BWS POLSKA

Opinie o BWS POLSKA

Ziobro LGFT

Oczywiście żartowałem.

Ziobro LGFT

Pracowałem w tej firmie.Najlepsza w mojej karierze zawodowej.Do dzisiaj żałuję,że mnie już w niej nie ma.Pozdrawiam.

Darjusz

Co za brednie nikt się znie zwolnił z BWS Ta firma daje wiele możliwości!!!

Brak chetnych do pracy?

ph byly ...

w tej firmie jest jak flip i flap ... jeden zasuwa po całej Polsce i udaje ze wszystkich zna drugi udaje ze coś robi i ciągle kłamie że do Pani Basi jeździ, a "szef" dalej się swoim zamkiem zachwyca??? wszystkich dobrych handlowców stracili ... tak to jest jak baba przejmuje rządy, jak to mówią przez [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do celu

RKS

@RKS 29.09.2017 09:16
proszę o informację na temat stanowiska RKS w firmie BWS, jaka odpowiedzialność, zarobki, samochód etc... dzięki...

Oho. A oni jeszcze zatrudniają. Przecież zwolnili wszystkich RKS-ów. Zresztą jakich RKS-ów: Do rzeczy - masz być mierny ale wierny - nic nie możesz - masz słuchać - na niczym się nie znasz - nie możesz byc kreatywny - jeździsz tam gdzie ci powiedzą - jako RKS będziesz jeździł po sklepach , bo z nikim już nie handlują w hurcie - Samochód masz a nie masz - A i najważniejsze będziesz od początku inwigilowany i systematycznie obgadywany przez 2 takich co ukradli księżyc Podsumowując - szkoda czau- w dobie 6% bezrobocia trzeba być samobójcą by marnować czas na BWS Polska.

kapitan

Słyszałem że kolega ze ślunska odszedł , co robił 50% obrotu firmy. Boże to się konfident nr 1 i nr 2 muszą do roboty ruszyć oj po 2 latach OP........A i ściemniania pojada do klientów których znają od A do Y, ale oni przecież wszystkich znają i wchodzą jak do siebie. Kto tam jeszcze został???

były/a

oj podobno kolejny kierownik ds wszystkich odszedł. I co teraz Pani Prezes komu będzie monologi wygłaszać na spotkaniach. A ktoś wie co tam się dzieje jeszcze. Jak Prezio jeszcze ma manię wielkości i warczy na Eurocash że są mali ? Ktoś tam jeszcze został oprócz miernych i wiernych?????????????????????

Zeb
@były/a 16.12.2016 17:46

To tam zostali sami fachowcy.

edfc

hej hej koledzy nie wiecie może czy na przykład w najbliszym czasie będzie tutaj jakas rekrutacja może w firmie? nie ukrywam ze chętnie bym się zalapal tylko wlasnie poki co zandcyh ofert nie znajdje..

Michał

Pozdrawiam wszystkich Michał

prawie robi wielką różnicę

kapitan

jak tam szanowna Żona ucięła już wszystkie koszty w firmie, może czas zacząć od Siebie albo największych "migaczy" którzy kłamią jak z nut i szyja buty każdemu co się da. A mega produkt Varna to ktoś jeszcze kupuje?

kapitan

Słyszałem, że już nie ma gońca z Torunia i Wrocławia. Prawda to???

kapitan

Słyszałem, że nowe samochody władze mają , to co bez premii wszyscy trzeba na leasingi rabotać. A kto z metaxą biega teraz?????????????

kapitan

Oj nikt nie odpowiada to BWS jeszcze istnieje, czy już się sprzedał albo inaczej kto to chce jeszcze kupić??????????????

kapitan

Jak tam na tytaniku?????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Klakierzy grają cały czas do końca????????????????????????????????????????????????

pan jan

w sumie to podobno polak potrafi się nawet leżeniem zmęczyć, i chyba jednak to prawda. natomiast gimli napisz prosze co masz na myśli pisząc o tej tak bardzo ciężkiej pracy w BWS, obawiam się troszeczkę tego że jak sobie nie poradze jednak fizycznie to będzie wstyd, więc napisz prosze jak się warunki przedstawiają u nich

gilmi

to za taką leżącą robotę chyba jednak nie miałaś zbyt dużo płacone skoro już tego nie robisz :p a tak na poważne to jeżeli potrzebujesz się zmęczyć to w BWS akurat ciężkiej pracy Ci nie zabraknie. Jednak najpierw należy postawić pytanie czy oni w ogóle kogoś obecnie szukają do pracy w tym miejscu...?

