Opinie o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. w Pszczyna

Derek

Ja u kani zarabiam od 3800- 4100 miesięcznie niech ktoś mi napisze firmę która za 220 godzin mi tyle da na rękę. Nie nie byłem.ba postojowym bo mam urlop zaległy i jeszcze sporo zostało. Od niedzieli siedzę w pracy i zakład normalnie działa. O spóźnionych wypłatach była mowa że do 20. Zakład stanie na nogi i praca dalej będzie inaczej by masowo zwolnili wszystkich i postojowych by nie dawali. Kto chciał poszedł kto został ten rad że pracować wreszcie może. Przestańcie ciągle piszczeć i chyccie się roboty a nie jak to ciągle wam źle.

220 godz czyli 1,5 mies w miesiąc, (usunięte przez administratora) pieniądze

Zielarz
@Derek

Zjebalem z morska w kwietniu. Fakt za 220h wychodzi około 4500tys na kościach. Teraz siedzę w Wójcinie w małej rzeźni. Za 160h wychodzi około 3900. - mniej owszem ale przynajmniej rąk w plecaku po robocie nie nosze i nie muszę martwić się kiedy wypłata będzie. Pzdr

Kosciarz
@Derek

Mowisz masz : Zatrudnij się w biedronce na kasie i weź dodatkowo druga zmianę. Tez ci wyjdą takie pieniądze i takie same godziny. Bodex 2650 na start za 8h doloz nadgodziny do 220h i Wychodzisz na to samo. MARCO - ŚREDNIO 5TYS za rob od 6-14(czasem16) Wojcin- średnia 3900 za 150-160 godzin Koziegłowy - 5 tys stała 9h dziennie Nowy zakład w kole - 5tys stała od 6-15 Zakład w Janinowie 3600 za 6h dziennie bez niedziel (firma w trakcie upadku) --więc piszac że ciężko o zakład W KTÓRYM ZA 220H dostaniesz 4tys to albo jesteś niepoczytalny albo bardziej wiarygodna wersja jesteś jednym z dowodzących tym burdlem.

dsads
@Derek

hahhahah bajki opowiadać możesz wiesz gdzie ;)

Jestem już w pracy gdyby kogoś to interesowało. Wydaje mi się, że czasu na pogaduszki nie będzie, a trzeba będzie brać się ostro za robotę. Odezwę się wieczorem lub jutro gdyby był bardzo zmęczony ;-)

bz

Szanowna (usunięte przez administratora) administracjo czemu usuwacie posty? Nie dość, że firma gówniana to jeszcze admini usuwają posty

Inwestor

Dzień Dobry Jestem inwestorem giełdowym, interesuje mnie sytuacja w ZM Kania, czy ktoś może udzielić mi bliższych informacji?

Obserwator
@Inwestor

Zakład w Pszczynie stoi od czwartku, Goczalkowice do czwartku, nie ma surowca, dodatków i tym samym produkcji. Z "góry " nie ma żadnej informacji dla nas maluczkich ????

Inwestor

O!? Aż tak źle?! Dziękuje za odpowiedź

Łukasz
@Obserwator

Wiecie może, czym spowodowana jest obecna sytuacja firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania? Co z pracownikami, którzy są obecnie zatrudnieni w tej firmie? Podajecie niepokojące informacje, dlatego mam nadzieję, że ktoś napisze coś więcej na ten temat. To bardzo ważne informacje.

driver

Tragedia, sprzedawaj

logistyka
@Inwestor

Idź do Biedronki i sprawdź ile aktualnie jest artykułów od H.K. a ile było dwa miesiące temu. Sam sobie odpowiesz.

Logistyka

Masz rację ich długi są.do.przejecia ale po co skoro nawet przejmujący ich nie odzyska. Nastały ciężkie czasy dla tej pięknej firmy mam nadzieję, że uregulowali chociaż ten dług w wodociągach.

Logistyka
@Inwestor

Tak na poważnie jeśli jesteś inwestorem jak również ja. Powinieneś dobrze wiedzieć, że niski kurs jest tylko korzystny do zakupu a nie sprzedaży. Pozdrawiam.

Artem
@Obserwator

Wszystkich zainteresowanych z Ukrainy zapraszamy do kontaktu. Pewne zakwaterowanie, wynagrodzenie na czas :firma z Katowic kontakt Artem nr tel 577126657

Artem
@Artem

Шукаєш роботу? Маю роботу в місті Катовіце Зателефонуй на номер - +48570348775 Артем( вайбер, ватс апп, телеграм)

Gorbaczov
@Artem

Mów po Polsku albo się naucz.

Mark
@Inwestor

to inwestuj..kupuj te akcje.

