Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Sebastian Nowy wpis
Inne

Rzuciło mi się w oczy że jest praca dla pracowników do ochrony imprez masowych. Z tego co widzę trzeba mieć kursu na członka służby informacyjnej lub porządkowej i kursu stewardingu niezbędny podczas ochrony meczów. Jak nie mam takich szkoleń ale podobno można je zrobić już za pośrednictwem firmy. Są wtedy płatne czy dofinansowane przez pracodawcę?

Nowy wpis

Pracodawca

@Sebastian

Dzień Dobry Prosimy o kontakt z działem Imprez Masowych 609353409

Zainteresowana Nowy wpis
Inne
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Gdybyście Państwo tutaj udzielili pewnych informacji to pomogłoby mi to podjąć decyzję o aplikowaniu. Warto znać angielski i zastanawiam się czy jakiś konkretny poziom wymagacie? Jeśli posiadam tą wiedzę dodatkowo to wtedy mogę negocjować wyższe wynagrodzenie?

@miłosz Nowy wpis
Pracownik

Firma wypłaca wypłaty na czas Pracowałem w wielu firmach ale tylko spełnia moje oczekiwania

1
Były pracownik
Inne

Nie polecam! (usunięte przez administratora) na 8 tys. Od prawie roku nie odbierają i się wymigują. Nie profesjonalna banda (usunięte przez administratora) Szef twierdzi,że się rozliczyli podczas,gdy jego pracownicy najwyraźniej wzięli te pieniądze dla siebie. Nie polecam!

Kolos
Były pracownik
@Były pracownik

Potwierdzam .. Zalegają z wypłatą..

@były pracownik
Były pracownik
@Kolos

@kolos jak widzisz wyżej pracodawca zaprzecza! I jeszcze dochodzą koordynatorzy którzy nie są w stanie zapewnić swojego pracownika o wypłacie na czas .

Pracodawca

@Kolos

Pani " Kolos" proszę napisać jaką datę wynagrodzenia ma Pan na umowie. Jeśli rzeczywiście zalegamy ( w co wątpie ) to bardzo proszę o telefon: Mariusz Zarychta 665653065 - reprezentuję firmę

Pracodawca

 Pytanie
@@były pracownik

Dzień Dobry Proszę o informację jak data wynagrodzenia widnieje na Pana umowie ?

Wiola13
Inne

Nie ma wypłat na czas gadaj że mogą wysłać kiedy chcą nie rozumieją że ludzie mają do np. Do 10 kredyty a oni wypłacają 16 i jeszcze mniej niż powinno być(usunięte przez administratora) z tą firmą

Pracodawca

 Pytanie
@Wiola13

Dzień Dobry. Proszę powiedzieć jaka data wynagrodzenia widnieje na umowie która nas łączy ?

Szymon
Inne
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Ja tu nie pracuję, ale uważam, że warto wiedzieć, na który dzień przewidują Państwo dzień wypłaty wynagrodzenia. Można też wiedzieć, ile wynosi stawka godzinowa, tudzież płaca miesięczna? Tym bardziej, że piszącej tu pracownicy, coś się podobno nie zgadzało z kwotą.

Goral
Pracownik
 Pytanie
@Wiola13

Kolego przeczytaj w umowie do kiedy masz otrzymac wypalate . To ze firma zawsze Ci placila wczesniej a teraz wyslala Ci zgodnie z unowa nie znaczy ze spoznia sie z wyplatami. Pewnie z czytaniem ze zrozumieniem jest problem co?

Pytanie
 Pytanie

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Pracownik
Były pracownik
@Pytanie

Brak dodatków, brak pracy w godz nocnych, brak pakietów medycznych, brak multisporta, brak składek ZUS, brak zainteresowania koordynatora,(usunięte przez administratora)

Ayo
Inne
@Pracownik

Ale zaraz, jak to brak składek ZUS? Wszedłem na ich stronę, aby znaleźć kontakt w celu wysłania aplikacji, ale tam właśnie same wymagania podali. To jaka umowa obowiązuje w takim razie? Jest jakakolwiek szansa na umowę o pracę?

