Opinie o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Ive

Kto jest bardziej dostępny i otwarty na rozmowę prezes czy viceprezes?

Beti
@Ive

Jak jestes facetem to tylko wizyta u pani vice prezes, lubi facetów, mocno rozwiązła kobieta, a jak jestes kobieta to prezes, rozwiązły facet

Wandzia
@Beti

Chyba każdy boi się odpowiedzieć …..

Mona
@Ive

Nie polecam ani jednego ani drugiego, ludzie z przerośniętymi ego, szkoda słów, zamiast chwalić się pucharami może powinni pochwalić się tym co zrobili dla ludzi żeby lepiej się im pracowało i zarabiało.

Zapracowana
@Mona

vice-prezes to chodzi jakby dawno nikt jej porządnie nie wymłucił, może jakby ktoś jej konkretnie dobrze zrobił, inaczej patrzyłaby na ludzi.

Praca jest bardzo lekka i fajna. Ludzie są mili, i kierownicy również. Może poza jedną Panią Kierownik:) Nie narzekam póki co i jestem bardzo zadowolony. Wiadomo czasem są cięższe dni i trzeba więcej się napracować, ale tak jest w każdej firmie. Pani Malwina, która prowadzi rekrutację również bardzo miła osoba i pomocna. To samo można powiedzieć o pani kierownik Agnieszce K. Jedyny minus to za małe zarobki.

Nie chce mi się wierzyć że "praca jest lekka". Czyżby zmieniło się coś odkąd jedna osoba robiła 2 strefy i musiała zostawać na nad godzinach ? A może sprawdzanie wychodzi po 8 godzinach? Hmm.. Daj znać może ten zakład wychodzi na prostą haha. A co do miłości Pani M i I uważam, że na początku miłe miłe A potem wychodziło szydło, jedyne co się zgodzę to uprzejmość pani A.K :)

@Anonim

Sądzę, że nie pisał tego nikt z pracowników. Większość opinii od pracowników/byłych jest tu negatywana. Nikt o zdrowych zmysłach by tego nie napisał. Chyba, że któryś lizodupków kierowniczek. A z tym o A. K też się zgodzę jedyna normalna zmianowa kierowniczka.

@Niktważny

Tak opisuje jaka stawka. Gorzej nie może być 2800brutto.co oni zrobią jak ma być 3400bruto to da co 3010

@Niktważny

Pewnie sam prezes to napisał widząc co dzieje się w firmie, jak można przeżyć w dzisiejszych czasach za 3000pln……

Roger

Trzeba szukać innej alternatywy i w nogi ……zwalniać się …..niech każdego dnia 10 osób położy wypowiedzenie i tak przez tydzień …….a pracy jest mnóstwo

Majk

Tutaj trzeba zmasowana akcje przeprowadzić……wypowiedzenia na biurko i wszystko w temacie, jak się zorientują ze za chwile nie będzie ludzi to może przemyślą temat…..

mhm
@Majk

Nie, nikt tematu nie przemyśli. Przeciez to największy pracodawca w regionie, a pracy brakuje. Zwolnienia w innych firmach się szykują. Całujcie stopy że wypłata jest na czas!

@mhm

Nie bądź śmieszna, nie ma ludzi do pracy to się zgodzę , a nie ze pracy brakuje …….

Malomowna

Ta firma to porażka, nie sądziłam, ze jest tak jak ludzie mówią, a jednak, cóż czas na wypowiedzenie, Dziekuje za śmieciowa wypłatę , dzisiaj to nawet na waciki może być ciezko

@Malomowna

Zebranie z.bele pierdoły a odnośnie podwyżek zero. Ludzie teraz pracują po 7dni bo remanent jest to gdzie zapłacona niedziela 100procent. Tylko wolne dadzą i nic

Ciekawski

A co Hurtapowo organizuje dla Ukrainy?

Ggg

Podwyżkę cen zapewne

Michalek
@Ciekawski

Napewno coś zorganizują,......przecież prezes sam jest Ukraińcem.....nie widzieliście....?:)

Była pracownica...
@Michalek

Oooo......a to nowość prezes Ukrainiec....dlatego tak ich zatrudnia i taki skąpy.....????????

