Opinie o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Piekarnia Hert Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia Hert Sp. z o.o. w Jelcz-Laskowice

nd

elemele61gmail.pl - 2013-07-09 23:17:46 To tylko jedna wpadka,a inne punkty?Co tam slychac w wielkim swiecie Herta?Poprawilo sie?na gorsze chyba,socjalu brak,a tak bylo by pieknie

anonum

Kosze i kuwety są myte codziennie ja pracuje na myjce

elemele61gmail.pl

annnnnniiiiiiiakkkkkaa

Praca fajna, jak jest zgrany zespół , płaca tez niezła chodz mogła byc wyzsza o te 200-300zl - najgorsze sa zastepstwa w nasze dni wolne - pracujac najlepiej byc singlem bez rodziny i bez dzieci.

Sprzedawca

Przebieg rekrutacji jak najbardziej na tak wszystko super .. Spotkanie mialam we wtorek ustaliliśmy z Pania M.P. że jestem zatrudniona wstępnie i że sporządzi umowe i od nastpnego tygodnia zaczynam .. Mialam czekać na telefon ! Po czym Pani kierownik nie zadzwoniła ani nie poinformowała , więc sama zadzwoniłam odebrała Pani która się przedstawiła jako nowy kierownik ..Bo rzekomo poprzednia odeszła .... I powiedziała że nic jej nie wiadomo na ten owy temat .. I oznajmiła że oddzwoni do dziś tego nie zrobiła ..

Kto zatrudnia tak nie kompetętne kierowniczki ?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
bezrobotna

witam serdecznie. proszę o pomoc, jestem bez pracy, pojawiło się ogłoszenie że piekarnia HERT przyjmie kobiety do pracy - na linii produkcyjnej -w magazynie -przy krojeniu chleba czy może mi ktoś powiedzieć czy to ciężka praca, w jakich godzinach, jaka umowa? jaka atmosera aha no i najważniejsze jakie zarobki, bo jeśli najniższa krajowa to nie opłaca się dojeżdzać :(

ekspedientka

(usunięte przez administratora) zmiana zdań w ciągu jednego tygodnia była porażająca a później wszystko było zwalane na nas że nie słuchamy. a co do sprzątania to niestety pracujemy w takim miejscu że przyjemniej jest gdy jest czysto nie tylko dla klienta.

ekspedientka

gadacie płaczecie zajmijcie się praca jak wam nie pasuje to ja zmieńcie kierownik musi wymagać i być wymagającym..zajmijcie się pracą....

ona

(usunięte przez administratora)praca w hercie jak dla mnie była ok,jedyny minus to ta najnizsza krajowa na papierze,pozdrawiam wszystkie buły z herta:}

inteligentna

Miałam przyjemność ( jak się później okazało - wątpliwą) pracować w punkcie piekarni Hert. Obiektywnie rzecz biorąc praca nie jest zbyt ciężka i całkiem nieźle płatna, zważywszy na system zmianowy dzień na dzień, dziewczyny miłe i fajne poza dwoma wyjątkami, o których w skrócie powiem- plebs z masą błędów ortograficznych i językowych w mowie i piśmie ( czego świadectwo jest tu na forum). Trochę spięta atmosfera w relacji sprzedawca - kierownik i jak się dało zauważyć kierownik- szefowa,(usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora). Pomimo, tego, że zależało mi na tej pracy i bardzo się starałam nie przedłużyli ze mną umowy, bo jestem zbyt inteligentna by sprzedawać bułki... No cóż, ... Obecnie wiedzie mi się nieźle, mam ciekawe zajęcie i niezłe zarobki, zatem pozdrawiam serdecznie.

xennna

no to ok zapraszam jakie sa zdania na temat kierowniczek w tej firmie? nieweim czy sie zatrudnic stoje przed wyborem

Ekspedientka 2

Przyznaje racje caly czas tylko narzekacie i narzekacie jak wam praca nie odpowiada to ja zmiencie caly czas po wszystkich jedziecie... ale prawda jest taka ze gdyby nikt tego nie pilnowal kazda by olewala prace i do tego sie wogole nie przykladala wiec dajcie sobie juz spokoj... bo robi sie chore nie znacie kogos a na niego najezdzacie...

expedientka

Ale wy mnie czasami śmieszycie. Jedziecie na tą (usunięte przez administratora), że ho, ho. Wszystko tylko mąż...i mąż...Same piszecie, że na początku stała sama na sklepie, czyli co? .... Czyli dorabiali się RAZEM. Czyli ona całymi dniami w sklepie a on na piekarni i tak wiele lat zanim doszli do tego co mają. Ciekawa jestem tez, której z was chciałoby się jeździć codziennie po sklepach ( pomimo, iz od tego są kierownicy) i pilnować tego interesu. Bo założę się, że żadna z Was na jej miejscu nawet nosa do sklepu by nie wsadziła ( przecież mąż ma to da). A swoją drogą patrząc na niektóre wpisy, to mam wrażenie, że gdyby zostawili wszystko " ludziom "do pilnowania, to juz dawno żadna z was nie miałaby gdzie pracować.

