HR Consulting w Poznaniu- ZWC „Millano”

Poznań

Opinie o HR Consulting w Poznaniu- ZWC „Millano”

paweł

jak na firmę concultingową z zakresu HR przystało- nie widzę powodów do obaw, jeśli chodzi o sposób zatrudnienia :)

Kaka

Akurat... jeśli odmówi się przyjęcia zlecenia to kara 200zł, mnie rok temu w ten sposób potraktowano. Chciałam zrezygnować z pracy, a oni mi na to, że muszę w kolejnym tygodniu pójść do pracy wobec tego nałożyli na mnie karę finansową. Jeśli rozchorujecie się niespodziewanie i nie przyjdziecie do pracy, kara 100 zł. Najlepiej zaplanować chorobę z tygodniowym wyprzedzeniem. Poza tym firma ta zachowała się bardzo nie fair w stosunku do studentów dziennych- zatrudniła nas w sierpniu, i bez uprzedzenia zaczęła zwalniać na początku września aby zrobić miejsce dla zaocznych. Oczywiście nikt wcześniej nas o tym nie poinformował...

alll

Ja jestem bardzo zadowolona Pani w hr przemila i na nic nie naciska.

Zostaw opinię o HR Consulting w Poznaniu- ZWC „Millano” - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR Consulting w Poznaniu- ZWC „Millano”