Opinie o KWK Brzeszcze w Brzeszcze Kościuszki 1

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KWK Brzeszcze. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie KWK Brzeszcze o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KWK Brzeszcze w Brzeszcze Kościuszki 1

Zombie

To jakaś masakra chcą żeby przestrzegać higieny osobistej żeby zachowywać odległość jeden od drugiego a do klaty lądują nas jak bydło jakie tu są zasady bezpieczeństwa

Jurek

Jak to jest ze piszą o jakiś zasadach i zalecają smarkać do husteczek i każdy się przejmuje wirusem a typy stoją pod szybem w smarkaja na farmera jak ostatni prymityw nie kumam gości zero kultury osobistej a już nie wspomnę o higienie a teraz tymbardziej każdy powinien się pilnować a nie odwalac jakiś bydło bo byłem chyba nie jesteśmy....

Kuku
@Jurek

Spoko od tego poidla na lazni sie wszyscy zarazimy.

Fred
@Jurek

Ja nie wiem czemu nie zamkną tej kopalni jak tu taka epidemia a wystarczy ze jeden zarażony przyjdzie do roboty i wszystkich zarazi.

@Fred

Widać Jurek , że ty z górnictwem masz tyle wspólnego co ja z kosmosem. Jeśli się czegoś obawiasz to pewnie już jesteś na wolnym , teraz nie ma z tym problemu. Wytłumaczę ci co powiedziałeś: są dwa wyjścia 1- przychodzić normalnie do pracy i kontrolować wszystko jak najlepiej pod kątem zdrowia i może uda się albo nie przezwyciężyć korona wirusa co wiąże się z utrzymaniem produkcji i zarazem zakładu pracy!!!!!! 2- ograniczyć do 100 osób funkcjonowanie kopalni i krótki czas 3-4 dni nie fedrować, bo potem 3-4 zmiany będą próbowały podjechać ścianami, a jak w tym czasie okaże się że wpadnie z nienacka korona wirus i będzie odgórna decyzja , aby nie wpuszczać ludzi na dół to po dwóch tygodniach nawet w SRK-a nie będziemy za długo , do końca roku kopalnia będzie definitywnie zamknięta.

ggggg
@Jurek

człowieku pomijajac ryzyko zarazenia wirusem pracujesz na kopalni a nie w fabryce czekolady zawsze tak było i bedzie jak tobie to przeszkadza to zmien prace

Buro
@ggggg

Spoko kolega ale sam pomyśl to nie średniowiecze i nie smarkasz jak wiesniak trochę kultury już nie chodzi o tą higienę ale stojąc przed kolega smarkasz na niego bo leci to wszedzie i faktycznie to nie jest przyjemne nie dziwię się Jurkowi. A pozatym ostatnie zdanie z tym zwalnianie ciekawy jestem czy ty tak na nic nie narzekasz na kopalni i nigdy nie marudziles wszystko Ci pasowało ciekawe bo w myśl twojej wypowiedzi to każdy by się musiał zwolnić z kopalni

Sigal
@Fred

Co niektórzy by się posrali dla 5 zł , prawda Darek S

Rocky
@ggggg

Brawo gggg ! Działasz na wielu frontach! Raz Janina a raz Brzeszcze. Siejesz ferment i szpuntujesz załogę. ROCKY cię wyczaił. Jesteś sprzedawczykiem i parówą.

Tytan

Nic tu się nie dzieje? To może jakaś zagadka dla odwiedzających. Jak rzucone jajko może przelecieć 2 metry i się nie rozbić?

Dominika

A jakie warunki są w KWK Brzeszcze? Wynagrodzenie, wczasy pod gruszą, barbórka? Jakieś ograniczenia wiekowe?

Darek
@Dominika

Mają płacić 80.%

@Darek

A dlaczego jak u nas norma wyrobiona jest już na marzec???? Na razie wydobycie idzie pełną parą, jak przejdą na 3 zmiany jest niewielka szansa to utrzymać przy tych normach, ale powinni troszkę ją obniżyć. 80 % to chyba dla tych co będą korzystać z postojowego , jak taka możliwość będzie.

w
@elektromonter

Janina na ten moment ma już prawie wydobycie zrealizowane na marzec, na 31 marca powinno być ponad stan.

