Opinie o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie PLAST SERVICE PACK. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie PLAST SERVICE PACK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PLAST SERVICE PACK w Kolonia Warszawska

Hanna

@Ciekawska po co ta ironia? Już coś wiadomo, co będzie się działo z firmą PLAST SERVICE PACK? Minęło klika dni czy pracownicy dostali jakąś konkretniejszą informację?

Hanna

@p;racownik to bardzo przykra sytuacja. Czy pracownicy w tym wypadku nie wiedzą co będzie dalej z firmą PLAST SERVICE PACK i kto będzie nią zarządzał?

jaj chiński sprzedawca

Jest zoo i gitara:)))

Ciekawska
@Hanna

Masz na pewno predyspozycje zgłoś kandytaturę

I co dalej?

e
@nowy

i co dalej, tez ciekaw jestem.....

Zmiana
@nowy

Do przodu a co Cię interesuje?

jaj chińsku sprzedawca

No i chasenfefer :))))

miron

Jakoś się będzie kręcić!

Hanna

@Bigos2 kierujesz do mnie tą wypowiedź, bo nie wiem bo jest rodzaj męski. Ja nie jestem pracownikiem firmy PLAST SERVICE PACK, więc nikt nie mógł mi "zaleźć za pazury". Jestem moderatorem forum GoWork.pl. @Piotr czy ja oczerniam firmę? Ja zadałam pytanie, by się dowiedzieć więcej w tej kwestii.

jaj chiński sprzedawca

Śnił Jasio ,że jedzie wozem i z Agnieszką broi , budzi się nie ma wozu tylko dyszel stoi :)))))

Hanna

@Nick ale najniższa krajowa jest 13 zł brutto. Czy w takim razie do tego doliczona jest premia i z tego wychodzi najniższa krajowa?

@Hanna

Tak dosłownie tak było.teraz dali podwyżki powinienem napisać przez duże P .i obecnie jest 13.10 brutto a więc raczej dali to co wcześniej ludziom się należało.

Tu się znowu pomyliłaś 13 zł to umowy zlecenia możesz narobić zamieszania

@Hanna

No widzisz mówiłem , ze się na tym nie znasz po co robisz zamęt.Masz jakiś ukryty cel.Ja wiem jedno musi chodzić o Ciebie i twoje interesy dlatego tak oczerniasz innych.Nie słucham takich jak ty którzy pracują lub pracowali w tej firmie a teraz wystawiają ohydne opinie brzydzę się takimi ludźmi.

Hanna

@Bigos dzięki za wyjaśnienie. W jaki sposób pracownicy tracą przez takie podpisy? Czy jest im odejmowane z pensji? @Kmiotek niewygodna dla osoby, z którą rozmawiacie? A jakie racje zostają przedstawione podczas takiej rozmowy, że nie są po Waszej stronie a po stronie PLAST SERVICE PACK?

mka
@Hanna

no no nooo jakis mundry albo mondra aaaa ha ha

@Hanna

Kilka osób przez tą listę by albo straciło ..... A teraz w ten sposób wyroluja ludzi na koniec roku. Zabrac chcą nadgodziny które wynikają z grafiku ( bo jest ich za dużo) a ludzie znając życie wszyscy podpiszą odbiory których w realiach nie odbierają. Czyżby ktoś czerpał z tego korzyści względem ludzi.. czy taka mała wszą czuje już zstolek z którego spadnie jeśli będzie tak postępować... Wypadało by żeby rozliczała uczciwie a nie czerpała korzyść gdzie ludzie ledwo mają najniższa i dają z siebie ile mogą... A Ukrainą dzisiaj jest jutro odjedzie ... Szefie może to dojedzie do pana że w pana firmie zaczyna panować wyzysk i rolowanie ludzi.... Bo już tak nie powinno być... Może w niedługim czasie to się skończy i dojdzie do kompromisu ... A szef zrozumie. Chyba że znowu ominie to szefa a szef za takie błędy i niedociągnięcia zapłaci z własnej kieszeni... Pozdrawiam i życzę spokojnych radosnych świąt w gronie rodziny i najbliższych oraz szczęśliwego nowego roku oby był lepszy od tego co teraz ....

HAHA
@Bigos

Lubisz dyskutować na tematy w których nie jesteś znawcą.Chcę was tylko przestrzec , ze będą badać IPI komputerów wspólnie z firmą publikującą tematy.

@Hanna

No jak już zaczęłaś to wyjaśnij pracownikom musiałabyś więcej się dokształcić.Dlaczego nie wyjaśniasz dogłębnie ? Bo jesteś tumanem jątrzącym w tej firmie.Jak źle to się zmienia firmę.Jak bym był twoim przełożonym dawno bym powiedział droga wolna

Wojtek
@HAHA

Macie to jak w banku

Hanna

@Bigos zbliża się wielkimi krokami koniec roku. I jak wygląda sytuacja? Wiadomo co z rozliczeniem nadgodzin w firmie PLAST SERVICE PACK? Co się wyjaśniło przez okres świąteczny?

