Opinie o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. w Strzelce Opolskie

jakie są zarobki?jak atmosfera?

@Marek

Zarobki są uzależnione od zajmowanego stanowiska oraz kwalifikacji kandydata, oferta płacowa omawiana jest z kandydatami na dane stanowisko.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Intersilesia McBride

Firma zapewnia narzędzia stosowne do wykonywanego stanowiska z których można korzystać w ramach wykonywanej pracy.

Wanda

Szukają do McBride'u magazyniera z uprawnieniami UDT https://www.mcbride.co.uk/pl/kariera/najnowsze-mozliwosci/magazynier/ Jest jeszcze trochę czasu na składanie CV, może mi ktoś tu szybko podpowie, jak z tymi zarobkami, czy jest dodatek zmianowy?

Intersilesia McBRide
@Wanda

Zarobki zależą od doświadczenia i kwalifikacji. Oferujemy dodatek zmianowy. Szczegóły oferty są omawiane z kandydatami na rozmowie kwalifikacyjnej.

Ddd

Mam pytanie o pracy w laboratorium? Czy pracuje się dobrze?

@Ddd

Praca na zmiany, niestety ale poza tym ok. Ludzie jak wszędzie każdy coś, trzeba się dogadać i robić swoje.

Magazynier

Przy pierwszym spotkaniu Pani z GI opowiedziała o naszych obowiązkach, opisała czym się będziemy zajmować, odpowiadała na pytania itp. Nie było żadnych zadań ani testów, na początku następnego tygodnia miałem już się zjawić w pracy.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.

Dominika

Nie jestem pewna, czy to jest odpowiednie miejsce na dyskusje o takim właśnie charakterze. Może byłoby jednak lepiej, jakbyś spróbował skupić się na opisaniu na aktualnych warunków zatrudnienia, jakie stwarza swoim pracownikom Intersilesia McBride Polska. Powiedz, czy osoby, które pracują w tym przedsiębiorstwie wiele lat mają możliwość awansu zawodowego?

XXX
@Dominika

Awans jest możliwy zawsze, ale ktoś musi albo spaść ze stołka albo się zwolnić a to zazwyczaj trwa dobre parę lat.

Leszek
@XXX

Według Ciebie można awansować, ale tylko na zwalniające się stanowisko. Czy w firmie nie tworzą się nowe miejsca pracy na stanowiskach kierowniczych? Może mógłbyś dodać coś jeszcze od siebie na temat firmy Intersilesia McBride Polska? Interesuje mnie wynagrodzenie i dodatki jakie do niego przysługują. Przyszli kandydaci na pewno będą wdzięczni za nowe informacje.

Albin
@Leszek

Nie tworzą się , nowe miejsca są tylko szeregowe, a żeby wskoczyć na kierownika to poprzedniego muszą wyrzucić, a to się nie zdarza za często.

Sylwia

Tego typu rzeczy nas tu raczej nie interesują, a w związku z tym nie powinny być tematem dyskusji. Zauważyłam ostatnio, że w Intersilesia McBride Polska aktualnie poszukują nowych pracowników: https://mcbride.pl/praca/ Zaznaczają, iż pracownikom oferują między innymi zakładowy fundusz świadczeń socjalnych (dopłata do wczasów/ premie świąteczne). Wobec tego chciałam dopytać, czy faktycznie możecie liczyć na tego rodzaju świadczenia? Proszę, rozwiń ten temat, bo to bardzo ważne.

Damian

Przede wszystkim na awans trzeba zapracować. Osoby ambitne i zmotywowane mają na to szanse mimo niechęci kierownika? Z poprzednich opinii wnioskuje, że atmosfera w pracy nie jest zbyt przyjazna. A inne aspekty zatrudnienia takie jak rodzaj zawieranych kontraktów lub wysokość wynagrodzenia Ci odpowiada? Czekam na Twoja opinię.