Aro
@Obserwator

A co mundek nie ogarnia?????

Deiver
@Aro

Mińska.juz nie ma

Sp ... My uże tam byli Nize tysiacia baksof nie rabotajem

@Inwestor

Ja jestem astronautą. Tez mnie interesuje ten zakład. Widzę go z orbity

Pracownik Produkcji

Rozmowa przebiega w miłej atmosferze uprzejmi pracownicy biurowi jasno i zrozumiale tłumaczą o przebiegu pracy jaką ma się wykonywać.

Dla mnie zaskakujące było to że tak szybko dostałam tą pracę.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Bezimienny

Przestańcie pisać bzdury wypłaty już są od dawna. Piszecie bo jesteście chyba sami nie rzetelnymi pracownikami

Pracownik...
@Bezimienny

Tak? Do mnie wpłynęła wczoraj po południu...

Ggggg
@Bezimienny

Nie są od dawna. Wypłaty przyszły po 11:00 w dniu 17.05. Czyli rozumiem, że tydzień po terminie to jest normalna sprawa? W umowie i w kodeksie pracy jest ładnie napisane: pieniądze muszą byc wypłacone do 10. Zgodnie z umową i regulaminem. ???? Rzetelność pracy nie ma nic z tym wspólnego. Tylko przepisy drogi kolego lub koleżanko. Pzdr

postronny
@Ggggg

Powiedzcie szczerze, co was jeszcze trzyma w tym zakładzie? Teraz tylu pracodawców bije się o pracownika, a wy boicie się złożyć, wypowiedzenie? Spokojnie w tydzień można znaleźć nową pracę za co najmniej 2500 zł netto.

@Ggggg

Muszą? naprawdę? Nie podoba się to fora ze dwora

@postronny

jakto kto nas trzyma ? (usunięte przez administratora), czasami też (usunięte przez administratora)

bz

Czemu posty usunięte?

@bz

Widocznie admin uznał treść SMSów jako prywatną wiadomość.

@bz

a czemu nie?

Gladiator

ludzie rynek pracy jest teraz tak otwarty że można robotę jak rękawiczki zmieniać więc jak pracownikowi kasy się nie płaci a w ekstraklasę kasę ładuje to jakieś nie porozumienie szanujcie się głowa do góry i zmieniać bez polaków ten zakład nie pojedzie proste tam kiedyś było (usunięte przez administratora) zarobki bez rewelacji ale był klimat także pracodawcy szanujcie swoich pracowników ja rozumie że można zatrudniać obcokrajowców ale żeby stanowili większość zakładu to jakaś fantazja gdzie my jesteśmy)

Ktosik
@Gladiator

Chłopie do kogo ty to piszesz, w tym bagienku pozostali już tylko frustraci i nie zaradni życiowo i tak będa klepać biede i stekać do emerytury Żaden szanujący się człowiek nie chce już tu pracować, nawet ukraińcy mają na to już wywalone

Pracownica
@Ktosik

nie tylko, ja 2 miesiące temu urodziłam dziecko i mam właśnie macierzyński, raczej żaden inny pracodawca mnie nie zatrudni teraz i jestem skazana na kanie jeszcze przez prawie rok! I jak mam żyć? Pensja mojego męża przeznaczona jest głównie na rachunki i kredyt, a moja zawsze była na jedzenie i teraz na rzeczy dla dziecka, Do tej pory nam starczało do 10, ledwo ale starczało, jak teraz mamy żyć skoro wypłata jest na 15 ?!

@Gladiator

Pojedzie pojedzie be lachiv pojedzie. Tez zakład uże nasz

@Pracownica

Jak żyć? Weź kredyt i zmień pracę , było słuchać co Komór mówił i uczyć się

@Gladiator

Większość zakładu? Możemy wszystkich zatrudnić z zagranicy jak mamy ochotę. A kto nam zabroni? Roszczeniowych polaków nam nie potrzeba. Wolimy Filipiny Wietnam Nepal. Rząd już załatwia dostawę z filipin i wietnamu, nepalczycy się proszą żeby dać pracę

Czy ktoś dostał dzisiaj zaległą wypłatę?

Klaudia

Nie

Maestro

Dopiero 15. Do 10 jeszcze daleko:)

@Maestro

Bardzo śmieszne.

FranekKimono

To jest jakaś kpina! Ludzie szukajcie nowej pracy bo z miesiąca na miesiąc jest coraz gorzej!

Maestro

Śmieszne bo roboty wszędzie pełno a wy siedzicie tam gdzie nie płaca

biuro
@Maestro

ja też nie dostałam! Masakra, 7 dni spóźnienia!!!!!!

