Opinie o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.

Dominika

Czy ktoś jest w stanie odpowiedzieć użytkownikowi forum wyżej? Czy pozostawicie swoją opinię na temat pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.? To ważne informacje dla osób, które zastanawiają się jeszcze nad podjęciem pracy w firmie.

Jozin z bazin

Witam. Kiedy są wypłaty w tej firmie? ????

Tomasz

Witam serdecznie. Zastanawiam się nad podjęciem pracy w ochronie w markecie. Mam pytanie... jaka jest stawka godzinowa i czy są jakieś premie? jak tak ,to za co? Pozdrawiam.

b
@Tomasz 15.04.2017 16:00

Witam, jeżeli nadal jest Pan zainteresowany pracą przy ochronie obiektów handlowych proszę o kontakt pod numerem telefonu ( usunięte przez administratora ) Pozdrawiam

Puchatek123
@b 18.04.2017 08:10

Nie polecam tej firmy

Nick

Witaj, życzliwy obywatelu. W naszej firmie można złożyć skargę na każdego z pracowników, jeżeli nie wykonuje swoich obowiązków w sposób należyty, w biurze lub telefonicznie. Wypisywanie tutaj tego typu rewelacji nie przyniesie poprawy sytuacji. Gdyby podał życzliwy obywatel datę kiedy zdarzenie miało miejsce, to na pewno mógłbym coś zrobić z opisaną sytuacją.

erfgt

@ania wiesz co wydaje mi sie ze o to mozesz na rozmowie spytac

olsztyn_biedronka_kuba

Oddział Olsztyn bardzo duży plus, jeśli chodzi o imprezy masowe na obiektach nie pracowałem. Co do reszty wiadomo Piotr właściciel, zawsze chce jak najlepiej niestety ludzie są jacy są inie raz musi coś głośniej powiedzieć. Bartek, również jest człowiekiem który zna się na rzeczy. Kierownik oddziału Olsztyńskiego, Grzegorz umie rozmawiać z ludźmi co daje naprawdę wielką satysfakcje z pracy. POLECAM!!!

chyba uprzejma

Dziękujemy za wpisy Aniu, nie jestes anonimowa. Wiesz co to jest funkcja identyfikacji wpisów? Mamy to wykupione hahah. Czekamy na następne. Zbieramy je wkrótce się przekonasz dlaczego. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego najlepszego.

antek

Dostałem w tej firmie jedna z najspokojniejszych prac,mam czas przemyśleć swoje życie i uporzadkowac wszystko.7 lat tłustych ,7 lat chudych,1 rok w fokusie miałem czas w spokoju wymyslec nowy biznes .doksztalcic się .Ta firma to bajka nie robota życzę każdemu takiej pracy .Kasa na czas.prawie wszystkie ubezpieczenia.umowa długa.pracownicy mili .ci co narzekają niech ida do zubrzyckiego tam wypędza z [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] baki i wypędza jak psa na centralny .Antoni

klepka

Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. podobno poszukuje teraz nowych pracowników, to jest prawda czy tylko plotki? bardzo chcę wiedzieć jakie warunkimpsychiczne, fizyczne i doświadczeniowe trzeba spełnić żey zasłużyć sobie na zatrudnienie w tej firmie? pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź

ssss8

Jaki jest pakiet świadczeń socjalnych dla pracowników w firmie? Co wyróżnia tę firmę od innych na rynku od konkurencji? dlaczego własnie w tej firmie warto pracowac a nie w innej duzo jest różnych firm Agencji podobnych do tej wiec warto u nich pracowac? pracodawca jest rzetelny wobec pracowników? pozdrawiam

Marek

Ejjj Chłopie chyba Ci się pomyliło z Grupą DSF to nie to forum

Media-Wawa

Witam serdecznie. Z firmą D.S Fokus współpracujemy już od jakiegoś czasu. Do podjęcia decyzji o wybraniu tej właśnie firmy zadecydowało podejście do pracowników oraz profesjonalizm jakim się wykazują. Niby nic wielkiego tako od sobie impreza charytatywno-sportowa. Kilkaset ludzi , kilku polityków ot i cała impreza powiedzmy sobie nudy. A tu proszę bardzo , pełen profesjonalizm w każdym calu. Cały zespół w pełni zgrany. Szybki obieg informacji oraz rewelacyjna koordynacja działań. Wielkie Brawa i podziękowania za wspaniałą pracę. Z nieukrywana przyjemnością skorzystamy ponownie z usług D.S. FOKUS

prawda_ona

zobaczcie raport z firmy i ocencie sami ...( usunięte przez administratora )

Kauflandowiec

Witam!!!! Współpracuję z firmą D.S.Fokus od momentu jej wejścia na Kauflandy. Kierownictwo super.(usunięte przez administratora)Koordynatorzy bardzo zaangażowani. Kasa dobra. I zawsze na czas. Firma rozwojowa.

