Opinie o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Romuald

Pan prezes i pani vice-prezes, tylko się wożą nowymi sutkami, chwała sukcesami, zdjęciami pucharów...a dla ludzi nic, coraz więcej aptek będzie wycofywało zlecenia, firma idzie w dół....

Ona
@Romuald

Tak tak idzie grubo w dół. Ludzie cały czas kładą wypowiedzenia. Nie ma kto pracować na wszystkich płaszczyznach tej firmy. W każdym dziale brakuje ludzi, jak ktoś ma wolne albo jest chory, to nie ma kim go zastąpić. Kierowniczka magazynu, prezes nawet strasze panie sprzątaczki biegają na taśmie bo nie ma kto wyrabiać pojemników. A pracownicy sami muszą sprzątać kible, bo niema kto. Czy to jest normalne? W innych firmach tak jest? No chyba nie. (usunięte przez administratora)

Honolulu

O kurczę a byłam tam na rozmowie tzn. w Tychach . Lepiej sobie darować to? A ja myślałam że tylko w mojej poprzedniej firmie jest źle bardzo...

@Honolulu

Ja nieradze tam iść ludzi za.nic majom.2600brutto ludzie (usunięte przez administratora).jak.reksy.zero szacunku do ludzi. dyrekcja nawet do ludzi nie wyjdzie zachowują się jak by wogole jej nie było.

Zenon

Panie i Panowie, ponoć w okolicach Zgierza ma powstać nowa hurtownia farmaceutyczna z zagranicznym kapitałem....może to praca dla ludzi z branży z lepszymi warunkami ????

Ciekawy
@Zenon

Masz jakieś konkretne informacje na ten temat? Skąd to wiesz? Gdzie można o tym przeczytać? Napisz jak wiesz coś więcej, bo napewno obecni pracownicy chętnie by się przenieśli gdzie indziej.

Renia
@Zenon

Jak tak będzie i będą dobre warunki finansowe to mnóstwo ludzi odejdzie z Hurtap

Roman
@Ciekawy

Była mowa o tym w regionalnej TV, ponoć bardzo duży inwestor

@Roman

To bardzo dobrze. Konkurencja jest zdrowa :)

ufoludek
@Zenon

Oby to była prawda, może wtedy Prezes przejrzy na oczy jak się zorientuje, że kolejna fala pracowników ucieknie do konkurencji

Lalka

Co tam dobrego słychać w mojej byłej pracy? Jest naprawdę tak źle jak ludzie gadają i piszą? Co dostaliście na święta od swojego wspaniałego szefa? Znów pewnie kalendarze z tymi konikami i nic więcej? ŻAL. Ja w JTl dostałam dobrą wypłatę i premie świąteczną. Ludzie chce wam się tam pracować za 2500 w tych czasach? Jest tyle pracy w okolicy. Ciekawe czy dostaniecie podwyżki po Nowym Roku? Pewnie nie

Rozmowę kwalifikacyjną w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. współpracy z Aptekami?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA odbywa się również w języku angielskim?

Ewelina

Nie, język angielski nie jest wymagany w żadnym z działów firmy. Najważniejsza jest motywacja do pracy:-)

@Ewelina

Jak wyrobić normę na taśmie

@Gość

Nie jest to szczególnie trudne, wystarczy robić swoje... Po szkoleniu powinnaś dać radę, a w razie czego pytaj obok.

@Ewelina

Trochę obciach mówiąc, że nie jest wymagany w żadnym z działów.... Ty tak na serio? Jesteś oficjalnym stanowiskiem HR w firmie?

@Grzegorz

Dlaczego obciach? To polska firma, która działa wyłącznie na polskim rynku. Angielski jest tu potrzebny jak Himilsbachowi...

Laura

Pracuje w dziale sprzedaży od ponad 3lat....bo muszę. Jeśli tylko znajde cos innego uciekam. Wdrożenie pracownika bez ładu,chaos. Interesują sie tylko jak coś źle zrobisz nie ma żadnych materiałów. Oczekują sprzedaży, a nie robia szkoleń. Oszukuja na premii, nikt nie wie skąd się bierze jeśli w ogóle jest to rzędu 100 zł. Pani dyrektor jawnie nad upokarza i straszy przy wszystkich strasząc zwolnienia i jeśli nie weźmie sie nadgodzin, albo nie zrezygnuje z urlopu. Kazda uwaga jest tak zwracana zeby było słychać na cala sale. Zamiast maila mamy pudełka gdzie wrzucane mamy informacje. Nikt z nami nie rozmawia i nie słucha. Zalety - blisko i można często kupic tanio leki dla siebie i znajomych.