Goral
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

To po co tam pracujesz? Wiesz ja mysle ze takich frustratow jak Ty jest duzo. Dzieci neostrady, napisac klamstwa w necie bo mnie nikt nie widzi. Pozdrawiam panie inzynierze

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

pracownik2@
Pracownik

w końcu ktoś się nie boi napisać o tym,że wypłata opóźniona. żeby nie powiedzieć,że trzeba się prosić o własne pieniądze .

Pracodawca

@pracownik2@

Dzień Dobry Bardzo proszę o informację czyja ta wypłata jest opóźniona ponieważ wszystkie wynagrodzenia zostały zrealizowane zgodnie z terminem.

Pracodawca

Wystarczy do nas zadzwonić i wyjaśnić. Nie mamy w zwyczaju „dojeżdżać” nikogo

Goral
Pracownik
 Pytanie

Kolego od stycznia wskaz miesiac w ktorym Ci sie wyplata opoznila? Mi sie nie opoznia. Nie ogarniam takich typow jak Ty. Jesli firma taka zla to czemu w niej pracujesz? Jest przeciez setki firm na rynku.

Jula
Inne

Dziadek ma 58 lat i sporo lat przepracował jako ochroniarz, na firmowej stronie jest informacja, że forma chętnie zatrudni pracowników posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony, czy dziadek by się nadal. Zastanawiamy się się stanie po tym jak dziadek skończy te 60 lat, ponieważ taki podany jest maksymalny wiek, zostanie zwolniony? Czytałam opinie co do wynagrodzeń, ile średnio takie wypłaty się spóźniają, to wynika z jakiś kłopotów finansowych formy?

1
anonim
Inne

A gdzie są nowe i aktualne ogłoszenia o pracę? W sieci są te stare dla specjalisty do kadr i płac, albo pracownik ochrony. Wszystkie już dawno nieaktualne. Obecnie szukają pracownika jakiegoś? A jak tak, to gdzie sa te oferty, jak bym chciała wysłać cv? Czy można wysłać tam cv bez ogłoszenia i z zaznaczeniem, jaka praca mnie interesuje?

Pracodawca

@anonim

Dzień Dobry Szanowna Pani ogłoszenia o pracę są na platformie OLX , wystarczy też wejść na naszą stronę WWW i wypełnić kwestionariusz a najprostszą metodą będzie kontakt telefoniczny.

anonim
Inne

Na głównej stronie firma zachęca do aplikowania na stanowiska pracowników posiadających wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Są wymagania względem kandydata, nie ma podanych oferowanych. Umowy dla pracowników o pracę czy zlecenie? Jakie stawki godzinowe odpowiadają temu stanowisku w obecnym roku? Co do opóźnień wypłat aktualnie ile wynoszą takie opóźnienia?

Pracodawca

@anonim

Dzień Dobry Jeżeli chce Pan/Pani uzyskać odpowiedzi na powyższe pytania wydaje nam się, że wystarczy wykonać telefon do naszej Firmy, będzie to na pewno łatwiejsza forma komunikacji niż GO WORK

Agencja Ochrony Fokus
Inne

Przemiła obsada punktu ochrony ul. Jugosłowiańska 15 a,b,c,d,Super "chłopaki",pan Kazimierz, pan Krzysztof i pas Leszek, mozemy zawsze na nich liczyć,,pomocni, uśmiechnieci - jak rodzina.Życzymy wszystkim takiej ochrony. ZAchwycona mieszkanka

TuSzpaku
Inne

Solidna firma! Polecam

Piotr
Pracownik

Robię w tej Firmę 4 miesiące i nie mam co narzekać.kordynatorzy są w porządku z wypłatami nie ma żadnego problemu są na czas tylko trochę późno bo 25 każdego miesiąca.ale nie ma żadnych opuznien.

4
Bartosz
Inne
@Piotr

Faktycznie bo zwykle wypłaty są do10 tego. Powiesz jaka jest stawka? Jesteś zadowolony z wysokości? Też interesuję się tą pracą i ciekawy jestem ile można zarobić na rękę.

