Opinie o Flex Specjalisten w Oss

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Flex Specjalisten. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Flex Specjalisten o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Flex Specjalisten w Oss

Maajk

Witam , dostałem ofertę do pracy w bleckmann Koło amsterdamu, może ktoś coś więcej na temat pracy w tej firmie ?

Lady D
@Maajk

Lady D magazyn bleckmann to praca przy ubraniach. Polecam

Oskaee48

Witam odradza strasznie ta firmę. To co się dzieje to jedna wielka masakra. Koordynatorzy człowieka maja daleko i głęboko nie potrafią rozwiązać żadnych problemów, najchętniej jednak za wszystko dawali by kary. Zero komunikacji i traktowania człowieka z szacunkiem. Pracowałem na bijenkorfie do połowy lutego. Praca nawet spoko jednak atmosfera straszna. Solaris za wszystko odciągali jakieś drobne by dla flexa było więcej. Oszukiwali jak tylko chcieli byleby tylko zarobić. Spotkałem się z taką firma co nie płacili nawet godzin nocnych czy nadgodzin. Mieszkałem na lokacji Maarsen domki fajne z internetem na niektórych pralki. Woda dookoła ogródek elegancko. Gdy pani Beata tam rządziła wszystko było ok. Natomiast gdy zie rządy objęła pani Jola zaczęła się masakra. Nic nie było ogarnięte ani załatwianie. Tobie nie wolno było nic a jej wszystko bo miała dobry stosunek z koordynatora i. Chciała nam dać karę za głośna imprezę podczas gdy ona co weekend chodziła pijana piła alkohol po domkach potrafiła nawet w sobotę o 14 Ju być upija. Jednak jej było wolno. Czasami zdarzyło się że na tygodniu już jak nosiła plany było czuć od niej alkohol. No ale cóż. Ogólnie flex to jest jedna wielka szajka. Są ludzie którym wolno wszystko bo mają znajomości i śmieci których wyrzuca za byle co. Nie polecam tam jechać. Jest wiele innych agencji gdzie stawka jest większa i naprawdę mozna zarobić. I nie będą rzucać po firmach tak jak mnie tutaj. Nie polecam. Ja porUcilem zmieniłem i jestem mega zadowolony. A od flexa precz.

blueblue12

Hej, czy ktoś wybiera się z Białegostoku w lipcu przez tą firmę do pracy, odezwij się na email rybciahanii@onet.pl

Mam wyjazd do Oss 29 lipca , przez work force i mam tam pracowac przez flexa , Czy mozecie cos powiedziec na temat tych agencji???Opinie z tego co widze sa bardzo róże??A to moj pierwszy wyjazd .

blueblue12
@Kandydat

podaj swojego maila :) albo się odezwij rybciahanii@onet.pl

Kaśka

Odradzam wyjazdu z tą firmą nawet imigrantom bym nie polecila tej firmy, oszustwo za oszustwem mafia nad mafiami , ludzie uciekaja po dwuch dniach a o zarobkach mozna zapomnieć, to jest jeden wielki cyrk co wyprawia sie tam z ludzmi, ktos powinien zgłosić to do odpowiednich służb zeby taktowna firme zamkneli, bylam tam i dzięki Bogu udało mi się szybko wrócić do domu,

Kika

Jedzie ktoś teraz 2 lipca ?

Byly pracownik

Witam. Podziele sie opinia o tej firmie poniewaz od 2 msc tam nie pracuje. Poczatkowo pracowalam w firmie Total Bery czyli pakowanie owocow. Praca w porzadku i fajni ludzie. Gorzej z warunkami mieszkalnymi. mieszkalam w miejscowosci Lottum na jakies wsi. Byl to dom dosc duzy a czesc ludzi umieszczali w piwnicy. Grzyb,brud i syf. Oczywiscie po mojej interwencji nas przeniesli na inna lokacje. Po miesciacu dostalam inna prace w Bijenkorfie. Tu praca bardzo spoko ale od 2 msc flex stracil konrakt z ta firma przez co stracil miejsca pracy dla wielu ludzi. Teraz z lepszych firm nic im praktycznie nie zostalo. Co do lokacji mieszkalam rowniez w hotelu w Maarsbergen. Pokoje 2 osobowe z lazienka. Brak kuchni. Mozna kupic obiady w stolowce. Pokoje bardzo ladne. Pani manager hotelu Sandra..hmmm..mi nic nie zrobila ale ogolnie jezeli jej nie podpasujesz to moze byc ciezko..a i w hotelu internet platny 5 euro na tydzien. Ostatnia lokacje jaka dostalam po urlopie to Maarssen. Osrodek domkow. Domki 5 osobowe. Murowane i drewniane. W wiekszosci domkow sa pralki i internet . Do miasteczka blisko i do sklepow. Ogolnie warunki bardzo fajne. Tam akuray sprawami lokatorow zajmuje sie Pani Jolanta..hmm..tez kolorowo z nia nie bylo.. jezeli bedziesz mowic i robic co ona chce to bedzie milutka.. Co do koordynatorow to mam jedno slowo na opis ich kompetencji-masakra.. Jezeli chodzi o moja opinie co do tej firmy jest mieszana. Po stracie firme Bijenkorf podziekowalam im za wspolprace ale od nich slowa podziekowania nie otrzymalam a pracowalam tam ok roku.