Mnietek

Firma jak to firma (usunięte przez administratora)

Info

Nie polecam pracy w Fokusie na żadnym stanowisku.. grupa wzajemnej adoracji, plotkarzy,(usunięte przez administratora), nic nie robią..(usunięte przez administratora)

Bart

Pracę rozpoczynaliśmy o ustalonej godzinie, wystarczy słuchać (czytać) ze zrozumieniem nie byłoby nieporozumień. Niedługo będziesz chciała żeby płacić już od momentu kiedy zamkniesz drzwi od domu i za całą trasę na miejsce zbiórki :). Co do czasu jaki upłynął od godziny zbiórki do rozpoczęcia pracy to spróbuj umundurować i rozprowadzić na elementy ponad 400 osób w krótkim czasie. Jeśli chodzi o BMW prezesa i tego w jakim tempie się "dorobił"... ciężko pracował to i się dorobił. Widać w tym kraju jednak da się coś osiągnąć, wystarczy chcieć, przestać narzekać i nie szukać w koło winnych swoich niepowodzeń. Skoro w innych firmach o "ugruntowanej pozycji" jest lepiej jak mówisz, to przecież nikt Cię nie zmuszał do pracy z nami. Życzę Ci wszystkiego najlepszego w nowym roku i żeby wreszcie udało Ci się znaleźć firmę idealną która płaci krocie za nicnierobienie, a prezes jeździ rowerem.

henry

czyli nic się nie zmieniło jak pisałem kilka postów temu ok dwóch lat wstecz i tak jest na wszystkich imprezach.Tu chodziło ci o jedna godzinkę a bywało że na innych jest tych godzin dwie i trzy.

ciekawy

a czy to prawda, ze do Fokusa przechodzą inspektorzy z Globalsa?

tomy ochrona

Drodzy czytelnicy chciałbym zabracć głos w tej sprawie ja pracowałem w firmie D.S.FOKUS i chwale piotra suchodolskiego za to że można było znim zawsze pogadać w wolnej chwili a ze [usunięte przez moderatora] to kiepsko bo on to robił napiecie i musztry na imprezach że jeden drugiego [usunięte przez moderatora] ,szanuje piotra choć kilka lat u niego nie robię a o sławku i jego firmie nic nie mogę powiedzieć dobrego ani złego bo niewiem,wiem za to że dużo sie stara by jego firma miała jak najwięcej imprez,obiektów,ja mam własna firme ochrony i staram sie szanować ludzi i płacić solidne stawki co do każdej imprezy.dlategodobra rada panowie nie naskakujcie na piotra i sławka w necie tylko powiedzcie im prosto w oczy co was boli

info

Moi drodzy dla wiadomości tych mniej poinformowanych pan Piotr Przybylak, pani Justyna Kordowiecka, pan Łukasz Grela, pani Monika Listkiewicz oraz pan Sławomir Duba nie są już pracownikami firmy D.S. Fokus i w żaden sposób nie są z nią powiązane. Jest to firma DSF Grupa i tam można kierować swoje frustracje.

P.Ch.

Xenia - 2013-04-09 15:57:51 Czytam czytam i jest mi was żal wasze opinie są fałszywe gracie tak jak wam wygodnie. Jak widzicie nie kryje sie pod fałszywymi Nicami tak to Ja Xenia Białystok co wy tu wypisujecie pracowaliście lub pracujecie u Sławka lub u Piotrka i jeden przez drugiego gadacie co wam ślina na język napłynie. Ja Szanuje tak samo Sławka Tak samo Piotrka i złego słowa nie pozwolę na nich gadać a jeżeli ktoś taki jest odważny niech przedstawi się tak jak ja i niech napisze co myśli o tej całej sytuacji i ogarnijcie sie i dajcie spokój z tymi oskarżeniami w stosunku do Piotrka i Sławka ja osobiście nie pozwolę szargać dobrego Imienia jednego lub drugiego i nie myślcie że to jest jakieś włażenie w [usunięte przez moderatora]moim zdaniem tak samo jest dobra D.S.Fokus jak i Grupa DSF zanim napiszecie obelgę na któregoś z Panów podpiszcie się. Pozdrawiam i polecam dwie Firmy i dwóch Panów którzy moim zdaniem są Profesjonalistami w swojej dziedzinie.[usunięte przez moderatora]Witam wszystkich zainteresowanych... Na dzieńdobry chcę Wam wszystkim powiedzieć, iż psujecie sobie opinię! Każde złe słowo wypowiedziane na Grupę DSF czy też na D.S. Fokus to strzał w kolano tej agencji i co najgorsze to strzał oddany przez osobę popierającą niby jedną z firm. Dlaczego, a no dlatego, że jak było dobrze to wszyscy pracowaliście pod jednym imieniem i nikomu nic nie przeszkadzało. Znam dobrze obie firmy, kiedyś byłem ich pracownikiem i powiem Wam, że sprawy rozstania się firm powinni załatwić Szefowie pomiędzy sobą. Wrzucanie na forum ich Imion jest nie poważne. Popieram Xenię (stąd cytat) - pomyślcie za nim cokolwiek napiszecie, a jak już musicie to się podpiszcie.... P.Ch.

bialostoczanka

Pracuje z ta firma okolo trzech lat i nic zlego nie moge powiedziec.Jeszcze zadnej tzw.dzialy nie dostalam ,wiec ludzie nie gadajcie glupot jak sie komus nie chce pracowac to zawsze bedzie narzekac.Pieniadze zawsze sa na czas a i premie za dobra prace sa wyplacane.

