Press Glas SA

Nowa wieś

Press Glas SA

Opinie o Press Glas SA

Nick

Halo,czy ktoś może powiedziec coś więcej na temat waurnków jak i warunków awansu w firmie Press Glass?

Jak wygląda ścieżka awansu w firmie Press Glas SA? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o Press Glas SA - Nowa wieś

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Press Glas SA