ZWC „Millano”

Poznań

Opinie o ZWC „Millano”

koliber

Czy firma planuje 4brygadówke? bo coś tłuste wróble ćwierkają?

olka

Zapraszam do pracy rpc bebo firma produkcyjna niemiecka miesci się w poznaniu obecnie przyjmą panie na produkcje jeśli mogę pomoc to proszę wejść w ta strone na firme i się wszystkiego dowiecie jeśli chodzi o wynagrodzenia to sa dużo wyższe niż u was .

S

Przychodzi czasami czas, kiedy należy zabrać głos w sprawach godności wobec drugiego człowieka w pracy. Jako pracownik Hr-u pojmuje swój obowiązek, napisania tego, co dzieje się obecnie w firmie. Kwestią najważniejszą, którą chciałbym poruszyć, jest sama organizacja. Planowanie produkcji w firmie Millano jest w mojej ocenie na całkowitym marginesie podstawowych zasad BHP. Zbyt mało przestrzeni jest nie tylko problemem dla wygodnej pracy, ale też dużym niebezpieczeństwem dla samych pracowników. Nowa linia produkcyjna, na której miałem okazję ostatnio pracować, jest tego przykładem. Tzw. Flow-packi, które mają za zadanie spakować czekolady, powinny przede wszystkim pracować wolniej. Jeżeli już pazerność szefa i całych mało trzeźwiąco myślących władz jest tak duża, to zwracam się z prośbą, aby przyszli na przynajmniej 4 godziny na wyżej wymienione stanowisko. Jeżeli 3 osoby mają pakować czekolady, jedna zaklejać kartony i jedna odkładać na paletę, to proszę się nie dziwić, że nikt nowy do pracy się nie przyjmuje. W takim tępię na załączonych obrazkach z kamer, można zobaczyć, czym jest to stanowisko. Moja rada dla władz firmy jest krótka. Znaczne podniesienie stawek na każdym stanowisku, racjonalne planowanie produkcji i w szczególności spojrzenie na pryzmat osób, które mają w umowie słowo PAKOWACZ. Wschodnio-azjatycka strona nie zastąpi polskiej jakości. Piszę o tym, nie wrzucając wszystkich do jednej grupy. Na koniec ciekawy cytat, pewnie dla wielu już znany. Ludwig von Mises powiedział: Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem.

zza biurka

Wkrótce beda duze zmiany na W4 i W5 bedzie troche mniej kierowników.Pozdrowionka

Millano

Pracuje już kilka lat więc co nie co mogę rzec. Jeżeli chodzi o produkcje Plusy: - stabilność zatrudnienia, pracy to tu jest od groma - pensje płacone zawsze na czas - jak ktoś chce pracować to się odnajdzie - firma się rozwija Minusy: - przez to że pracy jest sporo, trzeba pracować w weekendy, i nie ważne że w tygodniu charujesz jak wół, jak nie będziesz chodzić w weekend to czeka Cię rozmowa z kierownikiem, chodzisz w weekend to jest ok, mimo że mniej zrobisz bo po prostu nie ma sił - na produkcji panuje totalny bałagan, nie wiem czy ktoś z góry sobie zdaje z tego sprawę, BHP nie istnieje, ciężko się w takich warunkach pracuje - planowanie produkcji też kuleje bo co chwilę robimy co innego, nie konczac jednego zaczynamy drugie co powoduje ww balagan - niskie pensje powodują braki na stanowiskach - socjalu brak, kasa na święta to trochę mało jak na taką firmę - niby jedna firma ale produkcja traktowana inaczej niż reszta jeżeli chodzi o dni wolne itd. - właściciel inwestuje w maszyny a nie w ludzi co prędzej czy później może wyjść na szkodę firmy

obcy

Dziś w Millano impreza jubileuszowa.Ale jak zawsze dla tych z górnej półki bo plebsu zbyt wiele i koszta narosną ale do roboty to cheja .

