Opinie o Arch Magic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Arch Magic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Arch Magic Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arch Magic Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w Arch Magic Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czy Arch Magic Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

xxx Nowy wpis

nie zapewniają nawet szacunku do pracownika, o benefitach nie warto nawet wspominać :)

Jarosław Nowy wpis
@xxx

Czemu nie ma tu szacunku do pracowników? W sensie - co takiego się dzieje?

Ginta Nowy wpis
@Jarosław

Chcesz to może maila podaj i ci ktoś powie?

Czy w Arch Magic Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Małgorzata Bogusław

Panuje tam BARDZO luźna atmosfera. Jak tak byłam z pól roku temu, to w biurze była tylko jedna osoba.Młody facet - pracownik.

Antek

Mam wrażenie, że narzekanie to będzie nasze cecha narodowa. Firma jak najbardziej ok więc polecam!!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Arch Magic Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Arch Magic Sp. z o.o.?

Zapomnij o tym.

Bartek

Jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Byłem zainteresowany podjęciem tam prscy, jednak te komentarze trochę zniechęcają

Jacek

A ja myślę, że niektórym myli się mobbing z oczekiwaniem przez firmę dobrych wyników w pracy

@Jacek

W żadnej pracy szef nie będzie miał wyników, jeśli traktuje podwładnych bez szacunku, ubliża im publicznie i wyrzuca z roboty, jak tylko na horyzoncie zbliża się bessa na rynku. A sobie zostawia tylko 4-5 najbardziej zaufanych pracowników.To była stała praktyka w tym biurze, i podejrzewam, że jest tak dalej.Mnie, Graal akurat wywalił z powodu pyskowania strażakowi-kretynowi (p.Siata w Częstochowie) na budowie, co JEDNAKOWÓŻ okazało się później być NAJSZCZĘŚLIWSZYM wydarzeniem w moim żywocie!!!Thanks, ex-boss!!!

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Arch Magic? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się bardzo ważne!

MIJA

Pracowalem tam blisko 3.5 roku w latach 2008-2012. Atmosfera czesto napieta i terminy od czapy. To byly chyba czasy swietnosci firmy. Dobrze placili i zawsze na czas. Moze ze dwa razy byla 2 lub 3 dniowa obsuwa. Z tego co mi wiadomo juz nikt ze starej ekipy nie pracuje tam... Mimo wszystko dobrze wspominam ten czas i nie wiem jak jest teraz.

just me

ogólnie nie polecam, no chyba że jesteś zdesperowanym lubiącym mobbing człekiem

Małgorzata Bogusław

Gral musiał bardzo się zmienić na niekorzyść. Pracowałam u niego 2,5 roku i co prawda zdarzyło mu się 2 razy nazwać mnie cytuję:"ty głupia babo!", ale poza tym był w porzo wobec mnie i innych pracowników. Biuro było czyste i zadbane. Ale były to lata 2000-2002, lata prosperity, gdy miał ciągiem zamówienia z Cinema City. Teraz najwyraźniej zamówienia od jego ziomków Izraelczyków się skończyły, brak mu zleceń i jest wk.....y. A jest przyzwyczajony do bardzo wysokiego poziomu życia i wakacji rodzinnych na Mauritiusie, Włochy są passe... ;). Jako architekt jest dobrym rzemieślnikiem (w dobrym znaczeniu tego słowa), ale jego styl architektoniczny zatrzymał się na latach 80-tych i może robić wrażenie już tylko na Ukrainie albo Białorusi. Stąd głodowe stawki... C'est la vie!!!

mike

Pracowałem tam parę lat temu. plusy: swego czasu dość dobrze płacili i zawsze na czas atmosfera - zależała od humoru szefa - faktycznie przekleństwa i brak szacunku nawet do najbliższych i najstarszych pracowników terminy napięte jak wszędzie - praca po godzinach w weekendy - za wszystko jednak płacili. Teraz ze starej kadry nie ma już nikogo tam - psychicznie wszyscy padli.

Radzę omijać to biuro, bluzgi inwektywy i brak szacunku do pracowników. Szkoda mówić szrf dobry architekt ale jako człowiek żenada i kompletna porażka....................................

architekt

Biuro, w którym pracowałem i radzę omijać je szerokim łukiem. Stawki są bardzo niskie a obiecane premie po prostu nie istnieją. Brak kultury w pracy, atmosfera stresu i napięcia dla samego napięcia, wydumane terminy np. Zrób mi to na dzisiaj, kiedy rzetelnie wiesz, że bez kilkunastu godzin w pracy po prostu się nie da tego wykonać.. a potem okazuje się, że robota wcale nie była pilna.

kowalski

Plusy: Płacą w terminie Minusy: 9 zł/h na własną działalność... Firma nie zatrudnia nikogo inaczej, w biurze brudno i bałagan, bluzgi na porządku dziennym. siedzenie po godzinach tak i jak najczęściej. Wyrywanie z obiadu bo szef przyszedł do biura. Nie polecam.

aaa

Wysłałam CV. Oddzwoniła pewna Pani i od razu pierwsze pytanie "Ile chcialaby Pani zarabiać?" Dziekuję....

Zostaw merytoryczną opinię o Arch Magic Sp. z o.o. - Warszawa

Arch Magic Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Nowowiejska 28 lok. 44
    02-010 Warszawa