Opinie o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Martyna

Iwonka Krupińska to osoba chora (usunięte przez administratora)z zaburzeniami. Niesamowite jak taka kobieta może być kierownikiem magazynu. Życzę wszystkiego dobrego i mam nadzieję że Pani wyjdzie z tej choroby

Michalek
@Martyna

w tej firmie wszyscy mają zaburzenia psychiczne łącznie z całym zarządem, nie polecam pracy, brak szacunku dla ludzi, pracowników etc.,sam byłem tego przykładem .

K

Ja wiem, że ciężko jest znaleźć w tych czasach dobra pracę. Wiem, że wielu z was ma ciężko być może z dojazdem, ma małe dzieci, czy chorujących rodziców. Rozumiem to doskonale ponieważ tak wygląda życie. Proszę tylko o to żebyście się obudzili z upływem czasu i zrezygnowali z tej roboty. Szukajcie w międzyczasie czegoś nowego a jak już znajdziecie to dogadajacie wszystko żeby tylko stad odejść i zacząć nowa lepsza pracę. Szkoda mi po prostu was, tych wszystkich ludzi tyrających tam za (usunięte przez administratora) pieniądze. W tych czasach jest taka drożyzna że to co oni oferują jest śmiechu warte. Każdy z zarządu czy kierowników chce wypchać swoje portfele a wam dają tylko resztki. Jeszcze wami gardzą i nie okazują za grosz szacunku. Wierzę w was i mam nadzieję że każdy w przyszłości znajdzie coś dużo dużo lepszego.

Ktoś

Nie polecam tego miejsca, traktują człowieka jak śmiecia i nie obchodzi ich kompletnie nic martwią się tylko swoją (usunięte przez administratora) !!! Maja swoich pupilków i jak oni coś zrobią to nic się nie dzieje ale jak już ktoś inny popełni błąd to już robią aferę na cała firmę! A Ukrainę tak samo trzymają tylko po to ze są tani a robią błędy za błędami ale im nic nie zrobią tylko obrobią (usunięte przez administratora) za plecami!! Fałszywe środowisko nie polecam są lepsze miejsca pracy niż dawanie się traktować jak śmieć. Pracownicy tak samo udają miłych a wbijają nóż w plecy. Już niedługo były pracownik tej przeklętej firmy

Hurtap

Ta firma jest rewelacyjna! Nigdy tak wiele nie zarobiłem, robiąc takie lekkie rzeczy. Panie zmianowe to przemiłe i bardzo pomocne osoby. Nie mówiąc już o zarządzie który zawsze stara się podnieść nam stawkę godzinową czy ułatwić pracę. Premie też bardzo dobre od 1500 zł miesięcznie! Jestem bardzo zadowolona i nie zmienię tej pracy gdyż tu codziennie się uczę doskonale, poznaje nowe rzeczy.

Levis
@Hurtap

A czego się tu uczysz bo ja premi nigdy nie widziałem ? Pytam bo jestem ciekawy

@Levis

tak trudno się je tu wyrabia, że Ty to nawet nie widziałeś? a masz gdzieś na umowie ją zadeklarowaną czy coś? bo takie 1,5 tys piechotą nie chodzi, ciekawe za co tyle wpada

Renia
@Monika

koń uśmiałby się, co ty za bzdury wypisujesz, szkoda, że ludziom brak odwagi połoźyć wypowiedzenie i sie zwolnić, nie bać się prosze państwa teraz jest czas "pracownika" pracownicy dyktuja warunki a nie taki gniot ja Hurtap ze swoim zarządem.

Rozmowę kwalifikacyjną w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. współpracy z Aptekami?

Czy znajdę gorsza firme w województwie łódzkim? Raczej na pewno nie

Małgorzata
@Marcin

A pracowałeś gdzieś indziej, w Strykowie byłeś, że masz porównanie takie? Ciekawa jestem, co masz do pracy w Hurtapie konkretnie. Źle Ci płacą czy co?

Majki
@Małgorzata

Chcesz powiedzieć, że tobie dobrze płacą? Ile masz lat 18? Żenada.

Zenon

Firma z roku na rok coraz gorzej, ja skałdam na dniach wypowiedzenie, i wiem, ze szykuje sie to zrobić jeszcze pare osob, kazdy ma juz dosc. Pieniadze na inwestowanie w rowerki maja, czas na udział w zawodach, ale usiasc i pomyslec co zrobic zeby lepiej było to chyba nie ich cel, zenada

Jak żyć?

Płakać mi się chce. Jest wigilia. Szykujemy się na pasterkę. Wszystko jest ok. Moje dzieci nie wiedzą, że prezenty pod choinką (nie jakieś wymyślne) są za pożyczone pieniądze. Ja się martwię jak je spłacić. (usunięte przez administratora)co jest grane???!!! Przecież pracuję w Hurtap!!!! Nie jestem bezrobotna!!! Nie powinno tak być!!!...... Dziś ....idąc parkingiem do pracy minęło mnie super auto. Prezes. Inny świat...ta sama firma... Przykro mi. Serce się łamie. Już tam nie wracam....

@Jak żyć?

Puknij się w łeb, wypisywać takie bzdety. W tym Hurtapie naprawdę są (usunięte przez administratora) ludzie, uposledzeni i zacofani

Gruby
@Kandydat

Dlaczego obrażasz ludzi pracujących w Hurtap? Dlaczego dyskryminujesz ludzi upośledzonych?

@Gruby

Nie obrażam tylko mówię jaki jest hurtap

Bzdura
@Jak żyć?

