MONDI sp. z o.o.

Opinie o MONDI sp. z o.o.

Uliam

Nie polecam.agencji. darmowe zakwaterowanie to tylko chwyt. Dietę odejmuja. Wiem bo jeden pracownik przez.nich miał płatne zakwaterowanie a dietę 25. A drugi miał 8 i darmowe zakwaterowanie w tym samym miejscu.

Justyna

Witam, Pracowałam z narzeczonym w wielu agencjach w Niemcach i Holandii oraz dwa razy przez firmę Pagus. Najlepsza agencja. Byliśmy bardzo zadowoleni jednak sprawy osobiste zmusiły nas żeby wrócić do Polski. Wypłaty były na czas, zakwaterowanie w dobrych warunkach, pomoc koordynatora była zawsze. Jeżeli nie odbierali to zaraz oddzwaniali. Pomoc w meldunku i w innych kwestiach. Bardzo polecam pracę przez tą firme

@Justyna

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię, jest nam niezwykle miło. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Kolik

Uszukują na przepracowanych godzinach. Uwzględniając przerwy i tak zawsze wypłacali mniej. Pracowałem kilkanaście lat temu w Niemczech i jeszcze z takim procederem się nie spotkałem.

@Kolik

Szanowny Panie, bardzo prosimy o kontakt w celu weryfikacji sprawy, ponieważ takie przypadki się u nas nie zdarzają. Zawsze wywiązujemy się z umowy, a pełna kwota wynagrodzenia za każdym razem wypłacana jest na czas. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

P.
@Kolik

Zgadza się...... (usunięte przez administratora) Poza tym koordynatorzy nie da pomocni ......

Brałem kiedyś udział w procesie rekrutacji do struktur wewnętrznych. Nie dostałem się, ale przyznam szczerze , że byłem pod wrażeniem profesjonalizmu rekruterek. Umiejętnie poprowadzona rozmowa i rozbudowana informacja zwrotna.

Dzień dobry, bardzo nam miło, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Brałem udział w rekrutacji w lipcu tego roku. Miałem dwie rozmowy: z Panią z HR i z Zarządem. Miałem okazję poznać też otoczenie, bo wziąłem udział w dniu próbnym. Pozytywne odczucia, ale niestety nie dostałem się na to stanowisko. Mimo niepowodzenia otrzymałem konkretny feedback.

pytania o doświadczenie

Firma-katastrofa. Ale spróbójcie jak nie wierzycie sami.

Szanowny Panie, bardzo nam przykro, ale jeżeli w dalszym ciągu będzie Pan zamieszczał opinie z kilku różnych kont, będziemy zmuszeni zgłosić sprawę administracji serwisu GoWork. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Pola
@MONDI sp. z o.o.

Po to jest strona żeby wyrażać i złe i dobre opinie.W innym przypadku strona by nie istniała.Trzeba umieć przyjąć krytykę

@Pola

Szanowna Pani, jesteśmy otwarci na opinie Pracowników – zarówno pozytywne, jak i negatywne, jeśli są one konstruktywną krytyką opartą na solidnych argumentach. W innym wypadku nie decydowalibyśmy się na posiadanie profilu na GoWork.pl. Uważamy jednak, że zamieszczanie przez tego samego Użytkownika kilku opinii dotyczących tej samej sprawy z różnych kont, jest działaniem zakłócającym funkcjonowanie serwisu i naruszającym dobre obyczaje, o czym mowa także w regulaminie korzystania z serwisu GoWork. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Angela

Dzień dobry, czy można dowiedzieć się czegoś więcej na temat pracy w Ulm-komisjonowanie? Chciałabym się przede wszystkim dowiedzieć czego komisjonowanie to jest? Jakich artykułów? Pozdrawiam

Roni

Totalna porazka. Zrezygnowałem z oferty prac. poinformowałem o tym rekrutera, ktory ponoc uszanowal moje zdanie a mimo to inny rekruter, kierownik wydzwania i pyta o powód i nie daje spokoju. chyba nie maja ludzi do pracy................................

@Roni

Szanowny Panie, powodem ponownego kontaktu była chęć przedstawienia innej oferty, a pytanie o przyczyny rezygnacji z innej rekrutacji było związane z potrzebą dopasowania oferty, która będzie dla Pana atrakcyjniejsza. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Tosiek

Nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do współpracy z Mondi Polska, a zdarzyła mi się ona nie jeden raz. Świetna opcja przekierowania i koordynacji jak ktoś pierwszy raz chce wyjechać do pracy i chce mieć wszytko pewne, bezpieczne. Polecam!

