Opinie o Funke Polska Sp. z o.o. w Kondratowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Funke Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Funke Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Funke Polska Sp. z o.o. w Kondratowice

@Załoga

Pora na wpis. Długo było spokojnie, fajnie, ale zaczęło się dziać. Gratulacje dla nowej pani kierownik! To niewiarygodne, żeby w kilka tygodni wygryźć swojego kierownika. Zastanawiamy się jakie metody zostały zastosowane? Lizusostwo, (usunięte przez administratora) manipulatorstwo i udawanie najmądrzejszej osoby w tej branży... co jeszcze? I kto następny straci pracę? Przykro, że dla pracodawcy nie liczy się wkład włożony w firmę, zaangażowanie, realne wyniki i doświadczenie. Wystarczy robić dobry szoł i awans murowany. A gdzie kompetencje? Kultura? Szacunek? Bo tego to akurat zabrakło w tej błyskawicznej drodze do awansu. Gdzie etyka? Widać liczy się tylko kasa i cel po trupach. I tak przy okazji... nie jesteśmy (usunięte przez administratora)i przed wprowadzeniem swoich nikomu niepotrzebnych zasad wypadałoby zorientować się jakie już panują od lat w tej firmie i przede wszystkim uszanować dużo większe doświadczenie zespołu....

???
@@Załoga

Odnośnie wpisu od @załogi, być może były już kierownik zasłużył na konsekwencje, które go spotkały. Teraz panuje wielkie poruszenie, jednak fakt jego zwolnienia tak naprawdę nikogo nie zaskoczył. Czy można mówić o "błyskawicznej drodze do awansu"? Każdy interpretuje to zdarzenie osobiście. Z mojego punktu widzenia dziewczyna ma duży potencjał, na bieżąco stara się ogarniać cały nieład, na hali panuje porządek, każdy z pracowników cyklicznie otrzymuje polecenia do wykonania i wie co do niego należy. Jeśli chodzi o kulturę i szacunek, może wystarczy poruszyć tą kwestię z osobą zainteresowaną, nikt nikomu zapewne głowy nie urwie, wszystkim powinno w większej lub mniejszej mierze zależeć na odpowiedniej atmosferze w pracy i relacjach międzyludzkich. Ponadto podobno to co dajemy od siebie powraca do nas z podwojoną siłą, czy tak jest? Trudno jest wypowiadać się na ten temat w tak krótkim czasie, uważam że szanse na racjonalne rozwiązania istnieją i w dużej mierze zależy to od obu stron, zarówno od pracowników jak i od nowej kierowniczki.

Malwina Nowy wpis

dzień dobry. czy może ktoś napisać wprost jakich przedziałów płac może spodziewać się elektromechanik? Partner będzie chyba zmieniał zakład widziałam ofertę w której podkreślano premie wynikowe ale nie wskazano szczegółów. chce się dowiedzieć czy tutaj wyszedłby lepiej na pracy

Zainteresowany Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Witam, czy praca w sobotę to norma w tej firmie? Ile sobót trzeba przepracować w danym miesiącu???

Kiedyś pisaliście o pracy na 2 zmiany ale teraz w ofercie dla elektromechanika widzę, że są obecnie już. nie wiem jednak jaki przedział godzin. Czy jest to zakres od 6:00 i ciąg po 8 na zmianę?

@Załoga

??? Nowy wpis
@@Załoga

Funke Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik produkcji. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Zuzia

Wczoraj opublikowali ofertę dla asystentki działu produkcji i pierwsze nad czym myślę to co może być powodem. Czy ten dział może się rozrasta? Interesuje mnie opis rozmowy rekrutacyjnej, ponieważ jak widać nie wymaga się doświadczenia, więc na podstawie czego wybierany będzie kandydat?

Podobnie chce się dowiedzieć jak poprzednik ze dwa lata temu, czy firma w ogóle rekrutuje? Z podobnego okresu mam też ofertę na produkcję. Pisali w niej o podstawie oraz premiach wynikowych, ciekawe jak mogą teraz wychodzić? Praca jest możliwa?

Bombman

Czy firma rekrutuje na stanowiska handlowe? Jakieś opinie? Zarobki? Dają auto?