@Była pracownica...

A to Ukraińcy są skąpi? I co, uważacie, że woli ich niż was?

Michalek
@Monika

Może nie woli, ale bardziej mu się to opłaca......Ukrainiec za mniej zgodzi się pracować..

@Michalek

No ale chyba już niedługo, co? Jak już będą mieli większość na naszym rynku to myślisz, że inaczej to będzie wyglądać jeśli będzie chodziło o ich próg akceptowalności odnoście wysokości stawek?

@Michalek

sam jest ukraińcem więc będzie wolał takich zatrudniać, proste .

Alicja
@Rog

Skąd Ty wiesz jak bedzie? Pracujesz tam?

@Alicja

Pracowałe, jedna, wielka porażka

Iwona
@Rog

jak dawno temu pracowales? moze przez ten czas jednak cos sie zmienilo dlatego tak czekam na aktualne komentarze a nie np sprzed paru lat

@Iwona

Całkiem niedawno…… i nie polecam…..

Małgorzata
@Rog

I już nie robisz tam? Co się stało?

Rozmowę kwalifikacyjną w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. współpracy z Aptekami?

Czy Hurtap S.A. ŁĘCZYCA zatrudnia studentów?

Adixxxxx

Zatrudnia wszystkich a najbardziej lubuje się w osobach którymi łatwo można sterować. Miej jeszcze problem z głową, bądźmy chamem i prostakiem to zostaniesz kierownikiem. Im bardziej będziesz poniżał pracowników tym bardziej będziesz ceniony.

Xyz
@Adixxxxx

Przez takie właśnie zachowanie awans dostała nowa kierowniczka. Puściutko w głowie. A i tak nie wszyscy dadzą sobie w kasze dmuchać. NIE POZDRAWIAM TEJ ŻE "PANI"

@Xyz

Czyżby coś się ostatnio zmieniło w tym miejscu ?

@Anonim

Mója opinia jest taka.ludzie się zwalniają i to dobrzy pracowniczy i oni NATO pozwalają ale poco dać ludziom zarobić jak tu 2800 brutto a.teraz po ludziach dzwonią i co dawaj im więcej. Czy to jest normalne do tych co zapierdalaja jak tu nawet niema płacy minimalnej

iiiikkk
@Xyz

To jest hit. Osoba konfliktowa, wiekowa zostaje powołana na kierownika. Może niedługo jakiegoś portiera powołają ( nie ujmując tu oczywiście tym Panom) idąć takim schematem wyboru osób funkcjnych. Taki (usunięte przez administratora) to tylko w tej firmie.

Iwona
@iiiikkk

ten kierownik to nie ma żadnego wykształcenia z zarzadzania że piszecie ze taki niekompetentny ? w jaki sposób więc awansował, przez znajomosci, staz pracy, coś innego ?

Xyz
@Iwona

Jest to zwykły pracownik magazynu z długim stażem pracy tam. Więc no każdy może zostać tam kimś ja będzie się wyżywać na wszystkich.

taa
@Iwona

Eykształcenie z zarządzania na magazynie w Hurtapowie???Haha ha ha! Przecież tutaj nie lubi się mądrych ludzi bo nimi jest trudniej kierować...

Małgorzata
@Xyz

Czyli preferują na wyższe stanowiska ludzi z wewnątrz?

Majki

Coś się zmieniło czy dalej (usunięte przez administratora) Ludzie wciąż uciekają ?

Firma Hurtap S.A. ŁĘCZYCA szukała pracowników na stanowisko Przedstawiciel Handlowy w mieście Gdańsk. Jak oceniacie proces rekrutacyjny? Komuś udało się dostać tę pracę?

Ola

Myślicie.ze w Tychach nie jest tak samo.dobrzy ludzie odchodzą avi się śmieją.apotem po ludziach wydzwaniają no trochę chore kto im przyjdzie za2800brutto

Jadzia

Hurtap to najgorsza firma w jakiej pracowałam. Zero poszanowania dla pracownika jako człowieka. Na każdym kroku poniżanie przez kierowników zmianowych no i oczywiście najwyższą Panią na magazynie, która faworyzuję swoich pupili. Inni za to mają przerąbane. Najlepiej to być maszyną i pracować 24h. Czy nikt tego nie widzi czy udaje?