A od kiedy Pan Prezes jeździ parkingiem dla pracowników? Wzruszająca historia wyssana z palca

Olga
@Gruby

Obrońca hurtapu a co nieprawda to jest prawda ludzie wykorzystywani są.na maksa raz robisz 12godzin raz 8.jak sie nadgodziny zrobi to cza je wybierać jak roboty niema i 2600brutto teraz podnieśli niby na2800.

On
@Olga

Tak to prawda, aneks 2800 brutto i do tego wspaniały firmowy kalendarz z konikami

@On

Ja Da ci kalendarz z koniem jak se kupisz

zuzjaaa

Przykre to ????

@zuzjaaa

no i się śmiejesz niby a na ten rok to jak to w firmie wygląda? teraz też były aneksy już jakieś? na jakiej stawce teraz stoicie i jakie są tu perspektywy na kolejny rok?

Widzieliście, że Hurtap S.A. ŁĘCZYCA poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Niktwazny

Jeśli chcesz harować za 2800brutto. Po kilkanaście godzin dziennie na umowie o pracę to czemu nie?. Ten zakład to totalne dno. Inne firmy dają na święta jakieś bony , z socjalu pieniądze a hurtap co? Paczki dla dzieci zabierając przy tym pieniądze. Hit jeszcze im mało pieniędzy.

Xxx

Ta firma to tektura, relikt przeszłości. Zdobywajcie doświadczenie tam gdzie można się czegoś nauczyć a nie w firmie gdzie nawet nie ma porządnych komputerów. Gówniane pieniądze, kierownicy bez polotu. Tragedia

Agnieszka
@Xxx

To jakie stawki masz na myśli? Najniższą krajową? Czy może tak źle nie ma?

Xxx
@Agnieszka

Agnieszka a bardzo proszę 3000 na rekę. trochę słabo po 7 latach pracy co? Jakby człowiek był bez dzieci to na warunki łęczyckie to całkiem niezłe luksusy. Możnaby sobie kupować złote pandory, torby Gucci i Versace, Prada...

@Xxx

7 lat? a jak rok po roku stawka Ci w takim razie wzrastała, o ile? każdy ma identycznie czy indywidualnie podchodzą?

Zniesmaczona

Niestety sposób zarządzania jak w latach 90_tych. Zatrudniają a później zmieniają zasady w trakcie gry. Prezes naopowiada o tym jak bardzo to praca na stałe a i tak później piggy decyduje. Szkoda czasu i nerwów.

Majk
@Zniesmaczona

Zatrzymali się w czasie, czas im uciekł , niwe hale to nie wszystko

Irena

Może ktoś w końcu przeleciałby viceprezes, podwyżki jakieś byłyby ????

kierowca

zapomnijcie, że coś sie w tej firmie zmieni, napisana została cala prawda, prezes za chwile pewnie znowu kupi jakiegoś konika, pewnie na firme bo jakże by inaczej

@kierowca

Mają w (usunięte przez administratora) ludzi kobieta w Tychach pracowała 7lat i nawet dziękuję.zachowowanie okropne

Wyplaty

Wypłaty powinny być do 10tego dnia każdego miesiąca. Tymczasem Hurtap, raz dadzą 11, raz 14 a jeszcze innym razem 18. Żałosne

Ola
@Wyplaty

Przestań klamac

Vice

Pani vice prezes to nieźle ziółko, non stop chodzi jakaś wstawiona

Kierownicy

Kierownictwo zmianowe jak i główna Paniusia magazynu to toksyczni zakłamani, fałszywi, obłudni ludzie. Ciągle krzyki na pracowników najgłośniej jak się da, wyzwiska bo robisz za wolno, przemoc psychiczna. Całe szczęście że nie posunęli się do przemocy fizycznej(usunięte przez administratora)

Hurtap

Jeśli ktoś kiedykolwiek tam pracował to w cyrku się nie śmieję. Jest to po prostu (usunięte przez administratora) za 2600 zł miesięcznie. Dobrze,że w ogóle dają jakieś wynagrodzenie bo po tej firmie można by się było spodziewać że na koniec miesiąca będą zdziwieni że chcesz od nich jakieś pieniądze haha.

Nie wiadomo nawet co napisać. Ta firma to po prostu dno. Zaczynając od kierowniczek Agnieszek, Jadwigi, Ewy, Iwonki, po Malwinę, I samych zjebanych prezesów. Krzyki wyzwiska, a to wszystko za 2600zl na umowie o pracę. (usunięte przez administratora) jest straszny a czepianie się o wszystko. Pani Iwonką robiącą dramę o to że każdy ma być na inwentaryzacji, a co do czego wypuściła większość osób do domu i ci ludzie zmarnowali czas, paliwo.. szkoda słów

Martin

Ta firma to dno

Ewelina

nie sądzę aby firma zaproponowała cos ciekawego w związku z podniesieniem płacy minimalnej, proponuje zmianę pracy, oazuje się, że nie ma się czego bać

Ktos

Firma, porażka nie polecam pracy w tej firmie, nie pomoże rozmowa ani z prezesem ani z pnia viceprezes, współczuje tym co pracują, paować sie składać wypowiedzenia i zmieniać prace, szkoda czasu i zycia na tą firme ........

Renka
@Ktos

ciekawe czy ktoś z firmy, z lludzi wyzszego szczebla czyta te komentarze ....

@Renka

A mają wyjście chyba nie ciękawe co zrobią nowymi umowami. Jak średnia krajowa do góry aludzie charuja jak woły

Była pracownica...
@Ryszard

w tej firmie nic sie nie zmieniło i nic sie nie zmieni, czy wy ludzie tego nie widzicie, szukac alternatywy i uciekac

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA - Hurtap s.a.

• Jak się pracuje w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtap S.A. ŁĘCZYCA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtap S.A. ŁĘCZYCA