wam się kurs doszkalajacy, bo w sumie chyba wiem więcej niż wy. Odpisywanie na maile to jakas porażka, przecież to takie trudne ???? a przepraszam zapomniałam że komunistyczna firma działa na faxach, więc mail to dla nich ciemnoo. Pan Robercik,który tam pracuje to jest dopiero pracownik, który nic nie ogarnia, nigdy nie odbiera tel... W sumie nic nie i na niczym się nie zna... Generalnie firma jest nastawiona na udupianiu pracownika, poprzez inwentury i terminy. Omijajcie ich szerokim łukiem a wyjdzie wam to na dobre.

@Anonim

Nie zgodze się z twoją opinią, zarówno kobiety pracujące w kadrach jak i Pan Robert są kompetentni. Widać że nie miał*ś nigdy styczności z działem kard więc nie będę Ci mówić jak się w nich pracuje. Pan Robert jest człowiekiem który zawsze odbiera telefony i pomoże. Nie wiem skąd tak negatywne słowa na jego temat. Jesteśmy tylko ludźmi, jeżeli oczekujesz że ktoś będzie robić wszystko idealnie to zacznij współpracować z Bogiem

Nie da się pisać opinii o konkretnym obszarze firmy bez poznania go. Logika się kłania. Twój komentarz reprezentuje poziom kompetencji działu kadr, gratuluję. Odebranie telefonu nie równa się z pomocą.

@Anonim

No właśnie, wiec jakim prawem piszesz opinie odnośnie kadr nie pracując tam? Logika się kłania. A przede wszystkim, odebranie telefonu to juz pomoc.

Pracownica
@Anonim

Słuchaj ty anonim jak ci się praca nie podoba zmień ją lub jak już zmieniłaś to nie udzielaj się tutaj z swoimi bezmózgimi wpisami pisząc na naszych pracowników firmy akurat pracuje tu kilka lat i bardzo dobrze mi się z tymi osobami współpracuje Jak masz problem to pomysl najpierw zanim napiszesz bo chyba z myśleniem u ciebie jest ciężko co ???

@Pracownica

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Została napisana opinia, nagle znalazło się dwóch szczekaczy w bardzo krótkim czasie, tak jak to wyglądało w trakcie współpracy: wygrywa ten, który głośniej szczeka lub ma przewagę liczebną (stado). Jedna nie rozumie, druga popiera i brnie w głupotę dalej. Oceniony został dział/współpraca z nim, a z Waszej strony pada stwierdzenie że nie można go ocenić ponieważ nie jestem z Wami w jednym zespole w tym samym budynku. Kto tutaj ma problemy z myśleniem? Nie potraficie obsłużyć skrzynki mailowej, do dziś w Waszej komunistycznej klice rączka rączkę myje. Szkoda czasu aby wchodzić w dalsze szczegóły, ale widzę że prawda boli. Nie zdziwię się jak nadal nie zrozumiecie tego co zostało napisane.

Buhaha
@Anonim

Puk puk mózg na miejscu czy się ulotnił ?

Łucja
@Anonim

Piszesz że na początku "mydlą oczy" ale czy w kwestii warunków pracy tj. pensji, ulopów i dodatków czy dotyczy to raczej rozwoju atmosfery i obowiązków?

Byly pracownik

Czy mogę prosić osoby poszkodowane o kontakt mailowy: dominikakreciwiek@gmail.com

Czy System Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Umowę o pracę dostaniesz ale co to za praca. Nie pchaj się tam nie warto. Pracownicy w sklepach są traktowani jak śmieci. Starasz się jak możesz a nikt Cie nie doceni. Odradzam pracę tam!!!!!

Była pracownica

Mogę prosić o kontakt na maila? dominikakreciwiek@gmail.com

Jak to możliwe że Asy bez kierowników są otwarte w niedzielę?

Witam zróbcie ludzie w końcu porządek w sklepie na ul Wolsztynskiej obsługa jest tak nie kompetenta ze szok brak wiedzy na temat win i opryskliwosc ekspedientek

Marlena
@Marta

Przepraszam Panią bardzo, pracuję w tym zawodzie od 3 miesięcy i nie jestem w stanie powiedzieć które wino jest dobre a które nie. Tym bardziej że każdy z nas ma inny gust a ja nie jestem koneserem win i nie wiem które jest "dobre". Mogę jedynie powiedzieć opinie odnośnie danego wina, jeżeli inny klient będzie je zachwalać lub potępiać lub spekulować się etykietą która znajduje się na danym winie. Zdaje sobie sprawę że muszę się jeszcze wiele nauczyć, obiecuje poczytać odnośnie win jakie mamy w sprzedaży by lepiej doradzać klientą takim jak Pani :)

Totalny (usunięte przez administratora) Wschowa Ul Wolsztynska proszę zwrócić uwagę na poprzednie wpisy ta kobieta sama siebie wychwala to chore nigdy nie była miła o nie będzie miałem okazję z nią pracować porażka zakłamana i opryskliwa kobieta

Nowa

Witam czy sklepy AS będą otwarte w niedzielę od lutego

Krytyk

Chciałbym powiedzieć że nie zgadzam się z negatywnymi opiniami na temat sklepu as we Wschowie na ul. Wolsztyńskiej, a juz szczególnie nie zgadzam się z negatywnymi słowami skierowanymi do puszystej blondynki- sprzedawcy. Jest to najmilsza ekspedientka z jaką było mi możliwe współpracować podczas zakupów. Ta przy kości blondynka nigdy nie byla w stosunku do mnie gburowata, zawsze jest uśmiechnięta, pomocna, doradzi, wysłucha. Wielokrotnie wchodząc do sklepu zastałem świeżo umytą podłogę, i nigdy nie zostałem przez nią wyproszony gdy chciałem wejść. Odnośnie palenia epapierosów, elektryczne papierosy nie śmierdzą, Pani Iwona nigdy nie widzi przeciwwskazań aby przestać Palić papierosa na zewnątrz i zawsze odgasza lub wyłącza papierosa i idzie obsługiwać klienta. Odnośnie Palenia papierosów, gdy była ta druga blondynka, chyba miała Na imię Magda, na sklepie zawsze w sklepie smierdzialo papierosami, widać było unoszący się dym z zaplecza. Wielokrotnie P. Magda kazała czekać klientą aż zakończy Palić papierosa a dopiero później zaczęła obsługiwać ludzi, nawet nie biorąc gumy przez co bardzo od niej smierdzialo nikotyna. Teraz gdy nie ma jej od jakiegoś czasu o wiele lepiej robi się zakupy w sklepie.

Klient

Pozdrawiam panią Marlene ze sklepu as we Wschowie na ulicy Wolsztynskiej bardzo sympatyczna, wyrozumiała i cierpliwa ekspedientka

Zostaw merytoryczną opinię o System Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 53.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 5 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

System Sp. z o.o.