@FranekKimono

a zmywaki jeszcze czekają

Nikt

Tak była treść wiadomości która została usunięta że był SMS że w pon nowy zakład idzie do pracy :)

(usunięte przez administratora) ludzie nie chcą tam pracować, każdy omija ten zakład z daleka, zero szacunku dla pracowników, (usunięte przez administratora) do tego marne zarobki, praca dobra dla kogoś kto nie ma rodziny i przyjaciół, bywają ciągłości czyli inaczej praca 7 dni w tygodniu przez czas nie określony, dla palaczy - brak palarni, wielki big brother, nie masz prawa odetchnąć przez dwie minuty bo zaraz albo ktoś Cię zakabluje albo dostaniesz od kierownictwa stertę obelg. Osoby które piszą tutaj pozytywne komentarze to osoby z polecenia, z biur oraz tych osób którzy chcą się podlizać dla większych premii oraz lepszych warunków.

Koniu

A kiedy pracowałeś?

AK

Dla palaczy nie mamy litości. Było sobie walnąć pifko

Cześć mam pytanie.... praca na magazynie przepraw, jacy ludzie co to za robota? Dużo rusów tam robi?

Ada
@Zainteresowany

Lepiej tam niepracuj robia tam ludzie co z kazdego sie smieja I obgaduja I posmiewaja sie z kazdej strony mysla ze sa najlepsi

@Ada

Acha to słabo a jaka tam kasa?

Xxc

Racja

Produkcja
@Ada

Ja tam na nich nie narzekam... A praca w ciepłym i z tego co wiem nie narzekają za bardzo

Ktosiek
@Ada

szczególnie Kaśka Ch. na paczkowni na starym zakładzie (usunięte przez administratora) liże a później ją nam obrabia dla premii

Ciapaty mgp
@Ada

Ada gdzie Ci ludzie pracuja wg Ciebie?

Metc
@Ada

Tu masz rację co to za ludzie też tam pracowałam 3 miesiące, żenada wszyscy się śmieją mimo że oni sami tego nie wiedzą. Co to ma być? I tak jak kolega pisze wyżej potwierdzam .

Ciapaty mgp
@Metc

METC GDZIE PRACOWALAS TE 3 MIESIACE?

taka prawda
@Produkcja

kto by narzekał na taką robote w której nic nie trzeba robić przez 8 godz i jeszcze kase brać.

Maciek
@Zainteresowany

Nie polecam pracy na magazynie .....

@taka prawda

Serio? Nic nie trzeba robić uważasz? To zapraszamy do konfrontacji wypowiedzi z rzeczywistością, zobaczymy jak poodpoczywasz sobie 8godzin :-)

@Metc

Pracowalas? Gdzie i kiedy?

Muuuu
@Ktosiek

Albo Marcela też z tego samego działu

produkcja
@Angel

Nic nie trzeba robić - pisałem o magazynie przypraw i dodatków na Goczałkowicach, choć to samo tyczy się magazynu mięsa i suszarni, same obiboki

@produkcja

Ok

Nikt nie robi. Ja tyram

Ja tam robię. A co ?

brak słow

wez sie ogranij chlopie my czekapy na wyplaty sory wyplata a jałmużna i to jeszcze po terminie nikomu nie placi kierwoca za mieso ukraincom jelit co tam za darmo bedziemy robic kazdego 10 daje max 2 lat i na niektorych dzialach juz zaden polak nie bedzie robic tylko majstrowie i brygadziscie ale im by sie to przydalo anie szkoda gadac

hehe
@brak słow

Widzę do szkoły chyba pod górkę miałeś, dlatego przecinek i kropka są ci obce.

@brak słow

Nie potrzebujemy juz ani polaczków ani ukraińców. Rząd przysyła filipinki i wietnamczyków. Oni nie narzekają i są szczęśliwi że mogą tutaj pracować

FigoFago

zrujnowany i popieprzony zakład czekam na wypłatę a tu po 10 i nic obiecują młode lafiryndy z biura a to wielka ściema, ani nie możesz na przerwie wyjść na papierosa brak słów .

@FigoFago

Wychodz na pifko a nie papierocha. My tak diełaju

@FigoFago

nie lafiryndy tylko piękne polki ładnie ubrane i umalowane. Można sobie chociaż ładne nóżki pooglądać , zgrabne bioderka i nie tylko A na ciebie patrzeć bez wstydu się nie da

Czy ktoś jeszcze dostał SMSa w sprawie stawienia się w pracy w poniedziałek?

Karmi
@Piotr

A Ty dostales? Jak brzmiała jego tresc?

Beneficjent

Działa wam system my benefit ?

