Opinie o Warsaw Concierge Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Warsaw Concierge Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Warsaw Concierge Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsaw Concierge Group w Warszawa

Radek

Miła, rodzinna atmosfera, ciekawi, bardzo serdeczni oraz pomocni ludzie, którzy sprawiają, że praca jest przyjemna, choć często wymagająca. Praca dla ludzi lubiących wyzwania i ceniących sobie rozwój osobisty.

@Radek

Wszystko się zgadza, ale jedna kwestia nie daje mi spać - rozwój. U mnie w domu bardziej rozwija się papier toaletowy, aniżeli ktokolwiek w #wcgteam. Nie ma osoby, która cokolwiek by się rozwinęła w tej firmie. Jeżeli ktokolwiek wychodzi z inicjatywą, od razu zostaje stłamszony przez "górę", bo nie oszukujmy się, ale zarząd wie lepiej. 2 lata forsowania kart do konta w końcu dały swoje efekty. Niestety mimo serdecznych i pomocnych ludzi są osoby, w tym głównie ja, które donoszą do szefostwa. Taka moja rola, ale dzięki temu, jestem bardzo chroniona i nie ma na mnie mocnych. Nie ważne, jakie są relacje wewnątrz zespołu, zawsze potrafię się dogadać z przełożonymi i wszyscy są zadowoleni. Awans i podwyżka się same nie zrobiły ;)

Łukasz

Wymagająca praca w młodym i zgranym zespole, dająca poczucie satysfakcja i rozwoju. Polecam!

@Łukasz

Dzięki Łukasz za polecenie firmy. Postąpiłeś zgodnie z zaleceniami z maila. Fajnie, że nie musiałam Ci o tym przypominać, ale data 01.04 (prima aprilis) nie sprzyja takim akcjom. Następnym razem dodaj taką opinię dzień wcześniej bądź później. Będzie bardziej wiarygodne.

Magda

Zdecydowanie potwierdzam ostatnie oceny Warsaw Concierge Group, praca w młodym zespole, pełna wyzwań i możliwości rozwoju. Dodatkowo, firma realizuje ciekawe, niestandardowe projekty, jeżeli chcesz robić więcej niż wypełnianie tabelek i odbieranie telefonu, zapraszamy! Firma prężnie się rozwija, a więc często można znaleźć nowe oferty pracy.

@Magda

Magda, współczuję, że zostałaś zmuszona do napisania tego komentarza. Po 1. jest to praca w młodym zespole, po 2. jest pełna wyzwań - racja. To, że firma realizuje ciekawe i niestandardowe projekty - to wszystko prawda, ale ta praca polega na wypełnianiu tabelek i odbieraniu telefonów (usunięte przez administratora) której nie sposób dogodzić, nawet wożąc gówienka czy mocz kotów do badań ;) A nie raz widzieliśmy próbkę w biurze (nie polecam). A co do rozwoju firmy,(usunięte przez administratora)

Rafał

Firma daje możliwości rozwoju, idąc myślą wymagaj od siebie, następnie od innych, możemy liczyć na szybki awans w jej strukturach. Zespół młody z poczuciem humoru, w biurze nigdy nie jest nudno ;-)

@Rafał

No od Ciebie to akurat wymaga się, żebyś nie spał w pracy :D (usunięte przez administratora) Nikogo nie interesowało, czy Ty będziesz w biurze, czy nie, bo nawet wigilii nie potrafiłeś służbowej ogarnąć ;D A jak już ktoś ją ogarnął, to piłeś małpeczki w witrynie szanowanej restauracji ;) Oj Panie :D No zespół jest pełen poczucia humoru, bo takiego zjarańca jak Ty to w tej firmie nie było ;) Pozdro Mordeczko! :D Ps. (usunięte przez administratora)dzięki za wigilię w poniedziałek ;)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Warsaw Concierge Group, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
MJ

Drodzy Państwo, W mojej firmie wszystko jest super. Wypłacamy pieniądze na czas. To, że nie szanuję podwładnych, to po prostu jakoś tak wychodzi. Lubię trochę pomobingować, ale kto by nie lubił? :D Mam taką możliwość, to z niej korzystam :D Zatrudniam(usunięte przez administratora), ale co tego? PiS może, to i ja mogę! W zarządzie czasem zasiada mój (usunięte przez administratora) ale też mogę, a co! Najważniejsze, że torebeczki(usunięte przez administratora)są i nikt mi nie zabroni :) Także zapraszam wszelkich wyrobników, dla was zawsze się coś znajdzie. Ps. (usunięte przez administratora)dziękuję za wszelkie donosy - to buduje naszą firmę!

adam

Polecam prace, swietna atmosfera

on albo ona
@adam

Szkoda, że w tej "firmie" nie ma działu IT :D

Katarzyna M.

