Opinie o Denkar Sp. z o.o. w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Denkar Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Denkar Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Denkar Sp. z o.o. w Gdynia

Marcin N. Nowy wpis

Co powiedzieć, co napisać ???? Ooooo wiem! (usunięte przez administratora)ludzie :) wdzieczni oddani dla pracownikow zawsze pomocni czy w dzien czy w nocy :) Akurat Ja to moge napisac podczas swojej kadecji od samego poczatku to byla przygoda ciagle byli ze mna w tych dobrych i tych zlych chwilach zawsze mieli dla mnie czas :) do konca! W zyciu nie pomyslal bym o zmianie ale tu glowne skrzypce zagraka sytuacja w zyciu. Piotr i Piotr na zawsze zostana w pamieci no i rowniez szefowa zajefajna kobitka bezbledna i rowniez pomocna ;) podzial pracy i dazenie do celu glowna zasada i organizacja. Wszedzie sa plusy i minusy tu jednak plusow jest zdecydowanie wiecej. Pozdrawiam cala zaloge i jak to kiedys powiedzial moj przyjaciel lepiej sie witac niz zegnac, wiec w kontakcie Panie i Panowie. ????????????????????????????????????????✌✌✌

Dawid

Można w firmie liczyć na premie?

Profesor
@Dawid

Zapomnij ! Bardziej możesz się spodziewać czegoś w stylu cześć cześć sory, że się spuźniłem, walczyłem z bankomatem wiesz dawał tylko po 20zl, nie chciało mi się stać i czekać dlatego mam dla ciebie 2,5tysia resztę ci dorzucę jak wrócisz następnym razem nie!? Aha słuchaj a co z tą obrysówka odkupujesz sam czy potrącić ci teraz!? Lepiej teraz spokój będziesz miał, trzymaj 2 koła bo ja się śpieszne no hej hej

Słownik
@Profesor

Panie Profesorze, jestem osobą nie związana z firma,( przeglądałem opinie szukając pracy) ale czytając pana kilka postów, a łatwo znaleźć, które są od Pana, sugerowałbym zakupić sobie w końcu słownik, bo aż płakać się chce na to co pan pisze. Polegać na opinii człowieka co nawet nie potrafi zdania składnie napisać to jak strzał w kolano. Mam nadzieje, ze przynajmniej jeździć pan umie lepiej niż pisać, ale mam tutaj duże wątpliwości. Polecam więcej dystansu mniej rozgoryczenia w życiu i kupienia w końcu tego nieszczęsnego słownika :) " Co głupiemu po rozumie, kiedy go użyć nie umie?" Pozdrawiam

? Nowy wpis
@Słownik

Na tym forum pisownia ma drugorzędne znaczenie! Liczy się to, że twój szef robi w (usunięte przez administratora) Ludzi! I nie kłam, że jesteś tu przypadkowo przy..pasie z biura!

Brajan Nowy wpis

Witam kierowca Brajan N z tej strony wypowiem się na temat firmy transportowej Den Kar , powiem wprost złego słowa nie mogę powiedzieć na Pana Piotra wyjechałem w pierwszą trasę jak już byłem na Niemcach dopadła mnie tęsknota za domem już pisałem ,że mam dosyć chce zjeżdżać dodam ,że to był pierwszy dzień ,ale pan Piotr nie zachował się jak ch*j tylko zadzwonił i porozmawiał ze mną na spokojnie zmotywował mnie ( nie nie pieniędzmi) tylko szczera rozmowa , druga sprawa kierowcy pomocni no (usunięte przez administratora) złego słowa nie powiem spedytor dusza nie człowiek dzwonię pomagają nie ma tak ,że jestem zdany na siebie , wysłali mnie na Francję no szlak mnie tutaj trafia ale zadzwoniłem ,że nie chce jeździć od razu ściągają na Niemcy nie ma problemu fakt jedynie no wiadomo też to.jest zależne od towaru ,aby na pusto nie jeździć , we Francji przywaliłem w Słupek rozwaliłem mechanizm od naciągania plandeki do burty bałem się o tym powiedzieć i co ? Szef na spokojnie zadzwonił pomógł i naprawione a normalny szef zaraz by darł jape ... Co do wynagrodzenia stawkę jako świeżak przypominam też dostałem ładną nie spodziewałem się ,że tyle dostanę na początek . Więc jeśli zobaczycie jakąś opinie to.sa byli kierowcy którzy kradli paliwo albo(usunięte przez administratora)jak bombowce byli na parkingach ,że trzeba było ich sprowadzać. I nikt nie kazał mi tego pisać jestem prosty chłop ze wsi i cenie szczerość

Smutny Nowy wpis
@Brajan

To się staje żenujące ... Piotrze!

