Siroscan Sp. z o.o.
2 6 15 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Siroscan Sp. z o.o.?

Mono Nowy wpis

A to prawda, są oferty pracy, jeśli chodzi o Siroscan to wystarczy poszukać jego ofert internetowych, masa z nich jest na ich stronie internetowej poszukajcie

Adamek_wyłamek Nowy wpis

i są oferty pracy

ludmila Nowy wpis

jeśli chodzi o Polske i siedzibę firmy siroscan to mieści się ona oczywiście w Warszawie co pozwala im na lepsze logistycznie zarządzanie całym polskim oddziałem. Co do samej firmy i jej produktów to mi znane są przede wszystkim ich kosmetyki. Make up z nimi od długiego czasu jest dla mnie dużo prostszy

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
tomek

a co to znaczy, że ma być tak samo? bo nie rozumiem za bardzo teraz nowego pomysłu jaki ma być, chodzi mi o to, czy można normalnie zarobić czy jednak trzeba się już trochę pomęczyć? mnie oczywiście interesuje praca, ale też nie chciałbym zostawać na przykład po godzinach do późna..jak to wygląda dokładnie?

dex

Firma, która każe przyjezdzac na 2 etap rozmów do miasta gdzie ma siedzibę na koszt osoby szukajacej pracy to firma nie warta uwagi. Bez szacunku do ludzi którzy szukaja pracy i maja jeszcze wydawac nie małe pieniądze na podróże przez pół Polski.

Mateo

Mylicie dwie całkowicie różne rzeczy, Siroscan ma dwa niepołączone ze sobą działy. Jedna to dział farmaceutyczny a drugi dział to największa firma zajmująca się największymi markami perfumeryjnymi.

Maiko
@Mateo

Mateo a masz jakieś bliższe informacje na temat siroscan (Perfumy) ? Pozdrawiam

maxi

plany nie są osiągalne a co za tym idzie rowniez premie - ryjesz za podstawe a za 3 miechy lecisz na leb. podstawa to ok 2 na reke i 2 wojewodztwa do jazdy. preparaty - porażka - cegły-cegły-cegły - nie sa znanae i drogie - nie ma odsprzedaży...

Tak5Nie

polar

kolego byłem na drugim etapie rozmów w Wawie, powiem tak. stanowisko obsadzone przez znajomych. Człowiek od rekrutacji nie ma pojęcia na czym jego praca polega.

Tak2Nie

pytający

witam, czy może mi ktoś powiedziec jak się pracuje w tej firmie tzn. czy ciężko wykonać plany miesięczne/kwartalne?jak ogólnie atmosfera pracy tj. kierownictwo itd. Chodzi mi o linie farmaceutyczną. Widziałem ogłoszenie i zastanwiam się czy warto aplikować. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

izka

Aga - 2012-03-11 17:40:40 Byłam bardzo zainteresowana pracą w tej firmie - wysłałam aplikację i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Udało mi się dostać do drugiego etapu - na koszt własny pojechałam do Warszawy na rozmowę z Dyrektorem Handlowym. Firma miała się ze mną skontaktować bez względu na decyzję w ciągu ok. 14 dni... Niestety do dnia dzisiejszego żadnej odpowiedzi zwrotnej nie otrzymałam. Mimo moich prób kontaktu telefonicznego zostałam "zbyta". W związku z powyższą sytuacją jestem zawiedziona - a nawet nie zostałam pracownikiem więc boję się co byłoby później... Z przykrością muszę stwierdzić - NIEODPOWIEDZIALNI LUDZIE!!!hej a na jakie stanowisko aplikowałaś interesuje mnie jak wyglada 2 etap

nickola

jak wyglada 2 etap rekrutacji, na co zwrocic szczegolna uwage ? prosze o wszystki informacje dziekuje

Aga

Gosia

Ja miesiąc temu złożyłam CV do Siroscan sp z.o.o i jeszcze nie mam odpowiedzi, ale bardzo zależy mi na pracy w tamtym miejscu

Zostaw opinię o Siroscan Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie