Xaltum Sp. z o.o., sp. k.

Poznań

Opinie o Xaltum Sp. z o.o., sp. k.

krzyś

.....szkoda, że nie ma wolnych etatów, takich firm jak piszecie to na lekarstwo....... mam rację

Czarek

Bardzo fajna firma, zarówno jako pracodawca, jak i jako pomoc poszkodowanym w wypadkach. Xaltum ma tez świetny system prowizyjny, plus za to ;)

Łukasz

Super pracodawca, zawsze pomocni jak miałem problem z klientem. Uczciwy i atrakcyjny system prowizyjny.

Natalia

Byłam na praktykach w xaltum i szczerze polecam! Mila atmosfera i profesjonalisci, ktorzy potrafia przekazac sporą wiedze! Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za nauke :)

Joachim

Również mogę z czystym sumieniem polecić tą firmę. Pracuję tutaj już pół roku i jest to świetna firma, nie ma z nimi żadnych problemów

Grzegorz

Pracowalem w xaltum i jest to bardzo dobra firma. Sporo się nauczyłem, a zdobyte doświadczenie pomogło mi znaleźć od razu nową pracę(po przeprowadzce).

Eliza

Byłam u nich na praktykach, jestem zadowolona, wiedzą, że przyszłam zdobywać doświadczenie a nie przynosić im kawki. ;)

Gabi

Bardzo dobrze mi się pracuje w tej firmie, duże prowizje, wynagrodzenia na czas i sporo można się nauczyć.

Jared

Pracuję w xaltum od pół roku, fajne prowizje, szybka wypłata, dobry kontakt z pracodawcą, jest ok

ciekawski

@misiek a na jakim poziomie prowizje otrzymujesz? :)

misiek

jako pracodawca xaltum sprawdza się całkiem dobrze. pozytywnie mnie zaskoczyły tak duże prowizje :D

żuk

Faktycznie w xaltum szybko mi wycenili sprawę. Też dostałem dobre pieniądze.

Mariusz

Warunki pracy w Xaltum? bardzo dobre, inaczej już by mnie tam nie było dostaję dużo większe prowizje niż w poprzedniej firmie więc narzekać nie mam potrzeby :)

Emka

nadal się dobrze w Xaltum dzieje i dobrze się pracuje. Praca i trud jest szanowany i adekwatnie wynagradzany więc faktycznie opinię, że to dobra firma mogę potwierdzić :)

Krzysztof

W Xaltum pracują bardzo kompetentni prawnicy i dużo można się nauczyć. Polecam

Jacek

w firmie xaltum miałam staż. I nie załuje bo miałam okazje duzo sie nauczyc od prawników tam pracujących.

Mila

Pracowałam w filmie xaltum jako przedstawiciel i nie żałuje bo nie dość ze miałam dobry kontakt z prawnikiem to na pieniądze też nie mogłam narzekać, a co najważniejsze sporo się tam nauczyłam.

Maja

Miałam w tej kancelarii praktyki. Bardzo dużo się nauczyłam. Najlepsze praktyki jakie miałam.

Asia_study

Czy ktoś słyszał o praktykach w tej firmie? Odpowiedziałam na ogłoszenie w sprawie praktyk i zostałam zaproszona na rozmowę. Może ktoś już tam miał praktyki?

Zostaw opinię o Xaltum Sp. z o.o., sp. k. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xaltum Sp. z o.o., sp. k.