Opinie o Warsaw Concierge Group w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Warsaw Concierge Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Warsaw Concierge Group na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Warsaw Concierge Group w Warszawa

Arnold

A czym oni się zajmują? na ich stronie internetowej niewiele można się dowiedzieć.

Ilona
@Arnold

No trochę można - Warsaw Concierge Group to firmą działająca na rynku dóbr i usług luksusowych. Specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze concierge & lifestyle management. Od 2011 roku obsługują Klientów prywatnych, należących do sektora HNWI oraz dostarczają usługi Klientom korporacyjnym, w tym m.in. property concierge i brand concierge. A co? Chciałbyś spróbować tam swoich sił?

Concierge

Lubię atmosferę w Warsaw Concierge Group za: Chyba wiekszosc komentarzy zostala napisana przez przypadkowe osoby... pracuje wtem firmie juz jakis czas i jestem zadowolony. Zarobki i forma zatrudnienia mi odpowiadaja ale moze to po prostu kwestia umiejetnosci nrgocjacyjnych podczas rozmowy rekrutacyjnej hehe

Qba
@Concierge

pracowałem tam chwile i nie uważam żeby te komentarze były pisane przez przypadkowe osoby. atmosfera byłaby fajna, gdyby nie ludzie sprzedający wszelkie info do szefowej, umowy zlecenie i te szkolenia, których się nie doczekałem.

#wcgteam
@Qba

Oczywiście, że komentarze nie są przypadkowe - dokładnie wiemy kto napisał ten ;-) Jak widać, żeby podpisać się prawdziwym imieniem trzeba mieć jaja!

zosia samosia
@Qba

tam ciAgle jest umowa zlecenie czy po okresie probnym proponuja cos innego niz BB? prosze o info

Danuta
@zosia samosia

@zosia samosia Z tego co piszą inne osoby, wychodzi na to, że dalej zlecenie. W Concierge Group obowiązuje dress code?

@Danuta

Tak, dress code obowiązuje, mimo bardzo niskiej stawki godzinowej.

Zorro
@Honorata

Bardzo niskiej tzn ? Na takim stanowisku myśle ze te 3500 na rękę to minimum z minimum

Były
@Zorro

Na 100% umowa zlecenie, stawka może 15 zł netto. Nie licz na więcej.

Zibi

@Sonia a to co z tą szefową nie tak?

Zorro concierge

Cześć ! Pracowałem już jako concierge w jednym z hoteli. Aktualnie znalazłem ogłoszenie w warsaw concierge groupe - powiedzcie mi tak szczerze - warto czy nie warto ? Jak wyglądają realne zarobki ? Podstawia i premie ?wysoka ppdstawa ? Proszę o szczere opinie, najlepiej ludzi którzy współpracowali z ww firma

Sonia
@Zorro concierge

Zorro jak gdzieś już pracowałeś jako concierge to tutaj wygląda to całkowicie inaczej. O premiach zapomnij, napiwków też raczej nie ma, a to co trzeba przeżyć z szefową to przechodzi ludzkie pojęcie.

Zorro concierge
@Sonia

Szkoda, myślałem ze to poważna firma. Nie pozostaje nic innego jak szukać dalej.

Na chwile
@Zorro concierge

Omijaj szerokim łukiem, ta firma już dawno zaczęła się sypać. Stawka...hmmm...masz być jak najlepszym pracownikiem za jak najniższą płacę (czesto 13/h). Pracujesz tu by tylko poszukać czegoś innego. Atmosfera ok ale to tylko pozory. Typowe korpo. Każdy każdemu obrabia (usunięte przez administratora) Uważaj!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Warsaw Concierge Group, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Rer

Co myślicie o byciu recepcjonistą?

Co wchodzi w socjal Warsaw Concierge Group?

Kompletne zero

Zupełnie nic.

Zero

Jak się dogadasz to możesz dostać x godzin platnego urlopu przy umowie zlecenie. Zrezygnowali z multisporta, ubezpieczenie medyczne dla kadry zarządzającej. Generalnie lipa.

