MILLANO

Przeźmierowo

Opinie o MILLANO

Lemur

Byłem na rozmowie w logistyce i na wejściu kiepskie wrażenie ... syf i brudno, ludzie jeden przy drugim, a dyrektor bez komentarza.... nie polecam.

Kassia
@Lemur 28.10.2017 21:57

Pewnie tak piszesz, bo Cię nie chcieli. Hehe... Ja tez bylam w logistyce na rekrutacji. Odniosłam inne wrażenie. Rozmowa całkiem miła. Syfu nie zauwazyłam.

Edyta

@była może warto też było porozmawiać z pracodawcą o podwyżce lub o awansie? Czy ktoś jeszcze podzieli się informacjami na temat pracy w MILLANO?

była

Wypłata jest z dodatkami dziewczyny odchodzą młode ida tam gdzie lepiej płaca i nie musza tyle charowac a operatorów potrzebują bo odchodzą ja się dziwie ze jeszcze laski tu pracują bo za 2 tys zł na reke już idzie znalesc prace i to bez nadgodzin a dużo firm te 2 tys zł na reke to na początek potem jest 2500zł bądź więcej w unileverku bo co rok jest podwyzka inflacyjna tak jak w innych firmach tak jak kimbal tabacco bądź wergley itp. tylko nie tu.

była

Nie polecam pracy na produkcji zarobki fatalne dziwie się ze jeszcze ludzie tam pracują dziewczyny wolałabym isc do lidla i ma się więcej sama zmieniłam prace do unileverka i teraz mogę powiedzieć ze 2 przed wypłata mam bez problemu bez sb i ndz i bogaty socjal u was takiego czegos nie ma jak wczasowe prywatna opieka medyczna premie kwartalne i karty multisport i wiele innych rzeczy,

mj

Milano ,głównie Wysogotowska to jeden wielki Syf. Ploty, romanse i dociekliwosc =główne zajęcie zakładu .

nikt ważny

WITAM. MAM ZAMIAR ZATRUDNIĆ SIĘ W TEJ FIRMIE NA PRODUCKJI, PRZY PAKOWANIU. CZY MOŻE MI KTOŚ POWIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA PRACA W TEJ FIRMIE? W POSREDNICTWIE PRACY POWIEDZIANO MI, ŻE TRZEBA ZEBRAĆ SŁODYCZE Z TAŚMY I ZAPAKOWAĆ DO KARTONIKÓW. CZY KTOŚ MOŻE MI POWIEDZIEĆ JAK TO DOKŁADNIE WYGLĄDA?? Z GÓRY DZIĘKUJE.

zocha

Czy ktoś może mi powiedzieć, czy wypłata tutaj jest wypłacana zawsze na czas?

Kasia2
@zocha 21.06.2016 18:06
Czy ktoś może mi powiedzieć, czy wypłata tutaj jest wypłacana zawsze na czas?

Tak, spóźnienia się nie zdarzały nigdy

sssswwww

od kogos kto jeszcze o niej mysli i

sssswwww

wszystkiego najleprzego dla pani kasi w

voyage

Jeśli chodzi o pracę na produkcji to nie jest zła, lekka. Jeśli chodzi natomiast o atmosferę tam panującą TRAGEDIA. Panie które pracują tam po kilka lat traktują nowe osoby z góry. Niczego dobrze nie nauczą, nie wytłumaczą a żądają żeby wszystko potrafiły. Gdy człowiek zada jakieś pytanie związane z pracą, strzelają fochy i wzdychają z niezadowolenia bo jak można tego czy tamtego nie umieć po np. 2-3 tygodniach pracy. A przecież okres próbny wynosi 3 miesiące. Tak więc stwierdzam ze tam pracują chyba same geniuszki które wyssały z mlekiem matki całą wiedzę. Wiele osób z tego powodu odchodzi przed zakończeniem okresu próbnego bo nie wytrzymują panującej tam atmosfery. Brak komunikacji i współpracy a to podstawa. Natomiast wzajemne obgadywanie i wykorzystywanie nowych, wychodzi tym paniom wręcz perfekcyjnie. Praca w takim towarzystwie zalecana jest tylko osobom odpornych psychicznie. Reszta polegnie.

