Paszport do Eksportu Sp. z o.o.

Opinie o Paszport do Eksportu Sp. z o.o.

jezus

Małe szanse rozwoju, monotonia plus trudna praca w szowinistycznym środowisku

WM
@jezus 10.01.2016 11:45
Małe szanse rozwoju, monotonia plus trudna praca w szowinistycznym środowisku

Szanowny opiniodawca pod nikiem jezus, a dokładnie Szanowna Pani, zostawiony przez Pani komentarz jest złośliwy. Mogę zrozumieć, że są małe szanse rozwoju dla osób, oczekujących zabawowej i łatwej pracy. Natomiast negatywnie oceniam obdarzanie przez Pani mocnym określeniem środowisko, do którego należą lub należeli koledzy i koleżanki, a z którymi Pani utrzymuje kontakty, spotyka się, spędza wolny czas i pije piwo.

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Paszport do Eksportu Sp. z o.o.? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Zostaw opinię o Paszport do Eksportu Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Paszport do Eksportu Sp. z o.o.