Opinie o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hurtap S.A. ŁĘCZYCA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA w Hurtap s.a.

Łysol

Ze szkoleniami to raczej średnio, jest na początku pracy dosyć obszernie, a dalej to tylko przy zmianie stanowiska... Teraz widze, ze szukają kogoś do szkoleń pracownikow (sa ogłoszenia) i oglosili dofinansowanie do nauki. Rynek pracownika ;-)

@Łysol

Przecież te dofinansowania to jest kiełbasa wyborcza. Stary...zapomnij. Moja dziewczyna pracując tam zaczęła naukę na studiach zaocznych. Poszła do kadr się zapytać o dofinansowanie , to jeszcze jak wsiadała do samochodu to słyszała śmiech kadrowej..

Hurtap to najgorszy zakład pracy w jakim pracowałam. Jeśli nie wierzycie, to zapraszam przyjść i się przekonać. Dobrze że już uciekam z tego bagna. Ludzi tu się nie szanuje. Tylko cały czas są kary i straszenie,ze coś nie zrobiłas i masz po premi. Pracy jest bardzo bardzo dużo jak na 1 osobę. Kierowniczka nie widzi tego że ludzie już są zmęczeni praca po 8 godzin a co dopiero po 12 godzinach. Uciekajcie!

J

Trzeba nagłośnić.to w mediach.

bociek

W pełni się zgadzam. Brak jakiejkolwiek organizacji. Nikt nad niczym nie panuje. Współczuję ludziom, którzy muszą tam być, ja już jestem wolna i nie żałuję decyzji.

Anonimo

Jeśli zastanawiasz się czy spróbować i nie zwracać uwagi na negatywne opinie bo nie boisz się pracy i nie może być tak źle. To nie próbuj. Tez tak myślałam ale nigdy takiego cyrku nie widziałam. Pracujesz za 4 osoby , nie znam żadnego zadowolonego pracownika,wszyscy chcą się zwalniać. Tam się nie da pracować.

Czytam opinie na temat pracy w Hurtapie i nie wygląda to zbyt kolorowo. Czy negatywne opinie dotyczą wyłącznie magazynu? Czy podobnie jest w administracji, marketingu? Wypowiedzcie się proszę na temat pracy biurowej w Hurtapie? Czy rozpoczynając pracę w tej firmie faktycznie otrzymuje się umowę zlecenie? Nie ma na start czegoś takiego jak umowa o pracę na okres próbny? A jak wyglądają zarobki?

@Anonim

Tak, praca na magazynie nie jest zła gdyby nie kadra zarządzająca w postaci P. Kierownik magazynu która na początku wydaje się miła, jednak z czasem pokazuje swoje ( nie ogarnia tego co się dzieje na magazynie, nie kontroluje własnych emocji, wrzeszczy na ludzi za nic, zarzuca rzeczy których nie ma). Mówi jedno a robi drugie. Szkoda czasu..

Rozmowę kwalifikacyjną w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. współpracy z Aptekami?
smerfetka

Czy w tej firmie zawsze zawieranie jakiejkolwiek umowy wyglada tak skandalicznie? Jeszcze nigdy nie udalo mi sie jej zawrzec normalnie. Najpierw mowia, ze poprzednia umowa wystarczy, kaza pracowac. Potem okazuje sie, ze nie wystarczy, kaza podpisywac kolejna. Potem kolejna, bo kadrowa byla na urlopie (jakby zatrudniali jedna osobe) i jej nie zglosila do ZUS. W rezultacie czlowiek ma tylko nerwy i zastanawia sie, czy w ogole zobaczy swoje pieniadze. Nie polecam zawierania umow z ta firma, chyba ze ktos lubi komplikacje.

Deze

Czy ktoś orientuje się jak Wyglada praca handlowca w terenie ?

receopadaja

Najgorszemu wrogowi nie życzę żeby tam skończył. wszystko poobcinane, praktycznie każdy jest na zleceniu (mało kto ma umowę o pracę)

Jak jest z pakietem medycznym w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA? Można dołączyć rodzinę?

Hurtapie nie ma czegoś takiego tak samo jak żadnego socjalu

Praca w tej firmie to wielka porażka.Na rozmowie mówią jedno potem próbują wmówić drugie.Nie dają umów o pracę tylko zamydlają oczy umowami zlecenia. Atmosfera wśród pracowników niezbyt przyjemna. Pracownicy z zasilania śmieją się z ludzi na taśmie nie są chętni do pomocy. Same chowają się gdzie nie ma kamer ściemniając że coś robią A grają sobie na telefonach lub prowadzą rozmowy .Nie ma żadnych premii bo ciężko jest wyrobić normę trzeba biegać cały czas A i tak dobrej normy brak. Główna Pani kierownik bardzo nieprzyjemna chciałaby aby pracować nawet po 16h być cały czas dyspozycyjnym i poświęcić wszystko na rzecz firmy..Ludzie którzy tam pracują po znajomości tylko mają dobrze i widać to gołym okiem.

@Anonim

Mają pracowników za gó... powszechny mobig że strony kierowniczki zastraszanie ludzi Krzyki na całą hale i nie płacenie nadgodzin

anon

nie polecam masakra

Szkoda

Szkoda czasu i zdrowia (zwłaszcza psychicznego) na pracę w tej firmie.

Zażenowana

Nie szanują ludzi... nie wspomnę że atmosfera wśród pracowników jest niezbyt przyjemna... starzy pracownicy traktują nowych jak wrogów, natomiast pracowniki z tak zwanego "zasilania" śmieją się z pracowników na lini, nie są skore do pomocy, opierdzielaja się do tego stopnia że o kartony między regałami można się zabić, chowają się po kątach i tylko śmieszkują. Może ktoś się w końcu za nich weźmie...

@Zażenowana

Nie kladzmy wszystkich do jednego wora. Ale faktycznie jest kilka takich osob ktorym nic nierobienie uchodzi na sucho... Czyzby znajomosci...

Witam, jakie są zarobki jako kierowca w Hurtpap? Ile placą od km ,ktoś wie?

Szarak

Mam dość ostatnich sytuacji w dziale sprzedaży. Czy ktoś w końcu dojrzy co się tam dzieje, czy skończy się kiedyś zgłoszeniem do PiP. „Pani dyrektor” - nazwa stanowiska nie daje nieśmiertelności. Ps. Po co i jak sprzedawać skoro premia to 100 zł. Szukam pracy...

Dokladnie może ktoś w końcu zrobi tu porządek. Wykorzystują ze nie ma pracy i traktują nas jak im się podoba. Ktoś w końcu to nagra i zobaczymy jaka grozna będzie wielka pani(usunięte przez administratora)

Niezadowolony pracownik

Masakra nie polecam zaczynać pracy w tej firmie

kazio

Firma wypracowała sobie przez te lata działania dobrą opinię, ale jest równocześnie wymagająca, polecam.

Czy Hurtap S.A. ŁĘCZYCA oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Anka

Na początku dostajesz zlecenie, a jak się sprawdzisz to umowe o pracę.

Miki3

Trzeba spodziewać się umowy zlecenia.

admin

Witam wszystkich! Ktoś z Was zna charakter pracy? Zależy nam na poznaniu prawdy o warunkach zatrudnienia, atmosferze w firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtap S.A. ŁĘCZYCA - Hurtap s.a.

• Jak się pracuje w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Zobacz opinie na temat firmy Hurtap S.A. ŁĘCZYCA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hurtap S.A. ŁĘCZYCA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 1 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hurtap S.A. ŁĘCZYCA