Marek

Witam, czy ktoś się orientuje czy firma ma ubezpieczenie grupowe dla pracowników, zapomniałem na rekrutacji zapytać i ew za ile miesięcznie

niewiem

Ludzie co wy zrobicie jak tej stronki zabraknie ? Na jakich stronach będziecie ludzi smarować

Mi

Czy to jest ta co ma wszystkie paluchy jednakową długość masakra

PH.

a gdziez to tak slyszales?! wierutna bzdura.

michu

siemka pijesz pepsi jastas sexi kto coe teraz puuukkkkka????? kati jak bzykanko??maciu

michu

agus

co za firma zeby isc do pracy w swieto porazka

lol

zdaje sobie z tego sprawe ale slyszalem ze podobno jutro zaklad pracuje dlatego pytam

lol

witam mam pytanko czy firma tez pracuje w swieta takie jak jutro czyli trzech kroli

adi 1988

za takie marne grosze pracują frajerzy bez ambicji.

xxx

ph z pomorza to niezły przekręt

mily

sama wiesniaro sprawdz slowniku jak wiesz co to jest

mila

Daj juz wreszcie spokój Kasi,a na przyszłość zanim cokolwiek glupiego napiszesz to sprawdz w slowniku

ognion

Wy jesteście [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracowałem tam dłuższy okres czasu, cała firma jest oblężona przez rodzinkę, masakra, im nie spasujesz to bedą ci tak ubliżać że odechcę ci się wszystkiego , nie wspomnę już o Pani Dudzie Wolny/ i Ewa Szpy... , odradzam pracę w tej firmie , nawet najgorszemu człowiekowi którego znam , kradną wszystko na potęge , rano wchodzisz z śniadaniem a na śniadanie już śniadania nie ma , zarobki z 1300/1600/1700 max netto , lepiej portierzy zarabiaja nic nie robiąc, ogólnie wszyscy cię tam maja za śmiecia, kawałek gówna którego można wyjeb.., czekolada ? źryć jej się niechce a się wszyscy podniecają jak by to było kinder niespodzianka,

Misia

Hej, jestem studentką i słyszałam o pracy w Millano. Jaka obecnie stawka za 1 h obowiązuje w Millano? Słyszałam 11 zł brutto, czy to nadal jest aktualne, czy przed Swietami oferuja wyzszą stawkę ? Polecacie tu pracę? Słyszałam,że można tam pracować, ale tylko za pośrednictwem HR, czy to prawda?

popo

ten zaklad tojedno wielkie kur..wo kazdy patrzy jak zone komus zbalamucic a one takie glupie sie daja bo mysla ze facet zrobi wszystko a on chce tylko jednego, zal ludzi jacy tam pracuja kobiet ktore niszcza sobie zycie wierzac w obietnice zonatych palantow

ICH JORJO
@popo 04.11.2015 20:02

jak sa glupie to ich sprawa a niby mezoa kochaja A oni za granica

kocham cie polkowa

gibonek

kaska zadzwon nr masz ( usunięte przez administratora )

bajbaj

w millano pracują wredne baby zwłaszcza te co dłużej pracują! zapomniały jak to jest być nowym.. W niczym nie pomagają a jak w czymś maja pomóc to z ryjem wylatują! Jedna drugiej rąbie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a za chwile sobie li [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo !! Weście się za siebie !!!

miś

w tej firmie nie nauczysz się niczego. Nikt ci nie pomoże. Ta firma to jakieś wielkie nieporozumienie na rynku polskim. To co tam się dzieje to jest śmiechu warte razem z wypłatą jaką dają. Nie polecam nikomu. nawet wrogowi ;-)

ara ka

W millano pracuje kilka lat. Ale są to moje ostatnie tygodnie w tej firmie, zarobki są żenująco niskie bez perspektywy podwyżki. Socjal praktycznie nie istnieje. Jeśli ktoś rozważa zatrudnienie się w millano to stanowczo odradzam stracicie tylko czas. Lepiej zatrudnić się na portierni lżejsza i może nawet lepiej płatna praca. Dodam dla przykładu że dziewczyny na produkcji zarabiają 1300 zł na rękę DRAMAT

ala
@ara ka 13.08.2015 12:56

A ja pracuje w unilewerze i na produkcji mam 2500zł na reke plus niezły socjal i co 4 miesiące premie kwertalne dodatkowe siano wiec się dziwie ze jeszcze laski w tym pracują młode za 1300zł.