izi

Również nie polecam pracy w tej firmie na produkcji zarobki sa fatalne żeby bez sb i ndz nie było 2 tys zł na reke to masakra

pracownica

Ja osobiście nie polecam pracy na produkcji bo wypłata jest niska bez sb i niedziel jako zwykła pracownica ma się 1500zł na reke z sb i ndz 2 tys zł i powyżej praca jest dobra ale dla operatorów i do mechaników ale nie dla kobiet na produkcji z tego samej się nie utrzymasz ogólnie nie polecam a socjal to kiepski tak jakby nie istniał wiec sama prawda ja na razie pracuje ale szukam innej pracy lepszej płatnej.

iza

Przeciez to jest prawda ze w nivei wyborowa czy Wrigley bądź unilever lepiej zarabiają pracownicy na produkcji bo 2 maja przed wypłata a nawet 3 przed wypłata np. w Wrigley czy wyborowa i to bez nadgodzin a tu żeby mieć 2500zł na reke to wszystkie weekendy trzeba być w pracy żeby to mieć a bez nadgodzin koło 1600zł wiec super jest w milano jak chcecie to piszcie prawde ze jesteśmy murzynami za miske ryzu robimy mechanicy operatorzy robia za inne stawki ale i tak w porównaniu do tych firm zarabiają mniej.

NIKT WAŻNY

Czy ktoś mi opowie o tej pracy. Czy trzeba zawijać czekoladę w folię, czy jak dokładnie wygląda tam praca na produkcji. Proszę pilnie o odpowiedź, o dokładny opis. Czy tą czekoladę zawija się ręcznie, czy pakuje się cukierki do kartoników( tak mi powiedziano w pośrednictwie) Czy może ktoś mi to dokładnie opisać?? Pozdrawiam

obiektywna z milano

NIE POLECAM !! zeby zarobić 2500zł trzeba być 30dni w pracy!! masakra jak robot,magazynierzy maja duzo wiecej i operatorzy takze,a to my wykonujemy najgorszą pracę,jeden wielki wyzysk,zyski miliony,własciciel ma wiele milionów a zarobki tragiczne,atmosfera straszna jak w ulu,zero docenienia traktowanie jak smiecie,jedna z najgorszych film w poznaniu i okolicach,brygadzistka kasia jest największym jełopem i wredną brzydką krową

niunia
@OLA 11.12.2016 12:08
A TE 2500ZŁ TO NA REKE CZY BRUTTO TO JA MAM W NIWEI ZE SOBOTAMI 3500ZŁ NA REKE A BEZ SB NA 3 ZM PONIZEJ 3 TYS ZŁ WIEC TO JEST W...

Jak bym miała 3 tys na rękę to nie siedziała bym na forum, więc powodzenia bajeczko

ola
@niunia 12.12.2016 22:01

Ja się tylko pytam bo ja porównuje swoje zarobki do innych firm jak płaca bo się interesuje a ja pracuje we wyborowej na produkcji kiedyś zakład mieścił się na malcie a od kilku lat w Janikowie za ul bałtycka w Poznaniu a gdybym się nie interesowała zarobkami tobym skończyła w takim zakładzie jak ty tylko odeszłam 12 lat temu do wyborowej.

Nikt Ważny

Witam, ponawiwiam pytanie. Jak wygląda praca przy pakowaniu?? Czy jest to po prostu wkładanie w kartoniki, czy owijanie?? Czy ktoś mi może to dokładnie opisać?? Pozdrawiam

NIKT WAZNY

Witam. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca na produkcji?? W pośrednictwie pracy powiedziano mi, że trzeba zebrać z taśmy słodycze i zapakować do kartoników. Czy tak to dokładnie wygląda?? Może mi ktoś to powiedzieć. Z góry dziękuje

zza biurka

Wkrotce beda aneksy z podwyzka od 1.11 .

pikuś
@robot 25.11.2016 19:52
jaka podwyzke wieksza podstawa mniejsza premia wychodzi na to samo no ale ladnie wyglada aneks i znowu wszyscy zadowoleni ......

jak poprawisz swoją matematykę to jednak zobaczysz podwyżkę, zresztą poczekaj do 10

pln
@robot 25.11.2016 19:52

To trzeba zmienić prace np. do unilevera do kimbala itp. wystarczy poczytać gdzie jest zapotrzebowanie albo do tej firmy rpc bebo .