Ktosik

(usunięte przez administratora) Nie wiem jak jest teraz, ale pracowalem pare lat temu i nie bylo zle. Wszytko było jasno sprecyzowane, zrobiłeś obrót mialeś kase itd. Premię dostawało się przez większość miesięcy w roku. Bylo oczywiście pare minusów ale jak to wszędzie bywa. A co do ludzi,(usunięte przez administratora) co wy od nich chcecie? Zrobili jakąś krzywde komuś czy co? Bo ja jakos nie pamiętam. Robileś swoje, mialeś dobrze.

ciekawy

Pracuję od pewnego czasu z Jóżwia....... czy ktoś z was może udzielić paru informacji o tym człowieku

Puls

Jakie odejścia ?? Nic nie wiadomo .. kto odchodzi ???

ph

zaczęły się odejścia w firmie ... ciekawe co tam pan hrabia teraz sobie myśli?

agent Oles XXX

a to prawda,że nie zatrudniają już kobiet w BWS Polska??? bo sarmaci z Zaczernia stwierdzili że kobiety mogą skorzystac i mają prawo w trakcie pracy na tzw."urlop macierzyński" ???????????

x

MAM PYTANIE. CZY PODPISUJAC UMOWE O PRACE NIE ZNALISCIE ZASAD OBOWIAZUJACYCH W TEJ FIRMIE? DZIWI MNIE ROZCZAROWANIE ODNOSNIE KOSZTOW I ZASAD UZYTKOWANIA NARZEDZI FIRMOWYCH? W TAKICH WYPADKACH TRZEBA ALBO NEGOCJOWAC ALBO NIE PODPISYWAC UMOWY ALBO BRAC TO WSZYSTKO NA KLATE.POZDRAWIAM

Jagoda

No kolega ma dobre spostrzeżenia... nazwałabym to 100% esencją oraz nektarem firmy z Rzeszowa(Zaczernia)... Premie za luty 2011r ZAPOMNIJMY... a nowi kierownicy udają,że nie rozumieją działań właścicieli i DZIWNE TO DLA NICH... Brak słów...

dezerter

Martwię?! się o L.O. jak się w tym wszystkim odnajduje, przecież to już chyba czwarta zmiana handlowego a on dalej trwa ?!

LESZEK.O

JAK TAM PLANY I PREMIE ?. SUPER EKIPA ZREALIZOWAŁA .SŁYSZANE ,ŻE ROZDALI TROCHU MONETY , ABY PH NIE ODESZLI .A MENAGEROWIE MOGĄ TYLKO POLIZAĆ "PAPIEREK " LUB CO INNEGO . GRATULUJĘ DOBRY RUCH .

ale go juz chyba nie ma

były - 2009-11-13 17:24:52 OBCY a o którego PH ci chodzi ? Z KIELC , CZY JAKOS TAM

były

OBCY a o którego PH ci chodzi ?

anonimowy

TO JEST DOPIERO FIRMA -JAK NAJDALEJ OD TEGO CAŁEGO ZACZERNIA BWS-POLSKA .

miłosnik ZACZERNIA

NIE MÓWCIE TAKICH BREDNI O NASZYCH NAJUKOCHAŃSZYCH PRACODAWCACH I UMIŁOWANYCH SZEFACH . ONI NAS WSPIERAJĄ I WYCHOWUJĄ ORAZ OPIEKUJĄ SIĘ NASZYMI PIENIĘDZMI .

bohater

najlepiej i najszybciej ciągnie D.CH i to łódkę

przyjaciel MARIANA .J

NIE WAZNE ,CZY KTOŚ ODWIEDZA ,CZY NIE . WAŻNE , ABYLUDZIE POTRAFILI WYPOWIADAĆ SIĘ . KOCHAMY (usunięte przez moderatora) ,który dał nam szansę powrotu - szczególnie najbardziej pracownicy ,która naciągnęła firmę długością " L-4" i cudownym ozdrowieniem . (usunięte przez moderatora) - kochamy Cię .

