Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Opinie o Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@BS kiedy miała miejsce sytuacja, o której wspominasz?

ij
użytkownik zarejestrowany

Może wiecie czy niedługo pokażą się u nich jakieś oferty pracy? Podobno nic się nie pokazują bo wszystkim pasują teraz bieżące warunki jak i atmosfera. Ciekawi mnie jednak czy zarobki są adekwatne do zadań.

Janusz

Ja również szukam chętnych do wspólnego pozwu. Jak zbierzemy się razem nie będą mogli nas ignorować!!! Zaległości względem mnie sięgają 12 miesięcy!!!!!! Miałam rozmowę z pseudo księgową odradzam. Najlepiej kontaktować się bezpośrednio z zarządem(angielski) tylko to przynosi efekty!!!! Sam fakt, że pracownicy firmy komentują tutaj pozytywnie sami siebie świadczy o ich uczciwości. Unikać tej firmy!!!!!

małgorzata

Współpracuje od dawna,firma wywiązuje się z zobowiązań. Bardzo dobre warunki pracy i super atmosfera wśród pracowników.

Stan

Firma, która w stosunku do autorów tekstów i szkoleniowców ma długoterminowe zaległości w płatnościach. Stosuje metodę strusią, dopóki wierzyciel się nie upomni o swoje pieniądze to gra na przeczekanie. Jeśli firma nie docenia swoich podwykonawców, to nie ceni tez swoich pracowników i klientów.

Eda
@Stan 05.07.2015, 15:43

"Trochę poczekać", tzn. ile miesiąc, dwa, trzy czy dłużej? Pogratulować altruizmu i pokładów cierpliwości.

Anna

Z opóźnieniem ale zawsze płacą za teksty, trzeba trochę poczekać. Generalnie ze współpracy z nimi jestem zadowolona.

współpracownik

Jako autor współpracuje i polecam.

Justka

Nie płacą autorom za teksty. Czekam na wypłatę od maja 2014 r. Szukam tych, którzy pisali a nie dostali zapłaty. Bez względu na to, czy ktoś się zgłosi czy nie zamierzam wnieść sprawę do sądu i nie zamierzam przegrać. Jutro wysyłam ostatnie wezwanie do zapłaty. Ktoś chętny do odzyskania pieniędzy za swoją pracę?

Wenecja
@Justka 12.01.2015, 22:26

Firma niesolidna, daje zlecenia i płaci za nie po półtora roku. Księgowość udaje jakby nic się nie stało, tłumacząc, że po prostu nie ma pieniędzy. Zarząd podejrzewam o niczym nic nie wie, biznes jakoś się kręci, bo go kredytują tacy naiwniacy jak ja, którym się zwleka w nieskończoność z płatnościami. Bilanse i sprawozdania na koniec roku zapewne wyglądają cudnie, bo pracownicy wszystko im za free kredytują. Chętnie wymienię poglądy co do skutecznego działania w celu odzyskania pieniędzy od Verlag Dashofer z tyt. moich bardzo zaległych honorariów. Czy Tobie się to udało? Jeśli tak, jakim cudem?

BS
@Justka 12.01.2015, 22:26

Mnie również nie zapłacili. Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego.

Tomasz

Rzetelna i stabilna firma. Polecam współpracę.

Agnieszka

Zawsze dotrzymują słowa: wywiązują się w terminie ze wszystkich obietnic. Można planować sobie z nimi długoletnią współpracę.

Ewelina

Firma jak dla mnie całkowicie nierzetelna, miałam okazję kilkakrotnie współpracować i żadnych pozytywów powiedzieć nie mogę. Niesłowni, do tego niewypłacalni, mam wrażenie, że ze swoich biznesowych partnerów robią sobie po prostu żarty. Przestrzegam przed współpracą z nimi.

?

firma o złodziejskich zamiarach

Zostaw opinię o Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Verlag Dashofer Sp. z o.o.