@Hanna

Tak naprawdę każdy się dowie co i jak e lutym bo przecież pensja dopiero 10 a paski jak zwykle miesiąc później .... A żeby się dowiedzieć to i tak jest że jak będą paski...... Czyli nic się nie zmienia .... Szczęśliwego nowego roku

Bigos2
@Hanna

Pasków pracownicy nie musza otrzymywać nie jest to obowiązkiem pracodawcy.Nie do końca znacie przepisy

Bigos2
@Hanna

Myślę , ze prowadzisz wojnę z kimś w firmie ,ktoś Ci zalazł za pazury i teraz się odgryzasz z twoich poczynań wynika ,że jesteś na wskroś przeżarty złem a może jesteś z ........

Hanna

@elg skoro co tydzień pensja wzrasta co 10 gr to w skali roku dopiero będzie można ją odczuć? Chociaż to nadal będzie niewielka kwota. Nie ma szans, by PLAST SERVICE PACK dała jedną większą podwyżkę, bez takiego rozkładanie na tygodnie?

@Hanna

Z taką podwyżka to była ironia że co tydzień....każdy dostał to co miał dostać czyli najniższa krajowa.... A odbiór nadgodzin z pół roku znowu powrócił.ludzie przecież macie nadgodziny płacone z wypłata czemu podpisujecie że odebraliscicie je w następnym miesiącu zastanówcie się trochę że tracicie i dalej dajecie się robić w kulki...

Hanna

@Nick czyli dostaliście podwyżkę tylko 10 gr? I co jaki czas można będzie się ich spodziewać? Może co miesiąc będzie stopniowo wzrastać wynagrodzenie w PLAST SERVICE PACK. Jak myślisz?

elg

co tydzien

nowy

Najbardziej niepokojąca sytuacja,że w obecnych realiach firma może sobie pozwolić,aby część maszyn stała,bo nie ma obsady!Konkurencja przecież nie śpi!

No cóż tu pisać skoro wyżej każdy po części napisał prawdę.praca ciężka czy na produkcji,czy w transporcie,zarobki jak wyżej-najniższa krajowa-9,8 Plus 25procent premi-podobno mają być podwyżki,ale z poprzednich lat wiem że to będzie ze 20 góra30 groszy -brutto oczywiście.po przepracowaniu 5 lat zaczynają doliczyć premię stażową (3 procent bodajże i za każdy kolejny rok po procęcie dochodzi-płatne raz na kwartał).Bardzo dużo wymagają od pracowników i niewiem jak bardzo by się człowiek nie starał i tak jest źle i zawsze wina najniższego szczebla.POZDRO WIADERKOWICZE

Bigos

Zgadza się dopiero teraz wyrównali najniższa krajowa bo nikt tego nie miał... Podpisywał odbiór nadgodzin gdzie te godziny były wliczanej w najniższa... Ale i tak nie dokona.. bo premia uznaniowa nie jest premia stała która można wliczyć w najniższa.... Pozdrawiam pracowników walczcie o swoje i bądźcie jednością bo już się wykrusza wtedy dopiero coś możecie wywalczyć

nico

Obiecanki cacanki a głupiemu radość.Myślę że z tych podwyżek to nici będą.W firmie żadna pogłoska już nie krąży aby góra w tym kierunku coś działała.Dziś 7 wrzesień a więc czas wypłaty(o ile będzie na czas) a żadnej info nie było żebyśmy mogli się spodziewać większego wpływu na konto!Przyjdzie październik,listopad i nie mamy co liczyć że zdziałamy coś w tym kierunku.Tłumaczenie jedno koniec sezonu nie pasuje to do widzenia.

xxx
@nico

Nowlasnie dowiedzenia nie siej zamętu

@xxx

To nie zamęt,to prawda!

nowy

Niestety ale taka jest prawda o tej firmie i właścicielu!

Wścibska
@nowy

A jaka jest prawda o Właścicielu?

Bożena

Ja uważam , ze trochę Pani za daleko pojechała na pewno Pani Adamska skieruje sprawę do sądu jak można pisać bezkarnie takie słowa jest to karygodne

anonym

Ja byłem z biura, i powiem wprost, nie zbliżajcie się tam, ludzie się marnują, Robert mądry fajny chłopak, po co tam siedzisz człowieku, uciekaj rozwijaj się gdzie indziej, brak słów o tej firmie, tak jak ktoś powyżej napisał, uciekajcie bo zniszczą was.....

nowy

Bigos2 albo żyjesz w matrixie , albo jesteś z biura.Ale to to samo!

nowy

Gdy by właściciel wiedział co się dzieje w jego firmie,wyłysiał by natychmiast.Ale dużego zainteresowania nie wykazuje.Chyba że stanem konta!

mietek

Temat ukraińców jest szeroki jak rzeka.Telefony,tablety i papierochy co 10 min.To co zostaje wyprodukowane przez wtryskarkę na czas popalania,min.25 min.zostaje uznane za odpad i wyrzucone.Ale jeśli pan dyrektor informowany o takich i innych przypadkach mówi że wie o tym i nic nie robi,to hu... z tą firmą.