@Jadzia

Każdy to widzi ale nikt nie chce tego przyznać. Kierowniczki uważają się za nie wiadomo kogo. Główna kierowniczka to jaśnie pani królowa tego magazynu. Ale zazwyczaj tak jest, że pupile mają więcej przywilejów. Szczególnie jak jeszcze są prywatnymi donosicielami

@Niktważny

Każdy to widzi ale nie chce się przyznać? A gadałeś z każdym? Bo może trochę przesadzacie z tym faworyzowaniem? :)

bbb
@Agnieszka

Przesadzamy? To dlaczego pewna osoba na kontroli może nie przychodzić do pracy kiedy chce i nie ma z tym problemu? Dlaczego dostaje wolne kiedy inne osoby ze zespołu mają już je. Przecież w tym samym czasie nie powinno być kilku osób na urlopie. Inni jak nie przyjdą od tak są straszeni N-kami. Dlaczego ta pewna osoba może robić sobie co chce i jej nikt uwagi nie zwróci. Kier zmianowe nie mogą nic na to poradzić. Kier główna a może powinno być raczej główniana nie zwraca jej uwagi? Nie wspomnę już o innych osobach na magazynie które wykorzystują relacje prywatne dla swojego dobra. Coś więcej jeszcze chcesz wiedzieć?

Janusz
@bbb

Faktycznie nie za ciekawie. Takie faworyzowanie tylko demotywuje cały zespół. A jak jest z wypłatami? Też jest podział na równych i równiejszych?

oedro
@Janusz

Tego nie wiadomo bo nie ma ujawniania zarobków.

Paulina
@oedro

Rozumiem :) a jak z umowami? Każdy zatrudniony jest na umowie o prace czy niektórzy mają zlecenie?

@Paulina

Każdy na początku jest zatrudniony na 3 miesiące na zleceniówce, chodź dla mnie to bezsens bo powinna być umowa o pracę na okres próbny 3msc. Później to zależy od tego czy będziesz chciała czy nie. Chociaż patrząc na to jak tam wykorzystują na umowie o pracę to lepiej zleceniowka. Bo 8h od pracujesz i nara. A nie nadgodziny. Bo jeśli nie będziesz chciała zostać to podpisujesz jakąś beznadziejna karteczkę. Chodź nie mają prawa zmuszać nikogo do nadgodzin.

@Niktważny

Czemu jakieś karteczki podpisywać? Co tam jest takiego na nich?

Hilary

Mam dość tej firmy, nagrałem zachowania niektórych osób, wczoraj poszło wszsytko do PiP....mobbing, wyzysk nic więcęj

@Hilary

A kogo dokładnie nagrałeś? Czyżby kierownik magazynu?

@Hilary

Oo w końcu się naucza szanować pracowników. Jak im się porządnie oberwie. Też mam zdjęcia jak było między regałami pełno pudełek. Ukraina wróci do siebie i nie będzie miał kto tam robić????

@Niktważny

I dobrze, główną kierowniczkę powinni dawno zwolnić za jej humorki i wyżywanie się na innych. Tak na prawdę ma gdzieś że pracuje się tam po 12 godzin nie wspominając o jej prawej ręce czyli pani M. Zobaczymy ile Ukraina pociągnie pracując non stop za marne grosze

pomysłowa
@Niktważny

to może warto to wszstko zebrać w jedno na jakims e-mailu i wysłać gdzie trzeba ......ktoś w końcu konkretnie się tym zajmie....

@pomysłowa

A czy osoby przedstawione na nagraniach nie mogą się doczepić o to, że były to ujęcia z ukrycia, co chyba legalne nie jest?

