Opinie o DPS Syrena w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DPS Syrena. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DPS Syrena o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DPS Syrena w Warszawa

nnnnnn

Musicie się zjednoczyć bo inaczej nic z tego nie będzie .Jeśli wiecie że wcpr nie pomoże to są inne instytucje państwowe które pomogą wam.Pani (usunięte przez administratora) chyba zbliża się pani koniec kariery w dps

gość

To albo macie wykształcona sekretarkę albo głupią dyrektorkę , bo na stanowiska to potrzebne sa chyba odpowiednie kwalifikacje ? Czy to kolejna skorumpowana pani dyrektor tak jak ta cała (usunięte przez administratora) i kadrowa ? Ludzie pisze całkiem serio , naprawdę nie ma na nich mocnych ?

nnnnnnnnn

Najlepsza to sekretarka niedługo to zabraknie stanowisk w dps dla niej już chyba wszystkie zaliczyła i na żadnym się nie sprawdziła dzięki układom z dyrektorką to jeszcze pracuje w dps.

Prawdziwa

Heheheheh dobrze napisane ! Fakt mściwa i pamietliwa to ona jest ale mam nadzieję ze jak (usunięte przez administratora) poleci to (usunięte przez administratora) razem z nia na zbity pysk ! Kadrowa , sekretareczka razem z nimi ! ! ! Słowo daje ...istny cyrk a pracownicy jak małpy MUSZĄ się zachowywać ! Gdyby na rynku było więcej pracy w tym zawodzie to z całą pewnością odeszliby wszyscy !

Brałeś udział w rekrutacji do DPS Syrena. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Prawdziwa

Napisze jeszcze tak : pampersy sa wydzielane i jednej osobie należą sie 2 na dobę ! Jeśli ktoś ma rozwolnienie musi kupić dodatkowo pieluchy bo inaczej nie bedzie miał zmienionej a jesli nie ma pieniedzy to lezy we własnych odchodach do czasu az dostanie " należącą " mu sie pieluchę ! Pani (usunięte przez administratora) coś wie na ten temat bo to ona prowadziła ( nie wiem dokładnie czy nadal prowadzi ) , cały spis ...kto , ile i po co ! SKANDAL!

gość

Mamy nadzieję że ktoś może tvn zainteresuję się tym co się dzieję w dps tam pracują ludzie a nie" bydło" każdy chce pracować ale w takim stresie nie da się wytrzymać to jawny (usunięte przez administratora), Pani dyrektor jak potrzebuje poparcia od pracowników to jest bardzo miła i dużo obiecuje ,ale jak zdobędzie co zaplanowała to wtedy zmienia się w diablicę.

Prawdziwa

Pisma do wcpr-u już pisalismy nie raz i nie ma odzewu ponieważ dyrektorki się przyjażnią , póki tak bedzie nie mozemy nic zrobić a ona czuje sie jak u siebie w domu .Nawet bym powiedziała ze lepiej bo w domu pewnie na męża krzyczeć i wyzywać nie mozna a w dps-ie wyzywa sie wszystkich bez względu na jakim stanowisku ktos pracuje ! Plotkara z niej pierwsza klasa i taką właśnie klasę sobą reprezentuje . Wice dyrektor który odszedł był super facetem , potem troche MUSIAŁ sie zmienic bo go szykanowała i tez pewnie krzyczała ! Pozdrawiam pana (usunięte przez administratora) !

pegi suu

W tym domu mieszka140 mieszkańców w tym 55 osób to osoby leżące a w nocy opiekuje się nimi jedna osoba z personelu pielęgniarka która nie jest w stanie im pomóc odbywałam tam praktyki i gdy rano przychodziłam zastawałam tam osoby które leżały we własnych odchodach ,pracownicy którzy zminiają pampersy wychodzą o 20 pózniej zostaje pielęgniarka która nie może zmieniać pampersów bo jak pytałam to pani dyrektor zakazała im tych czynności ,czyli jednym słowem skazała te osoby na leżenie we własnych odchodach więc jak ktoś z chorych załatwi się o 20.10 to mósi czekać do godz .7.00 WSPÓŁCZUJE ! życzyłabym by chociaż jeden raz pani dyrektor poleżała tak jak jej podopieczni prawie 12 godz we własnych ............może zmieniłaby politykę

ktoś

Trochę było spokoju ,ale Pani Dyrektor znowu pokazała na co ją stać.Ile w tej kobiecie nienawiści do ludzi.