Miki

Ja to się dziwię, że sanepid jeszcze tego nie zamknął. (usunięte przez administratora) Rotacja też jest niezła. Co tydzień nowe twarze.

mała

podobno sylwia chodzi jako tajemniczy klient

stara

Kiedyś kierowniczki były też ludźmi. A teraz? Czy ktoś jeszcze pamięta stara kadrę?

życzliwy-firmie

Kiedyś jeszcze (4-5lat temu) w Hercie można było liczyć na godność, uczciwość i sprawiedliwość. Dzisiaj właściciel oddał pole władzy ludziom, którzy rozpentali tu wyścig szczurów. Wygrać go, może tylko ten, kto nie bierze w nim udziału. Ale jak nie być ofiarą, nie ponosić kosztów, nie dać się wciągnąć i zachować pracę???

anonim jak wszyscy

Nie ma to jak samouwielbienie. Twoja żona wszedzie była, wszystko widziała, wszystko wie, wszystko potrafi najlepiej. W ogóle jest the best....... tylko jakoś nikt jej nie chce. Moze poprostu handel nie jest dla niej?? Proponuję zmienic branżę i odczepic sie w końcu od tego Herta. Bo ile mozemy czytać o tym samym? Zmień tez prosze forum.

alex

nie zaden desperat tylko zamieszczam opinie ja pracuje w fajnej firmie praca na miejscu i w ogole skoro jest wolnosc slowa to korzystam z tego forum ale prawda jest ze teraz kazda firma lub zaklad ktory organizuje jakies nabory nowych pracownikow to inkasuje pieniadze z urzedu pracy i mam taka mysl ze tych co nie dostali sie do pracy to taki zaklad powiniem oddac czesc tej kwoty nieprawdaz jescze jeden numer ktory zrobil market moja zona na probe podjela prace na trzy dni w markecie eko u nas po tej probie nawet cwaniaczki nie zadzwonili czy potrzebuja do pracy czy tez nie (usunięte przez administratora) stwo druga sprawa za te trzy dni powinni zaplacic jakby nie bylo nie zaplacili a dodam ze moja zona umie na dziale miesnym pracowac i to dosc szybko i sprawnie to wedlug mnie i mojej zony to zlodziejstwo i wykorzystywanie taniej sily roboczej z reszta wszystkie firmy tak robia wykorzystac czlowieka do ostatnich sil za najnizsza krajowa

as

alex - 2012-09-11 12:37:38 dzieki za pozdwowienia mowilem wczesniej o tej kobiecie co pracowala w hercie moja zona byla tam po pieczywo i co juz tylko jedna pracuje za lada a byly dwie zaloze sie o stowe ze zaraz jakas madralinska i pyskata kierowniczka jej podziekowala za prace tak bylo na bank to pytam otwieraja taka piekarnie niby zeby dac prace napewno nie po to to robia zeby gnebic zastraszac tak tak teraz tylko mobimg i za najnizsza krajowa wymagania bog wie jakie a jeszcze jeden numer ktora firma hert zrobila juz piekarnia byla otwarta 4 wrzesnia kartka jeszcze wisiala ze potrzebuja pracownikow jak moja zona dzwonila do tej firmy to klamliwie powiedziala ze tak potrzebuja guzik prawda juz potem nie oddzwonila wczoraj przechodzilem kolo tej piekarni to kartki juz nie bylo widac ze to firma ktora lubi robic kanty mobing itp a za mobing i takie przekrety to trzeba informowac panstwowa inspekce pracy nik itd jeszcze tylko dodam co tyczy handlu wszystkie te markety i takie firmy podobne sieciowe to kto prowadzi przypomnijmy sobie przed wojna mieli zydzi gdzie w sklepie bylo wszystko mydlo i powidlo gonic tych zydolidesperat

alex

dzieki za pozdwowienia mowilem wczesniej o tej kobiecie co pracowala w hercie moja zona byla tam po pieczywo i co juz tylko jedna pracuje za lada a byly dwie zaloze sie o stowe ze zaraz jakas madralinska i pyskata kierowniczka jej podziekowala za prace tak bylo na bank to pytam otwieraja taka piekarnie niby zeby dac prace napewno nie po to to robia zeby gnebic zastraszac tak tak teraz tylko mobimg i za najnizsza krajowa wymagania bog wie jakie a jeszcze jeden numer ktora firma hert zrobila juz piekarnia byla otwarta 4 wrzesnia kartka jeszcze wisiala ze potrzebuja pracownikow jak moja zona dzwonila do tej firmy to klamliwie powiedziala ze tak potrzebuja guzik prawda juz potem nie oddzwonila wczoraj przechodzilem kolo tej piekarni to kartki juz nie bylo widac ze to firma ktora lubi robic kanty mobing itp a za mobing i takie przekrety to trzeba informowac panstwowa inspekce pracy nik itd jeszcze tylko dodam co tyczy handlu wszystkie te markety i takie firmy podobne sieciowe to kto prowadzi przypomnijmy sobie przed wojna mieli [usunięte przez administratora] gdzie w sklepie bylo wszystko mydlo i powidlo gonic tych [usunięte przez administratora]

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Hert Sp. z o.o. - Jelcz-Laskowice

• Jak się pracuje w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 100.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 5 to opinie pozytywne, 40 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Hert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Hert Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Hert Sp. z o.o.