Opinie o RUBAU Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy RUBAU Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w RUBAU Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUBAU Polska Sp. z o.o. w Warszawa

10 rekrutacji na stanowisko księgowej? Właśnie jestem tu z ofertą z Internetu, bo poszukują teraz. nie wiecie czasem jakie warunki finansowe obecnie są oferowane? Chodzi o to, że jednak wymagaj wykształcenia wyższego oraz 3 lat doświadczenia jakby nie patrzeć

Zainteresowana

Widziałam ogłoszenie na Księgowa, ktoś mógłby mi powiedzieć jak się praxuje w firmie Rubau?? Warto aplikować?

Lodzia
@Zainteresowana

W księgowości z panią A pracuje się tak dobrze ze aż trzy księgowe się zwolniły w przyciągu jej kadencji…. Polecam ????????????

Gabriela
@Lodzia

a jaki byl naprawde powod tego ich zwolnienia, nie dogadywaly sie, dobrze rozumiem twoj wpis ? nikt z kierownictwa nie reaguje na taka rotacje w jednym dziale?

Orlando Nowy wpis
@Lodzia

Od tego czasu było już chyba z 10 kolejnych rekrutacji do księgowości ???? czyżby nikt nie wytrzymywał „rodzinnej” atmosfery?

Administrator Nowy wpis

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Recepcjonista w firmie RUBAU Polska Sp. z o.o.? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

Alka Nowy wpis

Widziałam, że teraz księgowy jest potrzebny mnie generalnie wpadło w oko to ogłoszenie dla asystenta biura tym, że jest ono wygasłe już od dwóch miesięcy z tego co widzę. Po opisie posiadanych umiejętności oraz doświadczeniu osób z wyższych stanowisk ciekawią mnie aktualne szkolenia i tym podobne, które są oferowane. Podczas wdrożenia do biura jakich można oczekiwać?

Aplikowałeś do RUBAU Polska Sp. z o.o. na stanowisko Recepcjonista/ka - Asystenta/ka Biura? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
były pracownik RUBAU

Pracowałem na jednym z kontraktów w firmie RUBAU i stwierdzam, iż bardzo miła i przyjemna atmosfera. Osoby zarządzające kontraktem jak i kierownicy posiadają duże doświadczenie zawodowe. Inżynierowie, to w większości świeży narybek, ale dzielnie wywiązują się ze swych obowiązków i zdobywają doświadczenia we wszystkich dziedzinach związanych z budową pod okiem dyr. kontraktu i Mario C. Wynagrodzenia uważam, że są na dobrym poziomie. Biuro Warszawa - nie narzekam. Jak będzie okazja - to wrócę do współpracy z tą firmą.

Tijo

Ludzie naczytają się takich opinii jak Gigi de Agostino i jeszcze (usunięte przez administratora) będą chcieli tam pracować :)..... Apeluję do Was - ratujcie się i nie pracujcie tam...

@Tijo

Tijo,dobrze prawisz,z daleka od nich,z DALEKA,wcześniej inni podwykonawcy zostali usunięci z budowy mostu,na bank też nie otrzymali kasy,jednym słowem (usunięte przez administratora) i tyle w temacie.Napiszę tak ,kieruję to do wszystkich z Rubau poza panem Łukaszem oraz kierownikiem z brodą,,Vaffancullo Cazi Stronzi Imbecile Fessi,, il Ladri Veri,!!!

Mamma mia !
@Gigi de Agostino

Ma ch’e successo Gigi? Potrei dirmi? Jestes w stanie powiedziec cos o siedzibie, zarobkach, umowach o pracę, wypłatach i zwolnieniach?

@Mamma mia !

Witam:) Nie jestem,gdyż nie otrzymałem ani grosza,pracowałem jako podwykonawca,zwolniono naszą firmę gdy nie byliśmy już potrzebni,nie podpisano nam godzin,tuż przed tym zmieniono osobę decyzyjną,pan kierownik z czarną brodą był zbyt przyzwoitym człowiekiem,pan Łukasz też kompetentny gość,zostali wymienieni na wstrętną i prymitywną Mariję,pan Łukasz też został odsunięty,to był taktyczny manewr,(usunięte przez administratora)wykorzystany więc można go wywalić.

Jolanta
@Gigi de Agostino

To ile kasy w plecy? Nie idzie tego jakoś odzyskać? :/

@Jolanta

Już nie pamiętam,ale to druga firma,w której nie otrzymałem pieniędzy,pierwsza Invest Sosnowiec,rondo Ofiar Katynia,12 godż dziennie przez miesiąc,tylko 200 zł na święta,poza tym wszystkie inne firmy wykonawcze były w porządku,a było ich kilka w moim życiuCzy nie można było odzyskać pieniędzy? Niech sobie je w d.wsadzą,karma ich dopadła jak widzę.