Tytan

No moja odpowiedź była inna bo to inna zagadka ale cytuję trzeba rzucić na 3 metry wtedy przeleci 2 i się nie rozbije :D

Are

Panowie czy wy też tak sądzicie że dozór powinien ponieść jakieś konsekwencje swojej nieudolność przez którą codziennie utrudnione jest dojście w rejonie SC 125 nawet jadąc szarfem woda wlewa się do kabin, skakanie po ociosach jak małpa to jest dramat nawet to że nie ma niby ludzi jak dla mnie nie jest usprawnienie dlatego że są urządzenia do odwadniania które nie potrzebują obsługi a pompki które się zamulaja to też nie problem bo można zrobić takie knify żeby się nie zamulaly tam nie ma nieświadome jakiego przypływu wody żeby aż taki był z tym problem to nie jest Janina gdyby był taki przypływ wody jak na Janinie i nasz dozor to wszyscy pływam a szarf za niedługo nie przejedzie bo powiedzą że zamulone heh

Do are
@Are

Nikomu na tej kopalni juz nie zalezy bo to koncowka mie widzocie ludzie iciekaja szukaja innej roboty odgornie maja taki nakaz ze to koniec tauron nie vhce utrzymywac wydobycja bo to jest kula i nogi tauron inwestuje w goyowoltanike z tego jest kasa a z wegla nic nie ma a w jaworznie ten blok chca przektalcic na gaxowy

Bobek
@Are

Dozór u nas zawsze był kastą . Nikt ich nie ruszał

Arek
@Bobek

też panowie się zwalniam ale z Sobieskiego. Pracuje na G1. Przenoszę się do SIG napewno większa przyszłość jak w tym tauronie. Moje 6 lat zmarnowane w tej firmie. Kasa (usunięte przez administratora) narzędzi brak, (usunięte przez administratora) woda, dozór (usunięte przez administratora) Nie polecę nikomu tego zakładu. Za te pieniądze i nerwy w tej firmie. Tauron tonie pomału na (usunięte przez administratora) Jest coraz gorzej nie tylko u was Panowie Życzę wam stabilności uciekajcie z tego statku.

Cygan
@Do are

Nieprawda szykują się wielkie inwestycje w węgiel. Polska czarnym złotem stoi.

Ryl
@Cygan

Będą podwyżki po 1000 zł i będzie fajnie już teraz ogarnąłem 4.5 koła wypłaty pracować nie narzekac

Wygłodzony wilk ????
@Bobek

Brak Waltra, Walter wróć.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie KWK Brzeszcze? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Aaaaa

Witam jakie zarobki na przodkach?

Dobry

Walter wróć i zrób porządek z naszym dozorem

Górnik
@Dobry

Walter to najlepszy dyrektor jaki był na KWK Brzeszcze,

Mmm
@Dobry

A co ci nie pasuje dozór?

Jo
@Mmm

Pewnie, że nie pasuje. Połowa młotów nie nadaje się do niczego. Zaj****e wszystko mułem, zalane i (usunięte przez administratora) po rejonach. Włodarze z przypadku. Niestety starego dozoru co miał jaja i pojęcie o górnictwie brakuje.

Kokon
@Jo

Zgadzam się a jaka jest droga ucieczkowa że ścian? To jest kabaret gdyby przyszło wycofać się w zadymieniu to powodzenia

Jaro

Albo jestes nacpany dobrze że trafił na dobry moment uruchomienia nowych ścian. Spijać śmietankę każdy potrafi tylko pokaż jedną słuszną rzecz która stała się za jego przyczyną.

@Jaro

Jest taka sztuczka, (usunięte przez administratora) famura i do ścian załatwił YOJ-a i eickhoffa , a to gwarantuje , że jest fedrunek i jest postęp dużo lepszy niż z FAMUREM. Teraz to obstawa się "zwiesza", a słyszałem ,że już na nowe ściany mają być famury..............to nas pogrąży bo wydajności nie będzie, Co do rejonów ściany 125, to ten rejon można nazwać "ORLA PERĆ ZG BRZESZCZE" Jeszcze tylko Małgosia sobie radzi z tym terenem, ale nie reaguje na te przeszkody bo ma dobry trening w pracy haha.

Wygłodzony Wilk

Gdzie jest Jawor?

Piko
@Wygłodzony Wilk

Jawor pewnie sie zwalnia???? Mam racje?

fs2

Siema, Można odbierać ekogroszek workowany za talony? Czy robią problemy?