@Tosiek

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Szanowny Panie, jak już informowaliśmy poniżej, Pana wpisy nie są kasowane - ze względu na konieczność przejścia weryfikacji przez administratorów serwisu GoWork, pojawiają się one na stronie z opóźnieniem. Prosiliśmy też poniżej, aby nie zamieszczał Pan opinii dotyczących tej samej sprawy z różnych kont. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Szanowny Panie, ponownie prosimy, aby nie zamieszczać wpisów z różnych kont. Nikt nie kasuje Pana wypowiedzi - zanim pojawią się one na stronie, przechodzą weryfikację przez zewnętrznych administratorów serwisu GoWork, co wydłuża czas ich publikacji. Obecnie wyświetlają się one poniżej, ale opublikował je Pan z innych kont. Ponadto usunięcie przez nas opinii nie jest możliwe bez podania konkretnych powodów, gdyby taka sytuacja miała miejsce, administracja GoWork przywróciłaby wpis ponownie. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Odpowiedź

No to mamy słowo, przeciwko słowu. Mądry wyciągnie wnioski. Natomiast mniej mądry, niech przekona się na swojej skórze.

@Odpowiedź

Szanowny Panie, odpowiedzieliśmy na Pana poprzednią opinię, zwracając się z prośbą o bezpośredni kontakt w celu wyjaśnienia sytuacji. Poprosimy również, aby zamieszczać wpisy z tego samego konta i w konkretnym wątku dotyczącym danego problemu. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Qmaty

Ciekawe rzeczy piszecie państwo. Jak miałem sytuacje że na koniec roku było mniej pracy, to powiedzieliście że musicie zakończyć umowę. Ja powiedziałem ok, rozumiem jednocześnie pytając czy może nie dać mi bezpłatnego urlopu i wrócę w styczniu. Odpowiedzieli że nie ma opcji. Po czym okazało się że przyjmowali nowych po dziesiątym stycznia. (Zaznaczam iż normalnie pracowałem i nie bumelowałem). Masakra jakaś, zdecydowanie odradzam. Nie wiecie kto? Sprawdzcie w swoich papierach, chyba że tam też macie bałagan. Pozdrawiam normalnych pracowników, którym chce się pracować.

@Qmaty

Szanowny Panie, bardzo prosimy o kontakt prywatny. Jeżeli faktycznie spotkał się Pan pół roku temu z taką sytuacją, to chcielibyśmy zweryfikować, jakie były tego powody, jednak potrzebujemy w tym celu szczegółowych informacji. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Spoko firma Lubię atmosferę w Mondi Polska Agencja Pracy sp. z o.o. za: Traktują ludzi bardzo dobrze jak na agencje pracy. Kasa na czas, paski pzejzyste i wszystko się zgadza. Pomagają w załatwianiu meldunków w DE i w innych sprawach, polecam

Qmaty

Zdecydowanie odradzam firme Mondi. Bezpłatne przymusowe urlopy. Załatwiają byle jakie kwatery w opłakanych warunkach. Słaba komunikacja (czesto nie odbierają). Przedmiotowe traktowanie pracownikow. Z firmą klientem też nie za bardzo są skuteczni w załatwieniu czegokolwiek.

@Qmaty

Szanowny Panie, chcielibyśmy odnieść się do Pana opinii. Każdy Pracownik jest pod opieką jednego z niemieckojęzycznych koordynatorów, którzy dokładają wszelkich starań, by pomagać Pracownikom w Niemczech rozwiązywać pojawiające się problemy. Dlatego nie rozumiemy skąd zarzut dotyczący słabej komunikacji, telefony odbierane są na bieżąco, a w sprawach pilnych koordynatorzy pomagają pracownikom także w weekendy. Przymusowe urlopy nie wynikają z naszego zaniedbania, a z faktu, że niekiedy firma niemiecka niezależnie od nas wstrzymuje zamówienia, ponieważ sytuacja na rynku bywa dynamiczna. Niestety nie mamy na takie decyzje wpływu, jednak występują one rzadko. Jeśli chodzi o kwatery, dbamy o to, aby były one umeblowane i posiadały internet WiFi, a także by możliwe było natychmiastowe zameldowanie po przyjeździe. Pomaga to w uniknięciu komplikacji związanych z nadaniem klasy podatkowej, która w innym wypadku może być mniej korzystna. Przypominamy także, że kwatery, które proponujemy są opcjonalne – każdy Pracownik może samodzielnie zorganizować sobie zakwaterowanie wedle własnych potrzeb. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Agnes

