green west

Warszawa

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o green west

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie green west

Iza

Jak sytuacja wygląda po takim czasie @pracownik? Aktualnych wpisów brak, czy jakieś warunki uległy w firmie zmianie? Warto dać znać innym, którzy potencjalnie szukają tutaj zatrudnienia.

Pracownik

Kłamczuch oszust i wyzyskiwacz. Tyle mogę powiedzieć o pracy u tego Pana. Niestety wszystkie negatywne opinie potwierdzam w 100 procentach.

Maciong

Oczywiście, że nie ma tu postów na zlecenie, no co Wy

m

Pracowałam tam ponad rok. Odeszłam sama, ale nie z powodu niewypłacalności prezesa, chociaż wiem, że ma z tym problem... I żeby nie było nie domówień, odeszłam z powodu urodzenia dzidziusia:) Raz zdarzyło mi się czekać na wypłatę kilka dni. Pracowałam na umowę o pracę. Ale jedno muszę teraz przyznać, pracując obecnie w renomowanej firmie, gdzie kasę mam na koncie nawet dzień wcześniej... Green West to najlepsza firma w jakiej pracowałam, pod względem atmosfery w pracy i podejścia kierownika i prezesa do pracowników! Wiem, że pracujemy dla pieniędzy, ale ludzie też są ważni. Kierownika z Green West nie jeden by pozazdrościł!! A prezes idzie na rękę pracownikom jak może... Nie stoi nad człowiekiem i nie robi kołchozu pracy ze swojej firmy. Praca ma być wykonana dobrze i to najważniejsze! Jako były pracownik, bardzo dobrze go wspominam i chwalę nawet w obecnej pracy. A drugiego takiego kierownika to już chyba nigdy mieć nie będę :( pomocnego i z taką ogromną wiedzą o BHP.

Iwona
@m 27.04.2016 12:17
Pracowałam tam ponad rok. Odeszłam sama, ale nie z powodu niewypłacalności prezesa, chociaż wiem, że ma z tym problem... I żeby...

Prezes sam napisał czy to post na zlecenie? bo takiego kłamstwa jak napisałaś/eś to chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi. Prezes jest oszustem i notorycznym kłamcą, z zasądzonymi wyrokami i komornikami. Każdemu opowiada inna bajkę a zaległości płatnicze są bardzo duże.

:)
@Iwona 09.05.2016 00:48
Prezes sam napisał czy to post na zlecenie? bo takiego kłamstwa jak napisałaś/eś to chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie kupi....

Pisała to dziewczyna która pracowała bardzo krótko i faktycznie jak to bywa na początku u Pana M. kasę dostaje się maks z kilkudniowym opóźnieniem. Co miesiąc to gorzej. Ona miło się wypowiada o nim a on o niej jak o każdym byłym pracowniku... Czyli nieszczególnie.

orres

rzeczywiście ... szkolenia dostepne są niemalże od ręki, ich koszt nie wygórowany, ale nurtuje mnie pytanie, jak firma green west wspiera osoby, które skorzystały z ich usług, czy jest zorganizowany jakiś system wsparcia?? bo rozumiem że bezpośrednio w ich otoczeniu na zatrudnienie liczyć nie moge ??

to nie tak

nie zatrudniA ŁĄCZNIE 5 OSÓB. a co z dostaniem wynagrodzenia to nie tak prosto bo ma jakieś dziwne terminy i tłumaczenia swoje . opóźnienia sięgają nawet miesięcy. pracują tam tylko osoby które mogą sobie pozwolić na pracę charytatywną. Jeśli chodzi i jakość szkoleń to różnie zależy od tematu i osoby ogólnie nastawienie jest takie aby zrobić wziąć kasę i nikt się tym nie przejmuje.

rozczarowana

właściciel green westu ma jeszcze 3 firmy tj. Glowpol, odz, ktm. W każdej z tych firm jest to samo. Pracownicy są przerzucani łączne zatrudnienie z umowami zlecenie ok 4-6 osób. Szef ma problem z płątnościami tak jak kiedyś tak i teraz to krętacz i oszust. Wszystko zrobi żeby nie wypłacić a chciałby aby każdy był na jego zawołanie. Pracowników uważa za głupków bo takie brednie im opowiada. szkoda czasu i nerw dla takich osób

Młody

A jaka mam pytanie do osób pracujących obecnie lub w niedalekiej przeszłości. Green west oferuje niskie ceny szkoleń i ekspresową naukę. Jak wygląda kwestia zdawalności na egzaminach przed UDT, np. HDS czy ADR? Pozdrawiam

ona

na rozmowie dali mi kartkę z pytaniami adcd, tyle, a na jakie stanowisko tam się ubiegasz?

