Opinie o AUTO PREMIUM w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie AUTO PREMIUM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w AUTO PREMIUM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AUTO PREMIUM w Rzeszów

tak to prawda co napisane-lecz warto dodac że ;nie dostaniesz tam premii ,ciuchów roboczych,soboty pracuje się gratis za to że masz prace!Człowiek jest tam traktowany jak przemieszczające się dno!koordynacja pracy -niedostateczny.brak obiegu informacji.Dzieje się tak gdyż pewnego dnia ojciec powiedział synowi jutro synu bedziesz dyrektorem!Syn na to ;dobrze ojcze jutro będe dyrektorem.Sprzedawcy to jego koledzy ale takzę konfidenci więc śmieją się z ludzi poniżej.Liczy się dla nich tylko kasa!Oczywiscie należy czasem zostać ale nie będziesz mial za to zapłacone.Ogólnie mówiąc tzw. firma uduś.Jeśli ktoś pragnie stracić zdrowie!To polecam!Na początku dużo obiecują -wspaniałe wizje wobec osoby i zakładu -rzeczywistość jest już inna!Warunki pracy co do niektórych stanowisk {myjnia} jak również traktowanie ludzi pozostawiaja wiele do życzenia!

anonimo

[usunięte przez moderatora], szczególnie jeśli w grę wchodzi czas pracy, bo środowisko pracy czyli salon, warsztat wyposażone jest zgodnie ze standardami marki czyli na wysokim poziomie. Dużo do życzenia mogą pozostawiać metody komunikowania się kadry zarządzającej z pracownikami szeregowymi, co świadczy albo o braku kultury osobistej albo braku wyszkolenia managerskiego i etyki zawodowej. Wynagrodzenia zależą również od "widzi mi się" kadry zarządzającej, niby system wynagradzania jest przejrzysty, ale tylko do pierwszej wypłaty, później bywa różnie, premie gdzieś giną w przestworzach biurowych szefostwa.

Współpraca z Panem Orzechowskim to nieustanna walka o swoje prawa, które są oczywiste i określone w kodeksie pracy. Nie szanuje on pracowników poniżając ich przy lada okazji. Chciałby aby robili ponad normę za marne grosze wszystko po to by zapełnić swoją kieszeń. Auto Premium sprzedaje nowe ekskluzywne limuzyny za kilkaset tysięcy złotych jako nowe auta z malowanymi zderzakami, drzwiami czy uszkodzeniami, które wynikają z tego iż często są używane przez wpływowe osoby z terenu Rzeszowa. Po naprawie nadają się do sprzedaży jako pełnowartościowe samochody. Wydaje mi się iż nie ma on pojęcia o tym jak zarządzać tym salonem dlatego często zmienia zdanie przy kluczowych kwestiach. Jednak [usunięte przez moderatora] to wpływowa osoba więc nawet liczne i częste kontrole niczego nie wnoszą a częsta rotacja powoduje, że ludzie stamtąd po prostu [usunięte przez moderatora]

Range Rover

A to ciekawe to Ten ORZECHOWSKI Cały to mi chciał JAGUARA wcisnąć w Rzeszowie bo sprzedawali a potem nie wiem byłem oglądałem ale ciężko się z nimi dogadać nie polecam współprace z tym panem

Zostaw merytoryczną opinię o AUTO PREMIUM - Rzeszów

• Jak się pracuje w AUTO PREMIUM?

Zobacz opinie na temat firmy AUTO PREMIUM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUTO PREMIUM?

AUTO PREMIUM