Opinie o Paszport Do Eksportu Sp. z o.o. w Warszawa

Paszport Do Eksportu Sp. z o.o.
3 5 5 5 1
Sebastian Nowy wpis

Wiecie coś o firmie Paszport Do Eksportu? Pracujecie lub pracowaliście w tym miejscu? Zostawcie komentarz na forum! Jakie macie zdanie na temat pracodawcy, co wam odpowiada, a co nie? Jesteście zadowoleni z oferowanych warunków, atmosfery? Czy pracownicy mogą liczyć na rozwój w strukturach tego przedsiębiorstwa?

TakNie

Administrator Nowy wpis

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Paszport do Eksportu Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

TakNie

jezus Nowy wpis

Małe szanse rozwoju, monotonia plus trudna praca w szowinistycznym środowisku

Tak13Nie
WM Nowy wpis
@jezus

Szanowny opiniodawca pod nikiem jezus, a dokładnie Szanowna Pani, zostawiony przez Pani komentarz jest złośliwy. Mogę zrozumieć, że są małe szanse rozwoju dla osób, oczekujących zabawowej i łatwej pracy. Natomiast negatywnie oceniam obdarzanie przez Pani mocnym określeniem środowisko, do którego należą lub należeli koledzy i koleżanki, a z którymi Pani utrzymuje kontakty, spotyka się, spędza wolny czas i pije piwo.

Tak5Nie

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Paszport do Eksportu Sp. z o.o.? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Paszport Do Eksportu Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Paszport Do Eksportu Sp. z o.o.