Co w trawie piszczy?

Co w Rubau piszczy? Ktoś napisze jak obecnie jest w firmie?

Ktoś

Możecie powiedziec cos o siedzibie, zarobkach, umowach o pracę, wypłatach i co się dzieje w covidzie?

Ikar

Budowa drogi w narwi to parodia podwykonawca rządzi rubalem wywoza materiał gdzie się da a wszyscy patrzą za łapówkę nawet kierownik budowy a dyrektor powinien kierować piaskownica a nie budową a połowę kierowników to się nadaje tylko łapówki brać i wywozic towar z budowy a najwięcej towaru idzie do łap tam kierownik się buduje i do woli zambrowskiego ten z woli to na bambus z nim

Danuta
@Ikar

@Ikar A możesz wspomnieć coś na temat warunków zatrudnienia w RUBAU? Czy wynagrodzenie w tej firmie,jest adekwatne do wykonywanych obowiązków? Dzięki.

Patryk

Czy jest na forum ktoś, kto mógłby nieco dokładniej wypowiedzieć się o atmosferze pracy w firmie RUBAU? Czy kierownictwo dogaduje się z pracownikami?

Zofia

Praca w miłej atmosferze, fajni ludzie, nie ma non stop dead line'ów, nie jest to typowe korpo. Hiszpanie mają swoje wady, to prawda, ale nie ma tragedii. nie wiem jak jest na budowach ale w biurze jest na prawdę ok. Pensja też w miarę, wolne kiedy chcesz. Zdecydowana mniejszość zostaje nadgodziny.

Ja JA
@Zofia

Jacy Hiszpanie, kochanie? Pranie.

@Ja JA

Dokładnie. Pranie.

tulip

toksyczna atmosfera, dyskryminacja kobiet, fatalne zarządzanie pod każdym względem. Odradzam.

Podwykonawca
@tulip

Bardzo proszę szerzej Jeszcze pracownik ? Bo mam wrażenie ze zarządzanie to tylko Hiszpanie Reszta raczej o niczym nie decyduje

tulip
@Podwykonawca

Maszynka do kręcenia lodów, dla kogo wiadomo z krs-u, Hiszpanie to kozioł ofiarny.

tomek1973

znam ją z budowy rybzika Wodzisław pkp

Asd

Zalety/wady, zarobki na stanowisku IB, KR?

@Asd

Dodałeś swoją opinię już jakiś czas temu, a ja - mimo wszystko - chciałabym wiedzieć, czy udało się Tobie uzyskać odpowiedź na zadane pytanie? Jeżeli tak, to podziel się z użytkownikami zdobytymi przez Ciebie informacjami i napisz, jak prezentuje się praca na wspomnianym stanowisku? A może postanowiłeś aplikować do firmy i finalnie podjąłeś już nawet zatrudnienie w tym miejscu? Zachęcam do kolejnego komentarza.

Paulina

Czy ktoś z Was posiada aktualne informacje na temat rekrutacji do firmy RUBAU Polska Sp. z o.o.? Wątek na forum służy również wymianie opinii na temat procesu rekrutacji w firmie, warunków pracy oraz atmosfery w przedsiębiorstwie. @Feliks, czy kontaktowałeś się z firmą, wiesz coś na temat aktualnych ofert pracy? Użytkownicy forum korzystają z tego typu informacji zawartych w wątku.

Feliks

Czy dowiem się coś więcej o atmosferze w pracy i czy warto starać się o nią w firmie?

Oskar
@Feliks

Nie wiem nic oprócz tego, że mają ładną sekretarkę.

DWitkowska

Hola A Stefan dotrzymuje umów? I jedna umowa czy dwie jak w DROMEX Suq el Khamis w 1987/88? A do emerytury liczą nam tyle ile im? Ciekawa sprawa.Hasta manana.

Zainteresowana

Mam wrażenie, że bardzo dobrze pracuje się w firmie! Taka cisza od dawna??

Łysy Koń

Kołchoz i tyle w temacie. zrabiają tylko dyrektorzy .... Powiem tak jeśli się dogadasz na rozmowie kw, i dostaniesz mniejszą stawkę niż chciałeś/aś to żałuj ... bo nie ma sensu pracować tam za mniej niż 9 000zł netto. żadnych benefitów i premii, i płatnych nadgodzin.

Paulina

@Zofia to bardzo dobrze, że jesteś zadowolona z wykonywanej pracy. Jakie jeszcze pozytywne aspekty dostrzegasz w firmie? Czy RUBAU POLSKA SP. Z O. O. organizuje szkolenia dla swoich pracowników? Czy stosuje rekrutacje wewnętrzne?

Zostaw merytoryczną opinię o RUBAU Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RUBAU Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RUBAU Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

RUBAU Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 37 ocen.

RUBAU Polska Sp. z o.o.