Opinie o Siroscan Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Siroscan Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Siroscan Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siroscan Sp. z o.o. w Warszawa

dex

Firma, która każe przyjezdzac na 2 etap rozmów do miasta gdzie ma siedzibę na koszt osoby szukajacej pracy to firma nie warta uwagi. Bez szacunku do ludzi którzy szukaja pracy i maja jeszcze wydawac nie małe pieniądze na podróże przez pół Polski.

K. Nowy wpis
@dex

Nic się nie zmieniło. Na rozmowie usłyszysz „powiadomimy o wyniku rozmowy” i całkowity brak kontaktu. Wystarczyłby naprawdę mail automat, że rekrutacja została zakończona. Ani pan headhunter ani pracownik firmy nie czuje potrzeby wywiązania się ze swoich słów. O feedbacku nie wspomnę nawet. Słabo. Nie polecam.

KL Nowy wpis
@K.

Calkowicie się zgadzam. Człowiek traci tyle czasu na tych wszystkich etapach i nawet nie otrzymuje prostej odpowiedzi w stylu: „dziekujemy za udział i poświęcony czas, ale zdecydowaliśmy się na kogos innego…”. Bardzo słabe zachowanie.

Elżbieta Nowy wpis

Widzę że dużo osób narzeka na proces rekrutacji i konieczność pojechania na rozmowę do Warszawy.. Ale czy ktokolwiek się dostał tam do pracy? Jak opinie na ten temat? Wynagrodzenia? Wiadomo że rekrutacja ważna sprawa, ale no nie mogę ocenić całej firmy i tego czy warto tam aplikować tylko na podstawie wrażeń na temat rekrutacji.

Ula Nowy wpis

A ja myślę, że pewne osoby nigdy nie są zadowolone i na forum zostawiają niesprawiedliwe wpisy. Firma jak najbardziej warta polecenia.

Szukają teraz junior brand manager. Warto aplikować? Czy ktoś może napisać jakie są warunki pracy?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Siroscan Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ola

@gosc a z czego wynika to nierówne traktowanie?

@gość na jakim portalu wysyła się cv?

@gosc
@Monika

Nie polecam wiązać się z tą firmą. Niestety pracownicy są bardzo nierówno traktowani i w zależności pod kogo podlegasz, (usunięte przez administratora).

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Siroscan Sp. z o.o.?

gość

z mojej perspektywy: wystawiaja ogłoszenie na pewnym portalu, Ty wysyłasz Cv a oni nawet nie otwierają aplikacji

Mono

A to prawda, są oferty pracy, jeśli chodzi o Siroscan to wystarczy poszukać jego ofert internetowych, masa z nich jest na ich stronie internetowej poszukajcie

Adamek_wyłamek

i są oferty pracy

ludmila

jeśli chodzi o Polske i siedzibę firmy siroscan to mieści się ona oczywiście w Warszawie co pozwala im na lepsze logistycznie zarządzanie całym polskim oddziałem. Co do samej firmy i jej produktów to mi znane są przede wszystkim ich kosmetyki. Make up z nimi od długiego czasu jest dla mnie dużo prostszy

tomek

a co to znaczy, że ma być tak samo? bo nie rozumiem za bardzo teraz nowego pomysłu jaki ma być, chodzi mi o to, czy można normalnie zarobić czy jednak trzeba się już trochę pomęczyć? mnie oczywiście interesuje praca, ale też nie chciałbym zostawać na przykład po godzinach do późna..jak to wygląda dokładnie?

Mateo

Mylicie dwie całkowicie różne rzeczy, Siroscan ma dwa niepołączone ze sobą działy. Jedna to dział farmaceutyczny a drugi dział to największa firma zajmująca się największymi markami perfumeryjnymi.

Maiko
@Mateo

Mateo a masz jakieś bliższe informacje na temat siroscan (Perfumy) ? Pozdrawiam

maxi

plany nie są osiągalne a co za tym idzie rowniez premie - ryjesz za podstawe a za 3 miechy lecisz na leb. podstawa to ok 2 na reke i 2 wojewodztwa do jazdy. preparaty - porażka - cegły-cegły-cegły - nie sa znanae i drogie - nie ma odsprzedaży...

polar

kolego byłem na drugim etapie rozmów w Wawie, powiem tak. stanowisko obsadzone przez znajomych. Człowiek od rekrutacji nie ma pojęcia na czym jego praca polega.

pytający

witam, czy może mi ktoś powiedziec jak się pracuje w tej firmie tzn. czy ciężko wykonać plany miesięczne/kwartalne?jak ogólnie atmosfera pracy tj. kierownictwo itd. Chodzi mi o linie farmaceutyczną. Widziałem ogłoszenie i zastanwiam się czy warto aplikować. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

izka

Aga - 2012-03-11 17:40:40 Byłam bardzo zainteresowana pracą w tej firmie - wysłałam aplikację i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Udało mi się dostać do drugiego etapu - na koszt własny pojechałam do Warszawy na rozmowę z Dyrektorem Handlowym. Firma miała się ze mną skontaktować bez względu na decyzję w ciągu ok. 14 dni... Niestety do dnia dzisiejszego żadnej odpowiedzi zwrotnej nie otrzymałam. Mimo moich prób kontaktu telefonicznego zostałam "zbyta". W związku z powyższą sytuacją jestem zawiedziona - a nawet nie zostałam pracownikiem więc boję się co byłoby później... Z przykrością muszę stwierdzić - NIEODPOWIEDZIALNI LUDZIE!!!hej a na jakie stanowisko aplikowałaś interesuje mnie jak wyglada 2 etap

nickola

jak wyglada 2 etap rekrutacji, na co zwrocic szczegolna uwage ? prosze o wszystki informacje dziekuje

Aga

Gosia

Ja miesiąc temu złożyłam CV do Siroscan sp z.o.o i jeszcze nie mam odpowiedzi, ale bardzo zależy mi na pracy w tamtym miejscu

Zostaw merytoryczną opinię o Siroscan Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Siroscan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Siroscan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Siroscan Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Poselska 11
    03-931 Warszawa