Amazuś

Jaką stawkę za godzinę obecne oferuje HR w Millano? czy płacą dodatek za pracę w sobotę i niedzielę?

W5

2050zł to chyba z weekendami bo podstawa jest niższa o kilka stówek, więc proszę pisać prawdę.

Pytam

jaka jest teraz stawka godzinowa? Ile płacą? Ile się zarobi miesięcznie? Jaka premia? I jaka szansa na jej uzyskanie?

Liza

Ja tam nie narzekam. Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Ponoć niedługo ma się zmienić system wynagradzania na korzystniejszy da pracowników. Pożyjemy-zobaczymy.

KAMA

Pracowałam w milano wiec wiem jak płacili i do dzisiaj czasem utrzymuje z niektórymi kontakt a gdyby było super to nikt by nie odszedł.

kama

Nie dziwie się ze ludzie odchodzą z tej pracy jak mało płaca bo kobiety pracujące na produkcji tak normalnie nie maja 2 tys zł na reke żeby to mieć musza przychodzić w soboty a socjal tu żaden ja pracuje w unilewerze i mam na trzy zmiany 2700zł na reke i bez nadgodzin wiec się dziwie ze jeszcze ludzie tam pracują.

kama

niepełnosprawna

Była pracownica, dzięki bardzo za odpowiedz, już wszystko rozumiem,szukają głupich a mocnych, pozdrawiam.

niepełnosprawna

Mam do Państwa pytanie, jaka jest praca na produkcji w Millano,mam zamiar się tam przyjąć, ale nie wiem jakie są zarobki i jaki jest dojazd z Rataj do tej firmy, proszę o informację, z góry dziękuję

kruczek

P. Hania jest lubiana????? predzej wredna, chamska i wiecznie nie zadowolona

mloda2222

Ekipa y Olszynowej szczególnie te młode siksy które tak się podlizują brygadzistek . Zero szacunku do starszych pracowników, depresji idzie się przez te k... nabawić. Szefostwo powinno szczególną uwagę zwrócić żeby pracować zespołowo a nie żeby moja matka wracając z pracy brała tabletki na uspokojenie, bo jakaś gówniara nią pomiata bo jest lizuską brygadzistek . Żenada . Nie radzę tam nikomu pracować

czarna

Ekipa z Olszynowej szczególnie brygadzistki młode i pupile ich czyli młode siksy . Powiem tak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tam i tyle i brak szacunku do starszych osób. Depresji idzie się nabawić przez te k....., widać że matki ich porządnie nie wychowały i życzę im w przyszłości takiego samego traktowania

kolezanka

Ja pozdrawiam p Hanie operator co pracowała kiedyś w terawicie wazna osoba w niej była bardzo ja lubiłam szkoda ze wtedy odeszła dobrze się z nia pracowało także serdecznie ja pozdrawiam i na pewno jest doceniona i lubiana przez współpracowników w obecnej firmie .

mlody

tez znam ta pania kasie z szamotul po imprezie lubi dydka jak pszczulka miod

misiiiooooo

kaska kiedy mi zrobisz wwwwwccczasie jazdy

zza biurka

Wazne info kierownicy maja zakaz stosowania mobingu zmuszajacego pracownika do pracy w nadgodzinach lamiacych kodeks pracy czyli np sobota III Zm, niedziela II i III Zm a w niektorych przypadkach takze I Zm

jakob

Witam, praca jak najbardziej dla studentów. Zarobki korzystne w stosunku do nakładów pracy. Polecam

lol

witam mam pytanko czy firma tez pracuje w takie swieta jak jutro w trzech kroli

ikl

Lepiej dac sobie spokój z ta praca lepiej zatrudnić się w takim lidlu itp. i bez nocek i ma się więcej w takim markecie niż w takim milano a socjal tu żaden i w dodatku dojazd z ogrodów masakra ja bynajmniej jak znajde cos lepszego i w Poznaniu to odejde stad.