Witam, pracowałem przez tą agencje trochę czasu.Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi. Uciskają w pokojach jak mogą w 1 pokoju były 2 pary (klub swingersów normalnie).Do pracy daleko bo 80km w 1 stronę.Koordynatorzy olewają wszystko i wszystkich,wsciskają kity,nic nie wiedzą a jak dzwonisz do nich ze sprawą to wyłączają telefon(nawet w godzinach swojej pracy).Ludzie dostają niesprawne busy( bez świateł) lub totalne graty, którymi strach jechać.Wciskają kary za paragony z tankowania z przed 2-3 msc.Do mandatów dodają jakieś smieszne koszty administracyjne 35euro bo "Ktoś musi ten mandat przygotować"(np dostajesz mandat 50e +35 idzie dla agencji).Z tego co wiem to koszty administracyjne są wliczone już w mandat 9e.W samochodach są GPS'y i jak przekroczysz 140km/h to dostaniesz kare 50e. Jeszcze naprawdę wiele złego można napisać by o tej agencji.Poniżej zostawiam liste kar. https://zapodaj.net/349c94e752549.bmp.html https://zapodaj.net/a641c2ae96535.bmp.html https://zapodaj.net/58432c113ca7a.bmp.html https://zapodaj.net/1c7e573b0a0c2.bmp.html

naaaaa

te opinie nie bzdury .. Albo jedziesz ćpać albo pracować .. to chyba jasne , byłam tam i polecam tą firmę , mieszkania dobre warunki spoko , co do pracy tez nie jest zle , jedzcie i sprawcie sami nie czytajcie tych opinii ja mam 20 lat i miałam 9E na godzine

wks12

miałem zatarg z hausmajsterką na hotelu w Oss i zaraz potem mnie (usunięte przez administratora) nic nie zrobiłem po czym mogli to zrobić

BBQ

Marcin i Julia szkoda ze sami uciekliscie. A kary nie dostaliscie bo dupe lizaliscie.pozdrowienia od przyjaciol z meat friends

Kamil

Flexspecjalisten to najgorsze ścierwo na rynku. Po pierwsze kary zbyt wysokie nie adekwatne do zarodków np. za spóźnienie do pracy kara wynosi 300 € a za nie przyjście do niej wcale 90 €, gdzie najwyższa kara w skali tygodnia nie powinna przekraczać dniówki. Po drugie koordynatorzy w ogóle nie interesują się pracownikami i lubią ćpiać w szczególności "Sebastian" zbok i oszust piepszony, on zapewne wie że musi mieć obite ryło i dużo ludzi na niego poluje w końcu do tego dojdzie niespodziewanie, czas przyjdzie. Po trzecie zarobki liche chyba że pracujesz w "Jumbo". Po czwarte za dużo odciągają za domek, gdzie lepiej wynająć prywatne bo o połowe mniej się płaci i chociaż człowiek wtedy ma spokój a nie mieszka w 10, 15 czy 20 osób na małej lokacji, tyle że jak tak się zrobi to nie zapewniają transportu z prywatnego do pracy, tak sobie to opracowali po to by się nie wyprowadzić. Po piąte ściągają ludzi do NL po to by wyrobić im nr. sofi z czego mają 500 € lub więcej za osobę, a następnie nie zapewniają im stałej pracy, ludzie pracują dwa trzy dni w tygodniu dorywczo, tylko i wyłącznie po to by zapłacić ubezpieczenie i opłacić lokację, a w większości jest tak że po wyrobieniu sofi wyrzucają człowieka jak zwykłego śmiecia. Po szóste pracowałem tam rok i zwolniłem się sam, szczerze nie polecam, jeśli ktoś wybierze to biuro to niech Bóg ma go w swojej opiece. "Work Force" w PL to "Flexspecjalisten" w NL, jest wiele lepszych biur w Holandii np. "NL Job" , "Otto" czy "Tempo Team" itp. jeśli masz zamiar wybrać zdurniałego flexa to bądź twardy chodź zapewne i to nic nie da. To tyle z mojej strony jeśli podobał się opis to stuknij "lubie to". To wszystko to sama prawda wytestowana. Pozdrawiam i nie dajcie się oszukać...