Witam, generalnie zaczne od tego iż wspólpracuję z firmą Mondi ponad rok . Wypłaty na czas, kontakt z koordynatorami jak najbardziej ok. Dużo ciekawych ofert pracy to też plus, że jest w czym wybierać. Druga sprawa jest taka, że niestety w tym roku przeszłam pod firmę Pagus i rozpoczęłam pracę w Schäflein w Langenau... I naprawdę odradzam tym którzy mają szacunek do siebie samego i nie pozwolą sobą pomiatać! Dosłownie tam jest na tyle patologiczna sytuacja, że tylko szybciej i szybciej ... a wspomnę tylko jeszcze że ten magazyn jest z ciężkimi częściami metalowymi;/ gdzie czy to panowie czy panie muszą przerzucać skrzynki z tym towarem. Problem tam jest nawet o wc, że ktoś musi skorzystać więcej niż np 2razy w ciagu dnia :O (usunięte przez administratora) z SCHICHTLEITEREM na jednej ze zmian (usunięte przez administratora) na czele. To nie jest normalne gdzie osoba na takim stanowisku mająca pod sobą liczną grupę pracowników tak ich wykorzystuję... Swoim ludzią z którymi "trzyma" albo swoim rodakom (Słoweńcom) daje zawsze lżejszą pracę i tak jest cały czas albo oni się mogą obijać i to nic a inni jak chwile z kimś porozmawiają to jest problem... tam się licza tylko pixy i nic więcej... ludzie jak maszyny są traktowani. Gdzię jest odrobina człowieczeństwa ? O narodzie tureckim w tej firmie juz nie chcę wspominać rządzą jak mało kto a są na tych samych stanowiskach co inni krzyczą tylko na papieroska co chwilę a Polacy muszą za nich pracować. Kpina i nic więcej... Także podsumowując pracujcie z Mondi albo z Pagusem ale w każdym innym miejscu niż Schäflein Langenau. Polecam Rotlein (Bawaria) Pozdrawiam

@Agnes

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za pozytywną opinię dotyczącą naszej firmy. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym Pracownikom komfortowe warunki pracy, dlatego odnosząc się do opisanych przez Panią sytuacji, podjęliśmy już działania mające na celu wyjaśnienie ich zaistnienia w wymienionych przez Panią firmach niemieckich. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

ona

Równiez polecam rothlein

Dorota
@ona

A czy Ty zechciałbyś napisać w paru słowach dlaczego polecasz pracę podjętą dzięki współpracy z Mondi Polska Agencja Pracy? Jak sam wiesz z agencjami różnie bywa a te wartościowe są na wagę złota. W tym przypadku im więcej pozytywnych ale i obiektywnych opinii o firmie tym lepiej.

Tom
@Agnes

Mondi jest ok, Pagus nie polecam nie liczą sie w ogóle z pracownikami , nie słuchają co ludzie mają do powiedzenia liczą się tylko ze zdaniem osoby która niby jest tam "kierownikiem".

@Tom

Dzień dobry, Pana wypowiedź jest dla nas bardzo ważna, jednak dbamy o to, aby nasz zespół składał się ze świetnie wykwalifikowanych osób - także w przypadku Pagusa. Bylibyśmy wdzięczni za kontakt w celu wyjaśnienia tej konkretnej, zaistniałej sytuacji. Dziękujemy także za pozytywną opinię na temat Mondi. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Adziu

No cóż,własnie dziś dostałem propozycję pracy w Langenau,ale po tym co przeczytałem,muszę się głeboko zastanowić.MONDI pisze 15.07.2019,że rozmawiają z pracodawcą Niemieckim,dlatego chyba poczekam na rozwój wypadkòw,chyba że już cos się zmieniło?....pytanie do tych co pracują od tego roku w Langenau,jak warunki mieszkaniowe?

Cytrus

Jest to Firma konkretna,dobrze zorganizowana,i wie co robi.

@Cytrus

Dzień dobry, dziękujemy za pozytywną opinię. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Czy ktoś pracował w langenau w firmie Schäflein AG chciałbym się dowiedzieć jak tam praca wygląda, jacy ludzie pracują.