@mietek

Zgadzam się w tym 100 %

nowy

W urzędzie pracy 16 wakatów,operator pakowacz! Jakoś nikt się nie garnie!

@nowy

Każdy już zna ta firmę w okolicy .... Firma sama w sobie nie jest zła tylko kadrą zarządzająca robi tzw. Pomyłki .... Czy w tym nie kryje się coś na czyjąś korzyść.... Zapewne jest wiele nieścisłości w rozliczaniu pracowników... (Pip powinien wiedzieć chyba że w ręka rękę myje... Powinien się głębiej zagłębić a nie tylko powierzchownie...)A tym bardziej docenianiu ich wysiłek i trud nad dominująca agencja... Która ma wyj... w to co robi a nasi pilnuja i starają się zrobić to co oni spirdo... Bo dominujący są ukraincy mogą robić co chcą bo wiedzą że i tak nic im nikt nie zrobi bo za te pieniądze i tak nikt nie przyjdzie do tego rozpizdowa...

Damian
@Bigos

No to macie problem taki jak wszędzie. Trzeba się przyzwyczaić do tego że są Ukraińcy .To co nie ma tam kierownika produkcji ?Kontroli jakości?Dyrektora?Przecież Ci ludzie największy maja wpływ na firme i co się w niej dzieje.

@Damian

Wszystko ładnie pięknie mówisz... Nie chodzi o to że są każdy już dawno się do tego przyzwyczaił tylko o to że są to tak zwane odpady z innych firm... Nie nadający się do pracy... Bo w normalnej firmie jest tak że konkretną osobą dostaje wiadomości że ta osoba się nie nadaje do tej pracy(wiadomo trzeba dać szansę człowiek jest tylko człowiekiem i popełnia błędy zwłaszcza na początku) ale o to że pracownik lekceważy to co robi osoby zarządzającej itp. .. twierdzi że osoba się nie nadaje na to stanowisko ... Ma tylko siedzieć przy maszynie i odbierać to co spadnie sącząc procenty... Kadra zarządzająca dostaje te informacje( brak interwencji) i nadal jest to samo bo brakuje ludzi do pracy .... A tak naprawdę pracownik narobil więcej strat i trzeba do niego 3 krotnie tyle dołożyć... Rok dwa lata wcześniej byli normami i nie było tych problemów... O to chodzi ...nie wiesz nie udzielają sie

janek
@Bigos

Gdzie u was dyrektor , kierownik zmiany bryugadzista i inn?

Bigos

Wyobraźcie sobie 9.6 + 25 % premium uznaniowej podkreślam uznaniowej . Czy to jest możliwe? Oczywiście w tej firmie...tak... A ogłoszenie jest od 12 zł lub od 2600 brutto .... Najstarszy pracownik tej firmy może sobie tylko o tym pomarzyc.... Podobnież ma być od sierpnia podwyżka ciekawe bardzo... Czy tylko zmiana stawi aby pani k...... miała czysta pup... Bo już podpisywanie nadgodzin które się wliczają w najznisza krajowa jakoś przeszło bez echa.... Może wyparowało docenić pracowników i ich wysiłek pani kadrowa bo na to zasługują ..... przyłączając też. Amerykanów (Ukraińców) gdzie dostajemy tylko odpada który się nie nadaje.... Pomimo info że ktoś się nie daje pracuje... I chodzi i żądz i mówi że to tego wina ten się nie nadaje.... Itp a sam lubi być na obrotach (%).. proszę się nad tym zastanowić i docenić załogę która robi co może żeby ten zakład istniał... Bo tym sposobem idzie zaczyna tonąć i niedługo pęknie w pół i zatonie jak Tytanik ... Pozdrawiam panią kadrowa .... Oraz właścicieli naszej kochanej sp. Z. O o.

Bigos 2
@Bigos

Uważaj żebyś nie poszedł na dno ta firma cierpi przez takie .......jak Ty tylko potraficie napadać i nakręcać ludzi przeciwko innym ale nie ma się co dziwić takie rządy tacy ludzie.

Bigos 2
@Bigos 2

Masz w stu procentach rację To Ty napadasz i piszesz te pierdoły.Jaki masz w tym cel ? Źle to świadczy o Tobie.Z biura nie jestem i co Ty na to ?

@Bigos 2

Nie jesteś z biura,z produkcji też nie .Więc jesteś gdzieś na uboczu.To by wyjaśniało twoją nie znajomość działania tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o PLAST SERVICE PACK - Kolonia Warszawska

• Jak się pracuje w PLAST SERVICE PACK?

Zobacz opinie na temat firmy PLAST SERVICE PACK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PLAST SERVICE PACK?

Kandydaci do pracy w PLAST SERVICE PACK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PLAST SERVICE PACK