Ludzie to najlepsza firma jaką znam praca w jednej lepiej w drugiej gorzej wszedzie trzeba robić bo poto się jedzie żeby pracować a nie narzekać warunki mieszkaniowe są ok.a zwaszcza u Sandry fajna z niej babka

Kamil
@Ania

Musisz dobrze lizać koordynatorą jaja skoro tak masz, ja tam byłem i zmieniłem lokację oraz pracę nie raz oraz poznałem wszystkich koordynatorów również byłem "House Majstrem" i jeździłam po organizowanych przez nich spotkaniach. Wiem co tam się dzieje i nie polecam nikomu. Także nie wmawiaj ludziom że tam jest tak pięknie i bajecznie, bo jeszcze się zdziwisz jak Ci (usunięte przez administratora) jak mnie jak im nie będziesz potrzebna i w dodatku nie będą chcieli Ci wypłacić zaległej forsy. Pozdrawiam

Ogarniacz
@Ania

Weź się ogarni, jaka praca, to że Ty dajesz się ruchać, nie oznacza że wszyscy będą to robić...

felek

OSZUŚCI. Dostałem kilka stron z karami jakie moge dostac. Ludzie na domkach boja sie odezwac zeby kary nie bulic. Jednemu z chłopaków zginely pieniadze. noclegi mialy byc z samymi polakami a tymczasem na jednej z lokacji mieszkaly muslimy i to z 10osob w jednym pokoju. stawka nizsza niz była mowa przed wyjazdem. ciagla zmiana lokacji i roboty. przeprowadzki nocami. brak pomocy ze strony koordynatorow. Generalnie maja wszystkich gdzies.

tedi

Zdecydowanie się zgadzam z powyższą opinią. Na każdym kroku oszukują. Wywieźli mnie na jakieś odludzie gdzie nie było nawet sklepu a coś jeść trzeba. Koordynatorzy totalna olewka. Mega kary finansowe za wszystko nawet za mały pyłek na podłodze. Obcy facet chodzi po pokojach i grzebie po rzeczach bo podobno może. Pokoje mają być otwarte., bo kara. Samochód służbowy to totalny grat, nawet się szyby nie zamykały. Ogrzewanie w domkach wyłączone a jest marzec przecież. Z mebli w pokojach były tylko łóżka. W ciągu tygodnia 3 przeprowadzki i za każdym razem inna praca. Ciągłe życie na walizkach i jazda po nocach w inne miejsce. Warunki w noclegowni dla bezdomnych lepsze niż na tamtych lokacjach. Generalnie nie polecam, naciągacze i oszuści. Biorą duże pieniądze za noclegi.

martadzia@wp.pl

Oszuści !!!!! Nie polecam flexspecialisten .Odciagaja za wszystko . Kłamią co do ceny za hotel itp. Aneta koordynatorka to wiedźma która traktuje wszystkich jak smieci . po 3 dniach w tej firmi ucieklaismy z holadii . za tydzien pracy na stawce wiekowej po odciagnieciu ich wszystkich oplat zarobiła bym 80 euy a w pro tygodniowo bez odliczenia jedzenia . obiecywali prace w firmi bleckman a po przyjezdzie okazlo sie ze robimy w de bijekorf . mialy byc po 12 h pracy wpierwszy i drugi dzien mielismy po8 godz po odliczeniu przerw a w 3 dzien 4 godz i tak do konca tygodnia Zaklad ma 190osob a w 3 dzien na hali zastało 9 osób . Za zrezygnowanie z pracy w firmie placisz 365 euro kary a za wymeldowanie z hotelu maarsbergen po wymeldowaniu i tak przez miesiac i tak musisz placic za hotel , po 90 euro tygodniowio. oszusci tacy ze masakra po nastraszeniu ich redakcja odrazu maja dla cb prace . jedz z kazdej firmy a ta unikaj szerokim lukiem .

martadzia@wp.pl

yogae

Ludzie macie racje. Firma to jedna wielka porazka. Praca na jeden dzien i kazali jechac do polski. Za ten jeden dzien wyslali mi pieniadze do banku holenderskiego w ktorym nie mam konta. haha nie polecam oszustow

robertf.