w2

Ok

Na w4 wkrotce pojawi sie nowy kierownik

xxx

olejcie milano , przecież na ręke masz 1700zł a jak cos oferują jakieś premie to to ściema , dadzą premie a uwalą od wynagrodzenia i jesteś w czarnej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie pracuje tam i nikomu nie polecam tam pracować, każdy tam patrzy na ciebie jak by cie miał zaraz sprzedać za czekoladę, a hr jak by za jakąś kare robili ,

zenek z kopydlowa

Jestes studentka, chcesz byc inteligetna a tak dziecinne pytania zadajesz. Zadzwon do HR, a udziela Ci potrzebnych informacji.

hania

Tak do swiat wielkanocnych mamy ekstra stawke, nie jest zle praca lekka i przyjemna.

Katarzyna

Jako studentka mozesz pracowac praktycznie tylko przez agencje wiec stawka nie jest za wysoka , jesli przejmie Cie firma to mozesz liczyc na niezle zarobki powyzej 2500 zl.

Misia

Witam, jestem studentką i chciałabym pracować w Millano. Słyszałam,że płacą tylko 11 zł brutto za h, czy to jest aktualna stawka, czy obecnie podwyższyli stawkę ? czy płaca dodatek za prace w sobotę i niedzielę? a jest jakiś socjal?

pracownica k

ALE SCIEMA 2800ZŁ NETTO NAWET TAK NORMALNIE 2 SIE NIE MA PRZED WYPŁATA JAK ZROBIE SB I NDZ TO MAM A SOCJAL TU JEST UBOGI JAK ZNAJDE INNA PRACA TO STAD ODEJDE BO MAŁO PŁACA A ILE MOZNA ROBIC SB I NDZ W MSCU BEZ WOLNEGO ZADNEGO I DODAM GDYBY BYŁO 2800ZŁ TAK NORMALNIE TO NIKT Z KOBIET BY NIE ODESZŁA Z NORMALNYCH PRACOWNIC.

Pracownica

Ewka skąd te dane.2800 netto pod warunkiem że starczy Tobie sobòt i niedziel aby wszystkie przepracować.A co to jest dodatek wakacyjny.Chyba piszesz o innej firmie

ewa

2800 netto+swiadczenia swiateczne, dodatek za nocna zmiane, ewentualne nadgodziny 100%dodatek,dodatek wakacyjny zle nie jest

magdalena

Mogę wiedzieć jakie sa zarobki na produkcji kobiet które normalnie pracują na trzy zmiany bez nadgodzin bo lubie sobie porównać swoja wypłatę do innych firm sama pracuje na produkcji w systemie zmianowym i w branzy spożywczej i zarabiam 2500zł na reke bez nadgodzin bo u mnie nie ma gdzie pracuje plus bogaty socjal mam i opieke medyczna.Tylko dodam ze jestem pracownica ze stażem .

Lechu

Najlepiej jak sama sprawdzisz jak sie dojezdza,bedziesz miec obiektywna opinie

Magda

Jest ktos kto dojeżdża z Winograd? Chce złożyć cv jestem ciekawa jak wygląda dojazd

Z boku

Nareszcie coś się ruszyło bo taki spokój był i w końcu jest ta pożywka firmowa. Pierdoły i pomówienia choć jest coś nowo-starego. Bicie piany aby ukryć swoją niemoc i nieudolność w tych czy tamtych sprawach. W końcu można wysłać tu czy tam jako donos e-maila na kogoś i spokój.Jednak piana w końcu opadnie i obnaży głupotę. Jednak co tam po trupach do celu "młode wilki".

PPHU

Mechanicy dobrze zarabiaja jednak zastanów się czy potrafisz uodpornić się na tego typu zamieszki jak na forum. Bo prawdą jest ze problemy kobiety same SOBIE stwarzają i musisz izolować się od "pomówień "

Gość

Ile zarabiają mechanicy?

Zostaw opinię o ZWC „Millano” - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZWC „Millano”