annonimus

jak by odwiedzali tą stronę to nie miał by tam kto pracować

byly

a wlasciciele wiedza o niej

anonimowy

Zapewniam cie ze wiele osób czyta te opisy i systematycznie odwiedza te strone .

byly

ciekawe ilu pracownikow tej firmy odwiedza ta strone ,było by dobrze żeby sie odedzwali

anonimowy

Normalni ludzie juz BWS .POLSKA opuścili i dali sobie świetnie rade a zostali tylko ci co tak naprawde sobie nie radzą .Albo sa juz w takim momencie ze na rozwnięcie swoich kfalifikacji niestety juz jest za póżno i nie pozostaje nic innego jak donoszenie ,l(usunięte przez moderatora) .Jak mozna zatrudnić człowieka który ma 60 lat i problemy z pamiecią i wypowiadaniem swoich mysli .Nie potafiącego zbudowac zdania poprawnie .

DRUCIK

Oj jest tam paru "fajnych " menago . Swoją drogą jest to ewenement firma istnieje , a nie ma żadnej strategii oraz misji - chociaż misję ma (usunięte przez moderatora) pracowników . A prezesowa obciąża już dozorców za to ,że siędzą na jej krzesłach ?. a może by tak ogłosić konkurs : KTO JEST NAJBARDZIEJ ODDANY PREZESOWI ?.

byly

To jesli jest prawda o R B to i tak długo piastował swoją dobrą posade bo nie było dla nikogo tajemnica ze nic nie robił, takich pozarantów jest i było wielu w tej firmie.Szary pracownik Pracował kadra kierownicza się (usunięte przez moderatora) a i tak wszystkie sukcesy były im przypisywane ,A Pan (usunięte przez moderatora) nic nie wiedział i nadal nie wie , bo największe lizityłki na siebie nie doniosą . Ciekawe kiedy przyjdzie czas na D Ch bo to już chyba przyszła pora !!! .

DRUCIK

Czy to prawda ,że największego(usunięte przez moderatora) a i (usunięte przez moderatora) odstawiono od żłoba ?. Czyżby doszło do Waldemara ,że R.B nie robił nic poza lansowaniem się Nie wierzę ,że przejrzał na oczy - bo ma tam parę osób do weryfikacji . A , swoją drogą kiedy on się pogodzi z tym ,że ludzie mają inne priorytety niż praca u "rasy panów " (usunięte przez moderatora)

DRUCIK

Ej , BYŁY Myślę ,że zasada jest prosta : nie donosisz , nie pracujesz.Dlaczego nie zmieniają nazwy na BWS Europa - można się trochę bardziej dowartościować. A,tak naprawdę to żeby nie nazwa BW.. POLSKA to trudno by był stwierdzić ,że to krajowa firma. A, jak tam MJ dalej agituje ?.

anonimowy

Co -jednak (usunięte przez moderatora) odebrał prawo do wypowiedzi i do mowienia prawdy na temat państwa podkarpackiego .....................

anonimowy

Tak to prawda co piszecie ,firma jakich nie ma na swiecie :RODZINNA ' (usunięte przez moderatora) jest tam Papa a reszta musi być cicho bo inaczej będzie zle Pracują tam ludzie którzy za Rzeszowem nic innego nie znaja ,napewno nie bedzie tam lepiej .Są po prostu nie reformowalni ............

(usunięte przez moderatora) NIE ODEBRAŁ NIKOMU MOWY, CHCESZ COŚ WIEDZIEĆ NAPISZ

byly

Drucik a może by tak powiedzieć trochę prawdy o lojalności pracujących tam ludzi

DRUCIK

Taka " rodzinna firma" ,a rotacja większa niż korporacjach. Czy nikt nie przekazał ,że poddaństwo już minęło . Ludzie pracują jak są zmotywowani , a nie zastraszani lub ogłupiani . Myślę ,że warto obserwować zmiany jakie będą nadchodziły niebawem. Ostatnie posunięcia kadrowe - wielka klasa -naprawdę tylko naśladować , a gdzie selekcja i te no pochodzenie .

były

racja bo nie ma pomysłu na siebie ewentualnie to sieroty życiowe, a jak się nadarzy okazja to i tak uciekna , nawet ci z samego piedestału

CO NIE MA ODWAŻNYCH - (usunięte przez moderatora) ODEBRAŁ WAM ODWAGĘ

Zostaw opinię o BWS POLSKA - Zaczernie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BWS POLSKA