Cooo
@Zero

Skąd ta informacja o płatnym urlopie? ???? Nikt chyba tego nie uświadczył w rzeczywistości bo z każdej obietnicy się bardzo szybko wycofują i mówią, że nie było takiej mowy.

Jakie wartości są cenione w Warsaw Concierge Group?

Concierge

Niska samoocena, niskie wymagania płacowe i punktualność. Dobrze, jeżeli kandydat umie czytać w myślach.

Prawda.
@Concierge

Ach to czytanie w myślach ! Tam i tak się nic nie zmieni. No ! Chyba, że zmieni się prezes !

@Concierge

W punkt! 100% zgadzam się z powyższą opinią. Im bardziej ktoś jest pokorny, zakompleksiony, bez jakiejkolwiek inicjatywy i refleksji - tym lepiej ;D a jak nie wyraża swoich opinii, to już w ogóle SKARB!

Omijać szerokim łukiem

Wszyscy, którzy się zastanawiają. Ciągłe napięcie spowodowane humorkami szefowej,(usunięte przez administratora), nieszczera atmosfera. Szczerze nie polecam.

Wiktor

@Rozz Czyżby konkurencja zainspirowała do tak złośliwych wpisów? Firma dobra, więc inni nie są zadowoleni.

Cześć. Widziałem ogłoszenie o pracę na stanowisku Concierge i zainteresowało mnie. Czy ktoś mógłby powiedzieć, czy coś się zmieniło w firmie jeżeli chodzi o warunki zatrudnienia oraz o atmosferę w firmie? Bo niestety czytając opinie, które już tu są nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony do wzięcia udziału w rekrutacji.

Czy Warsaw Concierge Group zatrudnia studentów?

Rozz

Chcieliby, ale większość z nich odchodzi po miesiącu, maksymalnie 3. Rotacja jak w bębnie maszyny losującej.

Ciekawy

Czy ktoś wie ile można zarobić w WCG?

@Ciekawy

Cudów się nie spodziewaj

On
@Ciekawy

Minimalną krajową i bajlando.

Nie polecam pracy w tym miejscu. Jak widać mnóstwo opinii=duzo byłych pracowników = ROTACJA. Nie bez powodu, słabe warunki zatrudnienia, wszyscy na umowie zlecenie (oprócz dwóch osób). Miła atmosfera jest bardzo sztuczna, często zdarzało się obgadywanie za plecami. Myśle, że byli pracownicy wiedzą kto baaaardzo lubiał to robić. Szefowa?... Bardzo ciekawa osoba (:

On

Pięknie ujęta cała prawda. Co mądrzejsza osoba to już tam nie pracuje.

Znalazłem się w WCG, ponieważ potrzebowałem chwili przerwy od pracy w korporacji. Negatywne komentarze trochę mnie zaniepokoiły, ale poszedłem na rozmowę i dobrze, że to zrobiłem. Sama rozmowa i moja szefowa na wielki plus. Mogłem też wybrać między różnymi formami zatrudnienia. Praca concierge jest ciekawa, zarobki są uważam całkiem konkurencyjne, od firmy dostaje się odpowiedni strój i też warunki pracy są dobre. Jest szansa na poznanie ciekawych ludzi i można poznać segment dóbr luksusowych. Jak dotąd nie miałem żadnych problemów z grafikiem, jestem spokojnie w stanie dopasować go pod uczelnię. Atmosfera też na plus. Z tego co zauważyłem, WCG poszukuje teraz sporo ambitnych młodych ludzi, więc jeśli się za takich uważacie, śmiało aplikujcie :)

@Michał

(usunięte przez administratora), naprawdę napisałeś to? Pracujesz tu kilka dni i to piszesz? Zapytaj ludzi, którzy tu wcześniej pracowali, jakie mają opinie. A co z Twoim poprzednikiem? Myślisz, że był jakiś sensowny powód jego zwolnienia? Chcieli zwolnić jego zmiennika, ale jednak padło na (usunięte przez administratora)... WCG poszukuje ambitnych ludzi? Raczej przeciwnie - ludzi bez ambicji, donoszących na swoich "kolegów" z pracy, którzy zrobią wszystko, żeby być na plus u szefowej. Nie patrząc na nic, pozbywaj się ludzi ot tak.

