Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2

Borzechowo

Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2

klhgf
użytkownik zarejestrowany

@karlik a powiedz co konkretnie nie odpowiadało ci w pracy w Przedsiębiorstwie Wielobranżowym K2? podaj konkretne przykłady żeby można sie było odnieść

Karlik

Dlaczego tylko ty się wypowiadasz robić się nie chciało tylko ściema i byś chciał zarabiać nie wiadomo ile !!!!!Idź do pracy na akord na produkcję to docenisz to co miałes w k2!!!!

piotr

A co inspekcja pracy na to?

KUBA

Nieprawda że nierzetelny pracodawca pracowałem w tej firmie i wyplaty były zawsze na czas ,szefostwo ma zaufanie i szacunek do swoich pracowników wrecz pomagają w trudnych sytuacjach .

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2 - Borzechowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Restauracja K2