Paszport Do Eksportu Sp. z o.o.

Adres: Trębacka 4, 00-074 Warszawa

NIP: 5252465296 KRS: 0000339236

Paszport Do Eksportu Sp. z o.o.
3 5 5 5 1

Opinie o Paszport Do Eksportu Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Sebastian
 Opinia

Wiecie coś o firmie Paszport Do Eksportu? Pracujecie lub pracowaliście w tym miejscu? Zostawcie komentarz na forum! Jakie macie zdanie na temat pracodawcy, co wam odpowiada, a co nie? Jesteście zadowoleni z oferowanych warunków, atmosfery? Czy pracownicy mogą liczyć na rozwój w strukturach tego przedsiębiorstwa?

TakNie

Opinia

Zachęcam do publikowania opinii na temat pracodawcy Paszport do Eksportu Sp. z o.o., będzie to pomocne dla osób, które myślą o zatrudnieniu się w tej firmie.

TakNie

jezus
 Opinia

Małe szanse rozwoju, monotonia plus trudna praca w szowinistycznym środowisku

Tak13Nie
WM
@jezus 10.01.2016 11:45

Szanowny opiniodawca pod nikiem jezus, a dokładnie Szanowna Pani, zostawiony przez Pani komentarz jest złośliwy. Mogę zrozumieć, że są małe szanse rozwoju dla osób, oczekujących zabawowej i łatwej pracy. Natomiast negatywnie oceniam obdarzanie przez Pani mocnym określeniem środowisko, do którego należą lub należeli koledzy i koleżanki, a z którymi Pani utrzymuje kontakty, spotyka się, spędza wolny czas i pije piwo.

Tak5Nie

Opinia

Nie zgadzasz się z opiniami na temat firmy Paszport do Eksportu Sp. z o.o.? Zapraszamy do komentowania na naszym forum.

Tak6Nie

Zostaw opinię o Paszport Do Eksportu Sp. z o.o. - Warszawa