Obserwator

Mam pytanie czy aby być ratownikiem to musi się należeć do kadry lub być strażakiem tak podobno jest od nowego roku proszę o odpowiedź

Jarek

Są przyjęcia pod kopalnie czy pod sug

Sugobot
@Jarek

Tylko sług

@Jarek

Dla mężczyzn tak

D0 jarka
@Sug

Gdzie ty sie pchasz na kopalnie jak to koncowka kopaln

Bacha

A te ze biór niby lepsze? tam je dopiero, ale One po tych lepszych sie zaglądajom

@Bacha

No porostu trzeba się dzielić wszystkim

Bacha
@Mi

kasą najlepiej

Ryl
@Bacha

Co trzeba miec w głowie żeby się dowalać do zajętej osoby ja prd,takie to jest rajcujonce? Chyba że rzeczywiście lecą na kase jedna z drugą

GPD

Panowie widzę, że coraz więcej osób robi swieta pod SUGiem. Warto, co muszę zrobić żeby się zapisac? Kolega mowił ze kasa dobra ale chciałbym opini od wiekszej ilosci osób?

@GPD

Też słyszałem o tym i rozważam czy się nie przyjąć tam więc podpinam się pod temat

Przodkowiec
@GPD

Witam, potwierdzam 3 święta. Średnio 317 zł na rękę plus kartka.

@Przodkowiec

Fajnie tylko gdzie iść żeby się przyjąć i co później jakieś badania czy szkolenie jak to z tym jest?

@Przodkowiec

Słyszałem, że nawet do 350zł na rękę można wyciągnąć. W Tauronie święto do zapłaty wychodzi średnio 370zł Brutto (260zł do ręki), a do wybrania 270+270 eska czyli 540zł brutto to jest ok 380zł do ręki. To nie wiem czy warto. Drugi punkt to wypadek pod tą firmą?? Jakie odszkodowanie dostaniecie , kto to wypłaci, w jakiej wysokości, czy firma płaci wszystkie składki?? Czy wypadek w SUG-u będzie respektowany w Tauronie jako wypadek w pracy , czy zwykłe chorobowe??????? Pytań dużo, a nikt nie udziela takiej informacji.

grp
@elektromonter

coś chyba pomyliłeś, bo wychodzi, że jak wezmę święto do zapłaty to zarobie więcej niż jak wezmę za to święto eskę.

@grp

Ja też tak mam więcej zarobie jak wezmę do zapłaty chociaż nie zawsze ale tak teraz myślę na kopalni dniówki średnio po 140 zł do tego dodatek jak bierzesz do zapłaty to chyba stała jakąś 110 zł ale mogę się mylić plus kg ja mam 55 zł i jakaś premia 60zl i szkodliwe niech bd nawet 15 zł to razem 380 zł to jest brutto a na rękę wyjdzie 264 na rękę to ja niewiem z czego ten chłop ma dnowki pisane bo 147 ja mam Zadko w weekend ostatnio miałem 139 i 109 więc jak to jest ze sug maze ci dać o 100 zł więcej?

@grp

Trzeba się troszkę do tego kwitka wgryźć. Jak masz święto do zapłaty powiedzmy 380 brutto to to jest wszystko za ten dzień, natomiast jak idziesz w sobotę do pracy i wybierasz wolne to masz 270 brutto za sobotę i np. poniedziałek leżysz w domu S-ka za 270 brutto. Pracujesz jedną sobotę , w poniedziałek wolne i masz razem 540 brutto, Faktem jest to co piszecie , że więcej zarobisz pracując więcej dni, ale chyba nie o to chodzi żeby 30 dni w miesiącu przepracować by mieć więcej. Gdybyś w lutym zrobił wszystkie święta np 8( a jest 9 , 4 niedz wolna) do wybrania, to nadal w danym miesiącu przepracujesz tylko 20 dni, a wypłata jak za 28dni czarnych 270zł x 28=7560zł brutto za szychty ,średnio ci wychodzi 378 za dniówkę (7560:20=378). Natomiast gdybyś wziął do zapłaty (teoretycznie bo by cię dni nie puszczały) to 20 dni x 270 zł =5400 plus 8 świąt x380zł=3040zł to daje 5400+3040=8440zł brutto. Srednia szychta wychodzi wtedy 8440:28=301zł brutto. Może za dużo tu napisałem , ale jak to ktoś ogarnie to sam dojdzie do wniosków co sie bardziej opłaca

