Insifal

Opinie o Insifal

andrzej

..........czy jeden nie zadowolony to już znaczy, że firma jest nie ok???????? tak jest zawsze, jak się chce pracować to można zarobić, a z tego co piszecie płaca całkiem, całkiem, mam racje?

Pingwinku

Jest git stawki po 18 zl mozna wyrwac wystarczy chciec i uczciwie pracowac lenie, nie jak kojot sciemniacz np bo to nic z tego obstawi sie i gania ludzi a sam gucio

Pingwinku

wesla

No to wystarczy, że wytłumaczysz takiej osobie jak się coś robi poprawnie lub zwrócisz uwagę, że jest źle zrobione @insifal.

insifal

lepiej niech przemek da podwyżki a nie się wykręca że skąd ma brać. niech weźmie więcej ukraińców to już nie będzie co poprawiać i firma padnie. zamiast dać pracownikom porządnie zarobić to ściąga paproków z ukrainy po których trzeba ciągle poprawiać. chociaż nieraz nie ma już jak. nie polecam tej firmy.

były_pracownik

szkoda słów na tą firmę, Przemek kupuje sobie auto za ponad 200 tys bo mówi ze musi bezpiecznie jeździć po budowach. Urlopu nie płaci nawet tym którzy mają umowę o pracę a o podwyżki ciężko chociaż kasa jest. Ciągle tylko ta śpiewka ze nowa budowa to i będą nowe pieniądze a potem się okazuje ze dalej zostajesz z taką samą stawką. Umawia się jak zatrudnia ze zwraca koszty dojazdów całkowicie, po czym wysyła cię do gdańska ty tracisz kupe kasy a potem przy wypłacie zwróci tylko 200 albo i 150 zł bo firma nie ma kasy a on nie będzie za twoje wygody płacił ze jeździsz do domu. Najlepiej jakbyś cały rok na okrągło był tam gdzie cię wyślą i nie narzekał bo w końcu wypłatę dostajesz. Nie rozumieją ze ludzie też mają rodziny i obowiązki a nie tylko INSIFAL, ALCON albo jeszcze inna firma którą ma Przemek. A kadra kierownicza banda alkoholików. szkoda czasu i nerwów na takie firmy jak ta. Nie polecam

nijaki

Hej no niestety wszystko idealnie nie jest. To dość duża firma i niestety na niektórych budowach atmosfera jest taka sobie. Ogólnie to przenoszą do innego miasta głównie tych co im zapewniają noclegi, ale teraz np. w warszawie budowy się kończą i nawet osoby mieszkające w warszawie pojechały do gdańska i wrocka ... Praca jest dość ciężka czasem trzeba dźwigać, czasem pogoda wykańcza ale kasa nie jest zła. Organizacja zależy od budowy, są budowy gdzie miesiącami robisz to samo codziennie, a są budowy gdzie kierownik 3 razy dziennie zmienia ci robotę. Z tym dogadywaniem się to jest słabo, po prostu kierownik mówi Ci że masz jechać i jedziesz, na serio trzeba mieć dobry powód by się wyłgać.

nijaki

Kto nie chce, nie potrafi się uczyć raczej kariery w tej firmie nie zrobi. Stawka podstawowa od 12 zł + kwatera i zwrot za bilety/paliwo z domu i do domu. Praca łatwa nie jest, ale ciężka też nie bardzo, na niektórych budowach niestety atmosfera taka sobie, ale ogólnie idzie wyrobić. Denerwujące troche jest to rzucanie po budowach, tydzień gdańsk wcześniej poznań, i wrocek, ale ogólnie nie jest źle. Wypłata zawsze na czas, jak się coś potrafi to i o podwyżkę nie trudno.

kos

jak nie odprowadzaja skladek za pracownika to lepsze warunki finansowe ? zawsze lipna umowa podpisana w razie kontroli, brak diet w delegacji, niewazne co potrafisz i jakie masz uprawnienia zostaniesz na stawce z okresu probnego

turbożaba

uwaga uwaga, doświadczony pracownik szuka nowego zatrudnienie. czy warto iść do Insifal? słyszałem że mają duże lepsze warunki finansowe od innych takich firm na rynku, czy to prawda? jeśli możecie to proszę podajcie konkretnie jakiue stawki netto firma proponuje nowym pracownikom, okej? pozdrawiam serdecznie

xxxxxx

a za urlopy to pujdzie siedziec niebawem bo niema prawa odmówic urlopu pracowniczego a robi to cały czas pip do du--py mu sie dobieże lada chwila i za wode równiez, juz nawet najlepsi jego pupilki odchodzo bo majo dosyć i do niemiec wyjeżdzajo... czekamy na państwowo inspekcje pracy lada dzień...