Firma, która nie szanuje kobiet nie jest dobra firmą. Przez wirusa były 2 zmiany ( od marca do lipca) teraz jest "jedna zmiana" 1 zmiana pracuje od 6:00 do 14:00 a 2 zmiana zaczyna od 6:30 do 14:30. ( sądzimy, że 2 zmiany wrócą jak jeszcze zatrudnią kilkoro ludzi) ( tak to nie ma pracy a tak to zatrudniają dodatkowe osoby) Chłopaki mają możliwość nadgodzin a kobiety nie. (nie dość, że robią to co im kierownicy każą to jeszcze ich nie szanują) kobiety są w tej firmie od brudnej roboty. Nie pasuje nam wiele rzeczy, chcielibyśmy zmian na lepsze ale się nie zapowiada. Póki co to chcą żeby kobiety nauczyły się pracy męskiej. Bo przecież w Niemczech kobiety też to robią... ( akurat) w Niemczech pracownicy pracują powoli a tam karzą się robić więcej i więcej bo ciegle mało i mało. Nic im nie pasuje. Tak to mówią, że nie ma czasów na to co robimy a jak ktoś zrobi mniej to zaraz pretensje i zastraszanie zabraniem premii. A co do premii to jest śmieszne to co piszą w ogłoszeniu o pracę. Ludzie przez pod firmę nie mają premii, tylko obowiązkowy dodatek klejowy w wysokości 80 zł. A na firmę wcale nie jest lepiej jest napisane, że premia do 350 zł a żaden pracownik takiej premii w życiu nie widział. Gdzie ten dodatek 80 zł jest już wliczony w tą śmieszną premie, więc szału nie ma. Narobić się trzeba a oni tego wcale nie doceniają, mają pracowników za nic a kobiety to już w szczególności. Oni uważają słabszą płeć za tanią siłę roboczą. Stosują na pracownikach mobbing psychiczny, żeby więcej z nas wydobyć. Jak jakiś pracownik idzie do kierownika, żeby powiedzieć, że coś można zrobić dla nas pracowników, żeby pracowało się lepiej to nawet nie wysłuchają do końca i mówią, że się tym zajmą ale tak naprawdę mają to gdzieś. Grunt, żeby góra miała dobrze a ten szary pracownik, który na nich robi się nie liczy. Zarobki są śmieszne. 16 zł na wejście brutto to dobra stawka jak idzie się gdzieś gdzie nie trzeba pracować ciężko fizycznie a nie w " renomowanej" firmie, gdzie wszytsko wykonuje się ręcznie i to jeszcze pod psychicznym naciskiem kierownictwa. Gdyby nie ta pandemia to sądzę, że większość ludzi by się stąd po prostu zwolniła. A tak to trzeba się przemęczyć.

Praca

Opinia skandaliczna. W sieci nic nie ginie. Sądzę, że firma może rozważyć skierowanie sprawy na drogę prawną.

Inny pracownik
@Praca

Przyjmij się do firmy i popracuj trochę a później oceniaj opinie

Inny pracownik
@Praca

Takie są odczucia całej firmy jest jeden wielki mobbing i nic więcej zero poszanowania dla pracowników

@Praca

Jeżeli firma zgłosi sprawę na drogę sądową wtedy pracownicy przestaną milczeć i wszystkie przekręty się wydadzą. W zeszłym roku była sytuacja z molestowaniem jednej z pracownic i kierownik nic z tym nie zrobił. Został o tym poinformowany osobiście przez poszkodowaną kobietę. Mężczyznę ukarano jedynie zakazem przychodzenia na wigilię pracowniczą. Ale i tak się na niej pojawił. Kobiety boją się wykonywać swojej pracy bo nie są pewne czy sytuacja się więcej nie powtórzy. Kierownik nic sobie z zaistniałej sytuacji nie zrobił. Więc jak my pracownicy mamy ich szanować?

@Praca

Możecie nam wierzyć, że gdyby kierownictwo traktowało nas z należytym szacunkiem, chciało nas wysłuchać i dokładało wszelkich starań, żeby było lepiej nie było by tego wszystkiego. Każdy byłby zadowolony i pracowałoby się dużo lepiej. A jeżeli to jest jedyny sposób, dzięki któremu nasz problem zostanie zauważony i poświęcona odpowiednia ilość uwagi to będziemy się go trzymać. Nie damy się zastraszyć. Jest wolność słowa.

Biuro

Szeroka dupa z organizmem 16-latka o wyjątkowych genach jest chory. Zapraszam wszystkich do dyskusji jak i co będzie kłamał po powrocie. Odpowiedź 1 wizyta w USA 2 praca przy projekcje w NASA 3 porwanie przez ufo.

@Biuro

Z jego genami został zaproszony do WHO światowej organizacji Zdrowia żeby opracować szczepionkę

greg

"Firma, która nie szanuje kobiet nie jest dobra firmą" A ta która nie szanuje mężczyzn jest dobra? Czyli kobiety wg ciebie to nadludzie i zasługują na specjalne traktowanie?

To prawda że tutaj odliczają pieniądze za pójście do toalety?? Czy ktoś sobie tutaj żartował?? Przeczytałam i byłam w szoku

były pracownik FP

Praca jak to praca. Dużo przerw co 2h fajna sprawa, wszystko co miałem co potrzeba. Jak dla mnie to ok.

