opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

MONDI

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.4/5

Na podstawie 3000 ocen
Opinie(2235)
Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)

Opinie(2235)

Dodaj opinię
Oferty pracy(21)
Aktualności(22)
Wywiady(2)
Logo
  • O MONDI
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O MONDI

Oferty pracy

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Konin
  • Gniezno
  • Kościan
  • Jarocin
  • Piła
  • Leszno
  • Września
  • Rawicz
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Poznań
  • Zagórze
  • Koziegłowy
  • Bogucin
  • Luboń
  • Czerwonak
  • Janikowo
  • Suchy Las
  • Czapury
  • Kicin
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Poznań
  4. /
  5. Opinie o MONDI sp. z o.o.

Opinie

Opinie o MONDI Poznań

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 20
    • 21
    • 22
    • …
    • 29

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o MONDI sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Sandra

    20.01.2017 10:53

    Inne

    wyjeżdżałam z mnostwem agencji za granice, widzialam mnostwo rzeczy i przezylam wiele lacznie z brakiem kasy na koncie za moja roote, wyzyskiem... Mondi to perwsza agencja, która pokazała ze mozna zatrudniac uczciwie,przede wszystkim zawsze wyplacaja kase na czas i zawsze mozna zadzwonic do Pani MArty jak masz z czyms problem, po tym co przeszłam w innych agencjach chce tu zostac
    ReviewUserIcon
    Dysia115

    09.03.2017 20:16

    Inne

    Sandra można jakiś kontakt do Ciebie żeby dowiedzieć się więcej o tej agencji?
    ReviewUserIcon
    obok

    20.01.2017 09:51

    Inne

    oni mają dużo ofert, czasem trzeba znać, czasem nie
    ReviewUserIcon
    obok

    20.01.2017 09:08

    Inne

    ja pracuje u nich w miejscowości obok, i tam się mieszka w pokojach dwuosobowych własnie za 300 eur na prywatnej kwaterze, cały dom i to właśnie nie jest jak w Holandii zadne bungale, jest pełny etat
    ReviewUserIcon
    jaro

    19.01.2017 23:15

    Inne

    Nie współpracuje już z nimi, jak już wcześniej wspomniałem szkoda zachodu jest wiele ciekawszych firm i oczywiście zarobki większe
    ReviewUserIcon
    Pagus oferta

    19.01.2017 21:40

    Inne

    Witam, otrzymaliśmy oferte pracy przez Mondi, ale umowa jako Pagus. w miejscowości Schaeflein w Niemczech przy zbieraniu zamówień w spozywce... Macie jakieś informacje czy pełny etat jest napewno ?? Tak nam gwarantują... Mieszkanie w normalnie w domu niby, ale 300 euro trzeba zapłacić, ale ja wole troche zapłacić i mieć normalne warunki mieszkaniowe niż jak to w Holandii bungale, albo klasztory za podobną kase... Proszę o jakieś informacje dotyczące pracy tam... Bardzo będe wdzięczny, pozdrawiam.
    ReviewUserIcon
    okip

    11.03.2017 11:19

    Inne

    a jak ta praca dokładnie wygląda? co tam się robi są jakieś normy?
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mondi Polska

    13.03.2017 09:53

    Inne

    Praca polega na obsłudze maszyny myjącej. Normy są dzienne dla całego Zespołu – ponieważ jest to praca z maszyną, jej płynne działanie wymaga utrzymania tempa pracy, by na czas odbierać umyte elementy bądź wkładać je do umycia. Każdą maszynę obsługuje około 4-6 osób. Zachęcamy Pana do bezpośredniego kontaktu w celu przedstawienia szczegółów oferty.
    ReviewUserIcon
    jaro

    18.01.2017 23:07

    Inne

    W opolu są agencje do pracy w Holandi do jednej z nich trzeba przyjechac osobiście byłem w Opolu rozmawiałem z nimi strata czasu i pieniędzy a w sprawie pracy czeka się nawet 3 miesiące nie polecam
    ReviewUserIcon
    jaro

    18.01.2017 22:44

    Inne

    Czy wybiera się ktoś w najbliższym tygodniu na skrzynie?
    ReviewUserIcon
    Nowa

    19.01.2017 09:06

    Inne

    a masz już termin ??????????? termin wyjazdu????????????
    ReviewUserIcon
    Szpata

    18.01.2017 10:16

    Inne

    Jak fajnie, że są takie agencje. Zawsze jest szansa na robotę za granicą. Czy wiadomo coś o pracy w Holandii dla kobiet?
    ReviewUserIcon
    gran

    18.01.2017 11:26

    Inne

    Oni chyba zatrudniają głównie w Niemczech i Polsce. Ale generalnie polecam, bo załatwiają wszystko za ciebie. Nic tylko jechać i pracować :D
    ReviewUserIcon
    jaro