Piotr
Pracownik
@Bartosz

Ja tam na stawkę na razie nie narzekam.mysle że na każdym obiekcie mają inną stawkę ale nigdy o to nie pytałem.ale polecam ci pracę trzeba mieć naprawdę chęci i zaangażowanie.zadzwon a pewnie się dogadasz.zadzwon umów się na rozmowę.

juliusz
Pracownik
@Bartosz

Zarobisz dobrze bez obaw.

Marzena
Inne
@juliusz

Ale wiesz, co to znaczy, że zarobi się dobrze? Każdy ma inne postrzeganie wartości pieniądza... Może napisz w takim razie jakieś widełki?

Matti
Kandydat
@Bartosz

Termin do 10 obwiązuje tylko przy umowach o pracę. Przy zleceniówkach mogą wypłacić do kiedy im się podoba. Nawet do końca miesiąca.

1
Marek
Były pracownik
@Matti

W przypadku tej firmy to chyba do końca drugiego miesiąca po wykonaniu pracy :D

Wiktoria
Kandydat
@Marek

A w umowie jak jest? Do kiedy ta wypłata ma być u pracownika? Piszecie tu o zleceniu, tylko taka umowę można dostać? Nie ma opcji umowy o pracę wcale?

Karol
Były pracownik

To prawda. Ja czekam już trzeci miesiąc na zwrot podatku jako wspólnik. Pracuje już w innej firmie a oni stwierdzili, ze mi jednak nie zapłacą, choć podatek musiałem zapłacić do 2 maja i zarzekali się, ze uregulują. Nie zostawię tak tego tematu… ale chyba tak jak pozostali…

Kaśka
Pracownik

Dla nich nie ma znaczenia pracownik, możesz zapieprzać 24/7 na imprezach.nikt tego nie doceni , (usunięte przez administratora) z twoim zdrowiem . Kolejna impreza - kolejne ofiary które będą dopraszały się o swoje ciężko zarobione pieniądze . A może wcale ich nie dostaną bo firma chyba ma problemy z wypłatami Co oznacza że i my imprezowi też możemy kasy na czas nie dostać

Ralf89
Kandydat
 Pytanie
@Piotr

Czy mają obiekty na Białołęce, lub gdzieś w okolicy? Żeby tam pracować . Mieszkam niedaleko Galerii M1 Marki. Jaka stawka za godzinę , netto ? Umowa o pracę ? Mam znaczny stopień niepełnosprawności (07S), proszę o kontakt , wislak892@o2.pl

Pracodawca

@Ralf89

Prosimy o bezpośredni kontakt z firmą 22 394 08 22

anonim
Inne
@Kaśka

To co trzeba zrobić żeby poczuć się docenionym, jest w ogóle taka rzecz? Jak długie są opóźnienia w wypłatach? Jakieś ekstra dodatki dają jak ktoś rzeczywiście pracuje dużo godzin?

Pracodawca

Szanowna Pani zapraszamy do firmy w celu wyjaśnienia tej sytuacji.

anonim
Inne
@Ralf89

Też się chętnie dowiem, odpisali ci jaka jest stawka? I ile średnio godzin w miesiącu? Też się rozglądam za pracą w ochronie, byłbym wdzięczny za informacje.

Anonimowo
Pracownik

Robię od kilku miesięcy w tej firmie i jakoś jest wszystko w porządku.ale są jakieś plotki że Firma po upada i chciał bym się dowiedzieć czy to prawda

Pracodawca

@Anonimowo

Proszę nie wierzyć w „ plotki” firma nie podupada

Ola@przestań
Pracownik
 Pytanie
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Dowiesz się jak przestaniesz dostawać wypłatę w widełkach - albo wcale ! Dostajemy wypłatę nie na czas od dawna ! Ale może to właściciel prezes dyrektor koordynatorzy są winni ? My robiliśmy pracę !

