Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

2.8 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Piotr

Robię w tej Firmę 4 miesiące i nie mam co narzekać.kordynatorzy są w porządku z wypłatami nie ma żadnego problemu są na czas tylko trochę późno bo 25 każdego miesiąca.ale nie ma żadnych opuznien.

Bartosz
@Piotr

Faktycznie bo zwykle wypłaty są do10 tego. Powiesz jaka jest stawka? Jesteś zadowolony z wysokości? Też interesuję się tą pracą i ciekawy jestem ile można zarobić na rękę.

@Bartosz

Ja tam na stawkę na razie nie narzekam.mysle że na każdym obiekcie mają inną stawkę ale nigdy o to nie pytałem.ale polecam ci pracę trzeba mieć naprawdę chęci i zaangażowanie.zadzwon a pewnie się dogadasz.zadzwon umów się na rozmowę.

juliusz
@Bartosz

Zarobisz dobrze bez obaw.

Marzena
@juliusz

Ale wiesz, co to znaczy, że zarobi się dobrze? Każdy ma inne postrzeganie wartości pieniądza... Może napisz w takim razie jakieś widełki?

zbigniew Nowy wpis
@Piotr

A moze masz zlecenie to 25 to standart

Anonim

Widzę że nawet ta firma zatrudnia takich co siedzieli w więzieniu czy oni nie sprawdzają?na wrzecionie robi jeden co siedział 2 lata w więzieniu.wlasnie wczoraj zauważyłem że pracuje i strasznie się zdziwiłem.p.Mariusz.

Halina
@Anonim

A skąd Ty wiesz o takich rzeczach, kto jaką przeszłość miał?

zbigniew Nowy wpis
@Anonim

moze siedział ale po 10 latach jest kasacja i jest czysty a co z tego ze siedział kazdy popełnia błedy pewnie młodosci swoje odsiedział a ty osle zamknij jadaczke i nie jącz

Jacek Nowy wpis
@zbigniew

Proponuję zmienić temat. Wiesz coś o tym, jak może przebiegać rekrutacja na stanowisko specjalisty ds. zamówień publicznych? I na ile pomocne jest wdrożenie po decyzji o zatrudnieniu? Z ogłoszenia wiem jedynie, że proponują UoP lub B2B i 4000-6000 zł, tylko nie napisali, czy to kwota netto?

Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. na część etatu?

Zebola
Kandydat

Jakie są widełki płacowe na stanowisku monitorowania?

@Zebola

Dzień dobry, zapraszamy do kontaktu osobistego z biurem Firmy. Pozdrawiam

Rafał Janick

Firma wypłacalna i bezpieczna dla pracownika pracowałem 3 lata

Hanna

Uwielbiam tego typu pytania. Jakiej odpowiedzi się spodziewasz, pozytywnej czy niekoniecznie? ;)

Czy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Basior

Firma jest ok wypłaty na czas

Dominika
@Basior

To świetnie! Wiadomo - wypłata na czas to już niejako podstawa, ale dobrze, że w D.S. Fokus tego pilnują. Słyszałam, iż szukają tam w tej chwili pracowników nie posiadających wpisu na listę pracowników kwalifikowanych, pracowników posiadających wpis na listę pracowników kwalifikowanych oraz pracowników do ochrony imprez masowych. Powiedz mi, czy każdy tam może liczyć na odpowiednie przeszklenie przed podjęciem swoich obowiązków?

Nie do końca
@Basior

Wypłaty od ponad roku są opóźnione... Na razie rekordem było 15 dni po terminie, ale to wina wyłącznie koordynatora

Malta

Nie jest ok!

Stefan
@Nie do końca

To chybs miales szczescie, u mnie zaraz bedzie miesiac, rozgladam sie za inna firma

Ela

Nie tylko Ty

Grażyna
@Nie do końca

I co, zgłaszaliście gdzieś wyżej, że koordynator się spóźnia i nie macie na czas wypłat? Co oni na to...

Hanna
@Stefan

Ostatecznie uregulowane masz już wszystko może?

