Opinie o Tece Sp. z o.o. w Strzelin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tece Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tece Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tece Sp. z o.o. w Strzelin

Administrator Nowy wpis

Czy szukają kogoś aktualnie w firmie Tece Sp. z o.o.?

Zawieziony Nowy wpis

W ogłoszeniu na magazyn jest ze trzeba miec uprawnienia UDT ?? Po co ? Wózek to zobaczycie jak inni jezdzą a wam dadza paleciaka elektrycznego i z buta łazic bedziecie przez 8h !! Wiem bo tam pracowałem ! No i po co pisza o doswiadczeniu na magazynie i obsłudze wozka widłowego ? Do noszenia ciężkich kartonów nie trzeba filozofi :D Naprawde omijacie tę firme szerokim łukiem. Tam tylko Dorotce Lup i Lup w biurze bo zaczesto siusiu robią i chodza palic ! Pozdrawiam pani (usunięte przez administratora) !!

Zawisza

Widze ogłozenie na magazyn i zastanawiam sie czy aplikowac ?? Słyszałem wiele dobrego na temat tej firmy a wszczególnosci o kierowniczce która lubi niezaradnych i gamoniowatych pracowników!! Więc chyba sie nadam bo jestem powolny i nie lubie dzwigac. Mój znajomy pracował tam i pomimo ze dawał z siebie 100% to mu nie przedłuzyła umowy wiec jak bede sie obijał o regały i robił jedno zamówienie na dzien to da mi chyba na stałe ??!!!

Gruby Nowy wpis
@Zawisza

Przychodź zapraszamy napewno lubisz być dymany!

Teresa Nowy wpis

Widzę, w jednym z komentarzy, że panowie w firmie mieli jeszcze dwa lata temu problem z utrzymaniem porządku w toalecie i mimo walki pań sprzątających cały czas pojawiały się nawroty (usunięte przez administratora) Może po skończonej pandemii zasady higieny wbiły już się do głów co niektórych tutaj? Czy dziś można liczyć na miłą atmosferę w toalecie, czy każdy nauczył się utrzymywać porządek w strefie wspólnej?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tece Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Młody pracownik

Chciałbym zaznaczyć jeden temat, a propo higieny osobistej, która ta informacje kieruje głównie do Panów chodzi o to jaki zostawiacie po sobie (usunięte przez administratora) w toalecie ludzie chodziłem do szkoły i tam takich rzeczy nigdy nie widziałem, a tutaj pracują sami dorośli ludzie, bo to jak macie potrzebę zrobić coś w ubikacji to wypada chyba po sobie posprzątać po to są szczotki obok kibla, żeby ich używać. Szanujmy ludzi pracę myślę, że nic fajnego jest dla sprzątaczek sprzątać po takiej świni nie pozdrawiam tych panów, którzy tak robią... MIŁEGO DNIA :)

Zordon
@Młody pracownik

Zawsze tak było , jak za młodu sie nie nauczy ..... dobrze ,że w tym roku nie ma wigilii firmowej , bo wtedy bys zobaczył co było w łazienkach :):)

Ahaa
@Młody pracownik

A ty co tak co tak ich bronisz?

Zawistny

Tylko tam nie ziewac i nie kaszlec bo Jadzia nadejdzie i delikatnie drzwiami bo tam w biurze tylko łup i łup Dorotce i nie moze spokojnie pomarańcza zjeść bo tylko łup i łup.

Brak Kregosłupa

Byłem pracownikiem magazynu i pisze to by ostrzec przed praca w tej firmie. Kierowniczka to porażka, chce miec nad wszystkim kontrole, wprowadza atmosfere grozy i strachu. Trzeba sie meldować że chce sie siusiu i wychodzi sie do toalety czy zapalic. A poza tym dążą do tego by wszystko robic paleciakiem. Jak ktoś chce miec problemy z kregosłupem i psychika to ta praca jest dla niego.

Jolanta
@Brak Kregosłupa

@Brak Kregosłupa, każda firma ma swoje zasady, dlatego dobrze aby takie sprawy o których piszesz wyjaśniać od samego początku. Czasami pracownik źle coś odbierze i bez wyjaśnienia odbiera sytuację negatywnie. Warto zerknąc na sprawę z obu stron. Napisz proszę, jaka atmosfera panuje między pracownikami, i jakie warunki umowy oferuje ten pracodawca?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tece Sp. z o.o.?