    14.01.2017 01:57

    Inne

    A na skrzynki się wybierasz
    ReviewUserIcon
    jaro

    14.01.2017 01:35

    Inne

    A firma się odzywała już do ciebie
    ReviewUserIcon
    jaro

    14.01.2017 01:23

    Inne

    A niewiesz czy potrzebują w parach
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.01.2017 01:07

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Monia24

    15.01.2017 08:49

    Inne

    Tak pary też potrzebują zadzwoń i powiedz ze jestes chetny ;) masz auto?
    ReviewUserIcon
    jaro

    14.01.2017 01:06

    Inne

    Siemka monia, a nie orientujesz się moze ,przypadkiem czy potrzebują pary na stanowisko pakowacza,a firma odzywała się do ciebie,jeśli znajdziesz chwilkę czasu moniu to odpisz pozdro.
    ReviewUserIcon
    jaro

    12.01.2017 00:22

    Inne

    Ktoś jedzie na kawę a jakie warunki tam są
    ReviewUserIcon
    jaro

    12.01.2017 00:04

    Inne

    A ktoś się wybiera ja bym pojechał ale z kimś zawsze razniej
    ReviewUserIcon
    jaro

    11.01.2017 23:41

    Inne

    Monia A Ty się wybierasz?
    ReviewUserIcon
    Monia24

    12.01.2017 15:30

    Inne

    Tak ja chce jechac. ;) i mam nadzieję że jak najszybciej już pojadę :D
    ReviewUserIcon
    jaro

    14.01.2017 02:27

    Inne

    A kiedy jedziesz
    ReviewUserIcon
    lunia3

    11.01.2017 09:31

    Inne

    Czy ktoś wyjechał do pracy jako krawcowa do Lipsk. Bardzo proszę o opinię
    ReviewUserIcon
    loi

    28.12.2016 18:47

    Inne

    Witam, a co jeśli będzie taka sytuacja że pojadę na te skrzynki na produkcję i nie bede dawała sobie rady???? zwolnią od razu czy przez jakiś czas jest jakis czas zeby sie przyzwyczaić do tego tempa ?
    ReviewUserIcon
    Cienias

    02.01.2017 22:58

    Inne

    Dlaczego zakładasz od razu najgorsze. Spróbuj do odważnych świat należy. Firma daje szansę a w Niemczech można fajnie zarobić. Nie słuchaj tych maruderów.
    ReviewUserIcon
    Isia

    05.01.2017 08:43

    Inne

    Ta praca na skrzynkach nie jest aż taka ciezka jak się wydaje. Spokojnie babeczki też sobie dają radę. Bardziej liczą się chęci do roboty, a ci co tu plotą takie bzdury chcieliby pieniądze za nic. Szybko się przyzwyczaisz, nikt cię nie wywali!
    ReviewUserIcon
    Ola

    17.12.2016 16:55

    Inne

    mega firma - wszystkim polecam !
    ReviewUserIcon
    Kama

    22.12.2016 18:02

    Inne

    a w jakiej pracy byłaś?
    ReviewUserIcon
    Prezes

    02.12.2016 11:28

    Inne

    Aaaa Dzięki Wako ... Szkoda ze nie mają już wolnych etatów ..
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w MONDI?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Prezes

    29.11.2016 20:30

    Inne

    I jak z tym walsrode pracuje ktoś
    ReviewUserIcon
    Wako

    01.12.2016 16:58

    Inne

    tu pracujesz na magazynie na zaladunku i rozladunku, spoko firma wszsyscy bardzo przyjazni,
    ReviewUserIcon
    Preezes

    22.11.2016 15:36

    Inne

    jak z tą pracą właśnie w walsrodre ?? Przy tych meblach ?? Pilnie dziękuję za odp ...
    ReviewUserIcon
    grubas

    17.11.2016 14:16

    Inne

    witam był ktoś może w Walsrode i pracował w firmie Home24(meble), czy warto jechać
    ReviewUserIcon
    Kamil Ligęza

    16.11.2016 22:03

    Inne

    witam wszystkich miałem okazje pracować przez firmę pagus to porządna i w pełni wypłacalna firma jeśli chodzi o kordynatorów również są spoko i bezproblemowi wszystko można załatwić bez problemu to co ludze piszą to jakieś brednie jeśli ktoś jedze do pracy pracować a nie się opalać to dobrze trafił jak najbardzej firma godna polecenia pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Pracownik Mondi Polska

    01.12.2016 16:55

    Inne

    Panie Kamilu! Dziękujemy bardzo za motywujące słowa. To są własnie chwile, dla których warto właśnie tę pracę wykonywać :)
    ReviewUserIcon
    misiek

    13.11.2016 17:24

    Inne

    witam wybiera się ktoś na skrzynki do Langenau z podkarpacia w tym miesiącu
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    26.10.2016 20:37

    Inne

    Co Wy wszyscy z tymi skrzynkami ?? dziwicie się i narzekacie wszyscy że lipa, kicha.. nie chce mi się czytać tych opinii, zróbcie sobie specjalizacje i będziecie traktowani jak fachowcy, PS. do wszystkich co mają pretensje o swój własny los.. Mniej używek, a więcej zawziętości i smykałki w życiu zawodowym, pozdro dla wszystkich z aspiracjami i motywacją do sukcesu.

