Opinie o Family School Alicja Dutkiewicz w Słupsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Family School Alicja Dutkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Family School Alicja Dutkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Family School Alicja Dutkiewicz w Słupsk

Ktoś

Szkoła tragiczna - metody nauczania również. Pani dyrektor jako psychoterapeutka ? Chyba pomyliła zawód. Żaden psychoterapeuta nie krzyczy na pacjenta/klienta i nie stawia diagnoz bezpodstawnie a właścicielka szkoły ? Tez pozostawię bez komentarza . W samej szkole panuje chaos którego nikt nie ogarnie , krzyki na dzieci i nauczycieli ze strony pseudo pani dyrektor są na porządku dziennym zreszta nie tylko ze strony pani dyrektor ale również nauczycieli którzy mylą szkole z placem zabaw. W szkole panuje nieprzyjemna atmosfera , pracownicy są mobbingowani i wyrzucani za nic , bez powodu - powód zazwyczaj jest wymyślana . Polecam szerokim łukiem omijać tą szkole - tyczy się to potencjalnych kandydatów jak i rodziców.

Ric
@Ktoś

Chętnie uzyskam więcej informacji na temat tej szkoły. Chciałbym zapisać tam moje dzieci, więc może Pani/Pan trochę bardziej szczegółowo opisze swoję doświadczenia.

Alicja
@Ric

moze ktos wlasnie potwierdzic ze rzeczywiscie w tej szkole jest tak źle? wiecej komentarzy potwierdzi lub zaprzeczy sytuacje ?

Marzena
@Ktoś

A czy chociaż jest jakiś okres wypowiedzenia umowy jak pracownika zwalnia?

Mama
@Alicja

Witam, niestety nisze potwierdzić sytuacje - byłam świadkiem, gdy nauczyciel krzyczał na dzieci na placu zabaw i mówił o karze. Mój syn również jest wyrzucany z lekcji - bez żadnej rozmowy, gdy tylko odezwie się na matematyce prowadzonej przez panią dyrektor - podobno psychoterapeutkę. Również narzeka, że nauczyciele krzyczą i stukają książkami o blat stolika. Jestem bardzo rozczarowana tą szkołą.

Hanna
@Mama

Próbowałaś rozmowy z nimi na ten temat? Ja bym chyba interweniowała...

Mama
@Hanna

Dopiero to zauważyłam i w tym tygodniu będę rozmawiała - pewnie przeniosę syna do innej szkoły.

Roman
@Mama

I masz racje bo takie zachowanie nie jest zbyt pedagogiczne. Może spokojna rozmowa przyniesie efekt. Bo zabieranie dziecka ze szkoły to też dla niego nie będzie komfortowe. Właściwie ciężko podjąć dobrą decyzje w takiej sytuacji, nie?

Hanna
@Mama

Napisz proszę, jaki był rezultat tej rozmowy, może coś osiągniesz. Powdzenia!

M. Nowy wpis
@Marzena

Okres wypowiedzenia jest - to jedyna rzecz której przestrzegają, bo Nawey nie patrzą na kompetencje nauczycieli czy maja odpowiednie wykształcenie chociażby do pracy w przedszkolu . Radzę omijać szerokim łukiem tego pracodawcę , bo zgodzę się z opinia osoby która napisała , ze zwalniają bez żadnych podstaw i wymyślają powody i z dnia na dzień dziękują za współpracę . Proszę zreszta śledzić olx , non stop zmieniają nauczycieli , co chwila są ogłoszenia . Poza nielicznymi wyjątkami innych nauczycieli , którzy tam pracują dlugooo a nie maja nic do powiedzenia tylko siedzą cicho , a jedynie co potrafią to obgadywać wszystkich dookoła . Wiec jeśli chcesz pracować w szkole w której ktoś jest dla ciebie miły w oczy a za plecami jedzie po tobie bez powodu , albo dlatego ze ma jakieś kompleksy i nie boisz się gdy ktoś sie na ciebie drze i sytuacji stresowych to składaj CV ;)

M. Nowy wpis
@Mama

Zgadzam się w 100 procentach , to nawet nie są krzyki tylko darcie się( dyrekcji w szczególności i nauczycieli którzy pracują tam X lat i słowa pani dyrektor ze to zawsze wina rodzica , a konkretnie matki ) . Ta osoba nie powinna wykonywać zawodu psychoterapeuty bo kłóci się to z etyką tego zawodu ????

Maja Nowy wpis
@M.

A jak to niby argumentowane jest przepraszam, że to wina matki? Przecież to jawna bezczelność z ich strony, niech każdy najlepiej swojej rodziny pilnuje a nie najeżdża na czyjeś warunki domowe!

Mama 2 Nowy wpis
@Maja

Ja się zgadzam z opiniami , ale wszystkie doytyczą napewniej FAMILY SCHOOL GRUPA EDUKACYJNA W ŁODZI. Pani dyrektor jest tam psychoteraputką i wszystko się zgadza . Ja na szczęście wypisałam swoje dziecko z tej szkoły, na fb nawet były komenatzre innych rodziców, którzy mówili,że ta szkołą ti nie porozumienie i zastanawiali się nad zgłoszeniem sprawy do kuratorium. A co do winy matki, to owszzem tak jest, jak dziecko źle się zachowuje to już jest wina mamy, że za dużo pozwala, że powinnam chodzić na terapię , słyszałam wiele razy od innych mam , że pani dyrektor mówiła, że to one mają problrm. Dziecko może się źle zachowywać, bo wiadomo że daja nauczycielom w kość i można krzyknąć ,ale nie się drzeć. Dodatkwoo co chwila zmieniają kadre nauczycieli, co chwila jest nowy nauczyciel

admin

Wiesz coś na temat szefa firmy Family School ? Wiesz czy jest bardzo wymagający, czy można się z nim dogadać? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Family School Alicja Dutkiewicz - Słupsk

• Jak się pracuje w Family School Alicja Dutkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Family School Alicja Dutkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Family School Alicja Dutkiewicz
2.6/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Stanisława Małachowskiego 29 lok. 4
    76-200 Słupsk