Mam jechać na hotel do Oss,jak tam się mieszka?Podpowiedzcie coś.

anka
@robertf.

To że jedziesz na hotel w Oss to nie znaczy, że tam długo pomieszkasz. Mnie przeprowadzono pierwszy raz po 4 dniach, po kolejnych 7 drugi raz i znowu za tydzień. W końcu zrezygnowałam ze współpracy z tą agencją bo ileż można żyć na walizkach i bez minimum stabilizacji. A tam to norma.

Kowal
@robertf.

Haha byłem tam.. Patologia i mieszkania bardzo drogie o ile można nazwać to mieszkaniem( pokoje 2-3 osobowe ) za 100€ tyg to jakaś kpina... Na hotelu ok 50-60 osób i jest tam jedną kuchnia, kilka kibli i kabin prysznicowych.. Nie ma tv a za neta trzeba placic.. Co kilka dni rzucają Cię po różnych pokojach bo tu ktoś wróci z urlopu, tutaj jacyś nowi przyjadą.. Ogólnie ogromna masakra nie polecam i zarobki też do (usunięte przez administratora) a jebiesz tam jak robot.. Mnie na ostatniej wypłacie oszukali, gdyż nie wyplacili mi ponad 200€ złodzieje !

Raadhuislaan 30
@Kowal

Hotel w Oss nad biurem FlexSpecialisten kiedyś jeszcze jakoś funkcjonował, ale teraz to jest jakaś żenada. Nie wiem skąd WorkForce bierze tych ludzi do pracy? Zero ogłady, kultury, obycia. Zdarzają się takie asy, którzy myją zęby w kiblu, a sikają w kabinach prysznicowych. Syfiarze i brudasy, korytarzem przejść się czasem nie da, bo zwyczajnie śmierdzi z pokoi. Jest mi wstyd za Polaków, śmiejemy się z Ukraińców i ciapatych ale spójrzmy prawdzie w oczy jak my się szanujemy? Za co pytam się FlexSpecialisten nakazuje mieszkańcom hotelu mycie wc i sanitariatów, skoro są od tego odpowiednie osoby? Z jakiej racji wobec tego płacimy tak ciężkie pieniadze za te pokoje? To jest skandal. Pani houisemeister Renata i Jej "pomocnik" Grzegorz nie są nawet uwzględnieni w w grafiku sprzątań kuchni? Dlaczego, skoro korzystają z niej tak samo jak każdy mieszkaniec. Banda kolesiostwa i coraz większy bajzel. Jedyny plus - pieniądze są zawsze na czas.

Parka

Piata przeprowadzka w ciagu 3tyg...tutaj zycie jest caly czas na walizkach.za wszystko sa kary.od nas wymagaja stosowania sie do wewnetrznego regulaminu a sami go nie przestrzegaja.zarobki tez marne.za 31h przelew 160euro bez wiekowki.to jest chore.to (usunięte przez administratora) a nie agencja.przeprowadzaja ludzi bez ich zgody,jak sie ktos nie zgodzi to jest kara.do pracy tez dojezdza sie 100km w jedna strone. Na hotelu nie ma kuchni.trzeba jesc catering a jak nie to nic cieplego sie nie zje w ciagu dnia.ludzie w czajnikach gotuja parowki i jajka.a i jeszcze za internet trzeba placic.nie ma tv.do sklepu 3km...szkoda czasu na ta agencje.koordynatorzy tez sie ludzmi nie przejmuja.maja ich gdzies

Zostaw merytoryczną opinię o Flex Specjalisten - Oss

• Jak się pracuje w Flex Specjalisten?

Zobacz opinie na temat firmy Flex Specjalisten tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Flex Specjalisten?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 0 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Flex Specjalisten?

Kandydaci do pracy w Flex Specjalisten napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Flex Specjalisten