Women

Co ostatnio to ona musi być na dobrych lekach bo się trochę wyciszyła ale jak złapie fazę to nieźle jedzie po ludziach ( ale nikogo w tej firmie to nie obchodzi). Dla zarządu musi być wygodna, za mądra nie jest to gdzie znajdą drugą taką (usunięte przez administratora) Musisz przynieść ogórki czy coś innego to będziesz robić po 8 godzin i dostaniesz wolne kiedy chcesz. Na dodatek możesz nic nie robić i kierowniczki zmianowe nic z tym nie będą mogły zrobić.

Hilary
@Monika

Wszystko jest tak zrobione, że osoba przedstawiona na nagraniach nie będzie miała nic do powiedzenia, jest na to sprytny sposób jak to obejść.

@pomysłowa

Można by tak zrobić. Nauczyli by się w końcu. Dla nich było ważne wyrabianie pojemników niż bezpieczeństwo pracownika. Pospieszanie by wyrobić szybko pojemnik w takich warunkach to szczyt głupoty. Może w końcu by zamknęli ten (usunięte przez administratora) i ludzie by znaleźli normalna i dobrze płatna pracę (:

@pomysłowa

A co by mogło ich pogrążyć? Dajcie przykłady

@Anonim

Co wy tu knujecie za intrygi? Jesli coś się dzieje niezgodnie z przepisami prawa pracy to chyba najlepiej zgłosić to odpowiednim instytucjom?

Jaka Firma w Hurtapie prowadzi ochronę ?

Ochrona
@Zainteresowany

A co, wywiad gospodarczy prowadzisz?

@Ochrona

O nie bądź taki powiec

@Ochrona

Nie prowadzę wywiadu gospodarczego. Pytam dlatego tylko bo chce przyjąć się do ochrony w Hurtapie w Łęczycy a nie wiem czy ochronę prowadzi Hurtap czy jakaś firma. Bo jak Hurtap to po przeczytaniu tych opinii nie mam tam czego szukać.

Ciekawski

Jak ja niecierpię tej firmy...szkoleń zero za to szukanie dziury w całym jest na porządku dziennym. Wymagania z kosmosu. Brak konsekwencji w działaniach, zmiany w procedurach są tak częste, że chyba sami zarządzający się w tym nie orientują. Ludzie chcą przychodzić do pracy żeby zarabiać a nie dla wyższej idei.

Majki
@Ciekawski

A czego oczekiwałes od tej firmy i jej zarzadu? nic sie widze nie zmieniło.....dno dno dno .....

@Majki

No co ty nic dali 2800bruto agdzie o tej 3050brutto

Byly pracownik.

Mamy strefę przemysłowa niedaleko. Dlaczego pracujecie w tej norze. Obudźcie się. Chociaż na rozmowy chodźcie. Dyrektorka sprzedaży (ale ani to dyrektorka ani to sprzedaż) na poziomie maks specjalisty powinna być zgłoszona do PIP. Prezesi prezentują poziom handlarzy z bazaru. Ta od „marketingu” tez dobra. Dobra historia i postacie na Netflix. Szkoda tylko ludzi pod nimi.

Bbbbb

Zostałam posadzona o dodanie opinii po zwolnieniu. Więc ja daje teraz. Praca to koszmar. Zero szacunku do pracowników. Trzeba robić za 3. Jedna z kierowniczek powinna być dawno zwolniona. Wielkie wąty ma do wszystkich. Każdy dostał od niej (usunięte przez administratora). "wypad stąd" do pracownika przy innych to zero kultury i szacunku. Chyba w ten sposób chce się wyżyć. Współczuję jej dzieci i rodzinie o ile ma. NIE POLECAM. TOTALNE (usunięte przez administratora)I PORAŻKA

Roman
@Bbbbb

Trzeba było może iść wyżej, dyr , Prezes, Viceprezes..

@Roman

Te stanowiska dawno zajęte xD

Grazyna
@Niktważny

Ci ludzie na tych stanowiskach to zadufani w sobie ludzie którzy myślą że są wielcy, tymczasem są malutcy....

Jo..
@Bbbbb

O czyżby chodziło o słynną Panią E? Wszystkie zmianowe uważają się za Wielkie Kierowniczki a zero wiedzy, Wielkie Panie za 5 gr. Ta firma ceni tylko nierobów i (usunięte przez administratora).