Zatroskana
@Michał

Za jakiś czas będziesz wstydził się tego komentarza. Polecać firmę po kilku dniach pracy? Mistrz intelektu

Rara
@Michał

Michał, a jak teraz Twoje wrażenia po tym, jak Cię zwolnili?

@Rara

Skąd wiesz, że osoba ta, która polecała pracę w firmie Warsaw Concierge Group, została zwolniona? Ciekawi mnie, czy to rzeczywiście prawda, ponieważ gdyby tak było, to chciałbym dowiedzieć się, dlaczego pracodawca zdecydował się pożegnać z tą osobą. Może wiesz coś więcej?

@Rara

Nikt mnie nie zwolnił. Odpocząłem w WCG i wróciłem do starej pracy. Moje wrażenia są takie same jak były: jeżeli ktoś jest studentem, poszukuje pracy, która nie jest bardzo wymagająca, a nie płaci źle, to to jest świetne miejsce. Ja nigdy nie miałem złego doświadczenia, na nikogo nie donosiłem, ani nie spotkałem się z tym, żeby kogoś wyrzucali. A jeżeli komuś nie odpowiada taka praca, to w Żabkach i Biedronkach poszukują na bieżąco :)

@Michał

Dobrze, że zdementowałeś informację o Twoim rzekomym zwolnieniu. Napisałeś, że polecasz pracę osobom, które studiują i chciałyby rozpocząć swoją karierę zawodową. Wiesz może, czy w pierwszych dniach zatrudnienia można otrzymać odpowiednie wsparcie od starszych stażem pracowników? Ciekawi mnie, jak ta kwestia wygląda.

Zatroskana
@Michał

Kłamstwo. Zostałeś zwolniony, o czym osoby w biurze wiedziały już kilka dni przed tym, gdy informacja dotarła do Ciebie. Podejrzewam jednak, że odpowiedź została napisana nie przez Michała, a przez jednego z obecnych pracowników. Absolutnie NIE POLECAM. Uważajcie i nie traćcie czasu.

Johnny

Co możecie powiedzieć o stanowisku delivery concierge kurier? Jak to wygląda w praktyce? Jaką umowę oferują? Jakie stawki? Pozdro

@Johnny

Wiem, że na wymienionym przez Ciebie stanowisku w Warsaw Concierge Group możesz liczyć na: jasno określone zasady współpracy, wynagrodzenie podstawowe i system premiowy, elegancki uniform służbowy, a także na pracę w ciekawej, dynamicznie rozwijającej się firmie. Trzeba przyznać, iż są to już bardzo zachęcające warunki. Ale jeśli chodzi o konkretne informacje, to musisz poczekać, aż jakiś pracownik tej firmy Ci je przekaże. Jesteś już może na etapie aplikowania?

Johnny
@Honorata

Chyba przepisałaś to z oferty pracy????Mam tam rozmowę i zastanawiam się czy są w stanie zaoferować umowę o pracę?

@Johnny

Nie, nie ma na to szans :)

@Honorata

Czyli na początku zatrudnienia możemy liczyć ewentualnie na umowę zlecenie? Wiesz może, po jakim czasie jest możliwość otrzymania pełnej umowy o pracę? Jest to dosyć ważna kwestia, dlatego, proszę o odpowiedź.

Pep
@Dariusz

Darku pracowałem tam chwilę, ale wszyscy mówili, że nie dostanę umowy o pracę bo ma ją tam tylko szefowa i jedna z dziewczyn.

@Pep

Czyli większość pracowników pracuje na umowie zleceniu. Nie jest to najlepszy kontrakt bo nie daje dostępu do benefitów i płatnego urlopu. Czy inne osoby zatrudnione dłużej w firmie mogłyby napisać jak wygląda sprawa z umowami i czy można negocjować warunki kontraktu na bardziej stabilne i długoterminowe. Chętnie się tego dowiem.