Xenia

Czytam czytam i jest mi was żal wasze opinie są fałszywe gracie tak jak wam wygodnie. Jak widzicie nie kryje sie pod fałszywymi Nicami tak to Ja Xenia Białystok co wy tu wypisujecie pracowaliście lub pracujecie u Sławka lub u Piotrka i jeden przez drugiego gadacie co wam ślina na język napłynie. Ja Szanuje tak samo Sławka Tak samo Piotrka i złego słowa nie pozwolę na nich gadać a jeżeli ktoś taki jest odważny niech przedstawi się tak jak ja i niech napisze co myśli o tej całej sytuacji i ogarnijcie sie i dajcie spokój z tymi oskarżeniami w stosunku do Piotrka i Sławka ja osobiście nie pozwolę szargać dobrego Imienia jednego lub drugiego i nie myślcie że to jest jakieś włażenie w dupę moim zdaniem tak samo jest dobra D.S.Fokus jak i Grupa DSF zanim napiszecie obelgę na któregoś z Panów podpiszcie się. Pozdrawiam i polecam dwie Firmy i dwóch Panów którzy moim zdaniem są Profesjonalistami w swojej dziedzinie. [usunięte przez moderatora]

radomska54

pracowalem tej firmie i wiem jak jest fokusie a grupa to syf i mogila na czele ze [usunięte przez moderatora] i z tymi co przesli

GIZMO

DSF GÓRĄ? Z której strony ? Może z tej że sami fałszywi ludzie teraz tam poszli ? Że sami nie potrafia sobie pracy zorganizować ? Że pieniędzy nie dostalismy teraz ? To nasza wypłata ! Jeżeli mam byc szczery to w FOKUSIE mozna cokolwiek z szefem ustalić, traktuje ludzi normalnie i idzie zawsze na rękę człowiekowi. Chętnie wysłucha... Jeżeli nie znacie jednej lub drugiej firmy to nie oceniajcie ludzi po plotkach które ktos wymysla tylko po to by być "MISTRZEM SWIATA".

radomsaka54

Piotr fajny szef lepsza jak [usunięte przez moderatora] z dsf grupa

Zwierzak

W firmie pracowalem od dlugiego czasu.Moja opinia na temat dzial jest taka,ze kazdy na nia zaslugiwal a nikt nie dostawal za darmo tej kary.Firma jest jak najbardziej wyplacalna i terminowa.Atmosfera w firmie jest jak najbardziej pozytywna.Kiedy trzeba bylo to dostawalo sie ochrzan ale to zalezy kto na to pracowal.Milo bede wspominal czas spedzony w tej firmie.Jestescie wielcy.Bede was wspominal z sentymentem.Pozdrowienia dla calego oddzialu Bialystok oraz dla calego szefostwa w Warszawie.Trzymajcie sie.

Czarna Białostocka

Pracujemy już od kilku Imprez w Fokusie w Białymstoku jest Super Kasa dobra super kierownictwo fajna atmosfera fakt trochę ochrzan dają i trzymają rygor ale jak się swoje robi to jest ok ja też raz dostałem ochrzan ale szczerze zasłużyłem ale natomiast na ostatniej imprezie dostałem premię od Dyrektora i SUPER mam zamiar nadal z nimi pracować. D.S.FOKUS to MY!!!!!!!!!!!

Kosa

Firma ok Polecam D.S.Fokus

CHMURA

A O KIM MÓWISZ ZE STAREJ EKIPY JA PRACUJĘ I BĘDĘ PRACOWAŁ A RESZTA TEŻ PRACUJE A CO DO INNYCH FIRM TO POWODZENIA MOŻE WAM SGS LUB POSEJDON LEPIEJ ZAPŁACĄ HE HE POZDRO DLA CAŁEJ EKIPY Z BIAŁEGO

maly

firma ok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

aneta

firma jak firma, siedziba w pechowym miejscu ( poprzednio splajtował tam MAG) kierownictwo super ( usunięte przez administratora )

Koordynator

Sam się zwolniłeś??? Jakbyuś nie pił to pewnie pracowałbyś dalej ;) Pozdro! Niech Ci tam w Lidlu lepiej będzie :)

mała

Pełen profesjonalizm.Uczciwa płaca i traktowanie pracowników.

anonims

SPOKO FIRMA MOŻNA NAWET ZAROBIC NA IMPREZACH JAK CHCESZ DOROBIC TO WAL

Zostaw opinię o Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Osób i Mienia D.S. Fokus sp. z. o. o.