Plebs
@Damian

Niestety w tej firmie starać się i ciężko pracować to można ale trzeba umieć używać wazeliny inaczej towarzystwo wzajemnej adoracji nawet jeżeli to nie prawda powie że nic nie robisz nikomu nie pomagasz i wogule jesteś nikim . A za mówienie prawdy będziesz miał przechlapane

Ciekawski
@Sylwia

Premia swiateczna to 200 zl na karcie podarunkowej smieszne mialo byc 250 ale oszukali pracownika a potem zrobili mikolajki dali ludziom po cukierku to byl ich najdrozszy cukierek w zyciu a oni na to polecieli jak dzieci zalosne

Aa

Ja tam cieszę się z zmiany, nowy kierownik jest w porządku. Wymagający ale dający szanse. To jeden z Najlepszych ludzi w tym zakładzie.

@Sylwia

Tak, są dopłaty do wczasów dla pracowników, karty świąteczne, sto parę złotych na posiłki. Nie są to nie wiadomo jak zawrotne kwoty ale są. Bony świątecznie szczególnie mogły by być w większej wysokości.

Kuśka

Czy teraz można załatwić w McBride jakiekolwiek sprawy ewentualnego przyszłego zatrudnienia w kadrach? Czy tam ktoś teraz w ogóle jest obecny?Jak firma działa w epidemii? Są jakieś ograniczenia związane z covidem?

Tekolano
@Kuśka

Nawet 1000 zł podwyżki z powodu epidemii dawali, jest większy ruch. jak znajdziesz posadę to spoko ale tam są inne standardy w porównaniu z niemieckimi firmami w Polsce. Trzeba się przyzwyczaić

@Kuśka

Jeżeli jest Pani osoba poszukującą zatrudnienia, prosimy przesłać swoje CV na rekrutacja@mcbride.eu. Jeżeli jest Pani obecnym lub byłym pracownikiem i chce Pani skontaktować się z działem Kadr proszę o telefon 77 404 91 27.

Czy często w firmie Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Proces rekrutacji jaki obowiązuje w firmie wymaga ogłaszania wakatów zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie. Ogłoszenia wewnętrzne są przesyłane mailowo, ogłaszane na wewnętrznych tablicach informacyjnych. Zachęcamy pracowników by aplikowali sami bądź polecali pracowników w ramach programu Poleć Znajomego

Aktualność
Szanowni Państwo,

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych, jak i byłych pracowników. W związku z tym śledzimy także treści pojawiające się na GoWork i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Prosimy jednak pamiętać, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Na podstawie konsultacji z GoWork oraz kancelarią prawną przypominamy, że swoboda wypowiedzi nie oznacza prawa do obrażania kogokolwiek czy naruszania czyjejś godności. Dobre imię, szacunek, reputacja oraz inne dobra osobiste są pod ochroną prawa. Prawo zakazuje między innymi wypowiedzi znieważających inne osoby lub grupy ludzi, wypowiedzi zawierających treści obraźliwe, naruszających czyjeś dobre imię i wizerunek. Takie same prawa do ochrony swojego wizerunku i dobrego imienia ma również firma. Odpowiedzialność za bezprawne działania przewiduje zarówno prawo cywilne, jak i karne. W związku z powyższym prosimy o rozwagę w wypowiedziach oraz informujemy, że komentarze zawierające treści niezgodne z prawem będą usuwane przez administratora GoWork. Będą również usuwane wpisy, które szerzą nienawiść bądź nie zawierają merytorycznych treści.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach

można kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: gowork@ntsa.pl.

....

Zdecydowanie za wielu. Może trzeba ją zgłosić do centrali. Ludzie nie są nie do zastąpienia.

Chemik

Nie pisz głupot,bo nikt niczego nie tuszuje.Są podawane informacje na mailu na bieżąco.Jeżeli nie masz dostępu do poczty to kierownicy zmian są zobowiązani do udzielania informacji.Może warto się zapytać,a nie siać nieprawdziwe informacje?Bo tak wygodniej marudom...