    Kontakt - MONDI sp. z o.o.

    Plac Andersa 3 61-894 Poznań

    NIP:7010272689

    KRS:0000372581

    https://mondi.pl/
    Branża główna: Oprogramowanie - Systemy IT

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.10.2016 18:16

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Daniel

    20.10.2016 15:28

    Inne

    I jak jest na tych skrzynkach logistycznych? Ile sie placi za zakwaterowanie? Nadal jest norma niedowyrobienia?
    ReviewUserIcon
    Adrian

    10.10.2016 15:34

    Inne

    @Kama myślę, że uda mi się wyjechać pod koniec tego miesiąca. Niemiecki jest na dobrym poziomie :-) pozdro
    ReviewUserIcon
    x545

    07.10.2016 12:34

    Inne

    czy są jeszcze przyjecia na te skrzynki bez znajomości jezyka?????????
    ReviewUserIcon
    operator

    06.10.2016 22:36

    Inne

    na operatorów wózków widlowych szukają jak masz uprawnienia i doswiadczenie to wiecej wyciagniesz niz na produkcji
    ReviewUserIcon
    anonim

    06.10.2016 22:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dobrzeznac

    06.10.2016 22:39

    Inne

    to na pewno zawsze to czujesz sie pewniej i starania same sie obronią...
    ReviewUserIcon
    spoks

    06.10.2016 22:33

    Inne

    praca spoko, na produkcje nie trzeba znac jezyka, mieszkanie na kwaterach w obrych warunkach ale przez to nie najtaniej
    ReviewUserIcon
    Kacper

    06.10.2016 20:35

    Inne

    Schäflein Logistics Langenau pracował ktoś tam??? Jak wygląda praca mieszkanie??
    ReviewUserIcon
    Adrian

    06.10.2016 18:19

    Inne

    Jeździ ktoś jeszcze na te skrzynki logistyczne ? udało się komuś wyciągnąć więcej jak 1200 euro netto?
    ReviewUserIcon
    Kama

    06.10.2016 19:18

    Inne

    kiedy jedziesz ? znasz niemiecki? :)
    ReviewUserIcon
    wozkowy

    03.10.2016 10:52

    Inne

    operatorow wozkow widlowych z doswiadczeniem ale bez niemieckiego (!) od zaraz tez szukaja, praca na stale, moze pojade
    ReviewUserIcon
    Dziękuję

    03.10.2016 10:28

    Inne

    Moja wdzięczność dla Pań koordynatorek nie zna granic, stają na głowie żeby człowiekowi pomóc! Dziękuję
    ReviewUserIcon
    anonim

    24.09.2016 09:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    hubi

    24.09.2016 21:25

    Inne

    to chyba nie mieszkałes nigdy w hotelu pracowniczym... tam to jest syf. tu masz prywatna kwatere a to nie jest taniocha ale przynajmniej nie szwedaja ci sie podejrzane typy
    ReviewUserIcon
    lira

    16.09.2016 16:11

    Inne

    to chyba kwestia gustu dla mnie jest ok i tyle
    ReviewUserIcon
    Adrian

    12.09.2016 16:06

    Inne

    @bazo a wiadomo coś odnośnie stawki? ile na godzinę?
    ReviewUserIcon
    bazo

    12.09.2016 14:15

    Inne

    nie no w tytule masz niemcy przeciez to oferta bez jezyka tak mi mówiła babeczka z ktora rozmawiałem o tej ofercie

    Zostaw merytoryczną opinię o MONDI sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Oferty pracy - MONDI sp. z o.o.

    Operator(ka) wózka widłowego

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Młodszy(a) Specjalista(ka) ds. Kadr i Płac z j. niemieckim

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Asystent(ka) ds. Rekrutacji

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Specialist

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    Operator(ka) wózka widłowego bez niemieckiego – projekt na 4 tygodnie

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Bielefeld

    WalletIcon

    2830 - 3100 EUR / m

    Sprawdź ofertę
    Recruitment Assistant with German

    MONDI sp. z o.o.

    LocationIcon

    Poznań

    Sprawdź ofertę
    JobOffersIcon