Mirror

Atmosfera = zysk dla firmy. Tak to wygląda.

wiesiek

Atmosfera jest "wisielcza"

Dawid

Czy firma ma problemy przez covid ?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Tece Sp. z o.o.?

Cezary

Kasa bez szału , na czas , a reszta zależy ile wynegocjujesz na początku "…

Hydraulik

5000 na wejsciu. Nizej nie zaczynaj.

Mirek

@lukas a jakieś dodatki do wypłaty, cokolwiek?

Czy w Tece Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Lukas

Nie , nic nie ma...

Gregor

dzień dobry.....i co panie szanowny....?....pamiętna data 28.10.2019 pracuj.pl poszukiwania doradcy tech-handlowego na Małopolskę. CIESZY. No okręt tonie....oby szybko i bez ofiar ostatni tonie kapitan.!!!OBY NA DNO!! Mam nadzieje, że nikt sie nie da nabrać na to....TO. Zainteresowani: Czytajcie wszystkie wpisy, wszyscy zainteresowani nie dać sie zrobić w bambuko. Piękne rozmowy w Krakowie to nie wszystko, a ja założyłem sobie, że będę przestrzegał wszystkich przed pracą w tej firmie (no może nie w tej firmie, ale dokładnie z niektórymi ludźmi!!!) Pozdro Mr. Knee

@Gregor

Kolego, faktycznie jest aż tak źle jak piszesz? Pytam, bo zamierzałem właśnie aplikować. Ten szef regionu bardzo rzuca kłody pod nogi?

Rafał
@Paweł

Hm.... kolejny handlowiec z małopolski-śląska się zwolnił , to chyba kolorowo nie jest ...

Twitop
@Paweł

Popytaj Kolego na regionie to się wszystkiego dowiesz , ja bym polecał być ostrożnym ????

Grogor
@Paweł

czesc kolego. Słuchaj dwa podstawowe pytania 1. Jesteś z branży i po prostu chcesz zmienić, bo szukasz kasy lub rozwoju?? 2 czy jesteś z poza branży i chcesz zmienić, bo szukasz kasy lub rozwoju?? Odpowiem Ci krótko: szukaj czegoś innego(tak miedzy nami) Natomiast widzę, że ktos dodał ciekawy wpis "Twitop"tj. TweeTop POPYTAJ w hutowniach jeśli jesteś z branży jedź do dziewczyn z Sanpolu, popytaj PH z Hydrosolaru...dowiesz sie co to za ciekawy klimat panuje. Ja nie popytałem i wyszło jak wyszło Kolorowo tylko przy wypłacie. Mam nadzieje, że bystry chłopak z Ciebie i wyłapałeś ile ja zarabiałem jako inwestycyjny. ?? Popytaj kolego dokładnie OK. aha jeszcze jedno. Jak jesteś z poza branży dopytaj dokładnie o szkolenia, wizytę w fabryce itd....jeśli usłyszysz, że będą, mamy dział szkoleń itp TO SPIERNICZAJ do swojej starej roboty i dziękuj za pracę. I teraz anegdota z mojego szkolenia w siedzibie w firmie: siedzę słucham, zapisuje (szkoelnie prowadzone przez dział szkoleń, a dokładnie przez jedną dziewczynę)Szkolenie na temat systemu TcFlex...pokazują rurki rureczki szmery bajery....i nagle zaważam, że te same rurki mają inną barwę jedna jest biała, a druga bardziej żółta....Zadaje pytanie skąd taka różnica?? dostałem odpowiedz......bo pochodzą z różnych partii produkcyjnych!! Jak jesteś w temacie to wiesz, że to brednia!!!jakich mało. Błąd został naprawiony 10min później przez jedną osobę ...Andrzeja, który jest pomocny i techniczny.Powiedział w czym rzecz. Ja z poza branży wiec słysząc usieciowanie zrobiłem WOW, ale super. Szkolenie fajne....dostałem pierogi. I na mojej buzi pojawił sie uśmiech...brzuch pełny, "szkolenie" zaliczone. Jakbyś coś jeszcze potrzebował to pisz....może wrzucę jakąś fajną anegdotę z pracy w tej firmie.