Tomasz
@były pracownik FP

Dzięki za wpis. Pozytywnie oceniasz współpracę z Funke, ale tak naprawdę nie napisałeś nic konkretnego, co mogłoby pomóc innym podjąć decyzję o aplikowaniu. Możesz rozwinąć swój komentarz? Jakie plusy pracy sprawiły, że masz dobrą opinię na temat tego pracodawcy?

Pracownica

Opuszczenie stanowiska pracy na 5minut będzie odliczanie z wypłaty czyli WC odpada wyjście na magazyn po coś odpada pójście po zlecenie odpada. Ciekawe czy pan Antek wie że za to jest prokurator bo to (usunięte przez administratora) Wychodzenie z pracy zostało poruszone a przychodzenie do pracy już nie ciekawe dla czego. Można pomyśleć że jak jeden może to i reszta też zaczniemy 15minut po czasie prace

praca za marne pieniądze , kierownik produkcji potrafi cały dzień stać nad głową żeby tylko zwiększyć produkcje.Nie szanuja pracowników którzy tam za grosze robią

@anonymous

Drogie koleżanki PIP zajmuje się takimi sprawami mobbing kierownika to prokuratura on nie jest świadomy co za to grozi. Pan od BHP powinien go uświadomić co mu wolno a co nie.

@anonymous

W cudownej firmie przychodzi się do pracy jak się chcę i kiedy się chce czasem po ćpaniu brawo elektryk

@Biuro

Dwoje ich jest ten drugi po zażyciu zasypia w toalecie też przychodzi jak mu się chce i kierownicy maja to gdzieś aż dojdzie do tragedii i będzie prokurator

@Biuro

No to do szefa żeby się go pozbył i po problemie albo niech karty wejścia i wyjścia tylko zobaczy szef albo wszyscy robimy jak elektryk może szef sam zapyta wtedy czemu tak jest.

@Inna firma

Hehe jak kierownik go broni to nikt mu nic nie zrobi a kierownik wie o wszystkim

@Inna firma

Jak by dzisiaj Kierownictwo zakładu słyszało wypowiedź na ich temat że strony elektryka zero szacunku dla przełożonych. Ja aż nie wierzę że p. A p. B dają się tak poniewierać komuś takiemu

@Inna firma

Wrócił konfident pewnie dzisiaj będzie donosił. Tacy ludzie niszczą atmosferę i wizerunek tej firmy gdzie przełożeni mają oczy na jego zachowanie i pracę!

@anonymous

Big brodher edycja funke Wielki brat Antek będzie wzywał do pokoju zwierzeń I dostaniemy nominacje do opuszczenia domu wielkiego brata ????

I piece będą jednak stawiać

Piękna

Boże nie dość że naćpany konfident tu jest co rzuca szlifierkami i grozi że będzie zabijał to jeszcze rudy dołączył będzie wszystkich zastraszał. Kierowniku litości

Jak się pracuje z ludźmi z Funke Polska Sp. z o.o.?

Pracownik byly

Jest (usunięte przez administratora) robić nie trzeba przychodzisz na którą chcesz i nic ci nikt nie mówi zapraszamy wszystkich po szkołach specjalnych jak i bez wykształcenia przychodź na którą chcesz i będziesz dostawał premie kwartalne tak działa ta firma

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Funke Polska Sp. z o.o.?

Biuro

Czy zboczeńcowi zabrali telefon żeby pornografii nie rozprzestrzeniać? Czy jest na wylocie? Ktoś coś wie?

Obok@biura
@Biuro

Nie wiadomo, on pewnie będzie mówił że sam go oddał bo go stać na lepszy i nie będzie z takim lumpem w kieszeni chodził

@Biuro

Witam ja chciała bym dodać że ten sam pan u nas w firmie robił to samo! Czyli to choroba z naszej firmy musiał odejść. Przykro nam że pan P. R. Teraz wam niszczy atmosferę w pracy. Pozdrowienia z Lowara Vogel Strzelin

@Inna firma

Czy sprawa z tym osobnikiem została zgłoszona gdzieś? Czy zostało to zrobione po ciuchy tak jak u nas? Nasz prezes o zaistniałej sytuacji dowiedział się po roku i to z tej strony. Kierownik nic z tym nie zrobił. Jakie środki podjęła Wasza firma w tej sprawie?

pracownica

Nie zgadzam się z tą opinią i osoba , która te rzeczy wypisuje niech mówi za siebie, a nie za wszystkich pracowników. Codziennie rozmawiam z tym gościem i nie czuję zagrożenia z jego strony , a z tego co mi wiadomo to ponoć w ogóle tej osoby nie dotkną nie widziałam tego więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć. W przeciwieństwie co do innych pracowników, którzy zachowywali się niesfornie co do współpracownic i to pod wpływem alkoholu w czasie pracy obmacując kobiety ale o tym się nie mówi . Alkohol jest na porządku dziennym co oczywiście można zaobserwować i kierownictwo nic z tym nie robi.

