Opinie o Insifal w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Insifal. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Insifal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Insifal w Warszawa

xyz Nowy wpis

Firma NIGDY nie płaci 10. dnia miesiąca, tydzień opóźnienia to normalka. Nie wypłacają wynagrodzenia za zgłoszony urlop, na koniec współpracy nie chcą wypłacić nawet za przerobiony etat. Kierownictwo banda chamów zupełnie nieznająca lub z pełną premedytacją nieprzestrzegająca prawa pracy. Januszex liczący na to że pracownikom nie będzie chciało dochodzić się swojego. Szanujcie się i nie pracujcie tu.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy urlop w Insifal jest płatny 100%?

Robert Nowy wpis

Czołem. Po powrocie z Holandii szukam nowych wyzwań zawodowych, więc weryfikuję oceny pracodawców. Podejrzewam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Warszawy. Pomóżcie mi i napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Insifal? Czy mają wysokie stawki? Czy w firmie można zamówić tani obiad pracowniczy? Pozdrawiam Robert

Czy można liczyć w Insifal na prywatną opiekę medyczną?

Nikto

Czy ty jesteś (usunięte przez administratora) w tym gównie nawet wody nie dostaniesz czyba że sam sobie kupisz

Paweł Nowy wpis
@Nikto

Ha, ha. Czyli co? Żadnego socjalu? To szkoda, bo takie benefity często motywują. Czyli sama goła pensja i nic więcej?

Monter

Dużo gadania o tym co robią i o tym jak to cudownie i (usunięte przez administratora) na budowie i stawkach których tak naprawdę nikt nie ma, o bezpieczeństwie i dużo słów na h i na k w wypowiedziach szefa.

pytają czy pracowałeś na wysokościach i czy nie masz lęku wysokości. po czym dają skierowanie na badania po badaniach ciuchy i do pracy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.

Witam. Kto wie czy są poszukiwani monterzy?

@Marcin

Nic nie wiem. A widziałeś może ogłoszenia, że pytasz? Jak nie to najlepiej zadzwonić do kadr. Albo wyślij CV w ciemno. Ja chyba tak zrobię, bo też szukam pracy. Co myślisz?

Ramirez

Taki spokój zapanował na forum? Jest jakiś powód tej sytuacji?

Broda

To kojot jeszcze tam pracuje?

Edward
@Broda

Widzę, że znasz firmę od środka. Możesz powiedzieć mi czy Insifal to dobre miejsce do rozwoju zawodowego oraz czy firma oferuje jakieś szkolenia dla nowych pracowników? Daj znać koniecznie!

Kojot
@Edward

Z obocznych firm monterskich , Insifal daje największe możliwości rozwoju. Z moich obserwacji wynika ze tam nie tylko starzy pracownicy są brygadzistami/kierownikami ale tez osoby nie długo pracujące co świadczy o tym ze rozwój w firmie Insifal to kwestia ambicji.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutację?

Chmielnik 15
@Andrzej

Tak

Mały

Pan S.com za dużo kręci i się rządzi reszta kłamie jak może pieniądze płacą 19 gdzie pensja powinna być odebrana do 10 kolejnego mac. Problem z urlopem nie płacą za urlopy odcinają kasę za to że nie było Cię 220h w pracy gdzie traktują wszystkich jak maszynki do pieniędzy nie widza problemu w tym że pracownik musi A ludzie odpowiedzialni za kupienie wody przy 32stopniowym upale kturzy mówią że wypiles za dużo wody nie widza problemu w tym że woda nie kosztuje tyle co nowe volvo ..s szkoda gadać nie chcijcie pracować w gownie kture nazywa się insifal

Tomko

Co wy tu ludzie wypisujecie. Pracowałem w firmie INSIFAL ponad 4 lata zawsze było w porządku atmosfera miła pieniądze też dobre, jak ktoś nie ma gęby to zawsze będzie narzekał, że źle, mało płacą itp. Pieniądze na czas zawsze się zgadzają, umowa o pracę. Narzekają ci co nadają sie tylko i wyłącznie do zamiatania.

andrzej

..........czy jeden nie zadowolony to już znaczy, że firma jest nie ok???????? tak jest zawsze, jak się chce pracować to można zarobić, a z tego co piszecie płaca całkiem, całkiem, mam racje?