Aga
@Laura

Laura, pracowałam tam i wiem że różnie bywa, ale nie spotkałam się z sytuacją że ktoś kogoś publicznie (usunięte przez administratora) Pracujesz 3 lata i nie wiesz za co jest premia? Wszystkie plany działu i trasy były jasno opisane... A to co się wyrobi to już zależy od pracownika... Dla mnie plus że nie trzeba było pozyskiwać klientów. Powodzenia

Laura
@Aga

Kłamiesz. To co się wyrobi wcale nie zależy od pracownika. Druga sprawa ...nie wiedziałam za co jest premia ponieważ Pani dyrektor (Ty?) robiła wszystko aby to było tajemnicą. Tylko (usunięte przez administratora) coś z tego mają. Agnieszka...trochę szacunku do samej siebie...

Renata

Długo tam pracowałam i to nie jako robol, w takiej samej firmie obecnie zarabiam 7-8 tys na rękę gdzie tam musiałam robić po 16 godzin i jeszcze z tymi pracownikami którzy pudełka mylili i leki. Na rękę 2,200zl ale kilkanaście lat się tam pracowało i są wspomnienia chociaż w większości szkoda gadać, ludzie to ….. że tam pracują. Nie pozdrawiam

Magda
@Renata

W jakiej firmie za taką pracę płacą 8 tys. netto?

@Renata

Cześć Renia! (usunięte przez administratora) lat ...ty tez tutaj? Miło cię spotkać. Pozdrawiam :)

Renata
@Marta

No cześć, co tam słychać?

@Renata

A dużo zmian u mnie. Dostałam awans w Hurtapie. Przenieśli mnie z sektora C na antresole, więc wyżej. Taki hurtapowy awansik.

Nie polecam firmy Hurtap w Łęczycy, firma nawet nie łaska dać umowę zlecenie, umowa o pracę się nie dziwię ale zlecenie, nie doszyć że ktoś już ma doświadczenie w kompletowaniu, rozmieszczaniu i wie jak wygląda praca oraz wyrabia normę, pracował już w podobnej firmie jak hurtap to nawet nie łaska dać tej osobie umowę zlecenie a to chyba za sprawą osoby która zajmuje się tą agencją p. Emilii. Nie pracowałam w Hurtapie w Łęczycy bo oni nawet nie łaska dać umowę zlecenie i pracę przez agencję, więc jako kandydat już nie polecam nikomu tam pracy a czytając tutaj opinie pracowników to firma (usunięte przez administratora) Firma Hurtap to chyba tylko studentów i wybrane osoby szuka a późnej te ludzie rezygnują po dwóch dniach a na osoby które mają już doświadczenie i zależy im na pracy i chcą coś do gara wrzucić oraz wiedzą już co to (usunięte przez administratora)w pracy to nawet nie łaska im dać umowę zlecenie. Takie społeczeństwo łudzi w Polsce, zło że złem zamiast patrzeć na doświadczenie i chętność do pracy oraz zaangażowanie to patrzą na kwalifikacje i szkołę. A później dziwić się że ludzie wyjeżdżają za granicę i nie wracają jak w Polsce są takie firmy jak Hurtap w Łęczycy to się nie dziwię. PS. Nie doszyć że na umowę zlecenie nie liczy się do emerytury jest to umowa śmieciówka to jeszcze żałują pracy. Porażka. Ludzie myślą tylko o sobie by mieć pracę. Jako kandydat oceniam firmę negatywnie

Mirek kolega Witka
@Kandydat

Nie obraź się ...ale doświadczenie na kompletacji zdobywa się w ciągu 3 dni. Ta praca jest dla osób na chwilę. Dla tych co do emerytury chcą dociągnąć lub dla tych którzy do szkoły mieli pod górkę.