Hey. Co o tam słychać w Hurtapie na komorze przyjęć? Czy kierownikiem nadal jest ten łysy Sebek? Nadal jest (usunięte przez administratora) atmosfera przez tego lizydupca? Słyszałam że dużo ludzi się przez niego zwolniło. Napiszcie coś. Dzięki

Czy w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA występują paczki/bony świąteczne?

Ona

Zapomnij o jakiś dodatkowych benefitach. Na cały rok dostaniesz kalendarz z końmi na którym nic nie widać i paczka na tłusty czwartek. A pracować trzeba nie po 8 godzin, tylko do ostatniego sprawdzonego pojemnika. Czyli około 11-12 godzin. Dziękujemy biednemu Prezesowi.

Arek
@Ona

Biedny to nie jest to my . jesteśmy.biedni.bo aneksy dopiero podniósł na 2800.

Niezapominajka

Matko święta, tyle opinii i ani jedna pozytywna. Może szanowne kierownictwo wyciągnie w końcu z tego wnioski. Pracowałam tam kilka lat temu za czasów P. Ewy i była to jak dla mnie jedyna ogarnięta osoba. Teraz same dwulicowe (usunięte przez administratora) Nie żałuję swojej decyzji o opuszczeniu tego miejsca.

Zbigniew
@Niezapominajka

A co się stało z panią dyrektor w Tychach że jej już niema to drugi dyrektor w Tychach w ciągu roku

Praca w tym zakładzie nie była by zła gdyby nie którzy ludzie na nie których stanowiskach. Kierownik magazynu stosuje na pracownikach mobbing pod każdym względem nie chcesz zostać na nadgodzinach bo nie płacą tylko oddają i to wtedy kiedy im się podoba. Krzyki na cały magazyn tak żeby wszyscy słyszeli bo to przecież wielką Pani Kierownik co nie potrafi rozdzielić życia zawodowego od prywatnego. Następna P. Malwina chodzi ludzi oprowadza po magazynie i opowiada głupoty na temat nagród czy premii gdzie pracy nawet ze starymi pracownikami aneksów nie podpisali do umowy bo się zasłaniają że ta nagrodę co dostajemy to jest nasze wyrównanie. W ogłoszeniu o pracę jest wiele rzeczy które jest nie prawda. Żadnego socjalu nie ma bo wszystko jest zabrane z powodu pandemii bo państwo im na to pozwala. Nawet głupich wczasów pod grusza nie ma chociaż z wypłaty co miesiąc pobierają jakąś kwotę na fundusz pracy. Wzięli pieniądze z tarczy żeby utrzymać ludzi na stanowiskach pracy a ilu już zwolnili. A teraz najlepsze w dobie pandemii gdzie każdy obawia się o swoje zdrowie każdy to ma gdzieś. Jedna osobna zachorowała na dziale i podała do sanepidu cały swój dział to teraz jak wróciły z kwarantanny dostały kary takie że jedne poszły na sprawdzanie drugie na dział sprzedaży albo na taśmę bo nie wolno mówić prawdy tylko innych narażać na niebezpieczeństwo. Kontrola że sanepidu śmiechu warte nawet na magazyn nie weszli. Wszystkie leki które były koło kierowniczek były wywiezione do pomieszczenia gdzie są utylizowane i przetrzymywane śmieci. Od tamtego tygodnia wszystkie śmieci trzeba zabierać do domu bo nie stać firmy na zapłacenie za odpady. Wszystkie firmy w koło dostają covidowe płyny czy jakieś inne rzeczy w tej firmie nie ma nic kompletnie. Nie polecam.