GRP, obsługa
@elektromonter

Witam, jeżeli się chce ktoś zapisać t musi iść do koordynatora SUG-1 p. Spo....sza Jeżeli chodzi o kasę to jest ok, bo jak robiłem dużo świąt pod kopalnia to każdne następne mi mniej wychodziło. Teraz robię czarne pod kopalnia, a wszystkie swieta pod SUG-3. O wypadek się pytałem to mówią, ze wszystko jest normalnie płacone, że nie strace i nie trzeba odrabiac bo to jest jedna grupa kapitałowa czy coś (jeden główny własciciel).

@elektromonter

No rozumiem cie i faktycznie masz racje

@GRP, obsługa

Jeśli masz zamiar robić święta do zapłaty to wiadomo , że pewnie w SUG-u lepiej na tym wyjdziesz, jakieś wolne dodatkowe tam się też należy itp. Jest jedno co bym ci powiedział gdybym był szefem sugu:"..... tak oczywiście u nas są nawet lepsze warunki niż pod Tauronem jeśli chodzi o ubezpieczenia i świadczenia itp.... Bo co bym ci mógł powiedzieć aby cię zachęcić do pracy. Dopóki nie będzie wypadku będzie wszystko OK Druga rzecz to fakt , że kopalnia płaci do sugu bodajże 900zł za jednego pracownika na dzień, a wystarczyło by dorzucić 200zł brutto do święta do zapłaty i by wyszło na to samo, bez zbędnej firemki pociotkowej.

Wypadek
@elektromonter

Zadzwoń do biura SUG to udzielą Ci informacji i rozwieją wątpliwości co do wypadku i zarobków. Popytaj kolegów bo wypadek już był i nikt finansowo z tego co wiem nie ucierpiał.

Dyrektor
@elektromonter

Elektomonter wszystko ładnie opisałeś. Tylko jeszcze kilka uwag, o których nie napisałeś. Do czystej pracy pod Tauronem i każdego przepracowanego święta, czy dnia wolnego za nie wlicza się jeszcze premia miesiączka. Dodatkowo każde przepracowane święto pod Tauronem to podniesienie wypłaty na barburce i 14-pensji. Pracując święta pod SUGiem na koniec roku dostaniesz barburkę i 14-maksymalnie okrojoną zapłaconą z czystej pensji. O tym ci już w SUGu nie powiedzą. Chciałbym każe nadmienić, Tauron zatrudniając ludzi w sobotę i niedzielę obchodzi prawo pracy. Każda praca w sobotę i niedzielę traktowana jest jako nadgodziny. Pod SUGiem jesteś już zatrudniony u innego pracodawcy. Dzięki czemu Tauron nie wykazuje nadgodzin, a pracownik napewno nie przekroczy limitu nadgodzin zgodnie z układem zbiorowym. Jest jeszcze jeden przepis, który jest obchodzony. Przerwa pracownika 35-godzinna, po przepracowanych 7 dniach. Dzięki sugowi załatwili sobie obejście tego przepisu. I jeszcze 4 niedziela wolna :) byłbym zapomniał :) Podsumowując praca pod SUGiem to pranie pieniędzy dla zwykłago pracownika. Wszystko jest skalkulowane, żebyś zarobił mniej niż pod Tauronem, a ma to napchać portfele prezesom SUGu

Giga

Dosyć ciekawa wypowiedź w związku z tym polecam udać się do specjalisty aby zbadał czy z tobą wszystko w porządku i polecam jakiś środki przeciw bólowe na ból 4 liter dziękuję pozdrawiam SZCZĘŚĆ BOŻE

@Dyrektor

Polecam przeczytać układ zbiorowy dokładnie zanim się wypowiadasz na dany temat a apropo sugu 3 to masz rację jest to spore napy ganie komuś kieszeni