@Kandydat

Umowa zlecenie jest faktycznie kiepska, bo nawet na płatne zwolnienie iść nie można ani na urlop. Ale jakbyś tam dłużej został to może dostałbyś normalny kontrakt. Ktoś pracuje na umowie na czas określony czy wszyscy na zleceniówce?

@Mirek kolega Witka

Wiadomo, że doświadczenie zdobywa się latami ale praca na zleceniu też nie sprawia, że ktoś chce się na dłużej wiązać z firmą. Przecież to zrozumiałe. No chyba, że bardzo dobrze płacą.

J.

Nowi to na zleceniu.

nick
@Janusz

No co ty? Placą tak sobie.

Nikt ważny

Niestety firma Hurtap S.A. to relikt przeszłości w sposobie zarządzania czymkolwiek. Ludzie u władzy nie potrafią słuchać innych, a przede wszystkim wyciągać wniosków. Nie doceniają ludzi z otwartą głową, bo wyszłoby na to że sami są wypaleni i wkurzeni na ogólny bajzel. Ten rządzi kto głośniej krzyczy i szybciej naskarży Prezesowi. Szkoda czasu...Ludzie chcą przychodzić do pracy aby zarabiać a nie patrzeć jak co rusz zabiera im się godność ( ostatni wymysł selekcja niezaszczepionych).

SąInneFirmy
@Nikt ważny

Widzisz...każdy w tej firmie powinien być ważny. Od sprzątaczki po dyrektora. Starsznie smutne, że pracownicy tak się czują. Uważam, że jest to problem. To ludzie tworzą firmę. Są jej podstawą. Ktoś o tym zapomniał. Ktoś się tak zapatrzył na swój czubek nosa, że w Hurtapie mamy taką sytuację. Takie fora są po to, aby ostrzegać i edukować przyszłych pracowników. A dla obecnych: pamiętaj, że nie jesteś sam w tym myśleniu. Czasami strach przed zmianą jest mocno przereklamowany.

Norbi

Może w taki razie z panią viceprezes porozmawiać, może jest bardziej kreatywna i wprowadzi zmiany dla ludzi?

@Norbi

A co ty mi tu będziesz za sukcesję przeprowadzał co????? A tak serio...to gdzie chcesz z nią pogadać? Na parkingu, czy na korytarzu zaczepić? I co powiesz stary? Że ojciec nie ogarnia podwórka? Zastanów się trochę...

Michalek
@Grzegorz

Ona sama nie ogarnia podwórka.....zresztą z niej to też niezły numer.....

Była pracownica...
@Michalek

Pani vice-prezes nie ogarnia swojego życia, a co dopiero taką firmę....

Karol

Ile lat doswiadczenia trzeba mieć żeby mnie przyjęli?

Olo
@Karol

Musisz mieć co najmniej 20 lat doświadczenia, a sam być przed 30-tką ????????????

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Podstawa wynagrodzenia w Hurtap S.A. to 2600 zł

Anonim25

Do ręki czy brutto 2600 na zlecenie

Brutto zaznaczmy...

Beata

Brutto 2.500 czyli najniższa i opluwanie pracowników. Ja akurat to lubię i nie zależy mi na pieniądzach tylko zadowoleniu kierowników

Julek

Miałem zamiar podjąc prace w Hurtapie,ale po tym jak dowiedziałem się o wyczynach i podejsciu Pani kierownik Magazynu to stwierdzam,że dla zdrowia psychicznego lepiej być nadal bezrobotnym, Z takim podejsciem, to cud,ze ludzie tam jeszcze pracuja.

@Julek

Bo takich ludzi jak kierownik magazynu należy mieć głęboko w (usunięte przez administratora) i robić swoje. Bo tacy ludzie nie wiedzą kogo zatrudniają i nie wiedzą ile tracą na kandydatach którym zależy na pracy a jej nie dostaną, widać jakie kierownictwo w Hurtapie lepiej ocenić kandydata po swojemu niż poznać go naprawdę. Po prostu masakra.

Xxx
@Julek

Oj ten temat to rzeka... tylko się dziwie czemu nikt nie zrobi z tym porządku.

A jak wygląda podział ludzi na zaszczepionych i niezaszczepionych? Dlaczego firma pozwala na segregacje ludzi...