Zuz

Jeśli słyszysz na rozmowie o pracę, od osoby reprezentującej firmę, słowa: ‚jeszcze nie wiem w jaki sposób będę kontaktował się z kandydatami mailowo, czy telefonicznie’, a po 3 tygodniach od rozmowy nie ma ze strony firmy Warsaw Concierge Group żadnego odzewu, to dochodzisz do wniosku, ze chyba dobrze, ze tam nie pracujesz. XD

@Zuz

To są chyba zbyt pochopne wnioski. Mogło być przecież tak, że na interesujące Cię stanowisko aplikowało bardzo wielu kandydatów, a w związku z tym powstał w firmie mały chaos. Dobrym rozwiązaniem byłaby osobista wizyta w Warsaw Concierge Group - wówczas mógłbyś spokojnie dopytać o wynik rekrutacji. Myślałeś, żeby tak zrobić? A jak wyglądał poszczególny etap rekrutacji?

Genowefa
@Honorata

Chaos to jest chyba dobre określenie tego co się dzieje w tej firmie skoro CV wysłałam w lutym, a rekruterka zaprosiła mnie na rozmowę w maju xD

Niestety nie da się dogodzić wszystkim. Ważne, że firma jest dobrym pracodawcą!

Były członek #WCteam

Firma niepoważna, źle traktują pracowników (usunięte przez administratora) - wszystko opiera się na wypełnianiu raportów, które nic nie wnoszą, a zabierają masę czasu. Zebrania trwają po pół dnia i też nie mają żadnego sensu. W pozytywnych komentarzach wspomniana jest dobra atmosfera - nie wiem czy wymuszany śmiech na żarty (usunięte przez administratora)można tak nazwać. Ale fakt bywały lepsze dni, najczęściej jak zarząd i top management był na urlopie. Szczerze nie polecam :)

MZ
@Były członek #WCteam

Ostatnie komentarze to jakaś paranoja. komuś w życiu coś nie wyszło i wylewa gorzkie żale. Jak się jest dobrym i się wywiązuje praca jest super. Na moim przykładzie. Był awans, była podwyżka, jest satysfakcja. w rodzaju umowy miałem dowolność wyboru najdogodniejszej dla mnie. Trzeba rozmawiać.

Szczerze
@MZ

Nie osmieszaj się. Nie siedzisz w biurze to nie wiesz jak było.. Nie mieli wyboru to dali Ci awans. Szkoda tylko, że potem nabijali się z Ciebie. Mimo wszystko życzę Ci wszystkiego co najlepsze, bo to nie Twoja wina, że zamydlili Ci oczy ????

Szczerze
@Szczerze

W zasadzie z tego co wiem dalej tak jest????

Delfina

Odradzam tego pracodawcę. Słabe warunki zatrudnienia oraz brak struktury firmy co powoduje bałagan i nieporozumienia. Brak szacunku do pracownika.

@Delfina

Potwierdzam!

Pracuję w firmie już dłuższy czas. Niewątpliwie atutem jest zgrany zespół,na który zawsze można liczyć. Praca nieustannie stawia nowe wyzwania, ale to jest w niej fascynujące. Można zdobyć duże doświadczenie, a co za tym idzie rozwijać się. Polecam!

@Karolina

Karolina, co do zespołu masz świętą rację! Jest jedna, no może dwie osoby, które donoszą do szefostwa wszystko, co tylko można. Zespół, z wyjątkami, zawsze zrobi wszystko, żeby zlecenia zostały zrealizowane. I to jest na prawdę piękne. Doświadczenie można zdobyć, ale z tym rozwojem to trochę przesadzasz.

Zostaw merytoryczną opinię o Warsaw Concierge Group - Warszawa

• Jak się pracuje w Warsaw Concierge Group?

Zobacz opinie na temat firmy Warsaw Concierge Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Warsaw Concierge Group?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Warsaw Concierge Group
2.6/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 136
    02-305 Warszawa