ona

Paula, nie sprawdzali znajomości języków obcych, na rozmowie dostałam test z worda i excela do wypełnienia

ona

jakie znaczenie ma to jak wysokie są zarobki??? jak i tak ich nie zobaczycie!!! praca sekretarki 1500zł do ręki, inne stanowiska nie mam pojęcia..

tiger

witam wszystkich zawiedzionych pracowników spółki. Niestety to co Państwo piszą jest całkowitą prawdą. Umowy zawierane w firmie tak naprawdę nic nie znaczą... pracując przez dłuższy czas w firmie budowałem jej renomę swoim profesjonalizmem, aż do momentu gdy opóźnienia płacowe osiągnęły przekraczalny okres dla normalnej egzystencji pracownika. Oczywiście wypowiedziałem umowę, bo jak już wspomnieliście wolontariat to nie ten adres. Pracodawca zachęca wysokimi zarobkami, których i tak nigdy Państwo w całości nie otrzymacie :) Nie polecam pracy w tej firmie ani pokrewnych firmach należących do właściciela green westu!

ona

żadnej umowy mi nie dali!!!! pracowałam ponad 2 tygodnie i w tym czasie nie mieli czasu żeby mi umowę wystawić.... ja byłam tam jako sekretarka, w biurze, pracowałam z bardzo miłą dziewczyną, tak nauczyłam się jednego! że trzeba bardzo uważać bo OSZUSTÓW jest wiele wśród nas!!!!!! i są bezkarni....

ona

ja miałam mieć najpierw umowę próbną na zlecenie potem umowę o pracę, ale to wszystko fikcja!!!! szkoda czasu i nerwów na tą firmę!!!!!

anonim

Miałam przyjemność pracować w firmie Green West jako sekretarka/recepcjonistka zaledwie dwa tygodnie. Podjęcie pracy w tej firmie to był błąd! Po ponad tygodniu pracy nie dostałam umowy.. od pracowników firmy usłyszałam, że Szef jest niewypłacalny tzn. nie płaci pensji w całości bądź nie płaci w ogóle od kilku miesięcy. Będąc w pracy codziennie odbierałam telefony z pretensjami od niezadowolonych klientów/kontrahentów. Przez czas „zatrudnienia” wykonywałam wszystkie polecenia jakie były mi przekazywane. Do dziś pomimo zapewnianiu Szefa nie otrzymałam wynagrodzenia za pracę i pewnie nigdy nie dostanę.. Jest mi strasznie przykro, że zostałam w ten sposób OSZUKANA przez tego Pana. Mam nadzieję, że firma ta nie zatrudni już żadnej osoby do pracy!!! Przestrzegam osoby, które myślą o pracy w tej firmie!!! No chyba, że chcecie pracować w wolontariacie, bez umowy i bez wynagrodzenia….

były pracownik

no cóż... prezes jako szef nie jest zły, ale ma jedną wielką wadę...nie lubi wypłacać należnych pracownikom za ich pracę pieniążków. Niestety, nawet po zakończeniu pracy w GREEN WEST trzeba walczyć o zaległe wynagrodzenie, bo sam z siebie pan prezes NIE WYPŁACI!!! Lepiej już być bezrobotnym, niż pracować u takiego nieuczciwego człowieka, żeby nie nazwać go gorzej...

anonim

Pracowałem tam i ostrzegam, umowa to jakiś żart i nie dostaniecie wynagrodzenia! Firma, którą powinien się zająć PIP!

ewelina

Na szczęście wszystko jest do udowodnienia....przecież Państwowa Inspekcja Pracy ukarała firmę "Green West" i można sprawdzić za co.....czyżby za to, że w firemce wszystko jest takie właściwe? Komplet dokumentacji oczywiście posiadam do wglądu dla zainteresowanych. Ps. Lepiej odejść z podniesioną głową niż awansować (na kierownika) z wypiętą (usunięte przez moderatora)

anonim

Będąc na umowę zlecenie pracodawca nie wypłacił mi pieniędzy ponieważ w jego opinii nie przebywałam w miejscu pracy 8 godzin....gratuluję znajomości KC. Dodatkowo nie chciał mi wypłacić ponieważ w jego mniemaniu działam na jego szkodę! Przykładu takiego postępowania z mojej strony biedak nie znalazł dlatego musiał odstąpić od swojego pomysłu oczernienia pracownika. Umowa zlecenie nosi znamiona umowy o pracę ale ani Prezes ani jego \\\"wykwalifikowani\\\" pracownicy nie widzą różnicy pomiędzy umową zlecenie a umową o pracę! Na umowę zlecenie zleceniobiorca zawsze otrzymuje dwie umowy jedna na osobę fizyczną a druga na Spółkę. UWAGA: (usunięte przez moderatora)

Zostaw opinię o green west - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie green west