itprojekt Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o itprojekt Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie itprojekt Sp. z o.o.

Zawiedziony

Witam, kadra zarządzająca jest niepoważna, nie szanują ludzi i ich czasu. Brak kontaktu mimo ustaleń. Niesłowni, więc raczej nie polecam czy to na partnera biznesowego czy pracodawcę. Opinię zostawiam by dać szansę poprawy na przyszłość - jeśli chcą się rozwijać.

Gaduła

Pracuję w tej firmie od niedawna i szczerze polecam tego pracodawcę. Jak każda praca tak samo i ta wymaga poświęcenia i zaangażowania a nie tylko udawania że coś się robi. Bardzo szybko odsiewa się ziarno od plew. Jeżeli jesteś urodzonym handlowcem i nie boisz się kontaktu z ludźmi to jest to miejsce gdzie nie tylko zarobisz fajne pieniądze ale zdobędziesz duża porcję wiedzy z branży. Co do złośliwości o której jest napisane wyżej to dziwne bo nigdy się z czymś takim tu nie spotkałem, wręcz przeciwnie. Wszyscy są życzliwi i koleżeńscy, co do aspiracji to każdy powinien je mieć i wciąż dążyć do tego aby być lepszym w tym co robi. Tylko ludzie bez ambicji stoją w miejscu i narzekają. Polecam Itprojekt Sp. z o.o. z czystym sumieniem.

worker

Nie polecam nikomu pracować w itprojekt Sp. z o.o. Niepoważni, złośliwi ludzie aspirujący do wielkiej firmy.

Maciej
@worker 02.04.2016 13:50
Nie polecam nikomu pracować w itprojekt Sp. z o.o. Niepoważni, złośliwi ludzie aspirujący do wielkiej firmy....

Na kilkadziesiąt ludzi w firmie, mimo dosyć dobrego procesu rekrutacji, zdarzają się czasem osoby które po prostu nie powinny w niej być. Rozstając się trzeba zrobić to w sposób komfortowy dla dwóch stron. Tylko z jedną osobą na kilka lat istnienia firmy nam się nie udało. Ewelina przyszła do nas i po tygodniu odeszła. W ciagu kilku dni pracy zdążyła znielubić wszystkie osoby w swoim zespole, wystawić im emailem ich recenzje do managera (dlaczego są złe), wreszcie obraziła się na managera w związku ze średnią/słaba oceną pierwszego tygodnia pracy. Ja jestem tym managerem. Musieliśmy się rozstać z niefajną atmosferą, a wpis został wystawiony w dzień po tym jak wykonaliśmy przelew za te kilka dni. Także .. Dla mnie komfort ludzi jest ważny bo traktuję relacje z ludźmi których zatrudniam długoterminowo. Branża jest mała, będziemy się jeszcze spotykać wiele razy w życiu. Jednak czasami trafia się na osobę toksyczną której nie da się zadowolić. I trzeba ją dla komfortu innych pracowników usunąć z zespołu. Tak samo jeśli trzeba oceniać każdego pracownika w sposób uczciwy i równy. Jeśli zrobiłaś 1/4 tego co inni to nie mogę wystawiać pozytywnej oceny. Uwierz mi że takie podejście pomoże Ci w tym jak traktujesz pracę w przyszłości, a docelowo pozwoli Ci być po prostu lepszym człowiekiem i lepszym pracownikiem.

admin

Jak wygląda praca w firmie itprojekt Sp. z o.o. ? Wiecie coś na temat nowych stanowisk pracy oraz zarobków? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o itprojekt Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie itprojekt Sp. z o.o.