mariusz

Moja żona pracowała w tej firmie w biurze (usunięte przez administratora)

stonka

wiemy ze praca w polsce na budowie jest cieszka a jeszcze gorsze jest to jak ktoś typu szef przemawia ze niema pieniędzy a poczym bierze kolejną robotę z zegarkiem za sto patoli na ręce i to jest firma zastanówcie sie

Logistyk

Pracowałem w każdej z tych firm i wiem jakie są warunki w każdej z nich.

Logistyk

Skoro tak narzekacie na tą firmę to idźcie do firmy "GRZYWKA S.J." Gdzie na stawce początkowej będziecie do końca nigdy nie dostaniecie podwyżki, lub do "POKO-AL" gdzie jest lipna atmosfera wszyscy aby dostać 0,50,- podwyższki doniosą na 30 osób z którymi pracują na danej budowie, ewentualnie do "ALU-STAN" tam umawiacie się na stawkę początkową 12,- a przy wypłacie nie wiesz czemu po wyliczeniu wychodzi stawka ok. 7,- Moim zdaniem firma "INSIFAL" jest najlepszą firmą na rynku zajmującą się elewacjami. Pieniądze są na czas, wiadomo może się zdarzyć dzień lub dwa opóźnienia, ale nie tylko u Nich. Zajebista atmosfera w firmie, oraz Prezes jest w porządku. Można się z Nim dogadać na każdy temat, jak potrzebujesz pomocy wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. :-D

pierwsz

pracowałem w tej firmie od samego początku kiedy tylko powsała i lipa straszna wielki przemcio mysli ze jest bogiem nawet wspólnika miał z którym znał sie od dziecka a nawet jego na kase przerobił,kręci takie wałki na kase że głowa boli a najlepsze jest to że robi to kiedy człowiek najmniej sie tego spodziewa na początku jest dobrze a potem wielkie dno bądzcie czuini i uwazajcie jak u niego pracujecie.Mi sie cudem udało kase odzyskać dzięki moim znajomością przemcio nie miał wyjścia bo by go odstrzelili.

ludzie mylicie troche pojecia bo sa dwie firmy o tej samej nazwie obydwie naleza do braci jeden z nich dzialal na hiszpanii a drugi dziala w polsce na ktorego temat moge sie wypowiedziec stawka poczatkowa 10 zl za h +/- 250 godz. mies. co daje +/- 2500zl pracuje sie w soboty 8h w normalne dni 11h dwie przerwy po 30 min o 10.00 i o 14.00 atmosfera w pracy moze byc zaliczki sa pieniadze wypaca na czas kwatery jak to na budowach szalu nie ma ale da sie przezyc pieniadze za dojazdy zwraca. jak ktos siedzi na bezrobociu powinno mu odpowiadac :P

obcy

pracowałem w tej firmie nie polecam po prostu masakra

xxxxxx

ja pracuje już od dłuzszego czasy w tej firmie szału niema [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa urlopów niedaje i niepłaci tylko bezplatny kase tam mają tzw pod pierda-cze składki za ubezpieczenia i świadczenia emerytalne tez są śmieszne. i ciągle narzeka ze kasy niema i czasy cięrzkie a za paliwo za samochud i naprawe terz trzeba sie wykłusać i to ostro i mi ostatnio samochud sie popsuł i terz o kaśe musze sie od niego wykłucić.

krzys0070

potrzebuje kontaktu do insifalu jak by ktos podrzucil to bym byl wdzieczny. pytalem wczesniej ale jak ktos podal to jakies *** gwiazdki wyskoczyly jak cos to bym na maila prosil krusin1@interia.pl

czesio

ja pracuje w tej chwili w tej firmie na pracę nie narzekam a zarobki wiadomo że mogły by być lepsze

janek

pracowalem w insifalu i we wczesniejszej firmie i nie bylo tak zile wyplata zawsze byla w terminie i praca niebyla taka zla