Dziwią mnie opinie osób, które podobno pracują/pracowały w Warsaw Concierge Group, a podchodzą do komentarzy w sposób bardzo krytyczny - na co dzień, również podczas rozmów ewaluacyjnych, podobne opinie się nie pojawiają. Polecam wszystkim otwartą rozmowę z przełożonym (w każdej firmie), a nie wylewanie anonimowego hejtu w internecie - każdemu wyjdzie to na zdrowie :). Atmosfera wśród zespołu jest bardzo przyjazna - sami młodzi ludzie, chętni do pomocy i wsparcia nowych członków teamu. Z nimi po prostu chce się spędzać czas nawet po pracy, prywatnie. Jeśli chodzi o możliwości rozwoju, jest ich mnóstwo. To jedynie kwestia tego, czy ktoś chce się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i poszerzania swoich horyzontów. Niestety, niektórym pracownikom po prostu się tego nie chce i oczekują dodatkowych benefitów, nie dając nic od siebie. Prawdopodobnie te właśnie osoby zaangażowały się w publikację komentarzy w serwisie GoWork. PS Samymi opiniami za bardzo bym się nie sugerowała - przejrzałam z ciekawości opinie, które pojawiają się na profilach innych firm, także dużych międzynarodowych korporacji i mój wniosek jest taki, że celem strony jest chyba sztuczne rozdmuchiwanie dyskusji i wylewania żali :).

Katarzyna M.
@Katarzyna M.

Na koniec dodam jeszcze, że jestem zachwycona pracą w WCG! :))

były p.
@Katarzyna M.

Najlepiej zwalić na pracowników - że to oni nie chcą się uczyć, rozwijać, poszerzać swoich horyzontów i, że w ogóle to strona jest zła i to też jej wina- wszystkich tylko nie firmy, która jest najlepsza, a kto sądzi inaczej to wylewa żale i rozdmuchuje dyskusje :) I swoją drogą ciekawe skąd taki zalew komentarzy w dniu dzisiejszym... :) I same dobre :) Mogę jedynie powiedzieć, że większość negatywnych komentarzy to niestety prawda.

on albo ona
@Katarzyna M.

(usunięte przez administratora) Każdy w biurze wie, że przy tobie trzeba cicho siedzieć, bo inaczej wszystko trafi do szefowej :D

Robert

Serdecznie polecam. Firma oferuje możliwość pracy w młodym, zgranym zespole oraz duże możliwości rozwoju zawodowego.

BWE

Pracuję w firmie od niedawna. Generalnie wszystko jest na plus w porównaniu do hotelu. Lepsze zarobki, atmosfera, kierownik też jest człowiekiem, a nie tyranem. Polecam pracodawce, który ciągle się rozwija i co krok rodzi nowe możliwości.

MZ

Kilkanaście lat pracowałem w 5* hotelach. Jak zatrudniłem się w WCG byłem zszokowany "rodzinną" atmosferą. Pracuje tu już jakiś czas i nie wrócił bym do hotelu. Dosyć szybko awansowałem. Zarobki i atmosfera są lepsze niż u konkurencji. Możliwości rozwoju również są realne i dość jasne. Wykazujesz się - jesteś doceniony - wszystko jest jasne i przewidywalne, nie jak w korpo. Zapraszam do mojego teamu, który ciągle się rozrasta, a ja staram się być najlepszym leaderem w mieście ;-) Ściskam ;-)

Emilka Sz.

Praca przyjemna, w młodym i zgranym zespole, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie. Zdecydowanie polecam!

Michał P.