@Dyrektor

Ja to tak widzę 1. premia miesięczna czy jak to kto odbiera jest przydzielana przez kierownictwo, bo ta w szychcie jest w minimalnym stopniu korygowana przez kierownika i zależy z czego cię będzie pisał, tak , że nie nie zgadzam się z tym twierdzeniem. 2.Przepracowane święto do wybrania nie podnosi wysokości barbórki czy czternastki. Tylko do zapłaty nieznacznie podniesie jej wysokość o pare stówek jak zrobisz 20św do zapłaty. to wynika z wzoru wyliczenia tych nagród w układzie zbiorowym. 3.Praca w święta nie jest traktowana jako nadgodziny, kiedy w tygodniu wybierasz wolne. Jeśli by przyjąć , że uczciwie pracujesz pod Tauronem w tygodniu, to właśnie praca w wekend pod SUGIEM3 powinna być traktowana jako nadgodziny!!!!!! I w tej firmie powinieneś dostawać 200% tego co pod Tauronem, a ile dostajesz? Po to stworzono tą firmę , aby was wyrolować, by nie płacić wam pod tauronem 200%. Wiem , że można pracować 30 dni w miesiącu, ale dostajesz podobną stawkę dzienną, raptem pod sugiem troszkę więcej, ale to nie o to chodzi ,żeby się wyeksploatować w dwa lata.

postronny
@elektromonter

Co z tobą jest nie tak "elektromonter"? Pasujesz mi na związkowca, który został pominięty w tej układance dla tego cały czas masz cos do powiedzenia. Taki ekonomista a w górnictwie robi, haha

@postronny

Pracuję już parę lat na tej kopalni i zaznaczam cały czas na dole, może i faktycznie powinienem się zająć związkami, ale uważam że nie ma sobie co opini psuć wchodząc do takiego gó...na. Wiedza to podstawa w każdej dziedzinie życia, jak wiesz?! (usunięte przez administratora)

Jjj
@elektromonter

Ooo postronny widać że górnik i chyba jeszcze się nie kapnoł że ten twój nick wszystko tłumaczy porostu elektrycy są statystycznie mądrzejsi od innych pracowników chociaż tu też można się pomylić ale z reguły tak to już jest ze elektrycy maja dużo wiedzę o tej robocie i kopalni

@Jjj

Po twoim wpisie widać , że nic nie rozumiesz, ale tacy też są potrzebni na tej kopalni.

Turon
@elektromonter

I tu się mylisz kolego wszystko chodzi o płukanie pieniędzy z państwowej spółki nie robiąc nic bo defacto oni tylko twoje papiery przekładają za dodatkową kasę a tak to ktoś by musiał ciężko pracować żeby pieniądze wyprowadzić

@Turon

No fakt odkryłeś amerykę i muszę ci przyznać rację.

Kilof

Kiedy jakieś przyjęcia pod kopalnie??

Gucio

Po ile teraz węgiel się sprzedaje i jaka cena na wadze?

Giepol

Panowie czytając te wszystkie wypowiedzi (usunięte przez administratora) Nikt nikogo nie zmusza do pracy w SUG-3, pełna dobrowolność. Ja zarabiam tam więcej więć będę chodził, skoro za tą samą pracę mogę zarobić dużo więcej (tak jest w moim przypadku), a że przy tym ktoś ma kieszeń napychaną, co mnie to obchodzi skoro mooja kiesze jest teraz większa. Ps. robię w sug3 ponad pół roku, Barbórka na tym samym poziomie co rok wczesniej, bez sug3. Pozdrawiam spinacze, a moze tu piszą osoby które nie moogą do sug3 sie zapisac, dlatego maja najwiecej do powiedzenia....

@Giepol

Nie spinaj się , rozmowa była na temat opłacalności pracy w SUG3, To , że lepiej jest opłacana wynika z poniższych tekstów i twoje "burzowe uniesienie" tu nic merytorycznego nie wnosi.Widziałem już dużo firm które padły między innymi poprzez wyprowadzanie pieniędzy do firm "pociotek" w dłuższej perspektywie nie udźwigniemy tego ciężaru jako TAURON i będzie PLAJTA!!! SUG3 jest jedną z dziesiątek takich firm, które działają na "żerowaniu" TAURONA gdzie liczy się tylko kasa dla zarządu i to liczona w milionach nie w setkach.