Forfan

a z tad ze 90% ludzi pracujoncych dla tej firmy zostalo oszukani , nie wyplacone wyplaty , nie wyplacone odprawy a za lata kasa sie zbiera 90% ty ludzi zalozyli sprawe o wypłacenie powyszych kwot a jezeli pracowalo 20, 40 osub to łotwo policzyc o jakie kwoty chodzi wiadomo ze liczy sie tez sztaz pracy bo wiadomo ze wiencej pieniedzy o mowa jest o tysioncach Gdyby wlasciciel tej firmy byl uczciwy to firma by nadal fukcjonowala A WLASCICIEL WOLAL KUPIC NOWE PORSHE NIZ WYPLACIC PRACOWNIKOM I POTEM WIELKIE PRETESIE DO LUDZI ZE TO ICH WINA . zAMIAST NA WYPLATY TO KUPYWAL SOBIE MATERIAL A Z ZYSKUW DO SWOJEJ KIESZENI A WYPLAT WYPLACAL PO 300e GDZIE LUDZIE MAJOM SWOJE PROBLEMY DZIECI MIESZKANIA ITP.

Forfan

Ja pracawałem w Hiszpani w insifalu i do powiedzenia mam tylko tyle SYF [usunięte przez administratora] ludzie lizący [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] GRUBASOWI I SIARZE TEŻ NA WYJAZDACH MIESZKALO SIE PO 10 15 CALE SZCZESCIE ZE FIRMA ZBAKRUTOWALA BO SZEF CZYLI SIARA CZUŁ SIE BOGIE WIEDZĄC ŻE JES KRYSZY W HisZPANI i wyzyskiwal ludzi Brak urlopow sory za gramatyke ale mam dyslekcje

krzys0070

mozna jakis kontakt do insifalu??

sebas

a ja pracowalem w hiszpani dla tej firmy,tam sa ludzia wini mase pieniedzy za prace i prawdopodobnie nikt ich nie otrzyma ,bo [usunięte przez administratora]gozdz to klamca !!!nic dobrego mu nie rzycze i tej firmie tez!!!

APOLAK

stanowczo nie polecam firmy! niskie place, bez podwyżek od 7 lat. Nie zapłacony podatek do Urzędu Skarbowego za pracowników. Tragiczne warunki pracy, brak wentylacji, brud, zakaz używania WC w godzinach pracy, 54 godziny pracy tygodniowo, bez nadgodzin,nie ma środków czystości, odzieży. Na wyjazdach beznadziejne warunki zakwaterowania w mieszkaniach 3/pokojowych z 1 łazienką 10-12 osób, bez lodówki, telewizji i łóżek. Niepłacone diety i koszty powrotu do domu. Wstrzymywanie wypłat z 4 miesięcznym poślizgiem, gdy tymczasem właściciel funduje sobie kolejny samochód sportowy albo rower za ponad 40 tys zlotych, poza tym z tego co mi wiadomo prowadzi firmy o tej samej nazwie w Warszawie i w Hiszpanii. W Hiszpanii jest tragicznie i nieludzko!!! Szukajcie pracy u rzetelnych ludzi a nie w Insifalu!!!!

Dar
@APOLAK 11.07.2012 23:48

kim ty jesteś , że pird....z takie głupoty, w ogóle pracowałeś kiedyś w tej firmie ? nic się nie pokrywa z twoją oceną

anonim1

Szef firmy to krwiopijca. Za 250 godzin 2400zł netto. W soboty się pracuje, brak przerw na śniadanie, wyzysk nieludzki, łamanie praw pracowniczych. Nie płaci ZUS.

wyzysk złodziejstwo za 250 godzin 2600 na rękę tyle biorą za praktykę w szkole i pracują po 8 godzin złodziej i kret nie polecam tej firmy

TK90

pracuje w tej firmie już ponad rok stawki nie są najgorsze , platne przerwy , firmowe busy ,dobre warunki zakwaterowania , umowa o pracę pieniądze zawsze wyplacane do 10 ,ani dnia opóznienia

ANONIM

jest ok, pracodawca w porządku wypłaca w terminie daje zaliczki i przerwy są płatne.

internauta

Jestem pracownikiem tejze firmy i nie nazekam zarobki dobre mila atmosfera w grupie.

robotnik

nie ma płatnej przerwy na śniadanie, nie płacą nadgodzin, pracuje się w weekendy

Zostaw opinię o Insifal - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Insifal