Polecam prace w WCG. Fajna , rozwojowa i ciekawa praca , w której można zdobyć doświadczenie w różnych dziedzinach . Młody zespół, który zawsze profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków jest bardzo pomocny i można na nich liczyć. Jeśli chcesz skończyć z nudnymi korporacjami - polecam WCG ;)

Barbara

Ponawiam swoje pytanie dotyczące atmosfery oraz umów jakie proponuje firma, czy ktoś zechciałby powiedzieć coś więcej na ten temat? Nie ma zbyt wiele informacji w sieci na temat Warsaw Concierge Group, dlatego mam nadzieję, że tu dowiemy się czegoś więcej!

H
@Barbara

Atmosfero - ok. Umowy o prace nie dostaniesz.

@H

Nie do końca prawda - nie wiem jak inni, ale ja umowę o pracę mam.

Pracuję w WCG już kilka lat i nie mam żadnych zastrzeżeń :). Fajna atmosfera, młody i zgrany zespół. Jest duzo wyzwań, momentami jest gorąco, ale dzięki temu jest możliwość rozwijania się. Lubię atmosferę w Warsaw Concierge Group za: Fajni ludzie

Była pracownica

Pracowałam w Warsaw Concierge Group i nie polecam. Firma oferuje umowy śmieciowe, zarobki są bardzo niskie, a w dodatku atmosfera w pracy bywa bardzo napięta i niesympatyczna. W momencie gdy ja pracowałam, w firmie panowała kolosalna rotacja. Pracownicy przychodzili i od razu praktycznie uciekali. Zespół był też bardzo źle zarządzany, masę czasu traciło się na wykonywanie bezsensownych zadań, które nikomu nie były potrzebne. Jeśli ktoś marzy o karierze concierge'a, powinien próbować swoich sił w hotelu, a nie w tej firmie.

Jakub
@Była pracownica

Czy po jakimś czasie można było liczyć na umowy na czas określony? Rozumiem, że byłeś niezadowolony z atmosfery w pracy w firmie Warsaw Concierge Group. Myślisz, że można było jakoś ją poprawić? Dobra komunikacja z przełożonym to ważna sprawa. W sieci jest kilka ogłoszeń o pracę na stanowiska: concierge, recepcjonistka, konsultant do spraw obsługi klienta, office manager, koordynator działu operacyjnego. Co o nich sądzicie?

Ona_wawa
@Jakub

Ja byłam na rekrutacji i mam nadzieję, że dostanę tą pracę. Zaproponowano mi umowę o pracę, więc pewnie rodzaj umowy zależy od stanowiska i negocjacji. Zawsze i wszędzie znajdzie się masa niezadowolonych osób, i to te najczęściej dodają komentarze ;-)

domi

Umowa na zlecenie w takiej firmie to jakies kpiny. Od 4 miesiecy szukaja pracownika do recepcji. Zenada

A
@domi

Nie wiem czy tak jest w tym przypadku, ale czesto firmy maja otwarty nabor, wiec ogloszenia potrafia wisiec przez rok

@domi

Z tego co wiem, w firmie realizowanych jest kilka projektów recepcyjnych, a do tego co jakiś czas otwierane są nowe. Nic więc dziwnego, że rekrutacja na stanowiska recepcyjne jest często otwierana.

Barbara

@H, dlaczego według Ciebie firma nie zawiera umów o pracę? To niezgodne z kodeksem pracy. Może miałeś na myśli umowy zlecenia? Mógłbyś to wyjaśnić? Jesteś zadowolony z atmosfery w pracy, a czy relacje z przełożonym są też satysfakcjonujące? Jak wygląda sprawa z bonusami pozapłacowymi? Czy obowiązują w tej firmie?

Zuza

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować?

Barbara

@Domi, ale to wszyscy pracownicy pracują na umowę zlecenie? Jesteś obecnie pracownikiem Warsaw Concierge Group? Możesz napisać coś więcej? Jaka jest atmosfera w tej firmie? Czy można liczyć po jakimś czasie na zmianę umowy? Np po okresie próbnym? Kto się wypowie?

Barbara

@Tomasz, rozumiem, że rozmowa się nie odbyła? A atmosfera w pracy? Jaka panuje? Podzielcie się informacjami jakie posiadacie. Czy ktoś jeszcze podzieli się opinią o tej firmie? Poza komentarzem @Tomasz ostatnio nie było żadnych komentarzy od pracowników w tym wątku. Czy może coś się zmieniło? Jak obecnie pracuje wam się w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Concierge Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Concierge Group?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Concierge Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warsaw Concierge Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Warsaw Concierge Group
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 136
    02-305 Warszawa