Stargum

Stargard Szczeciński

Opinie o Stargum

Byly pracownik

Oprocz bajzelu, fatalnych warunkow pracy np - 10 st zima na halach to normalka dodam ze latem 40-45 na plusie. Nadgodziny platne " pod stolem". Braki mozna by wymieniac w nieskonczonosc. Pozdrawiam pracujacych tam.

ala

podjerzewam, ze nie sa, kazdy widzi pewne sprawy inaczej ale niestety mobbing bardzo czesto panuje w firmach nawet niektorzy nie wiedza z pod ta nazwa kryja sie niektore niemile sytuacje

ja

Nie polecam. Ogólny bajzel, syf, mobbing. Praca w zapyleniu, hałasie nie do zniesienia, oparach różnych związków chemicznych - mimo to na skierowaniu jakie wystawiają zaznaczają "Brak czynników szkodliwych dla zdrowia". Główny prezes to człowiek pozbawiony jakiegokolwiek honoru, człowiek niesłowny, wykorzystuje pracowników na maxa nie dbając o nich nic. Szefowa wiecznie drąca się na pracowników, oczekująca cudów, "wszystko wiedząca", jej "rady" co do tego jak powinno się pracować prawie zawsze kończą się jakąś awarią. BHP w tym zakładzie znikome. Maszyny na których się pracuje w większości zaniedbane i niesprawne. Ten zakład przechodzi wszelkiej maści inspekcji tylko dlatego że właściciel ma znajomości. Omijajcie ten zakład szerokim łukiem jeśli życie i zdrowie jest wam miłe.

OphiS

Pracuję tam od pewnego czasu. Dużo napisano tu prawdy, ale i wkradło się nieco przekłamań. "Praca mimo wszystko nie jest zaliczana do prac w warunkach szkodliwych" - totalna bzdura; jednym z elementów wypłaty jest tzw. dodatek szkodliwy; "Pracodawca traktuje pracownika jak niewolnika...duzo by o tym pisac" - dużo? To może choć jeden, maleńki przykład? Autor posta najwyraźniej nie ma zielonego pojęcia o znaczeniu słowa "niewolnik"; Reszty nie będę komentował, bo raczej się zgadzam z pozostałymi zarzutami, łącznie ze wspomnianymi szatniowymi kradzieżami (jestem przekonany, że nie jest to domena wyłącznie "stargumowa").

czasowy niewolnik

pracuje tam obecnie ale już nie długo iii ma racje tera doszły kradzieże w Szatniach z którymi nic nie jest robione a rzeczy giną

lll

hahah ładnie o was piszą a chciałam składać Cv.

iii

jednym słowem: syf kila i mogila. Pracodawca traktuje pracownika jak niewolnika...duzo by o tym pisac.Warunki pracy-tragedia!!! o wszystko trzeba sie upominac, przepisy BHP lamane sa na kazdym kroku. nie polecam

operator maszyn

ogólnie nie polecam - [usunięte przez moderatora], zero awansów, zero podwyżek, zero premii, każą robic tylko więcej a jak nie to zabierają kase z wypłaty... [usunięte przez moderatora] maxymalny! przepisy BHP łamane na każdym kroku! Nie doceniają pracowników! Na starcie 1200 zł netto - praca na 3 zmiany o ile nie dostaniesz umowy zlecenie- stawka 6,25 zł netto/h, warunki pracy fatalne - syf i nieład! Związki rakotwórcze, pyły związków chemicznych... Praca mimo wszystko nie jest zaliczana do prac w warunkach szkodliwych...

Zostaw opinię o Stargum - Stargard Szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stargum