Łysy
@Rafał

Pytanie , kiedy i kto nastepny ....

@Łysy

Chłopaki z Tc-- jak już sie pojawiają pytania Kto następny na Małopolsce??....Nie uważacie, że to dobry czas podyskutować o podwyżkach?? Chyba czas na podwyżki!!!! Działać!!! Nie bać się!!! Moim zdaniem Wy dyktujecie warunki, skończyły sie czasy "ręka Tece w terenie". DZIAŁAĆ!!

Zordo

A ile można wytargać ??

@Zordo

Cześć poczytaj ile ja miałem jako inwestycyjny... Powinieneś to wyłapać A chcesz aplikować czy pytasz po prostu?

Zordo
@Gregor

Cześć , widziałem ogłoszenie na pracuj.pl i myślałem o zmianie pracy , poczytałem to ,co tu pare osób pisze i entuzjazm spadł do zera . Na poważnie jest tak słabo w tym Krakowie ?

Jak się pracuje z ludźmi z Tece Sp. z o.o.?

Gregor

Czesc Kolego Jak sie pracuje z kolegami z zespołu? Powiem Ci, bo pracowałem. PAMIETAJ BĘDĘ TUTAJ PISAŁ TYLKO O KOLEGACH DORADCACH TECH-HANL!!! Pracuje się fajnie Koledzy z regionu są ok pomocni w przeciwieństwie do....hmmm.....zostawię to w sferze domysłu. W moim krótkim epizodzie kilku kolegów było pomocnych, ale jeden zasłużył na miano super doradcy ....powiedział, że mi NIE pomoże, bo nie on mnie do firmy i branży wprowadza ...i nie płacą mu za nowe obowiązki. I ten kolega był naprawdę spoko!! Jeśli myślisz o tej firmie....poczytaj i koniecznie uruchamiaj znajomości Dowiedz sie co jest w firmie jak to wyglada itp.

Brodacz

Pracuje w tej firmie . Wszystko zależy od regionu . W jednych ludzie pracują latami i jest spoko , a w takiej małopolsce rotacja na potęgę . Czyli w czym problem ??? Może w szefie regionu ??? Pytanie retoryczne …

@Brodacz

pytanie retoryczne....

Gregor

Aplikowałem na stanowisko doradcy technicznego Inwestycje małopolska. Przestrzegam przed tą firmą. Rozmowy kwalifikacyjne w biurze w Krakowie całkiem sympatyczne obiecujące, ALE...to co zostało obiecane poza kasą(kasa...a o której zaczyna sie Teleexpress?? ) i autem Octawka do dyspozycji rozmyło sie w eterze. Dostajesz tabelkę ze 160 adresami inwestycji z tego połowa jest jak odgrzewany kotlet Hitem była informacja ze budowa została zakończona w 2017 !!! a w tabeli prowadzonej przez Szefa regionu dalej istniała jako do realizacji Także stan faktyczny i aktualizacja danych stoi na wysokim poziomie Ale tak to jest jak obiecuje ci to osoba która na rynku południowym jest postrzegana jako ten który dużo obiecuje, a nic nie realizuje. Słynna przypowiastka od klientów z małopolski " Nikt tak dużo ci nie da jak Szef regionu południe obieca"(zapraszam na stronę www) GRATULUJE takiej pozycji na rynku. Jeśli ktoś chce aplikować niech wypyta wszystkich!!!! znajomych etc jak jest w tej niby światowej firmie . Nie rujnujcie sobie karier szkoda na tą firmę czasu. Kolego z Onnienen ....miej Cie Boże w opiece ..

@Gregor

Kolego , napisałeś w punkt ..... Natomiast prawidłowo w małopolsce to brzmi : " Nikt Ci tyle nie da , ile (tu nazwisko owego szefa regionu ) obieca "

Lord
@Gregor

Rzeczywiście , pracowałem w tej firmie jako doradca techniczny , krótko bo prawie rok , zgadzam się z opinią niestety . Jaki szef taki region . Nie polecam , szkoda czasu i zaangażowania .

Zostaw merytoryczną opinię o Tece Sp. z o.o. - Strzelin

• Jak się pracuje w Tece Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tece Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tece Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tece Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 146 ocen.
  • Wrocławska 61
    57-100 Strzelin