Błyskawica

Poznań

Opinie o Błyskawica

Karolina

Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeniach z pracy w Błyskawica. Jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. @kot piszesz, że byłeś zadowolony z pracy w Błyskawica. Co mógłbyś doradzić osobom, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy?

ryś
@Karolina 27.07.2017 10:26

Ciężko mówić o doświadczeniach. Trzeba samemu spróbować się przekonać czy to praca dla Ciebie. Firma jest uczciwa. Panuje dobra atmosfera.

ex

Nie polecam, nie wiadomo za ile jezdzisz i najgorsza flota jaką w życiu widziałem. Auta sie rozsypują i smierdzi w srodku. Siedzeń nie ma, lepszymi autami jezdzą na wioskach na końcach Polski gdzie jest przewożona tona ziemniaków z dwoma dorodnymi warchlaczkami.

michał
@ex 22.03.2017 22:02

pracowałeś w firmie Błyskawica, czy piszesz, żeby pisać?

ryś
@ex 22.03.2017 22:02

Błyskawica zawsze uczciwie rozlicza się z pracownikami. Praca kuriera owszem nie łatwa , ale jeśli ktoś się w tym odnajdzie to można zagrabić między 2-3 tysięcy na rękę. O czystość w autach dbają kierowcy i każdy ma tak jak sobie zadba.. Polecam Ex anonimowo to zawsze łatwo rzucać oskarżenia

kot

ex, głupoty wygadujesz. Pewnie należysz do tych, którze ledwo skończyli gimbazę, i pracować im się nie chce- mamusia zawsze wszystko podtykała pod nos, sprzątała, a Ty masz dwie lewe ręce. Przepracowałem w Błyskawicy ponad dwa lata. Atmosfera super. Auto- może i stare, ale w pełni sprawne. Odkurzacz pod biurem, w każdej chwili można posprzątać w środku. A jeśli Tobie śmierdziało, to znaczy, że jesteś fleja, i posprzątać nie umiesz. Zarobki na rękę- zawsze miałem między 2, a 3 tysiące. Zawsze dostawałem szczegółowy wykaz wszystkich zleceń- i kwoty co za ile robiłem.

vgkh

@true doprecyzuj na jakim stanowisku pytasz o te zarobki, bo wiesz doskonale, że rozstrzał może być ogromny - jak od pensji sekretarki przez specjalistów, kierowników aż do dyrektorów. Więc o jakie konkretnie ci chodzi?

kurier

Słynie z uczciwości? Oszukała tylu pracowników, że aż dziwne , że jeszcze jest na rynku. Ostrzegam przed tą firemką!!!

klient_ostatni_raz

Nie wiem jak się tam pracuje, pewnie nie ma lekko, ale powiem coś jako klient - PORAŻKA! Zleciłem dostarczenie dokumentów z Rataj na Piątkowo. Czas - ponad 3 h od przyjęcia zlecenia, chociaż obiecano mi, że będzie "błyskawica". FV (płatność z góry) dostałem po 1,5 miesiąca, i nie na 30 zł netto, ale na 10 zł. A potem dostałem ... ponaglednie do zapłaty jeszcze 12 zł netto. O nie, tak się bawić nie będziemy :) Mimo, że pisałem do nich z 3 x, że mają bałagan i że poproszę odpowiednią FV. A tu ponaglenie :) Niezła jazda...

?

Zarobki zostana Ci zmniejszone albo w ogole ich nie zobaczysz. ta firma upada...

Justyna

hej! Dementuję kilka kwesti: Firmy nie prowadzą bracia. Kwestia zarobków jest z góry ustalona- każdy nowy pracownik dostaje wydruk stawek za zlecenie. Każdy może sprawdzić ile zarobił, więc nie może się dziwić dostając wypłatę. Rozumiem rozgoryczenie byłych pracowników, którym nie chciało się pracować, i robili po dwa, trzy zlecenia dziennie. Rzeczywiście, jeśli się policzy 5zł brutto razy 3 razy 20 dni to na rękę się dostanie 250zł Przykre jest, że tacy ludzie później wypisują tu takie rzeczy... Są u nas stali kurierzy- wystarczy zaczepić jednego na ulicy i spytać jak długo pracują, ile zleceń dziennie robią. To będzie bardziej miarodajne niż czytanie opinii zgorzkniałych byłych pracowników, (o ile rzeczywiście pracowali, a nie tylko oczerniają nas). Najlepsi kurierzy (samochodowi) dziennie robią ponad 20 zleceń. Za przesyłkę mają płacone od 6 do 18 zł (brutto).Ra [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nki pozostawiam Wam :) (usunięte przez administratora)

Tego czegoś nie można nazwać firmą... Całkowity brak profesjonalizmu, zapewnienia na stronie www że dostarczają w standardzie do 2 godzin to pic na wodę. Jeśłi im się uda to może w 4 godziny się wyrobią. Uważają się za najlepszych i jak składa się reklamację to trzeba czekać i czekać aby oddali pieniądze. Stanowczo odradzam!!!!

Adi

Jak będziesz jeździł przeciętnie, to około 200 zł netto na miesiąc otrzymasz. Dla przykładu, ja otrzymałem nic więcej od powyższego, więc rewelacji nie ma. W dodatku własnym samochodem rozwozisz paczki. Ja ogólnie nie polecam, facet nie jest nastawiony na płacenie swoim pracownikom, w miarę godziwych pieniążków, po prostu stara się jak najwięcej dla siebie zaoszczędzić. Pisałem z kolesiem na forum, który dostał 145 zł za tydzień działania dal Błyskawicy. W dodatku, jak się okazało - wyszedł na zero, ponieważ coś dołożył do paliwa, ze swojej kasy ;)

Mateusz

A kwestia wypłacalności? Ile trzeba jeździć, by zarobić jakąś sensowną sumkę - nie mówię tutaj o 3 tyś netto na miesiąc? Na innym forum, wypowiedział się koleś, który nie dostał pieniędzy za pracę dla tej firmy kurierskiej?! Jak możesz, podaj więcej informacji.

chack

amatorska firma kurierska, dużo mówią mało robią. Idzie zarobić ale są to wirtualne pieniądze - pierwsze płatności wchodzą ok, potem jet tylko gorzej - kolesie(bracia) nie mają pojęcia o prowadzeniu takiej firmy porażka odradzam pracy w tej firmie......................

Zostaw opinię o Błyskawica - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Błyskawica