Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.

Poznań

Opinie o Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.

Maja

Pracowałam w xaltum jako przedstawiciel ds.ubezpieczeń, w firmie panowała bardzo miła atmosfera. Pracowałam tu od razu po studiach, sporo się nauczyłam przydatnych rzeczy, których nie było na uczelni. Śmiało mogę polecić tą firmę.

Adam

Byłem przedstawicielem ds. odszkodowań w tej firmie. Pomimo już wcześniej zdobytej wiedzy, wiele się tutaj nauczyłem i podszkoliłem zwłaszcza przez rozmowy z mecenasami. Zawsze dostępni i można porozmawiać o każdej sprawie. Atmosfera pracy bardzo dobra, tak samo kontakt z prawnikami. Zarobki jak najbardziej satysfakcjonujące. Teraz już tam nie pracuję, bo postanowiłem się przebranżowić, więc te opinię piszę dla szukających informacji o tym pracodawcy. Naprawdę warto z nimi współpracować.

Masz doświadczenie w pracy z firmą Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.? Jak wygląda u nich zatrudnienie i proces rekrutacji? Napisz w komentarzu!

Zostaw opinię o Xaltum Sp. z o.o. Sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xaltum Sp. z o.o. Sp. k.