Opinie o As-Bud Adrian Szawara w Wawrzęcice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie As-Bud Adrian Szawara. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w As-Bud Adrian Szawara o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o As-Bud Adrian Szawara w Wawrzęcice

Ogłoszenie na Pracownik Budowlany do As-Bud Adrian Szawara pojawiało się w Lento.pl, polecacie aplikować?

Krzys Nowy wpis

Jak najbardziej polecam Dobra firma pieniądze zawsze na czas a.i.można dobrze zarobić

Nie polecam tej osoby, w firmie jest 10 osób w tym tylko 2 mają umowę a 8 leci na czarno bez niczego, robi problem o umowę i o wypłaty, wykorzystywanie i brak szacunku do pracownika, stfuu

Pracownik Nowy wpis

Nie obwiniaj pracodawcy za swoje problemy wiadomo żaden pracodawcą nie toleruje pracowników którzy w pracy spożywają alkohol.A te brednie zachowaj dla siebie bo każdy wie że ziarka prawdy nie ma w tym

Olo Nowy wpis

Śmieszy mnie ta wypowiedź powiedz szczerze że to nie pracodawcą winny tylko Twój problem z alkoh

Adcja

Nie polecam!!!! Właściciel firmy oszukuje!

@Adcja

Nie zgadzam sie z opinia o właścicielu że oszukuje kto mógłby coś takiego napisać .Właściciel firmy to porządny wykształcony czlowiek polecam z całego serca

@Adcja

Proszę usunąć te informacje ponieważ jest nie zgodna z prawdą o tym że właściciel oszukuje

Dużo pracy ciężkiej mało pieniędzy cały miesiąc 1850 zł tylko na czarno

@pracownik

Ani mądry ani porządny ani wykrztalcony zarozumialec udawajacy cwaniaka (usunięte przez administratora)

Grześ
@Adcja

Nie rozumiem skąd takie złośliwe komentarze.Zazdrosc! Firma super szczerze polecam

@Adcja

Firma uczciwa praca super a szef każdy chciałby mieć takiego .

Kolo
@Adcja

Co zazdrość zżera . Skąd taki komentarz przecież wiesz że to nie prawda!!!!

@Adcja

Szkoda że to tylko Twoja opinia.Naszczescie mamy inne zdanie.Wiadomo konkurencja nie śpi

@Adcja

Polecam super zarobki i atmosfera.Konkurencja nie śpi i maluje obrzydliwie uczciwego chłopaka wstyd

SZCZERZE POLECAM

@Adcja

Dobrze pracuje się w tej firmie pieniądze zawsze na czas

Przemysław

Fachowiec w każdym calu

@Tomek

Właściciel firmy to inżynier skończył geodezję więc szkoda twoich złośliwych komentarzy

@Adcja

Widzę że nie jesteś w temacie chyba Ci się firmy pomyliły Firma jak najbardziej polecam

Rysio
@Adcja

Nie wiem skąd te dziwne i nieprawdziwe wpisy .

Rysio

Bzdury piszesz

@Adcja

Uczciwa firma pieniądze na czas

@Adcja

A ta opinia jest krzywdząca dla firmy i cały czas jest na pierwszym miejscu a ja bardzo cenię tę firmę , za fachowość i rzetelność

@Adcja

Firma porzadna Dobra współpraca.

@Adcja

Na jakiej podstawie wystawiasz taką opinię.Chyba z tą firmą nigdy nie miałeś styczności

@Adcja

Bardzo dobra firma , dobrze się tam pracuje . Zarobki b.dobre a atmosfera też dobra

@Adcja

Dlaczego jakieś wykopane nieprawdziwe opinie figurują na pierwszym miejscu a te ostatnie pozytywne są nie widoczne lub przesuwane na koniec

@Adcja

Firma spoko rzetelna ,uczciwa dobrze się tam pracuje

Agnieszka
@Karol

Od kiedy tam pracujesz? Bo te komentarze to wyglądają tak jakby kłóciły się dzieci w przedszkolu.

@Adcja

Nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz zielonego pojęcia. Wszystko co piszesz to totalna bzdura

@Adcja

Dlaczego te krytyczne komentarze widnieją na pierwszym miejscu już od trzech lat a dobre pozytywne są nie widoczne gdzie tu uczciwość

Porządna firma warto tam pracować polecam

@Adcja

Jest zupełnie wymyślone.Czysta złośliwość.