Loki

Serdecznie nie polecam Wystarczy jedno kółko i wszystko jasne, ktoś kto chwali tą firmę to albo sam "boss", albo ktoś dla kogo była to pierwsza i jedyna firma w życiu lub bezdomny co kurnika potrzebuje. Nie wiem czy w papierach ma porządek krótko tam gościłem, ale na pewno wszędzie indziej kiła i mogiła. Firma do zamknięcia niech się ktoś w końcu zainteresuje bo prędzej czy puzniej zdaży się wypadek

@Loki

Ooo Loki, Loki mój ulubieniec, niech Loki się pochwiali jak to podczas jednego SIEDMIODNIOWEGO kółka zarobił TRZY mandaty za prędkość, CZTERY razy spowodował samochodem kolizje, oraz uszkodził winde.

Czy po rozmowie w Denkar Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier - operator wózka widłowego
Hagen
A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.

Ktoś tu chyba sam sobie dodaje opinie haha nawet wiem kto! Śmiech na sali

Kubica
@.

Wiadomo kto :D

X
@.

Dodaje i usuwa !!!

Mariusz

Witam, Jezdziłem z tą firmą jako przewiznik, przez 8 miesięcy Właściciel lekko zakręcony i spózniony na spotkania, ale zawsze ze spotkań i umowy się wywiązywał. Niejednokrotnie na prośby o przelanie skonta przed czasem bez problemu mi to przelewał. Prace z nim moge podsumować pozytywnie, trasy dlugie dobry kontakt ze spedytorem oraz włascicielem w razie znaków zapytania na trasie Rozstaliśmy się na początku pandemii, zmieniłem prace, aby być bliżej rodziny na miejscu.

Krzysiek

Zostałem poproszony przez Piotra o wydanie opinii bo ponoć Wypowiadają się tu tylko kierowcy którzy pracowali aż do 1 miesiąca i mają najwięcej do powiedzenia .Ja już nie pracuję w tej firmie za względu na utratę prawa jazdy .Jeżeli chodzi o tych kierowców ,którzy się tu negatywnie wypowiadają to mogę tylko powiedzieć ,że jesteście pyszałkami ,którzy nie szanują pracy .Ja ją szanowałem i byłem szanowany przez właściciela ,który dbał o nas i jak trzeba było to dawał zaliczki (nie było z tym żadnego problemy)Końcowe rozliczenie było zawsze na koniec miesiąca .Zawsze się dogadaliśmy, podobnie przy rozstaniu.Czytałem tu jakieś bzdury na temat proszenia się o cokolwiek .Chłop był zabiegany i czasami trzeba było poczekać na spotkanie ale zawsze się spotykał , napewno nie ulegał żadnym szantażom pracowników .Od początku tworzył dobrą atmosferę wraz ze spedytorem , który był w stałym kontakcie jak czegoś potrzebowałem . Wiadomo opierdzielał za błędy ale zaraz o wszystko szło w zapomnienie ,potrafił pochwalić za dobrze wykonaną robotę .Pozdrawiam zespół Denkar Krzysiek

Nieistotny

OSTRZEŻENIE :FIRMA DENKAR z Gdyni pan Piotr. N jest (usunięte przez administratora) nie polecam tej firmy transportowej nikomu mojego znajomego (usunięte przez administratora)z wypłaty innymi słowy nie wypłacił wynagrodzenia za pracę która wykonywal solidnie. Zrobił sobie odciągnięcia za niby awarię auta z nie jego winy i jeszcze powiedział że nic z wypłaty nie dostanie ta firma i ten człowiek jest oszustem i wykorzystuje kierowców a jak powiesz ze odchodzisz to pożegnasz się z wynagrodzeniem bo niby zniszczyłeś auto lub miałeś awarię to ciebie obciąży. Sprawa idzie do inspekcji pracy, inspekcji transportu drogowego oraz Sądu pracy