zszokowany
@Tomek

Witam byłem pracownikiem w Lengenau i szczerze NIE POLECAM juz tłumacze dlaczego Sa 3 zmiany, na kazdej zmianie Schichtleiter kolejno DENIS rusek ktory cały czas krzyczy szybciej szybciej jak rozmawiasz nawet chwile to juz sie drze do pracy poprostu terror DAJAN słowak to człowiek ktory tylko duzo mowi ............ i na tym sie konczy. Mydli wszystkim swoim pracownikom oczy, obiecuje złote gory i ciagle tylko '' ok w nastepnym tygodniu'' i tylko szybciej szybcie bo jak nie to was odmeldujemy, nawet ma problem do kobiet ze za wolno ida do toalety albo ze za czesto bo praca czeka KRISTINA z Rosji ktora ma poprostu (usunięte przez administratora) na wszystko ale w porownaniu do pozostałychto u niej jest najlepiej . specyfika pracy Praca polega na pakowaniu metalowych elementow ktorych waga czesto przekracza 20 30 a nawet 60 kg załóżmy jetses na boden komisjonowanie z palet na ziemi, na godzine musisz zrobic 8 zamowien w 1 zamówieniu załóżmy srednio ze masz 30 rzeczy. Każda waży od 20 do 30 kg po tygodniu pleców nie czujesz a codziennie słyszysz ze ciagle za mało . Pracownicy tutaj zmieniaja sie jak rekawiczki jedni sa 1 dzien inni tydzien i do widzenia i zamiast byc na plusie jestes na minusie. Kobiety maj tutaj naprade ciężko, Pakują ciezkie metalowe elementy, po jakims czasie maja problemy z nadgarstkami, rekoma, plecami . Szczerze najgorsze miejsce na prace, w agencji mowia ci ze wysyłaja cie na wózek widłowy a Ty recznie przerzucasz tony metalu bo ladujesz na bodenie. Dostac sie na wózek widłowy graniczy z cudem. w firmie pracuja tylko i wyłacznie obcokrajowcy nie ma zadnego Niemca. Bardzo czesto jest problem z komunikacja bo kazdy mowi w swoim jezyku czyli Turecki Mecedonski Rumunski Polski tylko nie Niemiecki jezeli myslisz ze nauczysz sie tutaj Niemieckiego to zapomnij. Jak sa weekendy pracujace to musisz przyjsc bo jak nie to papa. Na magazynie brud (usunięte przez administratora) masakra. (usunięte przez administratora) najlepsze jest to ze jak agencja wysyła pracownikow na dane stanowisko to ladujecie na zupełnie innym a jak sie pytasz dlaczego to mowia ze to wina agencji bo my nie potrzebowaliśmy wózkowych a agencja nic o tym nie wie Pisze to osoba pracowita ktora mowi w 4 jezykach z doswiadczeniem nie jakis patologiczny polaczek . Nie bede podawał swojego imienia bo cenie sobie prywatnosc Jezeli chodzi o firme Pagus to wszedzie na magazynach Schäflein Logistics jest bardzo podobnie jak wyżej opisałem czyli tragedia a mycie skrzynek to juz totalna porażka Jeżeli chodzi o Firme MONDI to jest SUPER , fajne ciekawe oferty pracy z normalnymi ludźmi Firma PAGUS zostałą stworzona jak siostrzana spólka ktora obsługuje tylko Schäflein Logistics dlatego wszedzie jest tylko za mało za wolno szybciej. TRAGEDIA Mam nadzieje ze pomoglem w wyborze odpowiedniej decyzji jak sa jakies błedy w pisowni to sorry pisałem na szybko Pozdrawiam

@zszokowany

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Komfort naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego podjęliśmy już działanie, aby sprawdzić opisane przez Pana sytuacje i wyjaśnić je ze wskazanymi przez Pana osobami. Dokładamy wszelkich starań, aby relacje zarówno po stronie naszych Pracowników, jak i Klientów układały się pomyślnie, dlatego zależy nam na jak najszybszym rozwianiu wątpliwości względem oferowanych stanowisk pracy. Chcielibyśmy także podziękować za pozytywną ocenę naszej firmy, mimo niedogodności, z jakimi spotkał się Pan podczas pracy w Niemczech. Pozdrawiamy Zespół Mondi Polska

Kmaz
@Tomek

Słuchaj Mondi dobrze płaci i jest ok ale tam w langenau to jest bardzo źle znajomi pracowali to opowiadali że są tam 3 hale na 1 hali to niby komisjonowanie ale trzeba się pilnować co tydzień ktoś nowy bo ludzie odchodzą lub ich wyrzucają bo niby błędy robią itd na hali 2 sami Polacy mówią że tam najgorsza robota norma itd sortuja elementy brudno w oleju szok A wszyscy Polacy

@Kmaz

Szanowny Panie, rozmowy ze wspomnianą firmą niemiecką trwają, ponieważ otrzymaliśmy już sygnały w tej sprawie. Z naszej strony staramy się zapewnić Pracownikom jak najlepsze warunki oraz zarobki i dokładamy starań aby sytuacja uległa poprawie. Dziękujemy także za pozytywną opinię na temat Mondi. Pozdrawiamy, Zespół Mondi Polska

Czy ktoś pracuje bądź pracował w Langenau firma Schäflein AG. Jak praca wygląda jacy ludzie są na miejscu.

Kmaz
@Tomek

Praca tam jest tragedia co tydzień ludzie odchodzą

And

Witam Pracował lub pracuje ktoś z was w Bad Mergendheim? poprzez Mondi oczywiście. Za wszelkie info z góry dziękuję.

Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w MONDI sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MONDI sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 291.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MONDI sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 140, z czego 96 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MONDI sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w MONDI sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MONDI sp. z o.o.