Zbigniew
@Anonim

A co się stało z panią dyrektor w Tychach że jej już niema. W ciągu roku 2dyrektorow zwolnił nasz prezes

Galanonim

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie. Nie dość że zarobki małe. To trzeba robić za dziesięciu na taśmie bo wszystkich biorą na sprawdzanie chodź na taśmie jest jedną osoba na sektor. Później się dziwią, że każdy się zwalnia. Z wielkim oburzeniem. Kierowniczka sama zwolniła osoby po czym parę dni później przywróciła bo nie miał kto pracować. Jedna z kierowniczek zmiany słynna pani. E. to totalna porażka. Wystarczyłoby jej trochę kultury i szacunku do pracowników, wtedy atmosfera znią na zmianie była by lepsza. Obgadywanie pracowników przez kierowniczki to wisnienka na torcie(szczególnie jak to słychać). Główna kierowniczka magazynu też na samym początku zgrywa miła, żeby nie zniechęcac ludzi lecz po paru dniach pokazuje jaka jest naprawdę. Premie za wyrabianie normy to kit. Umowa o pracę po trzech miesiącach pracy na zleceniówce to chyba tylko dla wybranych. Nakaz noszenia maseczek raczej nie obowiązuje u pracowników z dłuższym stażem a tym bardziej u kierowniczek. Gdzie inni mają za to zwracana uwagę.

Robol xD
@Galanonim

100 % prawdy. Obgadywanie na porządku dziennym. Kierowniczki zmianowe i ta cała główna opierdzielają innym (usunięte przez administratora) a same robią z siebie damy za 5 gr. Zresztą one nawet same sobie ogony obrabiają a w oczy klepią się po ramieniu. Najgorsza kadra kierownicza jaką widziałem. Kiedyś nie było dobrze ale jest jeszcze gorzej. Kto wybiera takich ludzi do kierowania ( a raczej rozwalania). Jeszcze niech odejdzie paru starych pracowników to nie będzie miał kto tam sensowny robić. Zarząd lubuje się w ludziach fałszywych:D to co się dziwić że jest jak jest. Na pewno dobre czasu już dawno minęły.

@Robol xD

@Robol xD Dosłownie. Jedna kierowniczka X obrabiała (usunięte przez administratora) z pracowniczka drugiej Y a później ta sama pracowniczka(xD) bgadywala tą X z kierowniczka Y. Żeby się podlizać oby dwóm na raz. Ogólnie jedna z kierowniczek ma informatorów wśród pracowników.(podlizywaczy). Których przez to traktuje lepiej.

Renia
@Robol xD

Zarząd sam to ludzie fałszywi.....więc takimi się też otaczają.....tendencja spadkowa tej firmy....

Hehe
@Niktważny

Każdy wie o kim mowa xD najlepsze że informatorzy- podlizywacze też mają obrabiane (usunięte przez administratora) przez ową Panią xD xD Nie ma chyba osoby w firmie o której owa Pani by nie wyraziła swojej opinii( nie ważne czy jest ona prawdziwa czy nie...) Takich ludzi ta firma popiera... ŻAL.PL

Mraśny gość

Pracuje tu od niedawna. Ta praca to porażka. Słyszalem ze gdy się nie chce zostać po godzinach na umowie trzeba pisać jakieś beznadziejne oświadczenie. Trzech pracowników na krzyż. Wcześniej czy później ta firma się zamknie. Nie polecam serdecznie.

dzoszula

Żalosna firma jak i te pseudo kierowniki

Ladys
@dzoszula

100%%% prawdy. Kto wybierał te Kobiety na stanowisko. Jedna lepsza od drugiej a najlepsza wiadomo???????????????? Dobrze ze już nie muszę patrzeć na tą nienawiść która tam panuje. Starsze zmianowe chcą zajechać młode. Współczuje tylko młodym zmianowym bo obrywają za wszystko a najbardziej się starają.

Zosia
@Ladys

Brak słów 2800 brutto

Jakub
@Zosia

W Tychach tesz ludzie dają wypowiedzenia. Najwyższa pora ludzie się trojom i dwojom. Siedzą po 12 godzin nawet przerwy niemaja nawet skromne dziękuję

Jakub
@Zosia

2800 brutto. Gdzie wszędzie umowy powyżej 3tysiecy Łaskawca po paru latach ludziom dał podwyżkę co tyrają po 11godzin nawet dziękuję nie usłyszymy tylko upominki jak w przeczkolu. Nie gadamy ino słyszymy

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA - Hurtap s.a.

• Jak się pracuje w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtap S.A. ŁĘCZYCA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtap S.A. ŁĘCZYCA