Adres: Portowa 18F, 76-200 Słupsk

NIP: 8391585798 REGON: 770905118

Opinie o Aldona Słowik Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego Pod Słowikiem Rehabilitacja-Ortopedia-Medycyna Ams-Impex

Nie słuchaj plotek o firmie Ams-Impex Sp. z o.o. Sklep Zaopatrzenia Medycznego Pod Słowikiem, cała prawda tylko na naszym forum. Czytaj i komentuj.

Zostaw opinię o Aldona Słowik Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego Pod Słowikiem Rehabilitacja-Ortopedia-Medycyna Ams-Impex - Słupsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aldona Słowik Specjalistyczny Sklep Zaopatrzenia Medycznego Pod Słowikiem Rehabilitacja-Ortopedia-Medycyna Ams-Impex