Retail Plus Poland Sp. z o.o.

Gdynia

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 16 ocen.

Opinie o Retail Plus Poland Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retail Plus Poland Sp. z o.o.

Jacek

Słyszałem o Retail Plus Poland sporo dobrych opinii i teraz już mnie nie dziwi, że na forum jest taka cisza od bardzo dawna. Czy firma ma jakieś nowe oferty pracy?

anonim

(usunięte przez administratora)

bejbi

większość na szczęście jakoś sobie z tym radzi z tego co wiem

Dagus

Nie ma takiej mozliwosci, bo to nie jest praca stala. Jak jest czynny projekt to sie pracuje, jak wygasnie to sie nie pracuje. Czasem jest tak, ze jeden projekt jest wieloletni, inny kilkumiesieczny. W roznych rejonach Polski moga byc inne, bo tak sobie zazyczy firma, ktora zleca badania.

mis

jakis kontakt do nich??

dagus

Zgadzam sie z krzyskiem

anonim

(usunięte przez administratora)

krzysiek

Akurat w tej firmie, na tym stanowisku (audytor) ze względu na charakter pracy to jedyna forma umowy jaka może zostać zastosowana (w pełni wyczerpuje definicję "umowy zlecenia", inną formę zatrudnienia byłoby bardzo ciężko zastosować).

były audytor

Współpracowałem z firmą przez 9 miesięcy, praca jak dla mnie w porządku. Wynagrodzenie zawsze było na czas, dodatki do paliwa i wszystko uczciwie rozliczane. Pracę polecam szczególnie osobom, które lubią jeździć samochodem i lubią kontakt z ludźmi, pracownikami sklepów. Dobre podejście do sprzedawców się przydaje :) Ktoś wyżej pytał o wynagrodzenie - pracując w miesiącu około 8 dni na rękę miałem gdzieś 800-900zł.

audytorka

Pracuje w tej firmie od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Ogólnie fajna współpraca, wynagrodzenie w mojej ocenie adekwatne do wymagań. Jeśli chodzi o mnie to mogę polecić jak najbardziej tę prace każdemu, kto szuka czegoś dodatkowego.

oik

a jak wyglada obecnie ta pensja bo chce zmienic pracę ale nie na gorszą pod wzgledem wynagrodzenia. Dobrze że jakoś tam w miarę działacie, bo nigdzie nie jest łatwo wszedzie trzeba pracować i oby tylko była ta praca i jak najdlużej. mam nadzieję, że umowa jest o pracę bo o to głównie chodzi mi też.pozdrawiam

dagus
@oik 13.02.2015 17:17
a jak wyglada obecnie ta pensja bo chce zmienic pracę ale nie na gorszą pod wzgledem wynagrodzenia. Dobrze że jakoś tam w miarę...

Praca jest na umowe zlecenie

Alb

Ogólnie super, mili ludzie, trochę zakręceni, ale tak to z młodymi bywa:) Wynagrodzenie, zależy jaki projekt, nie które są marne i rzeczywiście na pograniczu wolontariatu, ale wtedy proponują połączyć trasę z innym projektem i już nie jest tak źle, a jak ktoś przetrwa te słabsze to w nagrodę moga się zdarzyć projekty gdzie można zarobić np. 10 tys w trzy miesiące + kasa na paliwo. Na paliwo jest ryczałt, także można jeszcze odłożyć z tego, jak ktoś potrafi dobrze planować. trasówki. Opóźnienia w zapłacie spowodowane są tym, ze klienci płaca za cały projekt, więc trzeba czekać na maruderów, aż skończa swoje audyty

audyty tytoniowe

Raz współpracowałam z tą firmą i sobie tą współpracę chwalę .. wynagrodzenie całkiem niezłe. Pracy sporo ale warto było i z przyjemnością weszła bym w kolejny projekt :)

audyt

Bardzo dziwna struktura firmy. Jest to firma polsko-izraelska. Do tego bardzo niski kapitał zakładowy. Pod tym względem coś jest nie tak. Ja bym była bardzo ostrożna.

AMG

Stawki mają bardzo niski i czasem trzeba się zastanowić, czy praca jest tego warta. Dużo obiecują, a później nie wszystko jest spełniane. Najważniejsza przestroga: WSZYSTKO MUSICIE MIEĆ NA UMOWIE!!!! Jeśli coś obiecują, od razu proście o dodatkową umowę - bez tego nic nie róbcie (no chyba, że ktoś ma zapędy w kierunku wolontariatu....)

ankieter

Te poślizgi im chyba w krew weszły... mozna czekać i czekać

Dagus

[usunięte przez moderatora] , owszem zdarzają się poślizgi kiludniowe, ale nie 5 mscy!!! A tak to firma jest w porządku :) Pozdrawiam wszystkich

audytor

Wszystko niby pieknie ladnie a na pieniadze 5 mscy sie czeka

Zostaw opinię o Retail Plus Poland Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retail Plus Poland Sp. z o.o.