Joanna
@Stefan

No to długo... I jak udało się te pieniądze odzyskać czy w dalszym ciągu nie?

@Nie do końca

Co ty tam (usunięte przez administratora)że opuznione są wypłaty.ja jakoś dostaje normalnie

Malta
Kandydat

Witam.Co wchodzi w skład obowiązków ochrona Auchan Janki Mszczonowska,3?Jaki zasady?

gość
Kandydat

Dlaczego nikt nie odpowiada na pytania odnosnie ogłoszenia na olx,mimo że wiadomość została przeczytana.Poza tym na podany w ogłoszeniu numer telefonu również nie można się się dodzwonić ciągle zajęty.Byłoby miło aby ktość chociażby grzecznościowo odpowiedział lub uzupełnił formalnie ogłoszenie

@gość

Dzień Dobry Bardzo proszę o informację jakiego obiektu dotyczy ogłoszenie, niezwłocznie się skontaktujemy. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

zainteresowana
Kandydat

Dlaczego Państwo nie odpowiadacie na zadane pytanie odnośnie oferty pracy na (usunięte przez administratora),mimo że wiadomość została przeczytana ?

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. poszukuje kandydatów na stanowiska Pracownik Ochrony. Czy ktoś z Was orientuje się co wchodzi w skład obowiązków na tych stanowiskach?

Czy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. zatrudnia studentów?

Karol

Należę do tych pracowników którzy przychodzą do pracy zawsze trzeźwi, punktualni, lubię mieć dobrze zorganizowaną pracę i mam wyniki. Pracuje ponad 5 lat. Lata lecą, a ja chcialbym wreszczcie dostać umowę o pracę. Panuje cowid, a ja gdyby coś zostaję bez środków do życia bo chorobowego nie chcecie opłacić. Czy kiedyś się doczekam. Czy nie można w ramach prawa dać mi 5 dni urlopu platnego tj 1 dzień za kazdy przepracowany rok? Wszystko drożeje, a ja nadal na śmieciowce za 14 zl netto. (usunięte przez administratora)Ponoć firma szanuje długoletnich, sumiennych pracowników. I proszę zróbcie coś z wypłatą po 20 tym. Czy nie możemy otrzymywać wynagrodzenia tak jak bylo 10 go?

Daniel
Kandydat

Ile trzeba mieć lat i jaką szkołę trzeba mieć ukończoną?

@Daniel

Witam! Aby rozpocząć karierę w naszej Firmie trzeba być osobą pełnoletnią i niekarną. Zapraszamy do siedziby Firmy w godzinach 09:00-17:00, lub do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam

Łukasz

Czy agencja zatrudnia kobiety ?

@Łukasz

Witam, Tak nasza Firma zatrudnia również kobiety. Pozdrawiam

Wrek

Pracowałem wszystko było ładnie pięknie zachwalanie a miesiąc minął i koniec pracy z powodu 123 godzin tak ustalacie grafik a później zwolenienie

Agent

Dobra atmosfera w pracy wypłaty zawsze na czas. Dobre godziny. Zawsze idzie się dogadać. W skrócie 10 na 10 haha.

Kostek

Firma dba o pracowników, atmosfera w pracy również jest ok tylko niepokój zostaje co może zrobić pandemia.

Drago

Co do pracowników to zależy gdzie się trafi ale z każdym idzie się dogadać. Jeżeli chodzi o koordynatora ochrony jest super, pomaga na każdym kroku. Co do wypłaty, to tak jak w każdej firmie, należy robić swoje notatki z przepracowanych godzin i przekazać je swojemu koordynatorowi który jest nad wami,wtedy nie będzie żadnego problemu, że godziny się nie zgadzają. A co do wypłat? Hmm, wypłaty są na czas i nie oszukują ludzi, bo dla nich człowiek pracujący dla nich jest najważniejszy.

KPOF

Czy prowadzicie rekrutację pracowników do patroli interwencyjnych? Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.?

Kandydaci do pracy w Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.
Przejdź do nowych opinii