@Adcja

Bardzo porządna firma ,każdy kto tam pracuje to wie .Jak najbardziej polecam

@Adcja

Bardzo dobra firma każdy życzył by sobie pracować w tak porządnej firmie.Zarobki również super

Katarzyna
@Radek

Co kryje się pod stwierdzeniem, że firma jest porządna?:) Coś więcej niż zarobki?

@Adcja

Firma godna polecenia zarobki Super i praca spoko

Damian

A jako pomocnik brukarza to ile można zarobić? I jak ta praca wygląda?

@Damian

(usunięte przez administratora) dużo pracy ciężkiej a mało pieniędzy praca tylko na czarno

@Damian

Dużo ciężkiej pracy a mało pieniedzy

@Damian

Praca jak praca a zarobki bardzo dobre

@Damian

Warto tam pracować bo porządna firma a pomocnik brukarza jak się stara to też dobrze zarobi

Krzyś
@Damian

Naprawdę zarobku są bardzo dobre a pomocnik przy dobrych chęciach to też zarobi

Szymon
@Krzyś

Czyli ile można zarobić nie tyrając 300 h w miesiącu?

Mini
@Szymon

200 i tak byś musiał porobić

Grażyna
@Mini

200? No to wtedy ile wyjdzie jak już?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy As-Bud Adrian Szawara po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Praca przy Elewacjach. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Czy w As-Bud Adrian Szawara zatrudniani są obcokrajowcy?

Jest taka możliwość.

Dobra firma ,zarobki Super .Godna polecenia

Czy w As-Bud Adrian Szawara wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak jak dłużej się pracuje

Karol

Dobra praca a zarobić super

Aneta
@Karol

To ile mniej więcej zarabiasz jeśli można wiedzieć że jesteś taki zadowolony?

@Aneta

Zarobki naprawdę super

Polo

Dobrze pracuje się w tej firmie .Zarobki ok a i atmosfera spoko

Iwona
@Polo

Jeśli chodzi o zarobki, to co składa się na wynagrodzenie? W As-Bud można otrzymać premie lub dodatki pozapłacowe? Interesuje mnie również, czy zdarzają się nadgodziny, a jeśli tak, czy są one dodatkowo płatne, czy może do odebrania w formie dnia wolnego.

@Iwona

Zarobki są bardzo dobre.Praca też dobra , atmosfera w pracy spoko , dlatego dobrze się tam pracuje

Renata
@Olo

A podasz chociaż widełki miesięcznej pensji, na którą można liczyć w As-Budzie? :P Dla każdego inna wysokość wynagrodzenia jest zadowalająca dlatego chciałabym się chociaż mniej więcej zorientować ;) Czy pensja rośnie wraz ze stażem pracy?

@Renata

Pracownik który szanuje pracę jest doceniany i może liczyć na większą pensje

Bogdan
@Olo

Te dobre zarobki to dla każdego mogą znaczyć co innego :D A tak konkretniej, to ile płacą? Chyba nie najniższą? Fajnie, że atmosfera spoko, bo to jednak ważne.

Bogdan

Nie wiem czemu, ale wyczuwam sarkazm w Twojej wypowiedzi. Przeczytałeś jak to brzmi? :D Jeśli mówisz serio, to w jaki sposób przełożeni mogą zauważyć, że szanujesz pracę? :D

@Bogdan

A w czym ten sarkazm,nie doszukuj się drugiego dna.Szacunek to szacunek

Lutek
@Bogdan

Dobre zarobki to dobre chyba nikt nie nazwał by najniższą krajową za dobre .Ha Ha

Aneta
@Lutek

"Dobre" to pojęcie względne :D Więc na ile tam można liczyć, czy to jakaś tajemnica?

Pani W

Polecam z całego serca! Uczciwa firma. Świetny szef a ekipa daje z siebie wszystko.

Czy w As-Bud Adrian Szawara pracuje się na open space?