Abc
@Nieistotny

Witam jestem właśnie w trakcie rozstania z panem Piotrem i też mnie obciąża za niby z mojej winy uszkodzenia w samochodzie nie mogę się doprosić pieniędzy i traktowany byłem podczas pracy jako kierowca źle przez pana Piotra i jego spedytora. Wiem że miał ostatnio kontrolę. Na stronie jego warsztatu też jest opinia negatywna że drogi i nie wymienia części

Właściciel
@Nieistotny

Marcinku jak widzisz twoje podwójne wysłanie przez ciebie i twoją mamę inspekcji pracy skończyło się dla mnie pozytywnie , Jeżeli uważasz ,że dewastacja auta jest nieistotna i dobijanie go jadąc 150 h podczas gdy regularnie dzwoniłem abyś tak szybko nie jeździł .Pracowałeś u mnie przez ponad rok i jakoś nie narzekałeś !!! Brawo nawet nie masz odwagi przyjechać i wziąść swoje rzeczy wolisz z twoją mamusią trzydziestoletni pięcio letni mężczyzno podsyłać mi policję .Odwagi czy życzę przede wszystkim a nie zachowywania się jak małe dziecko i pisania głupot w internecie

Gal Anonim

(usunięte przez administratora) Auta dojechane na maxa rozsypują się na drodze! Do tego właściciel nie ogar totalny spotkać się z nim po wypłatę graniczy z cudem wieczne ściemy i przekładanie terminu, w najlepszym wypadku umówisz się na 8 albo 9 albo 10 zawsze przyjedzie 2h puzniej i powie ze miał urwanie głowy, ściemy, ściemy i jeszcze raz ściemy! Ta firma to komedia stoi na skraju bankructwa do tego siedziba firmy śmierdząca wilgocią i grzybem właściciel to jakiś hazardzista albo coś takiego poprostu porażka na maxa. Tankowanie na Polsce tylko na stacji Moya samo mówi przez siebie o żarówki i płyny się nie doprosisz najlepiej z własnej kieszeni jak kupisz! A właściciel powie ze odda puzniej! Jak ma ktoś jakieś pytanie to zapraszam będę zaglądał regularnie mam jeszcze dużo ciekawostek... (usunięte przez administratora)

Seba
@Gal Anonim

Maciek przecież kradłeś paliwo i do tego jeździłeś tym autem jak wyścigówką ,To Bus a nie osobówka. Fajne było to że mi wszystko wytłumaczyłeś apropos cmr ale nie mniej pretensji do niego ,że ci czegoś nie dał bo ja jak chciałem cokolwiek tzn oleje ,żarówki czy inne rzeczy jak rękawiczki to od razu je dostałem ,zresztą leżą w biurze .Zawsze byłem rozliczony Max do 5 mastępnego miesiąca także nie pisz głupot...A jak piszesz opinie to chociaż się podpisz normalnie PS.Popracuj nad ortografią !!!!

Seba

Właśnie rozstałem się z firmą .Wypłata zgodnie z umową ,tankowania głównie na Moya w PL i DKV na UE . praca ,jak to w transporcie czasami zwariowana ale spedytor ogarnia i jest z nim bardzo dobry kontakt .Właściciel zapracowany ale dobre jest to że kierowca ma tylko auto dla siebie . Jazda po całej zachodniej Europie i w PL Właściciel Pilnuje mocno dokumentów wyjazdowych czyli A1i zgłoszeń w AT,DE,NL i FR ,jest na bierząco ze zmianami prawa w związku z COVID ,auto po zjeździe od razu serwisowane .Po moim zgłoszeniu wszystko naprawione przed ponownym wyjazdem

Zostaw merytoryczną opinię o Denkar Sp. z o.o. - Gdynia

• Jak się pracuje w Denkar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Denkar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Denkar Sp. z o.o.
  • Jesionowa 9