Warsaw Concierge Group

Opinie o Warsaw Concierge Group

fala

Zgadzam się z powyższa opinia. Widzę, że niewiele się w firmie zmieniło. Wiele osób przychodziło do firmy z zapałem i entuzjazmem lecz niestety nieumiejętne zarządzaniem personelem, brak umiejętności przekazywania wiedzy na temat branży, zmienne nastroje kierownictwa a przede wszystkim brak szacunku dla zatrudnionych osób powodowały wielokrotnie nieprzyjemne i nieprofesjonalne sytuacje. Firma może i ma potencjał ale nieumiejętność stworzenia zgranego, stałego i profesjonalnego zespołu to wciąż pięta achillesowa osób zarządzających firmą. Szkoda.

Delfina

Odradzam tego pracodawcę. Słabe warunki zatrudnienia oraz brak struktury firmy co powoduje bałagan i nieporozumienia. Brak szacunku do pracownika.

Zostaw opinię o Warsaw Concierge Group - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Warsaw Concierge Group