Karol

A o co chodzi z tą wolną przestrzenią

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoim doświadczeniem? Jak obecnie wygląda praca w firmie As-Bud Adrian Szawara w miejscowości Wawrzęcice? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne wpisy od pracujących na temat As-Bud Adrian Szawara. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

Felek

Pracuję w tej firmie i wiem najlepiej jak tu jest Praca spoko zarobki dobre zawsze na czas a szef w porządku fachowiec w każdym calu

Zmieńcie te negatywne opinie które widnieją jako pierwsze one nic nie mają wspólnego z prawdą. Prawda jest taka jaką przedstawiają pracownicy którzy obecnie tam pracują .Jest to firma rzetena godna polecenia.

Królowa Jadwiga

Pan Szawara jest fachowcem z najgorszego dowcipu o fachowcach. Po prostu" będzie pan zadowolony" Brak słów na jego (usunięte przez administratora) i partactwo. NIE POLECAM!!!!

@Królowa Jadwiga

A co taka królowa ? może powiedzieć na temat tej firmy.. Chyba coś Ci się pomyliło Pracuje tu tyle lat i nie dam złego słowa powiedzieć na temat firmy.Swietnie się tu pracuje dobry klimat a na pomoc szefa zawsze można liczyć bo to jest fachowiec w każdym calu. Zarobki też można nam pozazdrości

Łukasz
@Królowa Jadwiga

Firma rzetelna . Szczerze polecam.

@Królowa Jadwiga

Znam Cię i wiem po co piszesz takie bzdury . Szkoda Twojego wysiłku.Ludzie dobrze znają tę firmę i wiedzą jak jest naprawdę

Koleś
@Królowa Jadwiga

Po co piszesz takie bzdury z tego co wiem to zawsze ze wszystkim masz problem biegasz po Strzelinie i szukasz sensacji . Godne pozalowania

@Królowa Jadwiga

Po co takie głupie komentarze, nie ma w tym ziarnka prawdy.Konkurencja nie śpi i czeka jakby to obsmarować .Naszczescie są ludzie którzy znają prawdę i nie pozwolą na obszczerstwa..

@Królowa Jadwiga

A co kobieto masz do powiedzenia przecież całkowicie nie jesteś w temacie ,brak słów, żenada

Krzysztof
@Ludwik

Myślisz, że to konkurencja pisze takie komentarze? To jak w firmie jest lepiej niż u konkurencji to chętnie usłyszałbym jaką teraz stawkę dają na początek. Osoba bez doświadczenia ma szanse dobrze zarobić?

@Królowa Jadwiga

Te krytyczne uwagi zachowaj dla siebie nie ma w tym ziarna prawdy.Żalosne ,łatwo kogoś obsmarować bez żadnych podstaw. Godne pożałowania

Kazio

Porządna firma warto tam pracować polecam

@Kazio

Nic nie warta firma lepiej ja unikać zdala

@Tomek

Chyba dla Ciebie nygusy mają w każdej firmie problem najlepiej nic nie robić i zarobić

@Tomek

Nie wiem dlaczego pozytywne opinie przesuwane są na koniec a te pozytywne znikają? Coś tu nie gra chyba już nie będę wchodził na to konto

Dobra firma Warto tam pracować

Firma godna polecenia

Dużo ciężkiej pracy za cały miesiąc 1850 zł praca na czarno żadnych pozadnych narzędzi

Gutek
@Tomek

O widzę Tomek że jesteś nie w temacie i zupełnie nie orientujesz się jak tutaj się pracuje a zarobki o których Ty piszesz to jakiś żart .!!!

Informacje o tym że pracodawca oszukuje jest nie prawdziwa

radzio

dobra firma szczerze polecam

@radzio

Nie kłamie firma nie godna polecenia zero dobrej i dokładnej pracy

@Tomek

Rzetelna firma warto tam pracować

Firma w porządku polecam

Firma nie godna polecenia

Firma nie godna polecenia

Przemysław
@Tomek

Tomasz widzę że masz jakiś problem ale nie musisz wyzywać się na tej firmie

Felek

Dobra firma szef super wykształcony fachowiec warto tam pracować

Zostaw merytoryczną opinię o As-Bud Adrian Szawara - Wawrzęcice

• Jak się pracuje w As-Bud Adrian Szawara?

Zobacz opinie na temat firmy As-Bud Adrian Szawara tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w As-Bud Adrian Szawara?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 6 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

As-Bud Adrian Szawara
4.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • 22
    57-120 Wawrzęcice