Benefit
@Beneficjent

Znikł na wieki wieków amen

Szafa
@Benefit

Czemu znikł? Działa komuś?

marek
@Szafa

podobno awaria systemu i ma wrócić po majówce

Pakowacz

Jak to co? Faktura niezapłacona. Normalne

@Beneficjent

Działa. Ale tylko na terenie UK I tylko dla uchodzców

bezimienny

Standardowe co miesiąc pytanie - Kiedy wypłaty? Ludzie muszą opłaty porobić, Nie którym ledwo starcza do 10. Piszcie w odpowiedziach czy dostajecie przelewy za kwiecień

Pracowanik
@bezimienny

mogę Ci powiedziec ze napewno 10 nie będzie wypłat pytanie kierownicta... to jest żałosne naprawde pracy nie ma ciągle wolne... a jest maj boże do czego wy doprowadziliscie powinno być postojowe czy cos wypłacane z winy zakładu nie dość że nas na kasie dymaja równo .... chodzi oczywiscie o dodatek do czterobrygadówki okolo 400zł to teraz nawet wypłaty nie będzie ale 100 tirów auta służbowe mercedsy to sie zgadza co nie weź pan to sprzedaj jak nie umie tym zarządzać komuś innemu żeby prosić sie i o jałmużna jest takie cos jak postojowe powinniśmy stanąc przed brama niech sie koleś określi co i jak ale jest spokojnie ukraina co tam damy rade myśle wrzesień maks i koniec tego zakładu mam taką nadzieje szkoda mi starszych osob bo młodzi sobie dadzą rade ale tak jak ten zakład wali na kase to dawno nie widziałem i nieczytałem Pozdrawiam gorąco mowie prawde jak jest omijać ten zakład szerokim łukiem raz dwa trzy zaraz jakis lizus (usunięte przez administratora) przywali sie ze tego nie rozumie co pisze że brak przecinków i znaków (usunięte przez administratora) burza raz dwa trz wypłaty głodowoe pracujesz w czterobrygadówce zero dodatku świeta nie świeta brak czasu czasu do rodziny

@bezimienny

na kurs gospodarowania budżetem a nie tu lamenty Piwko zredukować a nie po 12 dziennie

Jo i tyle

(usunięte przez administratora) i tyle!!! Byle do siebie mieć a pracownika w (usunięte przez administratora) Nie liczą się z nikim ani z niczym wesele za granicą za miliony helikoptery nowe samochody służbowe i nie tylko a wypłaty nie potrafi w terminie wypłacić!!! Nic tylko sąd został może to coś da artykułów jest mnóstwo i nie są do podważenia nawet przez najlepszych ich obrońców...

@Jo i tyle

sąd jest dla nas a nie dla was Akutat się boimy

robol

stańmy jutro na pół szychty może wkońcu sie ogarną jakiś strajk czy coś

karol

dostaliście wypłatę ?

Zdziwiony
@robol

Nie obraźliwe się ale straszne z Was pi z dy. Jęczycie co miesiąc na brak wypłat i na ich wysokości. Pracy w okolicach jest tyle ile dusza zapragnie za większą kasę i co najważniejsze płatną na czas. Albo to Wy ściemniacie albo jak pisałem na wstępie macie coś nie halo z głową

@robol

to od razu się ustaw za bramą i nie zawracjaj gitary

robol

(usunięte przez administratora) mac skandal wstydźcie sie godzina 17 kasy nie ma zero szacunku do pracownika kompletnie macie nas za jakieś (usunięte przez administratora) naprwade będzie trzeba to zgłosić do pipu może oni coś zrobiąz tym

Jolamanola
@robol

To się zwolnij jak ci to nie odpowiada! Czy ktoś cię zmusza do pracy w tym zakładzie, chyba nie!!!

@robol

zgłaszaj sobie, na zdrowie. Do nas już załatwione filipinki i wietnamczycy Oni nie maja takich problemów i nie narzekają. U siebie zarabiają 4$/miesiąc. Z naszej oferty są bardzo zadowoleni. Z nepalu proszą żeby ich przyjąć

Nik

Jeżeli firmy nie stać na Polaków to niech ginie. Nikt nie będzie płakał.

Blondi
@Nik

na ukrów też nie sta. my nużne miec tysiacia baksof

HH
@Nik

(usunięte przez administratora)Pracowników bierzemy gdzie taniej . Rząd finalizuje dostawę z filipin i wietnamu i załatwia doplaty dla nich do mieszkań, w prespektywie też inne kraje. Tam zarabiają 4 $ na miesiąc wy szukajcie sobie na zmywakach i podcierania zachodnim staruszkom

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.?

Kandydaci do pracy w Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.
2.2/5 Na podstawie 600 ocen.

Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A.