Mateusz21

Mam takie małe pytanko Polecacie pracę w firmie Milano, jakie są tam wypłaty, jest jakiś dojazd bezpośrednio do firmy z Szamotuł ? Proszę o odpowiedź na mojego e-maila mateusz.20.1994@wp.pl Wszystkich gorąco pozdrawiam ;)

szok

To co wyprawia się w millano przechodzi ludzkie pojęcie. Stare pracownice zle traktują nowo zatrudnione osoby. Nie dziwię się że pakowaczki odchodzą od tego zakładu.

tylkoja

co to ma być pracownica z W4 ciągle bierze L4 do pracy chodzi 3 dni w tygodniu a co weekend baluje na imprezie!! Dziwie się że jeszcze nie została zwolniona !! Może na jej miejsce mogli by ztrudnic jakaś pracowita osobe .

ktos

Super firma! Można być na L4 i normalnie poruszać się po miescie. Taka firma to bomba.Zero kontroli,placi pracownikowi za naciąganie. No panie Macieju nie wiem czy tak można? No ale zawsze może pan zone pilnowac.....

w4

Zrobili fikcyjne podwyżki.Nie powiedzieli przy podpisywaniu aneksów że premie będą o połowe mniejsze tylko po to by nowo przychodzący pracownicy widzieli jak to można w firmie Millano zarobić

Malusia

Kiedy tam pracowałam myślałam że zwariuje. Najgorszy okres w moim życiu. Wynagrodzenie tragiczne żeby nie powiedzieć gorzej. Rodzina właściciela tam rządzi i niestety jak im nie przypasisz to cię wyrzucają. Oszuści, razem z rządzącą panią dyrektor produkcji. Zdecydowanie nie polecam nikomu pracy w tej firmie czy to jest na produkcji czy w biurze.

babilon

Pracuję w tej firmie już jakiś czas i nie jestem zadowolona dziewczyny w ciuchach w których przychodzą zakładają tylko fartuchy i idą na halę pracować do kibla chodzą się załatwić w fartuchach co jest nie do przyjęcia nie można także wiedzieć czy jak przyniesie się jedzenie kanapki kawę napój herbatę to czy jak pójdziesz na śniadanie to będziesz miał co zjeść bo często się zdarza że nie ma po co iść na śniadanie bo wszystko kradną w szatniach też nie lepiej kradną na potęgę jak nie telefony dokumenty pieniądze i żadnych w tym kierunku konsekwencji nie ma a nie po to idę do pracy za te wsze pieniądze aby być notorycznie okradanym wiara nie która jest fajna tak jak ta z Millano tak i ta z HR a nie która fałszywa prócz tego że na rękę przy umowie o pracę około 1300 na ręką krótkie umowy szczególnie ci z HR z Millano mają dodatek około 500zł na rękę na święta jedne i drugie ci z HR wcale mimo że to właśnie oni najwięcej brudów wygryzają a ci z Millano siedzą sobie przy maszynach i za to jeszcze nagrody dostawają a drudzy traktowani są jak zło konieczne.Nie polecam tej firmy praca ciężka nie opłacalna za taką harówę powinno się dostawać około 2000koła na rękę przy umowie o pracę.Syf brud i ubustwo