Pingwinku

Jest git stawki po 18 zl mozna wyrwac wystarczy chciec i uczciwie pracowac lenie, nie jak kojot sciemniacz np bo to nic z tego obstawi sie i gania ludzi a sam gucio

Pingwinku

wesla

No to wystarczy, że wytłumaczysz takiej osobie jak się coś robi poprawnie lub zwrócisz uwagę, że jest źle zrobione @insifal.

insifal

lepiej niech przemek da podwyżki a nie się wykręca że skąd ma brać. niech weźmie więcej ukraińców to już nie będzie co poprawiać i firma padnie. zamiast dać pracownikom porządnie zarobić to ściąga paproków z ukrainy po których trzeba ciągle poprawiać. chociaż nieraz nie ma już jak. nie polecam tej firmy.

były_pracownik

szkoda słów na tą firmę, Przemek kupuje sobie auto za ponad 200 tys bo mówi ze musi bezpiecznie jeździć po budowach. Urlopu nie płaci nawet tym którzy mają umowę o pracę a o podwyżki ciężko chociaż kasa jest. Ciągle tylko ta śpiewka ze nowa budowa to i będą nowe pieniądze a potem się okazuje ze dalej zostajesz z taką samą stawką. Umawia się jak zatrudnia ze zwraca koszty dojazdów całkowicie, po czym wysyła cię do gdańska ty tracisz kupe kasy a potem przy wypłacie zwróci tylko 200 albo i 150 zł bo firma nie ma kasy a on nie będzie za twoje wygody płacił ze jeździsz do domu. Najlepiej jakbyś cały rok na okrągło był tam gdzie cię wyślą i nie narzekał bo w końcu wypłatę dostajesz. Nie rozumieją ze ludzie też mają rodziny i obowiązki a nie tylko INSIFAL, ALCON albo jeszcze inna firma którą ma Przemek. A kadra kierownicza banda alkoholików. szkoda czasu i nerwów na takie firmy jak ta. Nie polecam

nijaki

Hej no niestety wszystko idealnie nie jest. To dość duża firma i niestety na niektórych budowach atmosfera jest taka sobie. Ogólnie to przenoszą do innego miasta głównie tych co im zapewniają noclegi, ale teraz np. w warszawie budowy się kończą i nawet osoby mieszkające w warszawie pojechały do gdańska i wrocka ... Praca jest dość ciężka czasem trzeba dźwigać, czasem pogoda wykańcza ale kasa nie jest zła. Organizacja zależy od budowy, są budowy gdzie miesiącami robisz to samo codziennie, a są budowy gdzie kierownik 3 razy dziennie zmienia ci robotę. Z tym dogadywaniem się to jest słabo, po prostu kierownik mówi Ci że masz jechać i jedziesz, na serio trzeba mieć dobry powód by się wyłgać.

nijaki

Kto nie chce, nie potrafi się uczyć raczej kariery w tej firmie nie zrobi. Stawka podstawowa od 12 zł + kwatera i zwrot za bilety/paliwo z domu i do domu. Praca łatwa nie jest, ale ciężka też nie bardzo, na niektórych budowach niestety atmosfera taka sobie, ale ogólnie idzie wyrobić. Denerwujące troche jest to rzucanie po budowach, tydzień gdańsk wcześniej poznań, i wrocek, ale ogólnie nie jest źle. Wypłata zawsze na czas, jak się coś potrafi to i o podwyżkę nie trudno.

kos

jak nie odprowadzaja skladek za pracownika to lepsze warunki finansowe ? zawsze lipna umowa podpisana w razie kontroli, brak diet w delegacji, niewazne co potrafisz i jakie masz uprawnienia zostaniesz na stawce z okresu probnego

turbożaba

uwaga uwaga, doświadczony pracownik szuka nowego zatrudnienie. czy warto iść do Insifal? słyszałem że mają duże lepsze warunki finansowe od innych takich firm na rynku, czy to prawda? jeśli możecie to proszę podajcie konkretnie jakiue stawki netto firma proponuje nowym pracownikom, okej? pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Insifal - Warszawa

• Jak się pracuje w Insifal?

Zobacz opinie na temat firmy Insifal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Insifal?

Kandydaci do pracy w Insifal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Insifal
2.1/5 Na podstawie 47 ocen.
  • Sengera Cichego 3 lok. 4
    02-790 Warszawa