Ty

Włącz TV, posłuchaj wydarzeń/informacji i odpowiedz sobie sam na to pytanie.

Gruby

Powiesz coś więcej o tej segregacji?

@Gruby

Tak Osoby zaszczepione siedzą w osobnych pomieszczeniach.. wszystkie niezaszczepione razem w innym pomieszczeniu (biura) Magazyn podzielony na grupę zaszczepionych i niezaszczepionych. Oczywiście zaszczepieni mogą korzystać z pomieszczenia socjalnego, niezaszczepiony nie itp.

@Ty

Proponuje wyłączyć TV . A segregacja ludzi jest niezgodna z Konstytucją.

Ty

Niezaszczepieni też korzystają z pomieszczenia socjalnego.

Ciekawy
@Ty

Zrobisz coś z tym?

Żbcia

Panie Prezesie połowa firmy się zwalnia, najlepsi ludzie odchodzą i zero reakcji????. Kierowniczki się nienawidzą, podejście do pracownika poniżej jakiejkolwiek normy. Brak premii, brak wynagrodzenia za nadgodziny ( odbierasz godziny wtedy kiedy pasuje kierowniczce zmianowej). Wczasy pod gruszą ???? zapomnij. Jak chcesz mieć zapłacone uczciwe pieniądze to szukaj dalej. NIE POLECM

@Żbcia

E tam. Wydaje się Pani. Tutaj na jedno miejsce jest 16000 osób chętnych do pracy! I to za darmo!

@Pan P.

Naprawdę jest tyle chętnych do pracy gdzie atmosfera nie za ciekawa i kasa nie za duża? Chociaż może umowy są stabilne? Jak to jest?

@Janusz

Panie Januszu...cóż mam Panu powiedzieć...to wszystko zależy ... Ale wydaje mi się, że nawet z 50 tys na jedno miejsce. Kasa nie za duża? 2600 brutto! A ile Pan by chciał zarabiać??? Umowy stabilne.

Żabcia
@Pan P.

Panie P. To prawda. ????. Dodam że młodzież na zleceniu jeszcze zarobi ale podpisz umowę o pracę to zobaczysz ile jesteś wart. Kierowniczki bez wykształcenia, prezes bez empatii, samochody za (usunięte przez administratora) kasy stoją poprzykrywane na firmowym parkingu, zakład nie stanął nawet na chwilę w dobie covida, ludzie zapie...ją praktycznie darmowe nadgodziny a on zabiera wszystko. Jednej dwóm osobą dają pramię żeby skłócić pracowników. Absurd goni absurd. A nominowany na człowieka roku ???? śmieje się pracownikom w twarz swoimi czynami. Dziękuję za uwagę. Ps. Oby Mikołaj był w tym roku bogaty bo prezes jest biedny, ale podobno na paczki dla dzieci uzbiera ????

@Żabcia

Droga Żabciu. Tak musi być. Kierowniczki/ dyrektorki muszą być bez wykształcenia, albo z takim strasznie wątpliwym. Z drugiej strony nawet jakby wszyscy mieli pokończone najlepsze uczelnie tego świata to w tej firmie nie ma znaczenia. Tu się wykonuje polecenia jednej osoby. Droga Żabciu...wiesz o kim mówię. Co do sytuacji firmy. W pewnym wieku człowiek już nie ma ochoty się dzielić bogactwem z fizolami z dołu. Jakieś takie uszczypliwosci do Pana P , że kasa mała... że brak możliwości na rozwój itd. musicie sobie zdawać sprawę, że tak jest i już tak będzie. Więc zamiast pisać tutaj farmazony czym prędzej piszcie CV