Ciekawy

Witam Pojawiła się oferta pracy na Asystent Działu Rozwoju i moje pytanie brzmi jaka jest tam atmosfera no i na jakie zarobki można liczyć. Dzięki i pozdrawiam

Rambo

Siemka! Co tam słychać na magazynie?

Kot

Czeba być elastycznym, ja tam nie nażekam

Aa

Mylisz się, te 7 osób to wiadomo, osoby zarządzające - powiedzmy. A ma ich znacznie znacznie więcej. Tylko Seba jest w porządku. (usunięte przez administratora)

Tekolano

pracowałem na dziale produkcji opakowań. Dużo dźwigania maluch ciężarów i stanie daje w kość. Dziwi mnie to że nie można sobie usiąść jeśli wszysko dobrze idzie bo maszyny potrzebują swój czas na zapełnienie kartonów butelkami. Zamiast tego stoisz na pokaz żeby nie było że siedzisz. Można spotkać różnych ludzi. ARNOLD TO KONFIDENT

XD

Czy wy nie macie innych problemów bo to już nudne jest tu pisze się o opiniach o pracy warunkach A nie o życiu ludzi od tego są czasopisma plotkarskie dziecinada

Obco

Pochodzę z innego kraju . Żałuje ze podjąłem prace w tej firmie , ludzie dla nas obcokrajowcow są strasznie chamscy , traktują nas jak śmiecie . Pani która biega w czerwonej koszulce uważa ze pozjadała wszystkie rozumy Praca ciężka i za marne grosze ..

O.
@Obco

O jaką zmianę chodzi ?

Ye
@O.

Tu nie chodzi tylko o obcokrajowcow .. „liderzy” pomiatają każdym innym pracownikiem .. uważają ze mogą wszystko bo są nietykalni . Nie polecam tego zakładu , omijać szerokim łukiem najlepiej ( a chodzi tylko o traktowanie ) praca ciężka ale da się przyzwyczaić . Każdy każdemu równy ale nie w tej firmie

Obco
@O.

Zmiana c

The very best shift D

D to najbardziej zgrana zmiana w tym zakladzie. Bez jakichs śmiesznych podzialow miedzy dzialowymi tylko wszyscy trzymaja sie razem.

Julia

Tu szukają ludzi bo nie ma kto pracowac , a zwalniają za jakieś pierdoly co były dawno temu.

A.
@Julia

Jakie?

Aleksandra

Jaka jest najlepsza zmiana w Intersilesia Mcbride ?

ZB
@Aleksandra

Zmiana D

NICK

No i mega podwyzki o 50 brutto. Czas rzucic papierarami i szukac innej firmy

Małgorzata
@NICK

Trzeba sobie od razu powiedzieć, że nie jest to kwota, która podreperuje budżet, ale z drugiej strony to przecież zawsze coś. Całkiem przypadkiem dowiedziałam się, iż w Intersilesia McBride poszukiwana jest osoba na stanowisko Asystenta w dziale zakupów. Orientujesz się może, jaki jest właściwie zakres obowiązków pracownika, który pełni tę funkcję?

Zniesmaczony
@Małgorzata

Zadzwoń sobie do kadr.

Ciekawski

Ciesz sie ze wogole co kolwiek dostales w kronospanie od 5 lat niema podwyżki

Ola
@NICK

Jak obiecali podwyżki są. Ja jestem zadowolona.

X

Pracuję na zmianie D i bardzo sobie chwalę. Wielki szacunek dla kierownika zmiany produkcji. Mało takich ludzi "do ludzi" jak on.

Małgorzata
@X

Poszukują teraz ludzi do pracy, wiesz moze?

pytajnik

po co pisać takie bzdury tu na formum? nudzicie sie w domach? czy w pracy??? jakaś prywata - ... co to kogo obchodzi? z forum o pracodawcy robicie prywatę

Zostaw merytoryczną opinię o Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. - Strzelce Opolskie

• Jak się pracuje w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.