DACH-BUD Przemysław Cybul

Kock

Opinie o DACH-BUD Przemysław Cybul

łysy

Ja pracowałem prawie 2 lata i nie mogę powiedziec złego słowa ,oczywiście nigdzie nie jest idealnie i zdarzają się wzajemne niedopełnienia zobowiązań. Jedno mnie tylko dziwi,że jest kupa nierobów którzy przychodzą do roboty na dzień,dwa a nawet na kilka godzin,w większości nie mają zielonego pojęcia o niczym ,z wysokim mniemaniem o sobie i zarobkach a tacy jak ja muszą im wszystko tlumaczyc, gorzej jak małemu dziecku,a na drugi dzień go niema bo udało mu się wziąśc zaliczkę a potem piszą nieuzasadnione oszczerstwa gdzie on nie robił a jak mu żle było,a że 10 firmę w tym mies odwiedził i jest fałszywy to zapomniał dodac,z takimi to powinno się pod ścianę i kulka w łp,(normalny człowiek to niema czasu na takie rzeczy)

Suchy

Złodziej i oszust nie odbiera jak napisałem o pieniądze, nie polecam

dfhh

slabo bardzo slabo

Zostaw opinię o DACH-BUD Przemysław Cybul - Kock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DACH-BUD Przemysław Cybul