Pracowałam

Witajcie! Wszyscy którzy chcą się przyjąć do tego śmiesznego zakładu pracy mówię Wam stanowcze Nie! Pracowałam tam kila lat i niczego się w tym zakładzie nie dorobiłam. Zapomnijcie o awansie i większej pensji. Czegoś takiego w tym zakładzie nie ma. Nie ważne czy pracujesz rok czy 10 lat i tak dostaniesz 2500zl na rękę. Prezes każe oszczędzać na wszystkim. Na nie których sektorach ludzie pracują przy zgaszonym świetle a swoje śmieci (butelki po napojach) nie wolno wyrzucać do koszy. Aburd goni absurd. Pracy jest bardzo dużo bo cały czas dokłada się więcej i więcej a wypłata stoi w miejscu. Hurtap nie ma nic do zaoferowania nowemu pracownikowi. Nie ma żadnych dodatkowych benefitow. Wszystko zostało zabrane. Goła pensja i praca po 12 godzin dziennie, bo nie ma ludzi. A nadgodziny nocne do odbioru na rankach, nie do zapłaty. Jedynie macie darmowy parking:) Nie którzy pracownicy chcieliby dorobić, ale nie ma takiej możliwości. Słyszałam że jedyna możliwością dorobienia jest kradzież leków. Ta firma jest tak źle zarządzana że to jest szok. Zewnątrz wsztskie pięknie wygląda a od środka wszystko upada. Panie Prezesie żeby zbudować porządna firmę i wyrobić dobrą markę, potrzeba do tego dobrze opłacanych pracowników. Którzy za odpowiednie wynagrodzenie zbudują dla Pana markę. Każdy Prezes woli mieć 5 dobrych i oddanych ludzi, niż 20 (usunięte przez administratora) Może to kiedyś Prezes i Wiceprezes zrozumieją, ale na to może być już za późno...

G
@Pracowałam

Dla nich liczą się pieniądze a nie jak są traktowani ludzie

Gruby
@Pracowałam

No cóż. Zgadzam się w 100%. Jeśli chodzi o pensje 2500 PLN netto to standard. Kilka osób ma więcej, ale to są stanowiska strategiczne dla Prezesa. Nie ma podwyżek. Po prostu nie ma (nawet inflacyjnych). Nie ma szkoleń zewnętrznych ani wewnętrznych. Wchodzisz na stanowisko i wiedza przekazywana jest od starszych pracowników, więc nie zdziw się jak swoją pracę wykonujesz nieefektywnie. Po prostu zostałeś przeszkolony przez osoby bez kompetencji. Sytuacja dotyczy zarówno magazynu oraz biura. Jest to wynik tego, że w firmie nie ma pieniędzy. Albo jak jest kasa to bez krępacji do podziału przez grupę trzymająca władzę. Nie licz na awans, nie licz na podwyżki. Zarządzanie kijem.

@Pracowałam

Ludzie są i pracować chcą, tylko agencja i firma przebierają ludzi i nie dają pracy, nawet im szkoda dać kandydatowi umowę zlecenie

Mam pytanie. Czy w tym roku będziecie mieć tą śmieszną Wigilię dla pracowników na MAGAZYNIE? Mam nadzieję że nie. Bo to nie jest Wigilia tylko kabaret jednego aktora (usunięte przez administratora) Cała ta kolacja była tak naprawdę pokazaniem czym są dla (usunięte przez administratora) pracownicy i chwaleniem się jakie prezenty dostał i jakie zgromadził sukcesy. A po tak wspaniałej wieczerzy trzeba było zostać 2 godziny dłużej w pracy i odrobić ten postój. Niech robole zapierdzielają. To były jakieś jaja. Czy tak to wygląda w prawdziwej i poważnej firmie? No nie!!!Obecnie w firmie której pracuje, to nie ma co porównywać,bo jest wszystko pieniądze, docenienie pracownika, benefity, posiłki i atmosfera. Każdy kto odchodzi od tej wspaniałej firmy ma lepiej. Życzę wszystkim obecnym pracownikom Zdowych i Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku ale już nie w tej firmie.

Mikołaj
@1234

Hej hoł, Będzie wigilia w tym roku. Musi być. To będzie jedyna okazja, aby wspólnie posłuchać, jak pracownicy są ważni dla firmy. To będzie też jedyna okazja aby zobaczyć Olimp tzn. bogów z Olimpu. Zobaczyć kolejkę osób do Pana P., które składają najszczersze życzenia na świecie. No i sam punkt kulminacyjny czyli ja, który co roku daje prezent osobie, która najbardziej zasłużyła. Na samą myśl łezka się w oku kręci. A Wy drodzy pracownicy musicie się bardziej starać. To może w przyszłym roku dostaniecie coś więcej niż sałatka śledziowa i ryba po grecku na tekturowym talerzyku. Nie chciałem tego Wam mówić przed świętami,ale to Wasza wina. Musicie wrócić do domu i powiedzieć o tym swoim drugim połówką i dzieciom, że to Wasza wina. Bo źle pracujecie i nie ma premii świątecznej. Ale życzę Wam z całego serca, abyście nie zakrztusili się ością, jak szwagier Ździchu powie przy wigilijnym stole, że dostał 1000 premii. Hoł joł...szczęśliwych na pewno nie bogatych świąt!