Kicior
@elektromonter

Chciałbym coś od siebie napisać ale kolego napisałeś więcej niż ja bym chciał powiedzieć hehe mat taki samo zdanie

Tttt

Panowie bo zastanawiam się czy jest to możliwe że pod koniec roku zostaniemy bez ściany bo tak z tego co wiem to grp ładnie tam rozcina podscianowy 06 taksamo firma dobrze jedzie pod 126 tylko ta chyba ma lepsze perspektywy na to żeby ją zazbrić wcześniej niż 06 bo przy 06 będą 3 chodniki do rozjechania i dowiezchnia a na 126 już zaczynają nadscianowy jechać tylko teraz problem jak ściana dajedzie to przodeka będzie musiał się zatrzymać no ciekawy jestem jak to wyjdzie bo w styczniu przodki i ściany ładnie pojechali

Krecior
@Tttt

Na 06 nie będzie trzech chodników tylko dwa.

Kuku
@Tttt

Slyszalem ze bd jakies 2 miesiace bez sciany. A przodek bd jechal jak sciana bd stac

Ciekawosc

Witam czy u was na kopalni też taki chaos jak na janinie o zmianach?

Ułan
@Ciekawosc

Nie wiem o co chodzi z tymi zmianami opowiedz ale ogólnie miałem okazję pracować na Janinie i między tymi kopalniami jest przepaść na Brzeszczach całkiem inna organizacja w pracy np nie idą zmianami z 12 na 18 tylko jakby do tyłu z 18 na 12 i do tego z 12 na 6 a na Janinie tak nie było jak ja pracowałem i też o innej pracę zaczynają bo zawsze o równej a na Janinie o 6.30 ludzie mają inne podejście i nie skaczą sobie do gardeł jak na Janinie solidaniejsi są tak sądzę że przez strajki jakie miały miejsce tam załoga się bardziej zintegrowala

Mops
@Ułan

Poprostu dyrektor postanowił na janinie wymienić wszystkich i dać nowych kalfusow dziwna decyzja wyciągać kolejnego człowieka fachowca z dołu na to miejsce

Jur
@Mops

Aha to się tam podzoeje ciekawe czy to na dobre wyjdzie? No u nas bez zmian tak jak było widocznie u was dyrektor tak coś wymyślić musiał tylko w jakis cel ma zapewne

A sug3 na powierzchni jak płacowo wygląda, ktoś wie?

Ok 200 zł na ręke

Sug

Co się dzieje w sugu na Brzeszczach że wszystkich do końca miesiąca wyłaniają na stare urlopy z tamtego roku

pp

Jak zostać przodowym ściany? ponoć idzie zarobić

@pp

Najpierw to trzeba zdobyć spora wiedzę i udowodnić że jesteś najmadzejszy w brygadzie a następnie czekać aż obecny przodowy odejdzie na emeryturę a ty go zastapisz to jest tak jak u zwierząt samiec alfa odchodzi na jego miejsce wchodzi młody osobnik ale druga szalenie ważna rzeczą jest to żebyś w między czasie zrobił uprawnienia przodowego i starał być się jego zastępca kiedy go nie ma bo ma wolne czy l4 ale to tak jak mówię musisz się wykazać możesz wziąść sb za wzór obecnego przodowego jako guru i zostań jego cieniem

Kkk

Witam, chciałem zapytać o opinie firmy SUG, jakie zarobki dodatki itp

Górnik, przodek
@Kkk

Witam, robię w SUG drugi rok, stawkę mam 20 zł. Do tego są dodatki (premia i za nie chorowanie). Ja nie choruję, średnio robię 1 święto i zarabiam między 3200 a 3500 na rękę. (jak zrobię 3 święta t koło 4000 zawsze jest). Wiem że Ci co chorują to około 3000 maja albo poniżej.

Kkookk
@Górnik, przodek

W sugu nie ma żadnej dodatkowej premii za nie chorowanie..

Kicior
@Kkookk

Koledze zapewne chodziło że jak nie chorujesz to ci premi nie ucinaja albo może o jakieś premie dodatkowe które obliczaja za przepracowane dni minus l4 co jest logiczne a często na kopalni na taką premie mówią że to za niechorowanie co jest nie prawda ale tak już się nazwa przyjęła bo obliczaja za l4

łemagum
@Górnik, przodek

SUG - Smutny Biedny Górnik

Zostaw merytoryczną opinię o KWK Brzeszcze - Brzeszcze

• Jak się pracuje w KWK Brzeszcze?

Zobacz opinie na temat firmy KWK Brzeszcze tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 70.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KWK Brzeszcze?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 13 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KWK Brzeszcze
3.8/5 Na podstawie 380 ocen.

KWK Brzeszcze