Pracodawca&
Pracownik
 Pytanie
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

A to nie macie zadłużeń ? w ZUSie ? Bo już koordynator sugerował żeby szukać nowej pracy jak go zapytałem dlaczego kolejny raz wypłata się spóźnia . Święta idą, strach sie bać. Jako wieloletni pracownicy już jesteśmy odporni na opóźnienia . Aleczas to zmienić

Pracodawca

@Pracodawca&

Przykro nam, że koordynator sugeruje tego typu sugestie. W Firmie nastąpiły duże zmiany personalne oraz organizacyjne, których celem jest ustabilizowanie funkcjonowania firmy.

anonim
Kandydat
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Na czym te zmiany polegają i jaki jest ich efekt? Czy pieniądze wypłacane są w przewidzianym na umowie terminie?

anonim
Inne
@Ola@przestań

Od kiedy te opóźnienia? Ile zwykle wynosi zwłoka, dużo po terminie płacą? Jestem w ogóle ciekawa czy za te dni opóźnienia wypłacają odsetki.

@koordynator
Były pracownik
@Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

podupada od kilku lat , to lepsze stwierdzenie

Pracodawca

@@koordynator

Mamy się dobrze ale dziękujemy za troskę

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Dzień Dobry prosimy o kontakt z biurem pewnie szybciej uzyska Pan informacje niż przez GoWork

Pytanie
 Pytanie

Czy firma Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

anonim
Inne

Cześć. Przyjął się tam ktoś na tego specjalistę ds. kadr i płac czy jeszcze istnieje szansa, żeby się zatrudnić? Nawet jeśli to chciałbym coś wiedzieć o tej opcji pracy zdalnej, o której wspominało ogłoszenie z sierpnia. Faktycznie można z domu pracować? Nadal tak jest, i to 100% jak coś?

Pracodawca

@anonim

Dzień Dobry. Tak zatrudniliśmy juz osoby na to stanowisko.

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

 Pytanie

Dzień Dobry Jeżeli jest Pan lepiej poinformowany niż Zarząd firmy a z Pana wypowiedzi tak też rozumiemy to doskonale Pan wie na ilu obiektach zakończyliśmy świadczenie usług a jako widocznie bardzo doinformowana osoba proszę poinformować zainteresowanych ile nowych obiektów zyskaliśmy jako firma. Proszę się nie martwić o naszą przyszłość. Nie rozumiem tylko dlaczego ( skoro jest Pan naszym pracownikiem ) nie przyjedzie Pan do naszej firmy i nie powie nam tego wszystkiego prosto w oczy. Kończąc: czy sprawdzał Pan rachunek bankowy ? Bo chyba tam powinno być Pana wynagrodzenie. Ps. Skąd informacja o sponsorowaniu widział Pan umowę ? Podpisywał Pan ją ? Sponsorujemy np fundację Cancer Fighters gdzie pireniążki przeznaczmy na dzieci chore na raka ale tego Pan już nie wie bo widocznie te negatywne informacje są bardziej karmiące.

anonim
Kandydat

Wybrano już tego Specjalistę ds. Kadr i Płac? Kto z tych, którzy byli na rozmowie napisze, czego się spodziewać, wokół jakich tematów krąży rozmowy i w jakiej odbywa się atmosferze? Wiem tylko, że pisano o stabilnym zatrudnieniu na umowę o pracę. Ale, czy jest ona na czas nieokreślony, o tym chciałbym się przekonać.

Pracodawca

@anonim

Tak zatrudniliśmy już osobę na to stanowisko.

anonim
Kandydat

Myślicie, że ile trzeba mieć tego doświadczenia na specjalistę ds. kadr i płac, żeby przyjęli? Bo w ogłoszeniu jest to bardzo ogólnikowo napisane. Może ktoś był na rozmowie i powiedzieli mu coś więcej? Bardzo bym chciała wiedzieć, mam obawy, czy się w ogóle nadaję czy po prostu zmarnuję czas.

Piotr
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora) pracownika, brak wypłat od 4 miesięcy ?!! Jak żyć ?jak płacić za mieszkanie ? Czynsz ! Ignorowanie ! Oddajcie zarobioną kase Tak (usunięte przez administratora) firmy ochroniarskiej nigdy wcześniej nie miałem przyjemności spotkać ! - securitas ????????????to firma szanująca pracownika

1
Tito
Pracownik
@Piotr

Szkoda że Securitas ma większość handlowek

1

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

  • Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

    Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.
Przejdź do nowych opinii