-byli pracownicy-

A więc jako że z firmą mieliśmy doczynienia przez wiele lat można rzec tylko jedno przedszkole śmieszne premie i zarobki zarobki od 16 PLN brutto na start kpina brak restrykcji, przestrzegania przed zarażeniem się kowidem brak poszanowania i doceniania za dobrze wykonaną pracę, firma nie jest zgłoszona do warunków szkodliwych przy takiej ilości kleju tangit i zmywacza różnych firm który w żaden sposób nie jest kontrolowany, a jeśli są kontrolę to nic się po nich i tak nie zmienia, premia za wydajność 100pln brutto? łączna 305pln brutto? tyle płacili w np.LG 11 lat temu chyba czas w tej firmie się zatrzymał , brak premi procentowej od wykonanego zlecenia chociaż zasranego 1% pracodawca powinien spodziewać się w niedalekiej przyszłości kolejnego buntu ale cóż jakie zarobki i docenianie taka praca panie Koch , non stop gwintowanie czasu na zleceniach. Jako że na wielu stanowiskach wykonywana jest praca rzemieślnicza wiele osób nie jest zadowolonych ze stawek ... Pana od BHP widzieliśmy może z 5 razy w przeciągu kilku lat pokazuje się tylko jak ktoś jest przyjmowany kilka chwil papierologii i hyc pracownik już pracuje nie mając pojęcia o niczym , co tam dalej można by napisać dla przyszłych pracowników zarobki śmieszne to tak jakby pracować charytatywnie a na dodatek trzeba uważać na tych starszych wyjadaczy co myślą że jak mają staż po ponad 10 lat to z nudów będą (usunięte przez administratora) innych nie nie nie tędy droga za do nie ma dodatkowych atrybutów , kto lubi wolność i swobodę jak w szkole to praca wymarzona dla niego. Wg. Nas każdy powinien popracować w firmie funke żeby poczuć jak pracowało i na jakich maszynach robiło się 20 lat temu .

@-byli pracownicy-

Tej firmie potrzebna jest państwowa inspekcja pracy. Albo załagodzenie sprawy poprzez rozmowy z pracownikami negocjacje stawek i co należy zmienić, bo inaczej ta firma upadnie

Była pracownica
@-byli pracownicy-

A ja mam pytanko co z tym zboczeńcem zgłosił to ktoś do prokuratury?

Zainteresowana
@Była pracownica

Chyba nie bo dalej chodzi uśmiechnięty

@Zainteresowana

Może jakby prezes coś wiedział bylo by inaczej

Była pracownica

Proszę się nie bać powiedzieć prawdę jak było cały zakład jest z tobą oby nie było więcej ofiar tego człowieka w głowie się nie mieści że tacy ludzie chodzą między kobietami dalej! Do prokuratury z szeroko dupny m!

Pomyśl jak się będziesz czuła jak nic nie powiesz a on znowu to zrobi

Zainteresowana

Jak on chodzi i mówi że szef bez niego by nie dał rady zakładu prowadzić i wszystko z nim konsultuje wszystkie zmiany w firmie to on szefowi podsuwa nic mu nie zrobią jeżeli jest tak jak chodzi i opowiada. My co dziennie musimy słuchać i patrzeć na tego człowieka wielka pomyłka że on tu pracuje.

Nie ma zmian. Ale jest syf i to coraz większy sam szukam innej pracy

Artur

Dość mocne słowa pod adresem firmy. Pisząc swoją opinię zawsze warto dodać co konkretnie Ci nie pasuje w zatrudnieniu. Czytałem, że pracodawca stosuje motywacyjny system wynagradzania, więc pewnie oferuje premie. Napisz, czy są łatwe do zdobycia?

@Artur

300 zł brutto to premia? Za naprawdę fizyczną pracę? W tej kwocie jest 100 zł brutto za wydajność

Dlaczego mężczyźni maja nadgodziny a kobiety nie? Od czego to zależy?

@Karolina

Od tego że dla kobiet nie ma tyle pracy ponieważ zostały skrócone czasy w których robiło się zlecenia

Kierownik stał ze stoperem i mierzył czasy w jakich dziewczyny robią a że one sie bały o pracę to robiły naprawdę szybko

Klaudia

@pracownik a nie ma nocnych zmian ?

Zarobki słabe szczególnie chłopaki na dużej hali mają za małe stawki za swoją pracę w hałasie, brudzie i kurzu. Kierownicy nie szanują ludzi większość pracowników trzyma tam to że jest tylko jedna zmiana od 6 do 14

Zostaw merytoryczną opinię o Funke Polska Sp. z o.o. - Kondratowice

• Jak się pracuje w Funke Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Funke Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Funke Polska Sp. z o.o.?

Funke Polska Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Długa 5
    57-150 Kondratowice