Dzień dobry. Kierownictwo zmusza nas do (usunięte przez administratora) pracy w godzinach nocnych często przekraczających 10 h tylko z jedną przerwa 20 min. Za godziny nocne firma nie płaci od lat pod pretekstem odbioru godzin dziennych. To wszystko za plus dwa weekendy i najniższa krajowa. Firma tak chytra że własne odpadki po jedzeniu nie możemy wyrzucać do firmowego kosza socjalnego. Porostu mamy spowrotem zabierać je do domu.

Pracownik 1

A co ma wspólnego chytrość z koniecznością zabierania własnych odpadków po jedzeniu?

Xxxx

Kto robi to robi po 10h, jedni zapierdzielają najlepiej jakby byli dostępni 24h, inni nic nie robią i nie ma problemu. Są równi i równiejsi. Chcesz mieć dobrze to musisz się zaprzyjaźnić z pewną osobą na magazynie. Wtedy masz wolne kiedy chcesz i przychodzisz jak chcesz. Chyba ze trafisz na zły humor....

Ma to sens
@Pracownik 1

Cześć. Tak myślę sobie, że ma to sens. Ja np. nie lubię nosić swoich odpadków. Z tego powodu pewnie bym ich nie generował, aby ich nie nosić. Nie generował bym, czyli nie jadł bym w pracy. Czyli więcej bym pracował, bo nie potrzebowałbym czasu na jedzenie.Genialne. hurtap to inny stan umysłu...

Wolna

Moja opinia po paru latach pracy w tej firmie jest taka, że to był zmarnowany czas. Wszystko pięknie wyglądało na rozmowie kwalifikacyjnej a potem było już coraz gorzej. Ta firma kuleje na każdym szczeblu zarządzania. Nie ma si co dziwić, że apteki rezygnują z zamówień, skoro jest tak to wszystko źle ogarniane. Wszystko przez brak pracownikow, co chwila słyszy się ze ludzie kladza wymówienia. Odchodzą dobrzy i mądrzy ludzie. Przy tych cenach paliwa i życia nie opłaca się dojeżdżać i pracowac za 2500. W innych firmach są bogate socjale, paczki i premie na święta. A tu NIE MA NIC. Biedna firma. A przepraszam jest tylko bardzo dużo pracy. Jedna osoba musi pracować za dwie. Kończąc już ta opinie, mówię pa pa Hurtap.

Kontrahent

Dzień dobry, zaniepokoiło mnie to co wyświetliło się na pierwszej stronie o hurtap. To prawda???(usunięte przez administratora) Trochę straszna sytuacja ...

@Kontrahent

Mówisz o zatorach płatniczych?

Baygel
@Kontrahent

Jak się ta pseudo hurtownia nie rozleci do końca roku to na wiosnę na stówę..

Kontrahent
@Baygel

Coś w tym jest.

Bury
@Kontrahent

Ta. Zatory płatnicze, ale to chyba o klientów chodzi. Prezes UOKiK wszczął postępowanie. My pensje dostajemy na czas, ale to jest najniższa krajowa. No i teraz obcięli wszystko. Paczki, wczasy pod gruszą. Czyli jest kiepsko.

@Bury

Słabiutko że zabrali benefity. Firma tak źle prosperuje, że nie ma nawet kasy na socjal dla pracowników? Na święta w tym roku też nic nie będzie??

Bury
@Janusz

No właśnie coś gadają, że nie mamy co się spodziewać paczek na dzieciaki. Wiesz co...gdyby tylko dali zarobić, to sam bym coś dzieciom kupił. Mam swoją godność.

Lechu
@Janusz

Nie sądzę żeby coś dali w tym roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA - Hurtap s.a.

• Jak się pracuje w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtap S.A. ŁĘCZYCA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtap S.A. ŁĘCZYCA