gibonek

jak tam pani kasia z szamotul?i jej romansy

gibi

Witam a jaka akmosfera jest w pracy czy z szamotul jest dojazd

EWA

8 LAT TEMU BYŁAM NA ROZMOWIE BO CHCIAŁAM SIE PRZYJAC DO TEJ FIRMY ALE JAK USŁYSZAŁAM ZAROBKI TO BYŁY MARNE A PRACOWAŁAM NA PRODUKCJI W POZNANIU TEZ W CZEKOLADACH ALE ZNALAZŁAM PRACE W NIEMIECKIEJ FIRMIE W SYSTEMIE 4 BRYGADOWYM I TERAZ ZARABIAM PRAWIE 3 TYS ZŁ NA REKE BEZ ZADNYCH NADGODZIN BYŁO TRUDNO SIE DOSTAC BO BYŁA REKRUATACJA ALE MNIE SIE UDAŁO I BOGATY SOCJAL MAM A WY O TAKIM MOZECIE TYLKO POMARZYC TAK JA WCZESNIEJ JAK PRACOWAŁAM WCZESNIEJSZEJ W FIRMIE TERAZ JESTEM ZADOWOLONA ZE ZMIENIŁAM PRACE NA LEPSZA PŁATNA I TEZ W POZNANIU PRACUJE I CZASU NA DOJAZD NIE TRACE ITP.

Szukająca pracy
@EWA 14.08.2014 10:54

Hej co to za firma?

ewa
@Szukająca pracy 05.09.2014 12:01
Hej co to za firma?

ja pracuje w unileverze bez nadgodzin mam 25oozł na reke ze sb 3 tys zł na reke ale nie zawsze sa ale rpc bebo tez dobrze płaci bo mam kolezanke.

jjjj

SA mozliwe na mgazynie SA Sport lozkowe i w autobusach

lili
@jjjj 03.08.2014 23:27
SA mozliwe na mgazynie SA Sport lozkowe i w autobusach

skąd takie informacje

macio

Witam pracowalem kidys w Milano a jak romanse SA mozliwe mezadki dalej sie babija

sssssssssssswwwwwwwwwwwwwww

hej zna ktos kske wisniewska prosze o kontak na jej temat piotr180180@interia.pl

kicia

(usunięte przez administratora) ,a sie zarabia 1200 neto i plus autobu 100 to 11oo nie polecam nie chce mi sie rospisywac jak pujdziecie to sami zobaczycie

iii

Witam. Interesuje mnie stanowisko przedstawiciela handlowego? Narzędzia , atmosfera i orientacyjne zarobki..

kasiek

witam szukam kontaktu z kolezanka pracuje tam juz bardzo dlugo ma 36 lat i na imie jak ja znacie?

amanda18

Na jakiej ulicy jest hala głowna W5?;>

paulina235

pracowałam w tej firmie i jest tam nie do wytrzymania a najgorsze są te brygardzistki i nie którzy kierownicy zamiast sie zajmowac pracą to one pierdołami sie zajmują,gdzie byli kierownicy jak brygardzistki sie nachlały w pracy?im wszystko wolno?to nie jest praca tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam jest potrzebna zmiana kierownictwa a najbardziej brygardzistek,ja ma teraz normalną prace i jestem bardziej zadowolona niz z milano!precz z tymi BRYGARDZISTKAMI bo one tylko łażą,a pani brygardzistka D....to po kiblach i na magazynie pali cmiki i tez zchodzi na w-4 tego to (usunięte przez administratora) nikt nie widzi!!!!

ADAMOKIN

witam pracowałem w tej firmie 1,5 roku,ogólnie patrząc z perspektywy czasu przez te 1,5 roku w żadnej firmie co pracowałem tak mi nerwy nie siadły,przez te 1,5 roku nie mogłem doprosić się własnej zmiany już nie wspomnę o jakiejś sensownej umowie na okres 2 lat.Pan [usunięte przez moderatora] góry naobiecywał na rozmowie a było jak było,fakt da się zarobić w tej firmie ale za cenne własnego życia czyli praca od-pt i sob niedz w okresie pełnej produkcji.A co do pana[usunięte przez moderatora] to polecam panu zrobić kurs na stanowisko kierownika produkcji,a nie wymyślać przezbrojenia mechanikom a póżniej okazuje się ze nie ma towaru na maszyny ;-),lub opakowań;-).A co do ludzi niektórzy są normalni a niektórzy fałszywi.

Zostaw opinię o MILLANO - Przeźmierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MILLANO