Lesii2

Właśnie święta racja ta pani uwielbia czuć się jak królowa angielska lubi chadzać ze swoją świtą po swoich królewskich włościach lubi gdy wszyscy jej nadskakują uwielbiają i adorują spróbowali by coś powiedzieć nie tak to iskry by poszły i a potrafi się zdenerwować jak pracowałam w dps to pewnego razu tak się zdenerwowała że na pracownika administracji to o mały włos nie doszło do rękoczynów nerwy ma słabe to jej można przyznać hehe.....

PO2

Miejmy nadzieję że wybory prezydenckie coś zmienią i wygra PO to możliwe że zdejmą ze stanowiska tego dyktatora (usunięte przez administratora) który nie liczy się z niczym i z nikim ,jeszcze nie słyszałam o niej dobrego słowa ani od obecnych pracowników ani od byłych no chyba że od przydupasów którzy i tak obgadują ją za plecami .....banda prostaków i już

Prawdziwa

heheheheheheheeh noooo konam ze śmiechu jak to czytam ! Ktos pisze z błędami ortograficznymi ( to po 1 ) i ponad to pisze nazwiska osób ( to po 2) , które już weszły w to gniazdo OS ! Moze ta Pani Vice ( bo tak sie to poprawnie pisze ) , chce dobrze dla firmy tylko , wszyscy sa przyzwyczajeni do " nienormalności " ???? Cyrk Tam jest przeokropny ! Wywalcie ( delikatnie to pisze ) , ta swoją pania (usunięte przez administratora) i tyle 1 Gdzie związki zawodowe itp ...????

busz

w tym domu istotne są tylko ploty jeszcze teraz zatrudnili osobę która jest nawozem na pltki czyli pani wice dyrektor (usunięte przez administratora)

DPS SYRENA

Czytam te Wasze wypowiedzi i aż mnie od nich mdli. Powiem tyle, brzydzę się osobami, które za swoje przybycie do pracy, nie za świadczoną rzetelnie pracę, życzą sobie godziwych płac, premii, nagród itd. Jeszcze nie widziałam takiej firmy, która za "bumelowanie" w pracy płaciłaby krocie ... Radzę wszystkim, weście się do pracy a wówczas znikną powody do narzekań, pomówień i plotek. Dobro naszych mieszkańców i pracowników powinno być naszym nadrzędnym celem i aby tak było wszyscy powinniśmy do tego dążyć.

odwiedzający babcie:)

Ludzie jak coś nie pasuje? to zmieńcie prace! Jak ktoś się czuje stworzony do pracy w DPS Syrena to niech gdzieś z tym pójdzie nad dyrektorem też jest jakiś dyrektor dyrektorów Najlepiej to zająć się własną (usunięte przez administratora) i wziąć sprawy w swoje ręce a nie ferment w sieci robić. Każdy narzeka ale pracuje. Gdzie tu haczyk?

gość

Ja cie nie obrażam więc i ty bądz na poziomie , w taki sposób tylko utwierdzasz mnie i innych internautów że , bierzesz przykład ze swojej przełozonej pani (usunięte przez administratora) ! Bo ona tylko tak potrafi załawiać sprawy ! ( jak sobie nie radzi to ubiliża)

gość

Ja Ci nie ublizam , więc też proszę o traktowanie mnie po ludzku ! Nauczyliście się takiego słownictwa od (usunięte przez administratora) ? Moje gratulacje !

OBSERWATOR

GOŚCIU ty to jednak jesteś (usunięte przez administratora), bo podjudzasz - po co?

gość

Pani dyrektor chyba premie co niektórym zabrała bo ....cisza, taka !

A ja pracuje w tym dps od dawna i za rządów (usunięte przez administratora) i jej zastępczyni pani (usunięte przez administratora) i dyrektorki (usunięte przez administratora). Rzeczywiście (usunięte przez administratora) jest wymagająca dla pracowników natomiast jej zastępczyni pani (usunięte przez administratora) ciekawska i pazerna na władzę potrafiła w ciągu miesiąca zepsóć wszystko i skłócić ludzi dobrze że teraz jest na chorobowym to pracuje się spokojniej, po co ona ją w ogóle przyjęła.

Zostaw merytoryczną opinię o DPS Syrena - Warszawa

• Jak się pracuje w DPS Syrena?

Zobacz opinie na temat firmy DPS Syrena tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DPS Syrena?

DPS Syrena